Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

stanka26
25. máj 2009

ali dakujeme za hlas,aj ked viem že to už asi moc nepomôže,ale aspon som rada že sa vám páči. 🙂

alionuska
25. máj 2009

Libka Rempol je oproti Jutexu,taka mala drogeria,hore schodiky a maju tam vsetko najlacnejsie! 😀 Urcite vies... 😅

stanka26
25. máj 2009

libka ešte neviem.možno okolo 9h.ale ked skôr tak môžme.alebo neskôr?

libka1
25. máj 2009

o 9 bude fajn asi, to by sme mali byt uz v pohode pripravene.
Alionuska este som tam nebola, ale urcite ked tam pojdeme tak budem vediet kde to je 😅 inac moja orientacia 😝 no comment.

stanka26
25. máj 2009

môžem vás ešte poprosiť či by ste neskúsili zahlasovať za našeho tatina?no ale neviem či to pôjde tak prosím skúste.

www.tvujdum.cz/galerie/2203.aspx

libka1
25. máj 2009

no mne to zahlasovalo 😉

stanka26
25. máj 2009

ÓÓÓÓOÓ´ tak dakujem.... 🙂 🙂

laluchova
25. máj 2009

dobre ranko...tak čítam že idete do mesta vyrážate von aj my pojdeme prejsť sa len čakáme na Tamarkinho kamoša....vstali sme o 7:30, najedené mliečko vypité....
prajem pekný den...

stanka26
25. máj 2009

no libka ako to vyzerá?

libka1
25. máj 2009

o 9 pri pelikane?

stanka26
25. máj 2009

o.k

kankam
25. máj 2009

baby dúfam, že sa to zlepšuje už na furt, ale nina mi prespala 2 noci tak, že sa zobudila len 1 x o cca 01-02 h vypila 120 ml hami mlieka a spala do 07 h ... 😵 😵 😵 😵 😵 , kiež by jej to zostalo ...
inak do rempolu chodím na plienky aj ja, teraz som síce kúpila v lidli, ale keĎ chcem pampers, tak len tam, alebo huggies, keď majú akciu ...

kuknite do albumu vybrala som pár foto zo slávneho pikniku v panskej 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 ste tam všetky dobré, akurát libka, ty si nám nebehla do záberu, tak příšte sa musíme odfotiť všetky 😵 😵 😵 😵

janetina
25. máj 2009

ahojte
kankam tak super ze ste uz s Ninkou lepsie so spankom 😉

inak pekne foto so stretka ...ale nepoznam Vas ☹ ani z videnia

akurat s Laluchovou sme sa stretli v nedelu v Kauflande....spoznali sme si deturence 😉

my sme cely vikend makali v zahrade uz sa mi zda, ze to nema konca kraja...mm ze chcem vsetko moc rychlo 😕 😕 a ma pravdu 😀 😀 😀 ...ale vsak sa nechcem furt pozerat na ten bordel a chcem tam mat uz aj anglicky travnicek so vsetkym co ku nemu patri 😀 😀 😀
v nedelu sa maly Timi kupkal vonku v bazeniku a v pohododicke sa dalo...
dnes idem robit bazovy sirup nemate nejaky dobry receptik?????mam ks kvetu...

libka na bike chodime navecer po Lepoldove a na strkovku, da sa, akurat je to zodpovednost...za krpca

ivulienka22
25. máj 2009

Kankam super s Ninkou - myslím to spanie, my máme ešte 2xkojenie v noci.
Stanka odhlasované 😉
Super fotky z panskej, ako hovorila v piatok Mia, ešte nejaký ten gril zohnať 😀 😀
Krpec práve spí a ja tlačím tortu do seba-zostala zo včerajšieho krsnátkovho prijímania, ešte že tak..
baby v sobotu sme boli u svokrovcov tak som si na vyše hodinky odbehla-išla som pomôcť segre niečo nachystať na nedeľu, keď som sa vrátila krpec veľký šráf na čele, a na líci ´dalšie chrasty...skoro ma piclo ako som sa zľakla,vraj sa svokre doriadil s nejakou palicou čo držal..., júj už je to trošku lepšie ale čerstvé to vyzeralo akoby ho psiská v živom plote povláčili dolu tvárou.., super foto bude mať na svojej oslave v nedeľu 😖

ivulienka22
25. máj 2009

janetina neboj aj pohodička v záhradke bude, grilovačky, kúpanie v bazéniku, večer vínečko, to my na činžiačiku budeme závidieť 😉 je to fakt makačka v záhradke,ale potom tie výsledky, počkaj ako sa budeš vytešovať
inak v nedeľu som sa tri hodiny prechádzala po Leopoldove(to krsnátko malo príjímanie), drobec zaspal v kočíku a ja nahodená v šatičkách a vo vysokých podpätkoch som si dala prechádzku aby sa vyhajkal. Som na teba myslela ako som si tak očumovala domčeky po uličkách 😀 😀 😀

libka1
25. máj 2009

kankam ved eva tam nasu rodinu prezentuje dostatocne 😀 😀 ja aj tak nie som fotogenicka 😝 akurat si musim dat spravit pas, tak uz 2 tyzdne sa chystam ze sa pojdem odfotit a sa mi nechceeeeeeeeeeeeeeee.... 🙄
uz aj ja viem kde je rempol ... a aj som vlastne vedela som zistila, len som tam v zivote nevosla 😅
ivulienka srámy su sexy (vid žofrééééééééé de peirak 😀 😝 )
janetina a ja že ťa táčky prešli 😀 dnes som kukala fotky tvoje na bazare, teda jaka nevesta 😵 sa mi lubila ta fotka kde ti nohu božkáva 😀 😉

janetina
25. máj 2009

ivulienka mala si sa ozvat 😉 cez net aspon by mal Ado viac srafov..nas Timi je dokatovany na nohach a uz aj na laktoch a to je opatrny 😝 ...ked je leto kazdy je viac zranitelny. minuly rok nic...mestske dieta 😀 😀 😀 teraz 😝 😝
libka dakujem ze som sa tI pacila 😀 😀 😀 😀 😀 vsak posli aj ty nejake ..tam som bola natural blond 😀 😀

janetina
25. máj 2009

libka na PAS a nefoti dopredu uz tak ako na vodicak priamo tam

janetina
25. máj 2009

ivulienka vsak mame tolko dreva ZE HOVORIM MUZIKOVI ZE NABUDUCI VIKEND SPRAVIME BACOVSKU OPEKACKU a robota bokom 😉

janetina
25. máj 2009

http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=30203&a...

toto sa ni paci len cena nie 😝 😝 😝 😝
libka nenajdeme dakde akciu 😀 😀 😀 😀 ????????????

libka1
25. máj 2009

to ma odfotia tam? este ze som to sem napisala, vobec som to nevedela 😝
no my sme mali trochu netradicnu svadbu,takze ja mam svadobnu fotku od Drazdiaka a fotili nas svedkovia, kedze sme boli pritom len my a oni 😅
janetina tazko sa s tou sedackou jazdi? my ju este stale nemame odskusanu 😝

libka1
25. máj 2009

hm, ja o ziadnej neviem, a z hentade by som nekupila ani keby mi to dali za postovne 😝 😒 ta zenska ma inak nasrala 😠

janetina
25. máj 2009

svadba inkognito 😉 😎 co je Drazdiak...myslis jazero?
sedacka je vyborna len niekedy ked zostupujem sa bojim ale to asi preto ze Timi je viackilovy 😀 a ked sa nyhyna tak to citim...
Biga je otras ? a aj interstore . ja mam zasa tam zlu skusennost 😝 ,,, Vsak som myslela ze niekde za hranicami ci by to nebolo lacnejsie?
Pas treba doniest stary ak mas a to je vsetko plus kolok podla toho ako rychlo ho chces ale do tyzdna mas vybavene aj za 1000sk

libka1
25. máj 2009

cestujem az v septembri, takze sa neponahlam, len ho asi budem potrebovat skor kvôli vizam, ale to neviem, nemam s tym skusenosti este ... 😝
co sa tyka bigy, tak ked si pozries dalsich 5 internetovych domov stale tam uvidis fotku tej istej zenskej pri sortimente pre deti 😅 sranda... 😝
no to by som musela pokukat, a to by si chcela tamto kupit? nie je to prilis drahy spas domov na dvor? vyuzival by to?
ano jazero, no, tak nejak, najprv inkognito sobas v satach co som si den predtym kupila v poluse a potom o 2 tyzdne sme mali v takom penzioniku grilovacko-opekacko-tancovacko veselie aj s ubytovanim, nech si to ludia uziju 😀

janetina
25. máj 2009

libka no tak to vybavis a kam cestujes? na dovolenku ci niekam daleeko pracovne?
Idete niekam na dovolenky? dajte tipy?
Ked mm bude jeden z najlepsich vo firme ideme do Spanielska 😀 😀 😀 😀 ale to sa asi nestane 😝 😝 😝 😝 😝 v case krizy 😝 😝 😝 😝 😝 ani nesnivam

libka1
25. máj 2009

do ruska 😝 ziadna dovolenka, my sme chceli ist do grecka, ale auto nam spravilo skrt cez rozpocet, musime kupit, takze ziadne rozhadzovanie sa nekona, tvrdo sa setri 😀
preco by nemohol byt najlepsi? sak kriza je vsade, nielen u tvojho muza 😀 😉 v spanielsku som este nebola, ale mojmu srdcu absolutne ulahodilo grecko, a s dietatom by mi to tam vyhovovalo uplne 😔 naposledy sme boli v super hoteliku, je to tam perfis aj pre decka, akurat v mori su kamenne platne, tak to je nevyhoda a transfer z letiska 2,5 hodiny 😝 😝 😝 inac dovolenka snov pre mna, absolutne mi to tam ulahodilo 😵 areal uzasny, v malom mestecku, bolo na co kukat 😵 😵

stanka26
25. máj 2009

ja také nervy mala.pol hodku som sa snažila naštartovať net a konečne sa podatilo.

Šimi zaspal už o pol jednej a popritom vstával okolo 10h.

libka1
25. máj 2009

toto je ono, nazivo 1000x krajsie ako na fotkach 😵 😵 😵 😵 vynikajuca strava 😵
mozem len odporucat 😵 😵
http://www.aeolus.sk/grecko/kreta-juzna-kreta/i...

libka1
25. máj 2009

stani, to je zavislost 😀 😀 to poznam 😉
mne evka chrni od pol 12, ani jest poriadne nechcela co bola unavena 😅

janetina
25. máj 2009

Ahoj pozriem to no mne tiez ucarovala najviac Grecko co pocuvam vyzera to tam uuuzasne len teda kanienky nemusim...sestra bola na Krete minuly rok aj my sme chceli, len teda sme sa prave stahovali 😝

popis viac o tom mori pre tImiho zle?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre