Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

stanka26
25. máj 2009

ved ani Šimon sa veľa nenajedol.

janetina
25. máj 2009

LIBKA ANO TOTO POZNam Petra mare nam velmi odporucala pani z Aeoulus a aj jej manzel/ toho poznam z prace/ 😀 .....tak by som isla len sa nevieme rozhodnut ci je prvy dom ci more 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
25. máj 2009

keby tak muz dostal ten vylet 😀 😀 😀 😀 😀 idem do sprchy schladit sny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

libka do Ruska ? ty gavaris pa rusky devocka? ja da, 😀

libka1
25. máj 2009

negavarim, chodim kazdy utorok na rustinu a som stale sprostejsia a sprostejsia z nej 😅
sak budem znakovat, aj s evou nam to ide preco by mi to neslo tam 😀 😀
petra mare je proste top 😵 😵 😵 fakt, bola som tam neskutocne spokojna,hm, hned by som si to zopakovala...
ale na tento rok som mala uz vyhliadnute cosi ine, tak aj to sa rusi, ale nepoznam nikoho kto tam bol,tak neviem ako by tam bolo... s evou si nedovolim este 2,5 hodiny sa trmadzgat autobusom po tych serpentinach 😝

libka1
25. máj 2009

nech si schrupnu a potom im pride apetit 😉

libka1
25. máj 2009

tiez sa idem asi osprchovat, lebo nejak moc nad dovolenkou rozmyslam 😅 😝 😀

kankam
25. máj 2009

libka super to tam vyzerá, mne sa tiež v grécku páčilo, ale niekedy by som tam išla tak najskôr v septembri, alebo skôr v júni, boli sme v auguste (ale už dávno dámska jazda 😀 ) a čo by som určite išla je letecky, lebo my sme išli autobusom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹ 48 h cesta hrôza len spomenúť 😝 😝 😝 a ešte tam by sa to dalo zniesť, ale späť sme došli ako keby sme žiadnu dovolenku nemali takí unavení .... Ja síce more a horko moc nemusím (radšej hory, aj tam sme viac robili fakultatívne výlety atény a pod. ako ležala na pláži), ale kvôli malej by som to po čase chcela absolvovať ...

my ideme začiatkom augusta pokusne sem http://www.horecliptov.sk/ je tam kúsok hotel avena, majú tam bazén a detský kútik, + máme zadara každý jednu procedúru ... Páči sa mi to lebo to s polpenziou nie je drahé (také normálne) a hlavne je to v strede medzi rôznymi zaujímavými miestami - tatry a pod.aj do polska je kúsok, tak tam dúfam bude dobre aj s malou, že ju zabavíme 😀 😀 😀

stanka26
25. máj 2009

vy ste sa tu ale rozpísali o tých dovolenkách.my ideme s Bekardu na Hronec.ževraj je tam pekne.

libka1
25. máj 2009

stani aj ja som pocula ze je tam super, len musite mat auto aby ste mohli chodit po vyletoch 😉 je to dobry vyjazdovy bod vraj 😅
to vyzera dobre kankam, my sme rozmyslali ze pojdeme ale na 4 dni do ciech - Valtice a tak, uvidime ako sa zadari
malej je najlepsie u nasich zatial, aj tak si to nevazi ci more ci hory, kuka akurat po spakoch na zemi 😀 😅 u nasich moze ovce nahanat, ma tam zajace, sliepky, psa, macku a kadejaku dalsiu haved... a ticho a vynikajuci vzduch 😵 😵

libka1
25. máj 2009

a po spakoch ani stopy .... 😅

stanka26
25. máj 2009

ten moj malý červík sa už zobudil 😒

ivulienka22
25. máj 2009

baby my nejdeme nikam ☹ Libka my sme kúpili auto tak máme tiež po dovolenke ☹
ja leto milujem!!!!!!!!!!!
krpec chrní od 11.45, na mňa ide teraz spánok, ale to už sa mi neoplatí oko zavrieť, zachvíĺku je Aďo hore
chystáte sa poobede niekto von? do panskej alebo kam?
ozaj čo nám ukazovala ciarka ten repelnt(kankam ty si tam nebola-detský-pekne vonia-aj proti komárom aj proti kliešťom)som kúpila v kauflande.

laluchova
25. máj 2009

hm...dovolenečky???keby bolo eur dalo by sa hoc kam...
uvidím ekde skončíme my, ale niekde na Slovenku zaiste, ved i náš kraj je krásny....my sme boli v tur.tepliciach v kúpeľoch a bolo super...procedúrky, aqua park...paráda, ale aj more by som brala....možno o rok Tami už bude staršia... 😉 😉 😉

ivulienka22
25. máj 2009

som očumovala to grécko, júúj...Libka...si ma straašne nabažila, hádam bud.rok sa nám podarí aj s krpcom si to užiť

janetina
25. máj 2009

my chceme moreee kvoli astme 😉 a hlavne Grecko mnam mnam
uz sme hore tak paadim papa

libka1
25. máj 2009

ivul aké auto ste kupili? my by sme chceli nejake rodinne vacsie, napr. ford focus, ale to stoji penaziiiiiiii, to by sme dlho sporili 😝
my sme so stankou boli predbezne dohodnute ze pojdeme do mesta na repelent a potom do panskej tak okolo 3 😉 mia neodpisuje, som sa jej pytala ci nepojde a nic, tak asi spi 😅
nas cervicek este zavrtany do matraca 😀

stanka26
25. máj 2009

šimi sa mi asi zle vyspal.stále sa tu po mne lepí a nechce ani papať.asi nám idú dalšie zúbadlá. ☹

libka1
25. máj 2009

😉 vydrzis s nim doma? ved kludne chodte, my si vas niekde najdeme 😉 ja vzdy v takychto situaciach utekam s nou z domu, vonku je vacsinou ako vymenena 😉

ivulienka22
25. máj 2009

jééj som zabudla, nám sa cez víkend prerezali 2 zuby-tie vrchné klofáky nepodarené!!
my sme kúpili opel meriva-je to trošku väčšie a vyšie. focus má segra-len akosi sa im kúpa nevydarila chudákom, stále pokazený, ale autíčko peknučké

kankam
25. máj 2009

baby vám sa to ako upravilo s tými spánkami, tuším všetci chrníte cez obed .... 😀 😀 😀 mne sa nina posunula spí okolo 09 a potom okolo 14-14:30, ale aj keď spí krátko, aspoň že spí tie 2 razy, keby len 1x a krátko tak teda nič moc ... Ona len vymýšla keď sme doma, ale zasa celý deň byť vonku nemôže 😉 😉 😉 😉 chodím aj ráno aj podvečer. Včera som bola pod kulturákom a max zábavka sedieť v mäkkej tráve a otrhávať odkviutnuté ruže, musím zobrať foťák a odfotiť ju, dúfam, že mi za to nikto nevynadá ... 😀 😀 😀

my sme ani auto nekúpili a neplánujeme drahú dovolenku,tiež neni moc peňazí, veď sme na to všetci rovnako, ale libka, teraz sú autá v omnoho lepšej cene ako predtým a myslím že aj okolo 100-150 tisic by si kúpila dobré, keď ono to dneska nie je luxus ale potreba, hlavne keď je malé dieťa, inak Hc a dovi tam aj skončíš, neviem si predstaviť cestovanie na inom dopravnom prostriedku 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 Muž má našťastie teraz služobné čo môžeme používať aj súkromne, tak je to fajn, lebo to nášho starého autíčka by sme teraz ani autosedačku nezapli, čo ma riadne nasralo, keď bol muž preč a ja som chcela ísť s malou na výlet ...

mne sa ten liptov páči, je to v peknom prostredí a vyzerá to tak slušne, povedala som že už pod určitú hranicu nepôjdem, potom už radšej nikam neísť ...

stanka26
25. máj 2009

počkám na teba.už sa zabavil s dologelom,skoro celý ho vycucal. 😀

libka1
25. máj 2009

to kupili nove a kazi sa im? alebo starsie?
opel meriva vyzera tiez dobre, som si ho kukla,... mne je to v podstate jedno co kupime, len nech to ma velky kufor a nech sa dozadu napracu 3 ludia tak aby sa netlacili (ludia mojich rozmerov, nie deti 😀 )
v podstate to nechavam uplne na muza co kupi, aby som potom mohla pindat ked sa bude nieco diat 😀 😀

kankam
25. máj 2009

stanka na hronci som bola pár x ako decko aj ako pubertiak 😀 😀 😀 a bolo tam super, tiež mi rodičia pracovali ešte v drôtovni ...

ivulienka super tie zuby, nám sa ešte len derú, sme tesne za vami 😀 😀 😀 😀 , je nervná a dala som úpredvčerom zasa po čase viburcol, asi aj ten zabral, len potom má problém kakať, až obdeň sa vykadí neplánovane (v spánku a pod ) a strašne moc ... inak kaká už len do nočníka a pekne buď hneď ráno alebo hneď po obede ...

ivulienka má moc pekného oplíka 😉 😉 😉 dúfam, že ten poslúcha

som zabudla, včera sme mali zábavku - nina niekde a vykrikuje si, ja pri pc, zrazu podozrivé ticho, idem kuknúť a ona v kúpelnii omotaná s 1/2 toaletáku a trhá ho na kúsky .... 😀 😀 😀 viete aké to bolo smiešne a aký blažený úsmev keď som ju pri to načapala ???? 😀 😀 😀 😀

libka1
25. máj 2009

kankam mozno vam este zaplatia ze nemusia tie ruze strihat, odfot to a posli primatorovi 😀
my sme presli na 1 spanok a absolutne nam to zatial vyhovuje, taha zhruba 3 hodiny vzdy a na pol 8 az 8 je tak akurat unavena ked vstane medzi 2-3 poobede... ja som takto spokojna a vyzera to tak ze aj ona.
Vstava zhruba o 8, okolo pol 12 ide znovu spat, spi do pol 3 a o pol 8 az 8 ide spat na noc... 😉

stanka26
25. máj 2009

my spíme 2krát za den.na ten jeden spánok si ešte musíme počkať.

libka1
25. máj 2009

tak aj nas cervicek je uz hore, takze okolo 14.45 mozeme vyrazit, kedy a kde Stanka?

stanka26
25. máj 2009

no tam kde sme sa stretli dnes ráno.

libka1
25. máj 2009

ok, za 5 minut vyrazame 😉

libka1
26. máj 2009

Stani, mne malu dnes zoberie na Podzamsku doobeda svokor, musim ist skor do roboty kvoli comusi, tak dnes oddychujem 😉 😀

laluchova
26. máj 2009

aj nám jeden spánok absolútne vyhovuje...tami vstáva tak okolo 7:15 až 7:45 a spať ide o 12 do tej 14 až 14:30 a o tej 20:30 ide spať na noc...dnes si potiahla do 7:50...iideme my von prajeme pekný den...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre