Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

stanka26
26. máj 2009

ahojte....

tak aj dnes sa ide do panskej?

mia.k
26. máj 2009

stanka ja dnes asi idem do panskej.Doobeda som si vybavila nákupy,takže poobede asi pôjdeme zase do panskej.

stanka26
26. máj 2009

no pojdeme aj my.o kolkej asi pôjdeš?

libka1
27. máj 2009

😅 vonku to nevyzera moc lakavo 😨 mala este spi, ale uz vidim ze ked vstane ake poriadky zas narobi a budeme musiet mazat von dazd nedazd 😅

stanka26
27. máj 2009

bre ránko.my dnes vstávali o pol 8.

ked pozerám tak mi dnes von asi nepôjdeme.fúčí vietor jak šalení.

libka1
27. máj 2009

eva este spi, uvidime ako sa to u nas vyvinie, ja mam strach ze my musime ist 😝

stanka26
27. máj 2009

to nemyslíš vážne že ešte spí.

to ste ju museli včera riadne unaviť na tom pieskovisku.videla som vás z okna,aj som na teda kričala ale si ma nepočula.
tak dobre si si vegetila na tej lavičke. 🙂

libka1
27. máj 2009

lezala som tam ako vyvrhnuta velryba 😀
no, mala v noci zurku, od 1 do pol 3, tak teraz madam dospava 😝 uz 3 noc mame didzinu vzdy od 1, neviem co sa deje... dokonca nam aj spadla z postele ☹ my ochrapteny z muzom a ona fungovala ako duracell, az zrazu buchot a uz bola tam, ani necekla, len kukala ze co sa deje 😝

libka1
27. máj 2009

uz je hore ....

ivulienka22
27. máj 2009

libka hovorím že Evička je vegeťáčka 😉 😉 asi bola v šoku keď sa ocitla na zemi že kde jej zmizol parket spod nôh 😀 😀 malinké moje veď ju už pustite na nejaké to disco..ak sa s ňou hanbíš ísť na didžinu že si stará ja sa hlásim ako dozor 😀 😀 😀 mne to nevadí nech..
aj Adrián máva okolo jednej metačky v posteli, nevie sa uložiť, potom poprdká a je ok, asi ho tlačí bruško, to mu dám vždy cucnúť v polospánku len nech sa nepreberie lebo potom by sme mali aj my mecheche..
krpec vstával o 7.30, a o 8.00 sa na mňa lepil a túlil sa - asi 3xcuckal-potom sa zase túlil akoby ho bralo spinkať, tak som ho už teraz uložila a chrní o dušu-asi to počasie..

stanka26
27. máj 2009

my sa snažíme zaspať v kočári na balkoni.už ani nevidí a spať nie a nie.m prišiel ráno z nočnej a Sabína sa teraz k nemu pýtala spať.tak som jej spravila kávičku a išla za ním do postele a už aj chrní.

libka1
27. máj 2009

ja sa nehanbim, len ci by sa ona za mna nehanbila 😀
nakrmim ju a ideme von, nech sa vyluftuje 😉

stanka26
27. máj 2009

my nejdeme.Šimi už spí na v kočári,Sabína v posteli a ja si práve zmyla vlasy,lebo som sa už nemohla na seba pozerať. 😀

ivulienka22
27. máj 2009

stanka ja som ešte večer zmývala,bo katastrofa na mňa v zrkadle čumela 😀
libka veď až tak zle nevyzerá vonku, myslím že malej bude dobre, je super luft.

libka1
27. máj 2009

ale mne sa nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 ☹

stanka26
27. máj 2009

tak prídite k nám sa pohrať 🙂 ked sa ty nechce chodiť po vonku.

libka1
27. máj 2009

sak by vas znicila 😉 mate to doma moc pekne co? Potrebujete trochu zdemolovat? 😀 idem radsej von, bo mi to vrati aj s urokami ked sa nevyvetra a nevybeha opica 😀

stanka26
27. máj 2009

haha vtipné.práve že potrebujeme zdemolovať.už je nám jedno bo nám za mesiac prídu robiť plastový balkon a budeme kupovať aj novú obývačku.len sa zastav a zvon u Šamala.

libka1
27. máj 2009

😀 no my uz sme aj spat, stihli sme aj zmoknut 😝 citam az teraz stanka, potrebujes lacne demolacne prace, co? no ved niekedy ju dovediem 😀

kankam
27. máj 2009

my sme boli vonku od 09 h pobehala som po obchodoch a zrazu kukám, nina spí, tak som ju nechala, nech sa vyspí, kúpila som si obed - ivulienka teraz v gurmáne (mali vyprážaný karfiol, mala som chuť 😀 ) a že si ideme pobehať, ale potom som zmenila názor a išli sme domov a dobre som urobila, len čo sme zavreli doma dvere, spustil sa ten lejak, tak sme boli LTT ...
Inak je vonku fajn, má sa to do soboty ešte zhoršiť, moc studený front ide vraj aj búrky a krúpy, celá európa, dokonca až na 10 st. sa má ochladiť, tak to využime ešte že je takto ... 😉 😉 😉

kankam
27. máj 2009

inka nám spala dobre do 02 h, to sa zobudila, a chcela mlieko, zarobila som, tiež si poprdkala a keď zaspávala, tak mi vypadla zo zásuvky malá lampička, tak sa zobudila ona aj muž, tak som musela uspávať odznova 😠 😝 , ale spala do 07 h tak vypadá, že je to už lepšie, aj som si celkom pospala ... 😉 😉 😉

stanka26
27. máj 2009

to stým nemyslíš vážne.my dnes ideme k našim a prídeme až v nedeľu.plánovala som že celý víkend sa budem slniť a deti sa budú kúpať v bazené.no teda s tým počasím už nič nenarobím

kankam
27. máj 2009

http://www.in-pocasie.sk/predpoved-pocasia/

už to trochu zmiernili,ale na piatok hlásili len 10 st., teraz je tam na piatok a sobotu 16 st., tak to nebude až také hrozné, ale na kúpanie to rozhodne neni 😖 😖 😖 , ale od pondelka to má byť už lepšie ... 😉 😉 😉

laluchova
27. máj 2009

ahojte, tak u nás zatiaľ nepršalo...malá dnes vstávalo o 8:30...rekord nad rekordy a včera poobede mi spala 3,5hodiny...to si si myslela že asi bude dnes ráno skoro hore, ale opak bol pravdou...no asi sa včera unavila , boli sme na fut.ihrisku tu u nás v deedine a tam si mohla behaááááť aj padnút a my sme si vegetili teda tatulko si vegetil a aj som sa išla pokorčuľovať sa ...dosť som si zamakala , ale bol to relax...tak sme zistili že je to tam super...je tam aj tien aj slniečko takže podla potreby aj schovať sa je kde....no a teraz mi už spío d 12:10...asi je to tým počasím...boli sme vonku sa prejsť a pobehať našťastie ešte nepršalo no kým sa dá nech je vonku som si povedala tak sme to využili....dnes sme mysleli že sa vyberiem ne nákup už aj vákendový do HC nech mám e pokoj a ttoto počaie nám asi urobí škrt cez plány, ale ved možno aj tak pojdeme...v sobotu ideme na solavu kamošovi má 2.ročky...

stanka26
27. máj 2009

tak mi moji dobrotníci už spia.tada Sabi od 11:45h a Šimi zaspal pred chvílou..

no poviem vám teda vonku fučí.idem využiť chvílu ked deti spia a pobaliť nejaké veci.

libka1
27. máj 2009

aj my sme mali ist k nasim na vikend, ale mama povedala ze nas tam nechce ked bude zle pocko lebo budem otravna 😀 ze malu nech posleme 😉 tak asi sa nikam nepojde, uvidime podla pocasia. 😅

stanka26
27. máj 2009

ako tak pozerám von tak dnes to na panskú nevyzerá.

idem asi spraviť kafku,bo zaspím. 😀

mia.k
27. máj 2009

Čaute.
Dievčatá vaše deti si dnes ráno síce potiahli v spánku,ale na nášho Benjamína nemáte.Toho som dnes musela zobudiť o trištvrte na jedenásť. 😕 A ktovie do kedy by bol ešte spal,keby som ho nezobudila. 😅 Teraz už zase spinká,takže idem trocha poupratovať.
Dnes to na panskú zrovna nevyzerá,ale pokial nebude pršať pôjdeme sa asi trocha von vyvetrať.

laluchova
27. máj 2009

téda a čo robil v noci, spal???naša prespí celú noc....ale toto je sila!!

kankam
27. máj 2009

teda mia, čo si mu hodila nejake uspavadlo do mlieka ? 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😲 nina klasika hore o 07, nič nenaruší jej harmonogram 😝 ....
ale teraz mala si 1/2 h záchvat plaču, vôbec netuším, asi že som jej málo mlieka urobila, len 60 ml a ona chcela viac, tak som jej urobila ešte, ale to už akože ona nechce keď nebolo hneď a tak sa mi hádzala na rukách, že hrôza a za nijakých okolností nechcela prestať plakať, až som sa bála že sa zajde ☹ ☹ ☹ 😲 😲 😲 😕 😕 😕 to som fakt ešte nezažila, aj už bola strašne unavená, nakoniec som jej nasilu držala dudel a natriasala ju tak sa pomaly ukludnila a zaspala, dúfam, že sa nám to už nezopakuje ... 😖 😖 😖

libka, ty si taký frfloš keď sa nudíš ???? keď ťa mama nehce 😀 😀 😀 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre