Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
27. máj 2009

laluchova jasné že v noci spal. U nás sú takéto dlhé spánky normálka,hlavne keď je takéto počasie.
kankam,tak to ti nezávidím,máš to teda fakt perné,ale ja takéto jedy tiež poznám.Benjamín je tiež jedoš.Hádam ich to raz prejde.Dúfam.

ivulienka22
27. máj 2009

Mia to je fakt sila!!! Do 10.45???
Náš malý pospal necelé tri hodky od 9.30do12.30 no teraz chrní zase, celý deň nechce moc papkať, len prsko dudle, hryzie si ruky, celé ich má červené, ja neviem žeby ďalšie zubiská? alebo tie čo sa mu prerezali ho ešte svrbia ako idú von?neviem ale ani večerať mi včera nechcel, len obhrýzal zase suché pečivo, zjedol vyše polky tak aspoń že tak.
Libka sa ti nečudujem že si otravná v takomto počasí, veď to je na nerv 😖 No čo už sprav z malej balík, a pošli ju ako bambulku strýkovi Jozefovi 😀 😀 😀

kankam
27. máj 2009

mia, už sa mi zobudila a mám pocit, že sa jej počas spánku rozvinulo nejaké rečové centrum, ona mi to stále melie po "japonsky" 😀 😀 😀 normálne v kuse ako sa zobudila, ako keby mi strašne chcela niečo vysvetliť 😀 😀 😀 😀 , tak asi to už bola aj strašná únava spojená s nespravodlivosťou od mamy , keď dala len 60 ml mlieka.... to je hrozná matka 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 , dúfam, že to bolo 1 a posledný krát, lebo som sa normálne bála čo jej je .... 🙄 🙄 🙄

ivetka už aj ty máš spachtoša ? aspoň rožky ti tlačí a možno fakt ďalšie mu idú, to sa máme na čo tešiť aj my 🙄 🙄 🙄

libka1
27. máj 2009

😀 mia ved ked ti prespi z 24 hodin 18, tak tych 6 nech sa jeduje kolko chce, to sa da vydrzat 😀
no, u nasich je super, ked je pekne pocko, ale ked je skaredo, tak sa len o seba v dome potkyname a je to nuda 😅 navyse moja mama je terorista poriadkumilovny, a ja som flegmatik bordelarsky... toto je nas vecny zapas 😀 😅

ciarka
27. máj 2009

mia.k-prosom napis mi ako sa robi ta omacka na cestoviny co si hovorila vcera.Ta tusim porova so syrom.Dakujem

libka1
27. máj 2009

idem,muz isiel s malou von takidemza nimikym neprsi 😅

stanka26
27. máj 2009

ahojte babulky. 🙂

už asi všetky pospávate.My štastlivo dorazili do Chtelnice a detičky už aj dávno spia. 😀

vy ste toho ale popísali za celé poobedie.
mia tak ty máš teda riadneho spachtoša 🙂 stým počasím na víkend to nevyzerá pekne.sme sa chceli kúpať v bazéne a musíme to odložiť.Do HC prídeme asi až v pondelok,lebo bude tu unás MDD a počula som že sa aj niečo chystá.Ale to nieje ešte isté.

ved ja sa ešte ozvem,ale až po obede lebo tu u našich mám menej času na net,kedže sme stále na dvore,pappappa

libka1
28. máj 2009

Sak na dvore lepsie ako na nete 😀 Dnes to zas vyzera vonku krasne, tak ktovie ako to s tym vikendovym pocasim nakoniec dopadne 😉

libka1
28. máj 2009

Stani, prave mi prisiel email ze cele kordy presuvaju do Sladka.... 😝 posli do IP email

mia.k
28. máj 2009

Ahojte. Aj ja som zvedavá,že ako to dopadne cez výkend s tým počasím.Možno pôjdeme v sobotu do PN na otvorenie letnej sezóny,nech má Benjamín trocha zmenu.
libka a to s tým Benjamínovým spaním a jedovaním si presne vystihla.Kebyže málo spí,neviem,či by som tie jeho nerváky psychicky vydržala. 😖
stanka,tak si to teda v Chtelnici užite...
ciarka práve si tu upratujem neaké papiere a náhodou som natrafila na očkovací kalendár a veru že si mala pravdu s tým očkovaním malo by byť aj v treťom roku života,nie až v šiestom.Tak teraz neviem,že prečo ti doktorka povedala až v šiestom. 😅 Recept ti posielam cez IP.

laluchova
28. máj 2009

ahojte tak Tami dnes spala do 8...akodobre a teraz spí od 12:15...ja vegetím polievku som dovarila a druhé je ešte zo včera...

mutter
28. máj 2009

Ahojte babenky. Dávno som nepísala, bola som chorá, potom sme boli u babky na víkend a teraz sú deti choré. Miškovi včera vyberali nosnú mandlu v TT. Inak s tým očkovaním..ja som bola s Alexom teraz keď mal 15 mesiacov a sestrička mi povedala, že najbližšie očkovanie ho čaká keď bude mať 5 rokov. Miška očkovali aj keď mal 3 roky, ale že sa to menilo a 3 ročných už neočkujú.

laluchova
28. máj 2009

aj my tak vieme...

mia.k
28. máj 2009

Aha.Tak sa to zase pomenilo?
mutter,tak nech sa deti rýchlo uzdravia.A Miškovi prečo vyberali mandlu,mával často soplík?

kankam
28. máj 2009

aj ja som zvedavá ako to bude s tým počasím ... 😉 zajtra by som tiež chcela skočiť k svokre do tt a neviem veru či nezmokneme 🙄
mutter aj ja želám skoré uzdravenie a kladiem tiež otázku ako mia s tými mandlami.ako to zvládol ? vraj je to dosť nepríjemné ...

mia nám sa ten včerajší nerv našťastie nezopakoval ... 😉 😉 😉 😉 😉 ale verím že ich to všetkých časom prejde, akurát asi budeme riešiť horšie problémy 😝 😝 😝 😵 😵 😵

janetina
28. máj 2009

ahojte tak my sme prave prisli z vyletu v Hc 😉 ...trosku pochodit ci polietat pri krpcovi....a sa mi zda ze pocasie nam vyslo 😀
napapany a prave zaspal rychlostou blesku, najkamosko ho znicil 😀 😀 😀 😀 😀 a mozno aj my jeho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mia
ake otvorenie letnej sezony? Byvaju nejake sprievodne akcie vhodne pre deti? My sme chodili na asi zatvorenie letnej sezonny na Victoriu regiu to bolo pekne.pre mna kvetinkya pre Timiho...tie prezlecene mrkvicky a ina zeleninka 😀 😀 😀 😀
Aj na MdD nieco chystaju? v PN? vsak v Hc skapal pees 😝
V Avione je nejaka akcia ale asi pre vacsie deticky....ak by bolo zle pocasie tak by to bolo vcelku vhodne tam ist ale zasa cesta....:(...asi to budeme riesit nejakym kupkanim v krytom kupku individualne...

janetina
28. máj 2009

libka kordy presuvaju vsak to tu bude nezamestnanost.... 😝 😝 😝 😝 ??????????

stanka26
28. máj 2009

ahojte.

tak ja až teraz sadla k Pc.od rána nebolo kedy.

do obeda sme boli vonku,potom o pol 12h som išla k tej zubárke a neviem či mala lepšiu náladu,ale ani neviem že mi blombovala 🙂 a potom som išla na kozmetiku.

Šimon mi spí v kočári a Sabínka išla na rolu s babku a dedkom postriekať cibulu.Takže mám aspoň chvíľu vám niečo napísať.
počasie vonku nevyzerá moc dobre,možno tu u nás bude pršať.V noci sme spali dobre tada ja so šimim,Sabínka spala s dedkom a s babku,ale že aj tá spala dobre.

ani naša Sabína nebola ako troj ročná očkovaná.

ciarka
28. máj 2009

mia-dakujem za recept-
A k tomu ockovaniu-aj my sme boli teraz mutter v 15 mesiacoch a hovorila ze az v 5 rokoch potom.Vy komu chodite????

dam vam sem stranku o zmenach v ockovani z januara 2009

ciarka
28. máj 2009
ciarka
28. máj 2009

Stanka- a ty ako robis ten recept s tou porovo-syrovou omackou?

libka1
28. máj 2009

no nieco z nich tu ostava nakoniec a ludi rozhadzuju na ine prevadky, tak aspon tak... 😝

stanka26
28. máj 2009

pokrájem púr na drobno,orestujem na oleji,potom tam hodím roztopiť karičku syr a ked to mám husté prilejem ešte smotanu na varenie.dochutím podľa chuti a môžeš dať aj trošku kečupu.

mutter
28. máj 2009

Náš detský lekár je dr. Vrábel. Keď sme sa sem presťahovali, tak som zašla na polikliniku a spýtala sa mamin, ktorý lekár je dobrý a oni mi ho poradili. Keď sme k nemu ešte nepatrili, tak bol milší, naozaj 🙂 Teraz však začínam rozmýšľať, že by som ho zmenila. Nedávno som sa dozvedela, že je to vlastne aj riaditeľ nemocnice a viem, že je aj poslanec tu v meste. Ale na tom aký má prístup to nič nemení.

mutter
28. máj 2009

Ano vyberali mu ju preto, že bol často chorý, mal často soplík a kašeľ. Mesiac bol v škôlke a mesiac doma chorý. Lekár vravel, aby som ho nedávala do škôlky, ale raz tým musí prejsť, či teraz alebo o rok dva..raz by aj tak šiel do kolektívu. Musí si vytvoriť vlastnú imunitu. Bol s ním manžel. Bolo mu to trochu nepríjemné, ale vydržal, mal lokálnu anestézu. O 8.15 mu ju vybrali a o 12.00 ho pustili domov. Našťastie nebol umrnčaný ako ostatné deti, ale to len preto, že s ním bol ocino a nie mamina 😀

mutter
28. máj 2009

tak zasa ja? 😀 Pridala som si do albumu konečne fotky, ale nie veľa lebo väčšina mala viac kb ako je povolené..

kankam
28. máj 2009

mutter neviem ktoré si mala foto predtým, ale sú tam obaja moc zlatí .... 😉 😉 😉
a s tým kolektívom máš pravdu to dieťa si to musí vytrpieť, a nejako ju získať, tak keď sa t nijak nedá, tak dobre že mu to vybrali a to bol teda statočný 😉 😉 😉 tiež je malá iná u mňa a iná u muža 😉 😉 😉

libka aspoň že tak s tou prevádzkou, to by tu bola čistá hrôza v HC , bez tak tu toho moc na výber nie je a patrične to zneužívajú ... 😝 😝 😝 😠 😖 😠

kankam
28. máj 2009

zamestnávatelia -dodávam ...

stanka26
28. máj 2009

tak detičky už buvajú. trošku nám popršalo aspon sa bude spinkať. a čo porábate všetky?

kankam
29. máj 2009

babenky ste všetky vonku ? lebo my sme boli a teda satačilo nám fúka tam riadne ... 😖 😲

my sme dnes zažili šok, nina sa zobudila o 06 a keďže som nechcela vstávať, tak som jej dala cucnúť MM a uspávala som ju na sebe, ona zaspala tak, spala do 08:30!!!! to sme v živote nezažili !!! Dokonca sa potom normálne naraňajkovala, hami vypila minimum a boli sme vonku a teraz sa normálne naobedovala poriadne (tak už dávno nie) a ešte žbríla, ešte sa jej spať nechce ... takže asi ju v noci nejako preplo, lebo vlastne asi prechádzame na 1 spánok, som zvedavá koľko bude spať .... 😵 😵 😵 😵 😵 😲 😲 😲 😲 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre