Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
11. jún 2009

ahojte ooo sosovickova teeema... 🙂 😒 mne brali 3 z tvare na plastike v Ba v Ruzinove ..cca v r. 2005 ale nie som az tak spokojna...jedna bola fibrom a dve som si hadam aj mohla nechat...trosku tam mam jazvu a nie som to ja 😀 ...a jednu mini sosovicka na prsiach 😀 kde je podprda ta musela ist von....ked ma operovali vedla so mnou tam lezal Martin Nikodym tiez na znamienka 😀 😀 😀 tak sme pokecli v cakarni 😀 😀 😀 😀
Bolet to bolelo najviac na tvari , ze kankam ano akurat nieco bezalo v tV a ja som sa nemohla smiat tak som utekala prec od tv 😀 ....najhorsie bolo ked mi do hrude cvakli adrenalin to som bola ako horuca lava...a ten isty pocit sa mi zopakoval pri sekcii
a kedy bude stretko? ja asi dnes vycestujem za petusou...idem jej predat hojad hojda co nemoze zohnat a mysme ju zasa nevyuzili

petusaaa
11. jún 2009

janetina my budeme mat hojdaaaaaaaa? sa tesiiiiiiiim 😵 😵 😵

ja sa na vas tak nasmejem 😀 jedna obzera lipom, druha s nikodymom keca 😀

janetina
11. jún 2009

😀 😀 no uz sa chystame len Timo strajkuje pri oblecku este som Ti nevolala ked sa mi nepodari ho zdolat...ale asi ano prideme

kankam
11. jún 2009

čafte 😉 už mi je o hodne lepšie, 😉 síce to nemôžem chytať, ale už sa môžem usmiať a tak, takže už to je v pohode ...
fešák teda je, to som hneď zaregistrovala, keď som sa prišla objednať, aj keď blonďákov ja nemusím, ale inak sa dá 😀 😀 😀 ale sme teda potvory, 😀 😀 😀 a bude doktor tato neviem či po 2-hý alebo po 3-tí krát, jedno určite majú, lebo sme kecli s doktorkou, keď som tam bola cca pre 1,5 mesiacom s ninou, že to mali perné s dcérou tiež im nespávala a teraz išla po chodbe a ja kukám a ona bruško 😵 😵 😵 😵 , MôžE BYť TAK V 5-6.mesiaci, tak im to želám 😉 😉 😉

libka to mi prosím ťa povedz že to ako beháš tých 30 kg hore dole ? 😲 tehotná si koľko pribrala ? inak 60 kg si ťa ani neviem predstaviť, to by ti fakt asi nepasovalo 😎

janetina
11. jún 2009

a Kristofovicma naozaj pekne oci 😉

janetina
11. jún 2009

peti vyazame 🙂

kankam
11. jún 2009

ozik dneska mi nina spala od 20:30-08:30 😕 😕 😕 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 hádžeme rekordy o tretej pila mlieko a o 05 sme hľadali dudel, tak som ju potom musela uspať -máme novinku zistila, že je úžasné spať na bruchu 😀 😀 😀 akurát teraz nechápem, lebo po 1 h keď sme sa už obliekali von tak mi začala revať, a ukladala sa na mňa, tak som ju dala do baby vaku a spí, tak neviem či zuby, dúfam, že nebude chorá ...

ivulienka22
11. jún 2009

no super práve som napísala dlhý príspevok a že ste offline skúste znova, to čo malo byť 😠 😠
no nič...ja len toľko že kankam vydrž ešte tak 2 dni potom to už nebudeš cítiť.
my spíme otrasne, sto krát v noci rev, potom cestuje po celej posteli čo sa tak skrúca, potom prd ako starý chlap a je dobre, o hodinu taký istý priebeh. ja neviem čo má s tým bruškom. nič také nepapkal,začnem si aj ja ako kojaca zase pozor lepší na stravu, ale ani ja také nič som nejedla, ja fakt neviem. ale aspoń teraz viem že s tých probio to nemá lebo mu to nedávam, tak rozmýšľam či nie zo zúbkov, bo aj nás trošku preháňa, či to s tým má súvis tá šarapata v brušku,fakt neviem. ☹ ☹

lumistri
11. jún 2009

ahojte babenky, chcem opytat su v hlohovci nejake detske jasle? som pozerala na nete a nasla som len skolky a tam myslim beru len od dvoch rokov..

mia.k
11. jún 2009

Ahojte.
lumistri,tak v tomto ti ja neporadím,nemám šajnu. Inak vitaj. 🙂
libka tak vidíš predsa to je pravda s tým okadením od vtáka,že to prináša šťastie.Už sa nebudem vyhýbať stromom s vtákmi. 😀 Inak dobré zážitky máte s tými "operáciami." Ja som tiež také niečo absolvovala v Piešťanoch a sestrička mi hovorila,že najkrajšie sa hoja rany na tvári a dekolte.Je dobré keď sa tá koža moc nenapína,lebo potom sa tá rana rozťahuje a vznikne širšia jazva.Takže kankam-kamenná tvár. 🙂

mia.k
11. jún 2009

Inak môj manžel bol predvčerom u Krištofovičovej a tiež si všimol,že čaká bábo,tak hodili reč.
A libka ten recept na kotlety čo si tu dala robievam aj ja,ale aj s cibulou a bujónom.Spraví to tam ešte lepšiu chuť.

janetina
11. jún 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5442326
baby poznate my ho budeme mat 😀 som straaasne zvedava co to bude zac...je to urcene od 12m az po starovek 😀 😀 😀
lumistri nie nies u tu zoadne jasle..najblizsie NR 1 statne a 3 sukromne a TT tam su jasle tiez len neviem kdee

janetina
11. jún 2009

Boli sme u petussy ..Timo im vybral teplomer z bazena 🙂 ani sme si nevsimli dufam ze to nepokazil peti?

lumistri
11. jún 2009

dik, no to je super.. este mi netreba ale robim si radsej prieskum dopredu.. a este jednu radu potrebujem 🙂 torticku malemu na rok si kde mam dat urobit?

petusaaa
11. jún 2009

janet, este raz dakujem za hojdu 🙂 teplomer som nepozerala, ale ked vydrzal nase dvojicky, tak timihourcite prezil 😉
a to odrazadlo poznam. nese dvojicky ho maju 😉 a je doooost velke. ale to sa mi asi iba zda. oni maju teraz 5 rokov a este sa na nom vozia 😉

stanka26
11. jún 2009

ahojte babule... 🙂

tak vy ste toho ale popísali.ked som tu v Chtelnici tak na net nemám vôdec čas.Detičky spinkajú aj Šimi mi spí v posteli,som zvedavá do kedy lebo dnes som ho dala len jeden krát.
Zajtra už možno prídeme.to ešte uvidím,lebo z toho kúpania v bazéne cez víkend asi nebude nič.

lumistri my sme robili tortu doma,teda Šimimu robila babka,kuk do albumu.

ako som vás čítala,tak na vybratie znamienka mi stačí odporúčanie len od obvodnej?lebo kožnej sa mi nechce isť kvôli dlhému čakaniu. 😀

janetina
11. jún 2009

peti ja som videla na plasmacare aj dospelych...a aj malicke deti co zacali chodit...sa Ti zda velke? pre Timiho?

lumistri tie jasle niekedy musis aj rok dopredu zajednat aby si vedela ako to chodi....napr. na Zobore co viem a aj v Brnke v Nr.

janetina
11. jún 2009

idem varit ten gulasik...z telaciny v bio kvalite/ mamina mi kupila/ pouzivate bio maso?

petusaaa
11. jún 2009

myslim, ze timimu bude dobre. ja som myslela, ze pre mojho je velke 😀

stanka, ja som mala odporucanie od koznej, ale to bolo davno.

lumistri, no, podla toho ako moc profesionalnu chces tortu. pozri napriklad aj alionuske do albumu, ake robi torty. ja asi tiez nebudem davat robit. je to este daleko... asi spravim nejaku potahovanu z mmf 😉

petusaaa
11. jún 2009

janetina, nepouzivam, nemame 😒

stanka26
11. jún 2009

janetina my doma žiadne bio vyrobky nepoužívame.Koľko rokov neboli bio výrobky a prežili sme a tiež aj my.tak nechápem prečo by som ich mala dávať aj deťom.Si myslím že to nie je dosť zdravé takto ich na to učiť,lebo potom nebudú mať žiadnu imunitu.Ani v škôlkach a ain školských jedálnach z toho nevaria.
a ver či never viem o čom hovorím.JA už mám dosť tých chorôb za sebou a mnohých o tom ani nevedia.

lumistri
11. jún 2009

no to je hrozne s tymi jaslami a skolkami, to zrejme ani do roboty nepojdem.. abo zarobime druhe? 😀
nam je jedno bio-nebio, zjeme vsetko 🙂 idem kuknut tie albumi a idem aj ja varit kelovy zapekanec 🙂

stanka26
11. jún 2009

lumistri ak by si potrebovala povarovať dieťa,môžem sa spýtať kamošky z HC.Ona varuje deti,chodíme spolu každý den na podzámsku tam na to detské ihrisko.
nemám na ňu telefon.ale budúci týžden s nou určite budem,lebo teraz som neni v Hc.

a inak vytaj medzi nami. 🙂

petusaaa
11. jún 2009

stanka, no, neboli bio veci, ale neboli ani tak chemicky upravovane ako teraz. aspon ja som vyrastala na zelenine zo zahradky a nie umelo vypestovane ovocie a zelenina z obchodov 😒
ale my tiez sjeme vsekto 😀
lumistri, inak aj ja ta vitam 🙂

stanka26
11. jún 2009

no hej petusaaa,ale ked nemusím tak to deťom radšej dávať nebudem.tiež my spapajú všetko a ovocie kupujeme v obchode málo.Doma máme veľa jablk,hrušiek,malín,ríbezlí a tý moji drobci to všetko zjedia.

stanka26
11. jún 2009

dieťa sa mi zobudilo.tak končím.pa večer. 🙂

janetina
11. jún 2009

no bio nie je nic ine len , ze chov zvierat ci plodin je podla predpisov 😉 tak ak mame tu moznost obcas dat aj take tak som za./ nebolo drahsie ako ine maso/ Mam lepsi pocit...lebo ja maso az tak moc nejem..tak 1x do tyzdna..ale tak isto zjeme vsetko...ale radsej domace maso a hydinu ak sa da pozhanat...vtedy je to tiez asi bio. I ked tiez musis vediet od koho kupujes. Bukovsky vravi ze babky zeleninarky davaju hnojiva od oka / baajockom/ a to je ze vraj este horsie ako hypermarketove 😒 . No ja verim bio kvalite kde maju certifikat oznackovany. V zahranici sa bio kvalita prisne kontroluje a urcite aj u nas to tak je...

lumistri ako stare babo mas?

libka1
11. jún 2009

😵 lumistri tortu u alionusky 😉 co si vymyslis to spravi, aspon ja mam taky pocit ze ma ruky zo zlata 😉 ja som mala doma robenu, ale kvoli tomu ze som chcela jablkovo piskotovu aby ju aj mala mohla papat 😉
kankam to s tou vahou, robota od 7 do 7, miesto jedla cigareta a nervy v kybli z debilneho sefa, nastrbeny vztah, vydrzala som 2,5 roka a dala som vypoved 😅 😵 Odstahovala som sa z Blavy do Hlohovca a zistila ze radsej menej prachov ale pohoda 😉 Teda relativna 😉 , oproti tomu co bolo tam je pohoda aj robit bachara vo vaznici 😀 😀 jedno z najlepsich rozhodnuti v mojom zivote. A partner z nastrbeneho vztahu si pobalil veci a pristahoval sa do Hlohovca za mnou, teraz sme manzelia a mame krasnu dcerku 😵 A tehotna som pribrala okolo 18 kg 😉 neviem presne, prve mesiace co mesiac to kilo a potom zrazu v siestom ze drisk 5 kil hore 😝 a to som sa fakt neprezierala... 😖
my mame bio co mame od nasich zo zahrady, teda relativne, otec tam obcas nasype nejake NPK 😅 😅 a maso tiez nekupujem, mame od nich, takze tiez bio? no neviem... minule ma sokol taky pan v telke co byva ta relacia zahradkarska s kristinou farkasovou, bud som to zle pochopila alebo to naozaj povedal, ze bio ovocie je take kde sa stromceky striekaju max. 3x 😕 ale fakt je mozne ze som zle pochopila, nie som si ista... inac bio kupujem akurat hotove vyzivky, a to nie zato ze su bio, ale zato ze malej smakuje najviac alnatura a aj z hladiska zlozenia mi pride najvhodnejsia 😉

lumistri
11. jún 2009

sorry som varila a este telefon polhodinovy od kamosky 😢 to vie cloveku naburat harmonogram..

takze dik vsetkym za privitanie..
nas zbojnik ma o tyzden v nedelu rok 🙂 a na to varovanie som sa pytala kvoli tomu ze sa pomaly zacinam obzerat po robote..
janetina ty si este na materskej?

janetina
11. jún 2009

libka teda Ty mas pribeh ...viem si to zivo predstavit ☹ ,,,ale skoncilo to popoluskovo nie? babo na svete pobaleny priatel s tebou vo zvazku manzelskom v dobrom aj v zlom...vyborne si macherka ako vzdy.
Ano bio je asi to co hovoris aj Ty a alnatura chutila aj nam mnam a ked som si mala vybrat ze bio ci nebio za rovnaku cenu tak bolo bio. A Timovi chutilo tak nebolo o com.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre