Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
18. jún 2009

My o 10 minut vyrazame 😵

janetina
18. jún 2009

no my asi nevyrazime ,Timi nechce ist nikam podla vsetkeho....a nechce ani papat tak sa aj bojim ako by to dopadlo mozno az neskor..mozno je rozospany

juliett99
18. jún 2009

ahojte ,, dakujem za mile privitanie,, 🙂 🙂

janetina ,, neviem odkial som ti znama ale na zs nerudova som fakt nechodila,, 😉 ja som chodila na podzamsku. 😉

len si uzivajte slniecka s vasimi drobcekmi,, ja zatial s tym mojim musim lezkat takze ziadne akvitity pre nas nehrozia.. iba ak si lahnut do lehatka pod altanok 😉

stanka26
18. jún 2009

achojte...

tak konečne som sa dostala k PC,aj my pôjdeme von,len ešte neviem kam sa vyberieme.Pôjdeme sa asi prejsť do tej panskej.

juliett vitaj.moj M sa už na teba pýtal,že čo je stebou,pozdravuje ťa.

juliett99
18. jún 2009

dalujem stanka pozdrav peta.. 😉 a jak sa mate vy?? 😉

ja som bola teraz 3 tyzdne v nemocnici ,, krvacala som a mala som tvrdnutie bruska a stahy.. teraz je o nieco lepsie ale musim lezat az do konca tehu.
mam placentu vsadenu do krcka. ☹

laluchova
18. jún 2009

ahojte, len pozdravíme...akosi nemám v poslednej dobe čas na net...vonku je pekne tak sme tam...Tami všetko oki...spíme dobre...papáme...a už trčia očné spodné...konečne...len teraz máme také maminkovské obdobie, len zájdem a spustí plač mamííííííííííííííííí 😉

kankam
18. jún 2009

juliet aj ja ťa zdravím, vitaj 😉 a drž sa to nemáš nič moc to ležanie v nemocke, to je deprimujúce, 🙄 🙄 hlavne že ti pomohli, ešte sa tam malimké musí poohrievať poriadne dlho 😵 😵 😵

kankam
18. jún 2009

škoda že som nebola na nete, išla by som za vami do panskej 🙄 tak príšte 😉
inak ten chlapec je strašný a na vine je jeho mama ako si písala janetina, ona mu len ustupuje (ja som jej inak povedala, že to je najväčšia chyba) citujem " ale on sa mi potom hádže", takže myslím to s ním nebude dobre, lebo ona vychovávať moc nevie (ja teda som tiež ešte nikoho nevychovávala, ale dať dieťaťu všetko a nenaučiť ho že v živote všetko nedostane je blbosť)
a videla som ako stankinho šimiho sotil, tak to mi stačilo !!! keby mi ninu pokúsal a ona by nič neurobila, tak ho vyčápem ja 😠 😠 😠 😝 😝 😝

kankam
18. jún 2009

myslím, že chorý nebol, aj keď neviem, nemôžem povedať, skôr mi to pripadalo, že šéf je u nich doma on a mamina staršia (asi po 40-tke) tak asi ho majú vytúženého jediného ...

libka1
18. jún 2009

mia nic si nepremeskala, timi na to flakol 😀 este ze su tam vzdy stalice, ktore evka pozna: Robino a Sebino 😀 😀 😀 tych nestretnut v Panskej tak rozmyslam co sa stalo 😀 😅 😉

stanka26
18. jún 2009

kankam dosť si sa splietla tá jeho mama má len niečo cez tridsať a je slobodná matka.Inak išiel kúsať Sabínu tak som po nom zvrieskla,vymenili sme si pár názorov a potom som ju po obede stretla v meste a sa omlúvala.
dnes tam sním ani neprišla.

kankam
18. jún 2009

tak to mi je ľúto,(ja mám tiež cez 30 a nie som taká strhaná) ale vyzerala tak 😖 libka si dokonca myslela že to je jeho babka 😝 no a keď je na neho sama, tak je vidieť,že mu chýba pevná ruka otcova ... Každopádne má na neho dávať ona pozor, keď vidí že sa tak chová a nenechať to riešiť iné mamičky, snažila by som sa tomu predísť ... Asi som na ňu prísna, ale bola som tak vychovaná, že sme musela doma aj na ulici poslúchať a keď sme neposlúchli, doma sme dostali a 2 x sme si to rozmysleli 🙂

kankam
18. jún 2009

idem upratať domáci bordel, lásočka už spí, tak pôjdem aj ja, dneska už od 06 buntošila 😝

stanka26
18. jún 2009

no vieš kankam alkohol robí svoje.

mausy21
18. jún 2009

ahoj stanka ako to ide?

lumistri
18. jún 2009

no teda.. to su veci, inac u nas tiez chyba pevna ruka otcova 😀 u nas je prisna mamicka, maly je ockov maznacik 😵 Ale mozno aj mne raz bude tak skakat po hlave, normalne sa bojim ze nieco zanedbam.. 😕

inac ahoj mausy 🙂 malunka spinka?

libka1
19. jún 2009

Asi je tazko urcit co je chyba vo vychove a co proste ma to dieta dane... ale je pravda ze ona bola total rezignovana, len nanho hladela ako robi zle 😔 tam sa asi sklbili 2 veci dokopy...
ja som bola tiez dost nezvladatelna vraj ako decko, mama bola zo mna niekedy nestastna, dokonca sa jej stalo ze mi capla po zadku na kupalisku lebo som sa hodila o zem a nechcela som ist dalej a nejaky pan jej povedal nech ma netyra 😅 😔 to tiez 2x nepovzbudi... ona nie je moc vyrecna... pan by dopadol horsie keby nieco take povedal mne 😀 😝

stanka26
19. jún 2009

bre ránko ránko.

vitaj mausy,konečne si sa ukázala.No máme v podstate dobre.momentálne sme v hc a k našim pôjdeme asi až na budúci týžden.
a ako sa darí tebe?zvládaš to v pohode?

my sa o chvíľu chystáme von.pojdeme na podzámsku ako obyčajne.

stanka26
19. jún 2009

pridala som pár nových fotečiek

petusaaa
19. jún 2009

dobre ranko 🙂
nechastate sa zajtra na den policie?

kankam
19. jún 2009

peutsaa zabudla som ti odpísať, že ona sa to sama rozhodla robiť to ranné mojkanie, inak sa stískame často aj cez deň, ona ku mne veľa krát nastrčí ručičky a mojkáme sa a keď mi dá tatino (mm) pusu a drží ju na rukách tak nás stíska oboch a túli sa k nám... 😵 😵 😵 je to strašne zlaté, neboj dočkáš sa aj ty 😵 😵 😵 veľa ľudí mi hovorí, že tento vek od 1-2,5 roka je taký najkrajší, kým sa nám nezačnú poriadne jedovať 😵 😵 😵

inak libka to s tým pánom na kupku, by ani pri mne nepochodil, hneď by som ho vyriešila, kedysi som aj ja bola málovravná(len som si pomyslela) teraz už pritom nezostane ... nech sa starajú do seba , myslím, že prísnejšia výchova (nie drezúra ani zasa všetko zakazovať) je určite lepšia ako max povoľovanie aj vybiť niekedy treba, lebo potom keď dieťa nemá hranice nevie čo so sebou a v dospelosti sú to väčšinou ľudia čo si nič nevážia a sú nezodpovední ... videla som to v rodine ako bolo najmladšie dieťa rozmaznávané a všetko mu dali a teraz keď je dospelé tak sú rodičia nešťastní, lebo si ničí život svojimi postojmi ...

kankam
19. jún 2009

lumistri, myslela som to tak že min 1 rodič musí byť aj prísnejší, resp.byť autorita, je jedno či mama, alebo tatino, obvykle je to tatino ... u nás je to tak, že keď tatino zavelí, tak hneď to ide ľahšie ... Tiež som sa s mm rozprávala, že sa musíme snažiť byť jednotní a keď 1 karhá tak druhý s ním musí súhlasiť(pred ňou), aj keby nesúhlasil a potom si to vyriešiť bez nej ... Kamoška má taký patent na malú (má 5 rokov) že keď neposlúcha tak naráta do 3 a dáva jej tak šancu ešte poslúchnuť, ak nie tak doma vždy dostane, alebo má nejaký zákaz... videla som to na vlastné oči a zaberá to ... celkom dobrý tip myslím 😵 😵 😵

kankam
19. jún 2009

petusaa myslím, že na ten deň polície je ešte malá, asi tak o rok by sa jej tam už mohlo páčiť ... 😉

libka1
19. jún 2009

Cez vikend je svet rozpravok na anfiku v Trnave, stanka tu kedysi davala link o tom 😉

alionuska
19. jún 2009

Ahojte kocky..nestiham sem moc chodit,tak sa aspon pochvalim,som pridala nove fotky,piekla som torticky..tak ak chcete kuk.. inak sme doma vsetci traja,aj tatino a amlu sme nedali do sklky,reku nech si jej uzije..a malinke babenko v brusku kopka o sto sest 😉 😉 😉

libka1
19. jún 2009

teda alionuska to prekvapenie v tej krabici na jednej torte 😅 hm hm hm, to si vymyslela ty, alebo si mala specialnu poziadavku? 😀

kankam
19. jún 2009

alionuska úžasné, tá andaco je krásna a jednoduchá 😵 😵 😵 😵 a držkajte sa s bábenkom, užite si tatina ...
ten náš teraz tiež chodil domov len spávať a 2 x bol na škoelní, tak som si na teba spomenula, že ako to môžete zvládať, keď je 3 týždne preč 😲 😲 😲 🙄 🙄 🙄

stanka26
19. jún 2009

takže baby pozor www.rozpravkovyfestival.sk

my možno pôjdeme ešte sa musím dohodnúť s M

a kde sa koná ten den polície?

libka1
19. jún 2009

no skoda, my akurat mame ine plany, to by sa malej pacilo, minule isiel v telke pat a mat a tak som ju este nevidela v zivote pozorne kukat ako vtedy, vydrzala az do konca 😅 sak teda vie co je dobre, to bolo moje oblubene v detstve, a este Nu pogodi!!!! 😀 😀

alionuska
19. jún 2009

Libka to som piekla sestre na 40 rokov. Ona sa smiala jak blazon,lebo este pred tym ako pozrela dnu vravela,ze ten vrch torty vezme kolegyniam do skoly..ona je ucitelka...a potom bol ten smiech,ked to uvidela... 😀 😀
Kankam,no Andaco som naschval taku jednoduchu urobila.. 😉 A teraz mame tatika doma,lebo za posledny mesiac mu nedali vyplatu...tak uz druhy tyzden caka na svoje zarobene peniaze..ide ma porazit,akí su niektorí ludia lahostajny...za chvilu ani na chleba nebudeme mat...lebo stale ho natahuju o vyplatu..a to bol prec 4 tyzdne...nie tri!!Je to hrozne,ked sme same doma,ale este horsie,ked ta niekto oklame o to,co si zarobis...ani neviem kedy mu tie peniaze da.... 😠 😠 😠 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre