Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
29. jún 2009

libka kurat Ti chcem pisat , ze segra s PN volala ze uz to ide ku nam 😒

janetina
29. jún 2009

inak my sme sa stihli aj okupat doma v bazeniku tak som rada. Normalne skakal rybicky do bazeniku... 😀 to teda bude dovolena...moje nervy 😉

libka1
29. jún 2009

ja som plasmacar nenasla v albicku 😅 je fakt take super?

janetina
29. jún 2009

no uz je tam skus este raz
ano je super niekedy sa musime stretnut a donesiem ho do panskej

janetina
29. jún 2009

zajtra ideme sestre do PN, kupili trampolinu a maju napusteny velky bazenisko tak dufam ze nas zasa pocasie nesklame aspon na 1/2 dna.

libka1
29. jún 2009

no ja ked si nan sadnem aspon ho uz nemusis vlacit domov 😀

libka1
29. jún 2009

teda vyzera to osklivo.. .ked je aspon take dobre ako skarede tak to musi byt cista senzacia 😅 😀

janetina
29. jún 2009

no je to cudo judo ale ergonomocky vyborneee...aj aj nosnost je vysoka nebojjj donesiem aj spat 😀 😀 😀 😀

libka1
29. jún 2009

no ja si pre istotu na to nesadnem 😀 (minimalne z pohodlnosti, kto by sa z takeho nizkeho potom staval 😀 )

janetina
29. jún 2009

aj mne sa to zdalo na foto nizke ale je to naozaj pohodlne 😀 ....

mia.k
29. jún 2009

o akom čude je to tu reč?

janetina
29. jún 2009

o tom co na nom Timi sedi v albume 😀

mia.k
29. jún 2009

no to je teda riadne čudo-judo.To má byť odrážadlo? Čo tí ludia ešte nevymyslia...

janetina
29. jún 2009

ano ziskalo to cenu platinovu ako hracka roku ale neviem ci sveta ci len v Kanade

libka1
29. jún 2009

A tam sa dieta odraza alebo sa to uvadza do chodu krutenim toho volantu?

stanka26
29. jún 2009

ahojte... 🙂

tak dnes teda bolo počasie.do obeda horko a po obede prišla riadna búrka.
vy ste od rána toho ale napísali.

mia to trápenie s Benjamínom ty vôbec nezávidím.
No náš Šimi sa konečne pustil v sobotu chodiť sám,ešte síce hľadá záchytné body ale sme na dobrej ceste. 🙂
inak zajtra ráno to istí podzámska s ihriskom.

kankam
29. jún 2009

tak to zaujíma aj mňa 😀 čo sa týka toho timiho odrážadla 😉 😉 😉 tiež mám pocit že čudo judo, ale asi to je dobré keď to vyhralo 🙂 🙂 🙂

libka moc dobrý darček 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😉 😉 😉 ja by som tiež tak riešila 😉 😉 😉 a predstav si že aj môj muž mal tento mesiac 37 rokov, a tiež na to nevyzerá 😎 😀 aspon sú z nich dobrí a zodpovední tatovia 😵 😵 😵 keď si to nechali tak na neskôr ...(nie že by aj tí mladší neboli zodpovední a dobrí 😉 😉 😉 )

kankam
29. jún 2009

mia na to jedenie, každá rada dobrá a drahá, vieš že ani mne nechcela jesť a spravilo sa to teraz je menej ale sa naje a keď pokrúti po 5-tich lyžičkách že nee tak ju nechám a potom sa dotlačí s niečím, ako hami keksy napr. 🙄 čo moc nechcem, ale už to neriešim ... Držím palec, aby si to vydržala, je možné, že on to má ťažšie, kvôli tomu refluxu, ale zasa to sa do roka má zlepšiť, či nie ? Rada by som povedala niečo múdre čo by ti pomohlo, ale asi jedine tá trpezlivosť ako písala libka a keď by to bolo fakt už zlé tak skús nejakého doktora 🙄 🙄 🙄

nina mi dnes strašne pomáhala vešať prádlo, podávala mi štipce a veci z postele, tak sme mali kooperáciu ...

kankam
29. jún 2009

a máme zasa strašne vyštípanú riťku ako kedysi pri prvom zube a to nám ide ten 6-ty ... 😖 😖 😖 😠 😠 😠 serká mi aj 6 krát za deň, len skúmam či nie je pokakaná, aby v tom nebola ..

libka1
29. jún 2009

no my sme mali asi 2x vystipany zadocek a to som ju nechavala behat na holaca, tesne potom ako sa vykakala, lebo to by sa mi nechcelo zbierat keby jej uslo som ju nechala chvilu uplne holu a potom som jej dala len nohavicky bavlnene a pobehovala po byte... vacsinou bez nehody, ale stalo sa ze aj ocikala cosi 😅
aj tvoj ma 37? no dobre sa chlapci pri nas maju, ked su tak zachovalí 😀
na to cudo judo citam len dobre referencie, no to som fakt zvedava co to za zazrak 😀

libka1
29. jún 2009

baby aj mne ostali tie kupony co spominala petusa... uz sa daju pouzit len zajtra, je tam dost vela vselijakych mliecok a kasi, hami, beba, hipp, nestle, pisnite IP ak ich niekto chcete... 😉

janetina
29. jún 2009

libka jedno aj druhe ako sa ti chce vozit

libka1
30. jún 2009

Asi mame s muzom rovnake myslienky a ma chut sa opit... isla som dat chladit to vinko co som vcera kupila a v chladnicke uz je nasackovana jedna flaska co tam rano strcil 😀

libka1
30. jún 2009

Mia ta torta sa mi vydarila perfis, odvliekol ju do roboty, ten krem bol super tuhy (ale dala som do neho pre istotu stuzovac 😉 ) Jedine co ma teraz mrzi ze som ju nejedla, len som olizla krem (mnam, mnam) a odstipla si kusok cesta... inac som zo sebou spokojna, stihla som do 5 zbuchat tortu a upiect skvarkove pagace... aspon som tu vcerajsiu lenivost dobehla... jediny problem, co so spinavou kuchynou 😝 idem rychlo spratat 😉 😒 ☹

libka1
30. jún 2009

od 5 do 8, nie do 5, nieze si niekto bude mysliet ze som celu noc vypekala 😀

janetina
30. jún 2009

libka super si sikovnica ja sa teda do torty nepustam...bojim sa hlavne korpusov ze ich neupeciem spravne 😝 ze priemer pekaca bude iny ako zmes na cesto a bude to tenke....ja mam taku hruzu,,,mozno z kupovaneho ale to uz nie je ono ze? No a tie vase krasne polevy a cacky macky to uz vobec sa nechytam ..
A co kedy sa chcete opit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes vecer....chudatko Evicka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

libka1
30. jún 2009

az po jej vecierke... 😀 ale nie, 2 dospelaci zo 7 dcl vina az taku opicu neprivodia 😉
riady umyte 😎

mia.k
30. jún 2009

Ahojte.
kankam ďakujem ti za podporu... Nie je to u nás síce s tým jedením bohviečo,ale nechcem sa neako príliš sťažovať,lebo keď som si prečítala tu na koníku tému o deťoch čo odmietajú jesť,tak som bola šťastná,že mi Benjamín je aspoň tak ako je.V tomto je koník super,že keď sa kôli niečomu trápiš,prečítaš si ako sa trápia iní a veľa krát zistíš,že si na tom neni až tak zle a vlastne si rada,že si na tom tak ako si. 🙂
libka ty si sa včera teda prekonala. 😉 Super,že sa torta vydarila.
janetina a ako sa pozdáva odrážadlo Timkovi? Je hodné toho ocenenia podľa teba?

mia.k
30. jún 2009

Ahojte.
kankam ďakujem ti za podporu... Nie je to u nás síce s tým jedením bohviečo,ale nechcem sa neako príliš sťažovať,lebo keď som si prečítala tu na koníku tému o deťoch čo odmietajú jesť,tak som bola šťastná,že mi Benjamín je aspoň tak ako je.V tomto je koník super,že keď sa kôli niečomu trápiš,prečítaš si ako sa trápia iní a veľa krát zistíš,že si na tom neni až tak zle a vlastne si rada,že si na tom tak ako si. 🙂
libka ty si sa včera teda prekonala. 😉 Super,že sa torta vydarila.
janetina a ako sa pozdáva odrážadlo Timkovi? Je hodné toho ocenenia podľa teba?
Dnes mi prídu sestriné deti na prázdniny,tak tu budem asi pár dní absentovať.

janetina
30. jún 2009

Mia aj u mna prazdninuje sestrina mala 😉 ..ale nastastie dedko ma volno tak sa striedame 😀 😀
Timkovi sa paci velmi je to rychle, svizne odrazado.a take naozaj zvlastne sa pohybujuce aj same ked vydas urcitu energiu..akurat ze sme mu ukazali ze moze sa vozit so mnou 😀 a teraz to chce 😀 😀 😀 😀 ...tak mu ukazujem ze jaaaajaaaj bolia ma krize nesadnem si tam 😀 😀 😀 😀 😀 / on sa kuka ako puk a potom sa rehni / a potom sa vozi aj sam 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre