Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
23. júl 2009

Ako to zvladate bez teplej vody? Mna ide slak trafit 😝

stanka26
24. júl 2009

ahojte. 🙂

ako ste prežili včerajšiu hroznú noc?my sme prespali.
No s tou vodou je to hrôza,už aby ju pustili,my sme sa boli v stredu okúpať u našich v Chtelnici. 😉 Sabínka tam ostala,tak mám doma len jedného čertíka.
ale aj ten dá zabrať.

libka1
24. júl 2009

rozbilo nam 5 crepnikov na balkone 😝
ideme dnes po drobceka, tesim tesim 😵 😵

ivulienka22
24. júl 2009

baby 😲 máte môj obdiv, že ste dali drobcov na prázdniny, je to super, aj pre maminy a pre detičky ani nehovorím. tie majú zmenu a zážitkov takýýýý kopec 😉 pre maminky je to ťažšie, pokoja asi aj tak nemajú bo stále rozmýšľajú čo a ako, ale treba si zvykať. my žiaľ takú možnosť nemáme, budeme si zvykať asi až keď pôjde Aďo do škôlky a to potom neviem ako zvládnem, asi sa tam prihlásim robiť dozor 😀 😀 😀
Libka my vodičku máme, my sme nee napojení na atomku, ale už nám to tu prerábajú na Nitrianskej,tak asi bud. rok budeme na tom horšie. inak kto chce nech sa hlási ku nám, ponúkam sprchu zdarma, že ste to vy 😀 😀
Libka čo ti rozbilo črepníky? ja mám stále pocit že som na chu.. spala, stále som bola hore, a o nijakej búrke neviem, to som asi ako hroch drichmala ale z čoho som taká dolámaná neviem 😒

stanka26
24. júl 2009

hurááá tečie teplá voda 🙂 🙂 konečne som sa očvachtala,padlo so mna tuším sto kíl. 🙂

libka1
25. júl 2009

ivulienka to si fakt dobre spinkala, ved fukalo ako na sibiri 😅 ten vietor mi crepniky pozhadzoval... 😉
sme doma, aj s bosorkou, excelentne kotkodáka a nema miesta na tele kde by nemala modrinu alebo skrabanec... v prste ma triesku 😅

kankam
25. júl 2009

libka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teda dobre bosorka , nie ?! 😀 😀 😀 užila si to a na tie modriny sa radšej nepýtaj do detailov ...
ja tiež plánujem dať malú niekedy svokre, ale tak na 1/2 dňa, prípadne celý, určite nie spať, to by som nezvládla ja 😀 😀 😀 😝 a asi tak ako ty ivulienka, budeme si potom zvykať, ja sa tiež hlásim robiť ten dozor ... 😵 😵 😵 😉 😉 😉

my tiež máme vlastnú teplú vodu, do našich bytov je prívod len studenej a ohrev si robíme sami, tak ako aj kúrenie, tak patrične aj platíme, segra býva v trojizbáku,(my máme 2-izbák) má teplejšie v zime ako my a platí menej, takže aj keď máte odstávku, po tejto stránke je to výhoda myslím ...

inak my sme už ako tak ok, teda s teplotou, ale je stále umrnčaná a unavená, akosi ju tá teplota vysilila a stále netušíme či sa to týka len toho 1 zuba, čo sa jej prerezáva, alebo sú to aj nejaké iné ...

libka1
26. júl 2009

vyhnala som ich von 😝 od rana robi randal a chce sa dostat von 😅 akosi jej usla zmena prostredia 😅
kankam ja uz sa nepytam na nic radsej,lebo by som ju tam uz druhykrat nedali... stacila mi story ako ju tahali spod chlieva a ona drzala slepicu za nohy a tahala tu, viac detailov nepotrebujem 😔 inac je na nej vidiet ze jej to prospelo velmi, trochu aj pribrala (ako vzdy, babka ju vzdy napchava..), ma krasnu zdravu farbu a rano na mna kukla s takym otaznikom v ociach a ze baba? deda?, normalne ich hladala ze kde su...

ivulienka22
26. júl 2009

libka super, len chúďa Evinka či si teraz počne v HC?
no tentokrát som nespala vnoci naozaj, malý mal 39 hor.,2 hod. po nurofene sa mu zvýšila na 39,4 tak sme dávali zábali, každú hod. kontrolovali teplotu, no otras. teraz má znova 39 tak neviem čo bude v noci, dúfam že mu to prejde trošičku. hnusoby hnusné zubaté!!!!!!!!!!!!!!!!!! bojím sa strašne tých kŕčov z horúčky, hlavne v noci, aby som nezaspala a nedostal to krpec. tak som sa trošku požalovala, je mi do plaču keď ho vidím a nemôžem mu pomôcť malinkému ☹ ☹

stanka26
26. júl 2009

jaj chúďatko Aďko,aj nás trápia stále tie zuby. ☹

Naši drobci sú soplaví a kašlú dúfam že im to čo najskôr prejde lebo ideme na budúci víkend na menšiu dovolenku do Mederu.

libka1
26. júl 2009

presne viem co citis ivulienka 😔 my ked sme davali zabaly tak som myslela ze to neprezijem 😢 tak mi jej bolo luto...nech sa vam rychlo polepsi...
a tvoji stanka kde nascipali? prehnali ste to s kupanim? 😅

libka1
26. júl 2009

my idem posledny augustovy tyzden na moravu, tak sa tesim 😵 😵 😵 hlavny bodom programu bude zoo( http://www.zoozlin.eu/ ), ale chystame sa aj do luhacovic + nejake dalsie drobne vylety 😉 uz aby bol koniec augusta 😅 tesim tesim 😵 😵 😵 🙂

mia.k
27. júl 2009

Ahojte.
Ja som sa včera večer s Benjamínom vrátila od našich z PN.Boli sme tam týždeň a bolo super-teda hlavne pre Benjamína,lebo sa tam mohol čvachtať v bazéniku a proste na dome je to predsalen niečo celkom iné,ako tu na činžiaku.
Čítam,že vás trápia zúbky,aj nášho šušnáka,ale našťastie je zatiaľ bez teploty.
Kam chodíte s drobcami von,keď je tak teplo?Dajte typ.

libka1
27. júl 2009

do panskej zahrady 😉

stanka26
27. júl 2009

tak dnes som bola so Šimona trošku šoknutá.určite sa pýtate prečo.
natierala som mu jásenká o objavila som mu jednu stoličku a pritom máme len 2 zúbky dole a 4 hore.

libka1
28. júl 2009

tak to sa rozbehol chlapec 😀
dnes je chic zase 😅 svokor bol u zubara v hlohovci, tak sa stavil a zobral malu von, takze idem upratovat ☹ huraaaaaaaaa 😖 no aspon tu uz nebude chliev, tak pekny den vsetkym 😉

mia.k
28. júl 2009

Ahojte.
stanka to má Šimonko neaký divný sled rastenia zúbkov.Pokiaľ viem,tak najskôr rastú rezáky a až potom stoličky. 😅 No si predstav. 🙂 🙂 🙂
libka ja som myslela okrem panskej,tam sú predsa komáre. 😝 Dúfam,že už máš upratané a ideš s nami von. 😉

libka1
28. júl 2009

tak napoly, moc som to neprehanala 😅 ale zas vyzera to tu uz lepsie 😵
ja len podkusujem s tou panskou 😉

babatko88
29. júl 2009

ahojte babenky 🙂 ja som vás tu nemohla nájsť, pridávam sa. Som priamo z HC, volám sa Alena a mám skoro 2ročného synčeka Nikolasa 🙂

mia.k
30. júl 2009

Ahoj babatko.Pokiaľ si pamätám,tak ty už si v tejto téme kedysi bola. 😉 Ale neva,aj tak vitaj. 🙂 Kam chodievaš v týchto letných dňoch s Nikolaskom von?

libka1
30. júl 2009

Vitajk Babatko, tiez si ta pamatam ze si tu uz bola 🙂
Mia nejaku som tu tvoju IPcku uz nestihla 😉 Boli sme v cirkuse pozriet zverinec. Evu skrabla opica po nohe, tak pistala, ale nic tam nema, to skor tak od strachu 😅 Bolo to celkom fajn, potom sme sli do panskej na pieskovisko, bola tam Eva, Jaja, Paulinka a asi 500 komarov 😅 inac pohoda, aspon sa nemuseli tlacit na pieskovisku a smysklavkach 😀
zajtra doobeda ako obycajne pojdeme von 😉

libka1
31. júl 2009

Normalne sme sa prepadli na 3 stranu 😕 fuj...

kankam
1. aug 2009

čafte 😉 😵

odušu sa balíme na dovču 😵 😵 😵 nina našťastie zaspala dnes aj 2-hý krát, lebo teraz 2 dni štrajkovala spala len 1 x za deň 1 h a preto včera odpadla večer o 19:20 spať, ale noc nebola bohvieaká .... 🙄

takže vás zdravím a po týždni sa ozvem zas, prípadne hodím nejakú reč z dovče, ak tam bude pc .... 😵 😵 😵 tak sa tu majte, papa .... strašne sa teším 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

kankam
1. aug 2009

už to všetci 3-ja strašne potrebujeme oddych a byť spolu 😵 😵 😵 😵 😵 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

libka1
2. aug 2009

uzite si to 😵 urcite to bude super. mozno stretnete lubosovych krstnych, tiez tam idu prave teraz 😉 chodievajju tam rok co rok, a velmi chvalia, len neviem ci presne do toho penzionu ako vy 😉

kankam
2. aug 2009

už sme na mieste, tak sa poslušne hlásim 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉
je tu už teraz super, práve som písala ivulienke, že je tu kopec detičiek od 1/2 ročného až po nejaké 10 ročné, je tu taký areál v ktorom je malý bazén pre deti, 2 pieskoviská, domček na hranie, trampolína všade trávička, proste fajn pre decká a za plotom termálne kupko v liptovskom jáne, takže aj keby sme tu sedeli na zadku, máme čo robiť, teda nina sa tu prebaví a ešte máme volný vstup do bazéna a 1 procedúru v hoteli avena čo je od nás cca 300 m
večera bola tiež fajn, bol hovädzí vývar a mäso s ryžou, takže ani hipku nebolo treba, nina sa napraštila 😀 😀 😀 😀
takže zatiaľ max spokojnosť, akurát ľutujem toho recepčného čašníka a včšatko v 1 osobe čo su vybavuje naše požiadavky od rána od 07 do 21 h večer sám .... ale s úsmevom, tak to kvitujem 😉

libka1
3. aug 2009

iha, ty si takto online aj na dovolenke? vyhod ten laptop von oknom 😀
som rada ze to mate take fajn, tusim to tam pojdeme tiez niekedy vyskusat 🙂

mia.k
3. aug 2009

kankam,super že sa vám tam páči,užite si to poriadne a potom nahoď neaké fotky.Možno sa aj my inšpirujeme. 😉

stanka26
3. aug 2009

ahojte.
my sme dnes vrátili s dovolenky,boli sme 3 dni vo Veľkom Mederi.Bolo tam fakt super,až na to že ešte v piatok sme museli ísť s deckami doktorovi,lebo dostali nejakú vyrózu,a pán doktor im predpísal obidvom antibiotiká,takže paráda.
Ubytko bolo perfektné pár metrov na kupko.kúpali sme len prvý deň,deti vôbec,takže z toho nemali nič.druhý den sme boli len v krytom bazéne a potom posledná noc a domov.Šimon dostal horúčky so zubov,celý čas len plakal,no čo vám budem hovoriť zmorená spm strašne.a s dovolenky som vlastne nič nemala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre