Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
21. okt 2009

a s tým kočíkom libka je dobrý nápad s tými za 2-horodené dieťa, 😀 😀 😀 😵 😵 😵 to bude lepšia dovolenka ako tá naša, lenže my už druhé neplánujeme a ak sa náhodou niečo stane, potom to budeme riešiť ... 😵 😵 😵

libka1
21. okt 2009

ta tvoja mala je ale vychcala, normalne vymakane to mala, usetrila 70 euracov na dovolenku 😀
ani ja neviem kde to je, idem tam az v novembri,potom zreferujem, akurat viem ze je to zhruba 600 km od Moskvy, inac o tom neviem nic... 😅 postavili tam novy zavod a od 1 novembra zacne fungovat. idem tam aj s kolegom, tak asi rupneme 2 vodky a nebudem to vnimat 😅 😅
idem chrniet, uz je cas, rano zas´nebudem vediet vstat 😅 lego je sice fajn, ale radsej by som sla na tu dovolenku 😅 to nam babka urcite nezaplati 😅 mozno eve, ale ta zas sama neodsoferuje 😀

libka1
22. okt 2009

sak hej kankam, clovek mieni, zivot meni, tak uvidite...ale odkladat kociar naozaj nema zmysel ked neviete s istotou ci bude druhe, strasne rychle stracaju na hodnote, to mas ako s autom, tusim este horsie 😀

mia.k
22. okt 2009

normálne ste ma tu nahlodali s tým kočíkom-už aj ja zvažujem či ho nepredám. 😒
a s tým legom mi to musíte vysvetliť,že ako sa vám s ním hrajú deti v tomto veku(Tamarka a Timko od roka),lebo Benjamín sa s tým ešte hrať nevie a asi ani tak skoro vedieť nebude.
kankam vidíš aká je Ninka predvídavá?Deti majú vrodenú intuíciu. 🙂 A novú káričku ste kúpili v Trnave?
Aj my ideme asi dnes do Trnavy,lebo v HC som nezohnala čžmičky pre Benjamína,tak skúsim pozrieť tam. Vie mi niekto poradiť neakú dobrú obuv v TT? Nejak ma žiadna nenapadá.

libka1
22. okt 2009

mia v tom centre vedla tesca je dole obuva, neviem aka to je, ci nie deichman, to som si nie ista, ale maju tam elefantky, a tie su vraj velmi kvalitne 😉

laluchova
22. okt 2009

libka, ako pozerám zúbky, noo ked nechce otvoriť ústa tak dám prst dnu do úst a hľadám čo je tam nového...ale poväčšine ústa otvorí...a veru veru stolička je už dnes zas o dosť väščí kusok von až som sama prekvapená o koľko ...pomaličky bude aj celá von...
boli sme trošku vonku tak na 3/4 hodinky lebo tu u nás strašne fučí...ale chcela som aby sa trošku vyvetrala...máme soplík obe, ja asi nachladnutie a malá asi zo zúbkov, lebo inak nemá žiadne iné príznaky...soplík má od včera...
mia v tescu v cetre je humanic baby tam chodia nakupovať aj my, ale malej sme tam topky ešte nekupovali tak neviem...

libka1
22. okt 2009

a nehryzne ta? moja kuse ako diva 😀 to by som si nedovolila a ani by sa mi to neporadilo asi 😅
kupili ste nieco mia?

libka1
22. okt 2009

kukam z archivu postu pre teba a tam chlapik, neviem ci mam plakat alebo sa smiat... ze mal syna, ale po 2 rokoch mu nedalo, lebo sa mu nezdalo ze sa chlapec narodil v 7 mesiaci a mal 53 cm a 4005 g 😅 😕 tak si dal spravit DNA testy a dieta nebolo jeho 🙄 hm... ake prekvapenie... aj sa rozviedol kvoli tomu, ale teda ta jeho zena to bola trieda co sa tyka klamstva 😅 ta by mala ziskat nobelovku 😅

laluchova
23. okt 2009

íha to je teda sila....čo sa dnes deje...
mali sme super noc, malá prspala bez jedného mrnknutia ja som sa vyspal tiež skvele....už dávno som tak tuho nespala...už mám navarené, povysávané a upratané a idem žehliť... 🙄

mia.k
23. okt 2009

Tak my sme včera zase nič nekúpili. 😒 Prešli sme všetky obuvy v TT a nikde nemali chlapčenské čižmy 23-ky. Sila! Ja neviem,že čo bude Benjamín v zime nosiť...
libka to je fakt sila s tým nepravým otcovstvom. Raz som pozerala na nemcoch jednu reláciu,a tam hovorili,že takýchto nemanželských a podvrhnutých detí je strašne veľa,aj hovorili,že koľko percent približne a mne sa zdá,že hovorili že desať percent,ale to sa mi zdá neak veľa,tak neviem či sa dobre pamätám,ale bolo to fakt zarážajúce číslo.
Dúfam,že dnes šťastlivo priletíš domov.Tak daj potom vedieť,že si celá.
laluchova aj my sme minulý týždeň s Benjamínom soplili,ale už nás to našťastie prešlo.Tak vám želám,nech aj vás to čo najskôr prejde.

laluchova
23. okt 2009

oki dík...už to pomaličky prechádza...

libka1
23. okt 2009

som doma 😵 za 5 minut vyrazam k nasim za detuchom 😉 este cakam kym sa muz vychysta... uz sa na nu tesim 😵

janetina
23. okt 2009

mia ja mam 25 na predaj goretex superfitky mozno by mu boli dobre 😉

janetina
23. okt 2009

mia a s legom no normalka sa hra s tym skladame kocku na kocku / v roku / a ked tam je nejake auticko a panacik tak toho vkladame do auticka ci vlacika alebo vagonika alebo poziarnika do poziarnikeho auta, poziarnikovi dame do ruky hadicu a tak podobne.
Napriklad ja idem teraz kupit sadu len panacikov...su dva typy bud profesie alebo rasy 😀 ...takze je to velmi didaktickeeee

kankam
23. okt 2009

čafte, pridávame sa k zubáčom trápiacim sa 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹ ☹ našej idú asi tiež hore aj dole zuby a asi očáky (aspon tak povedala bugárová) včera sme z ničoho nič -doobeda ešte pohoda- v priebehu 35 mindostali horúčku 38,5 a sračkuje už 3-tí deň a včera skoro voda 😝 😝 😝 .To ešte nič nebolo napriek nurofenu, ktorý jej fakt dobre zaberá mala o 01 v noci 39,6 teplotu-triaška a tak ju mykalo chvíľami, že som myslela, že to budú tie ferbilné krče ☹ ☹ ☹ , museli sme dávať zábaly, teda tatinko bol za zlého, chudák nechcela ho ani vidieť potom 🙄 🙄 🙄 poplakali sme si (aj ja priznávam, bolo mi hrozne z tej bezmocnosti a strachu, takú vysokú ešte nemala) a vlastne aj preto sme išli dnes k doktorke, nech ju pozrie, ale všetko ok, aj hrdlo, aj dýchanie aj moč a že to má navreté, tak dúfam, že dens už bude dobre, cez obed sa prespala po nurofene a našťastie jej už potom nezačala stúpať, tak dúfam, že táto noc už bude normálnejšia. Včera totiž spala len na mne, alebo pri mne nalepená, držiac ma za tvár(že maminka, len nechoď preč), takže keď som spala 1 h tak to bolo moc ...

libka vitaj doma 😉 😉 😉dúfam, že to lipetsko prežiješ, o toho 1/2 roka, aj s tými frťanmi, keď bude treba ... 😉 😉 😉

kankam
23. okt 2009

mia a na poliklinike už nič nemali ? je to sila s tými detskými topánkami, ešte skúste teda Nitru, aj tú chvália, ale neviem poradiť, kde presne, pozrela by som v tescu v centre Nr a ešte možno v polygone, ale tam som už nebola dlho a neviem ako to vypadá, či tam je nejaká obuv. To aj preto, že sa tak zozimilo, asi všetci chytili amok ... 🙄 🙄 🙄 🙄

janetina
23. okt 2009

kankam chudatko Ninus, my sme to takto isto prezivali s cysokymi horuckami, ale nam vzdy dala dr. ATB kvoli srdcovej vadicke 😔
A to mykanie to je nahly pokles telesnej teploty to je strasne preasne si to opisala ale ak Ta to ukludni nas Timi to mal cca 1,5 dna a potom pokles teploty. Davas jej cipky? skus radsej paralenove tie su jemnejsie. Mne sa to pri ibuprofene stavalo taktiez. A kamistad jej davaj na zubky
vela siiil na dnesnu noc

kankam
23. okt 2009

dík janet 😉 akurát sa chystáme spať, teda ninu uložiť, akosi sa jej nechce a má zasa 39,3 po odrátaní,(ale keby som nevidela teplomer a nemala červené líca, tak sa tvári že nič, iba sa jej nohy motajú 😝) tak dúfam, že sa to už nevyhrotí ... ja som kedysi dávala paralen, ale mala som pocit, že jej to nezaberá tak dobre, ten nurofen rýchlo zaberá, a to som netušila že je to takto že to im nerobí dobre 😖 😖 😖 ďakujem za info, našťastie mi ATB nemáme, Timko to dúfam, nemá vážne 🙄 🙄 🙄

kamistad musím kúpiť , dúfam, že to prežijem, ak by som zasa nespala, už to nie je tak ako kedysi keď bola úplne malá, vtedy som bola zvyknutá spať 5-6 h na 3 krát, teraz už spíme v celku normálne a preto som taká zniučená keď to je potom takto 😝 😝 😝 😅 😅 😅

laluchova
24. okt 2009

íha tak veríme že ninke čoskoro tie zúbky vylezú....naša mala pri horných očných tiež hnačky a 39,8 teploty...tiež pomohali len zábaly a paralen, nám akosi nič iného nepomáhala a máme v rodine doktorku a tá mi povedala že sirupček velmi neodporúčajú, lebo zaťažuje pečen a vraj čípky sú lepšie ...aj tie jej síce vtedy pomohli tak na hodinku a pol zraziť teplotu a to bolo všetko...veľa úspechov...ja to mám odsledované že hprné zúbky sú s teplotou u nás a spodné bez ...a tá bolesť hrúza a to vie už aj povedať že ju bolí...chuďa moje

libka1
24. okt 2009

kankam dufam ze uz to je lepsie, tie zabaly sme my davali len raz a nechcem na to vobec spominat 😔 presne viem co si prezivala ☹ zuby su fakt mor u tychto drobcov... 😝
janet timi uz ma vsetky zubky?

janetina
24. okt 2009

libka 🙄 rozmyslam ani neviem 😀 😀 😀 😀 to je dobre ze 😀 😀 😀 ale nie asi jeden chyba myslim
teraz kontrolujem aaaaaa asi vsetky
A k zubom sa ja radsej uz nevyjadrujem ved viete co sme si zazili 😖
Pozeram obcas mytoys no tam je toho taaak vela keby penazov taaak veeela bolo 😀 😀 😀 , som v stadiu rozhodovania

janetina
24. okt 2009
alionuska
24. okt 2009

Ahojte maminky!!
Tak sa konecne dostavam aj k vam a chcem vas pozdravit a podelit sa s vami o tu najvacsiu radost!!!!
Mame doma krasnu malinku Sašenku! 🙂 Mala sa narodit o tyzden skor,kvoli tomu planovanemu cisarskemu rezu,ale v piatok som isla na poradnu a krvacala som a tak ma riesili hned... malinka sa teda narodila 16.okt o 14.05 a mala 3,430g a 50 cm. Je prenadherna,zdravucka a strasne dobrucka...stale by iba spinkala a uz sa vie aj krasne usmievat. Sme strasne stastní,ze uz sme doma a tesime sa z nej malilinkej lasenky cela rodina!! Alenka ju miluje a pomaha mi podavat plienocky a kremik... som stastna,ze mame take krasne dievcatka!!! Ja som sice trochu ubolena,a zobrali mi aj pravy vajecnik,kvoli tej cyste,ale dufam,ze sa skoro zotavim ! Potom pridam nejake fotecky,len sa musim zorientovat.... 😀 pa pa

lienka55
24. okt 2009

Prepacte dievcata ze sa vam tu vterknem.

Alionuska stale mrkam ci uz nieco a zrazu Sasenka je uz tu.Super,gratulujme a drzime palceky aby bolo vsetko v tom najlepsom poriadku. 😵 Tesime sa fotecky.

janetina
24. okt 2009

Aliounoska a ze som ja na teba dnes myslela..vsetko naj malej Sasenke /kraasne meno/ nech ste zdravucki a dobrucki cela rodinka 🙂 🙂

kankam
24. okt 2009

alionuska 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 všetko naj, naj, naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , ja som tiež na teba myslela, keď si hovorila, že 19-teho idete na to a kukni malinká sa vypýtala ešte skôr a to si dobrá, že si sa ozvala, ja som bola po normálnom pôrode 3 týždne ko 🙄 🙄 🙄 a krásne miery poriadna baba ako má byť 😵 😵 😵 , takže veľa zdravia a šťastia a spokojnú Sašenku čo dobre papá a spinká a nechá aj maminu odpočinúť 😵 😵 😵

nám je už lepšie včera ešte bola najvyššia tepl.39 ako som písala, v noci už len do 39 a cez deň 38,3 už to nestúpalo, tak sme ani nedávali čípky, pije ako dúha 😀 😀 😀 čo som šťastná, je pomenej, hlavne keď si tam zahryzne, kde ju to bolí, rozplače sa a ukáže že tam má bo 🙄 🙄 🙄 , malinké už aby boli vonku, teraz mala na noc už len 37,3, tak včera sme spali od 01 h(dovtedy sa po mne len ukladala) a dnes už spí, tak dúfam, že táto noc už bude normal
dúfam, že tie zábaly už nebudú tak skoro 😝 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ fakt hrôza

libka1
25. okt 2009

alionuska 😵 😵 😵 😵 😵 velka velka gratulacia, vela zdravia, tak akurat mliecka 😉 a spolocnej pohody... 😵 😵

janetina
25. okt 2009

Dobre ranko teda uz dnicek 😉 ...nejako sme nespali dlhsie 😝 😝
Ale dnes je to vytuzene slniecko asi sa pojdeme prejst lebo sa vnutri zblaznime. Pojdeme pozriet este cizmicky do Deichmanu lebo tie nase nam budu ltt, tak spravim prehlad 😀 a potom pojdeme pozriet vlaciky
Baby aj vy tak zehlite vsetko a upratujete?? kazdy mi vravi ze ked zacnem pracovat tak to budem flakat 😀 a ja este nie este ma to bavi, ale obmedzuje ma to...vsak cely vikend len zehlim a periem a upratujem aatd. 😝 😝 😝 😝 kde je odpocinok??? Ako to robite??? eliminujete pracu??

libka1
25. okt 2009

tak ja som janet pravy opak az sa zato niekedy hanbim... este tak ozehlit a oprat dajme tomu, ale neustale zbierat bordel mi ide na nervy, kedze vidim 0 efekt, mala ide za mnou ako kombajn, to co ja upracem za 10 minut ona rozhadze za 5 🙄 uz som niekedy taka nasrata... aj pred chvilou ma uz vytocila, pride do kuchyne, vyhadze vsetko z linky a ide dalej, proste len tak, keby sa s tym pohrala tak si hryznem do jazyka, ale ona nie, len to vsetko smari na zem 😝 a ja sa potom pri vareni prechadzam medzi umelymi miskami co su vsade 😠

libka1
25. okt 2009

a odkedy vlastne robis? 😉 spokojna? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre