Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
26. nov 2009

laluchova, ešte som to neskúšala dať do skla, ale dobrý tip, inak je to mlieko naozaj dobré, uvidíte ako to budú malí znášať...
my cez deň pijeme len kravské v noci ešte hami, lebo vypila kravské, ale mala to málo, uvidíme časom ...

susedov už neriešime, len ignorujeme, je to fakt hrôza, keď takýto ľudia, žijú pri vás, ešte že sú pod nami, keby nad nami, tak som už odsťahovaná (to som asi nepísala, že tých čo bývajú pod nimi 3 x po sebe vytopili a poistení samozrejme nie sú a tvária , akí sú inteligentní a super ) 😠 😠 😠 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄

laluchova
26. nov 2009

noo mm kupil dva lutera dala osm odstáť zajtra zrána pozbieram smotanu a potom prevarím..skusim dať malej ked sa zobudí po obednajšom spánku trošku že čo to urobí a či bude chcieť...mm pila a je super..ja neprevarené nevypijem teda zatial.....smotanky tam jej už fajne, som pozerala...
no a s jedením vnoci???tami mlieko stačí a to pije len kravské, ona okolo 18 večeria chlebík, či puding a potom len mlieko...a ked bola malá jedla každíé dve hodky moje mlieko...
o dva a pol týždna nám príde postel , matrac už máme doma, sa teším...hurá!!!!

libka1
27. nov 2009

tak u nas noc ako davno nie... isla spat o pol 9 a doteraz spi, mlieko nepytala ani raz 😕 predpokladam ze to len nejaka vynimka, ludia ale ja som taka vyspata az mi je to divne 😀 muz hovoril ze ju pocul 2x mrnknut, ale ze to len tak zo sna, ze k nej nesiel.. ja som ju nepocula vobec 😅
nasa spi este v malej postielke a normalnu postel dostane az na jar, ked vystahujeme z izbicky ten plastovy domcek... teraz postel nie je kde dat 😅 ked sme jej prenasali tu malu, tak na nas tak pozerala, normalne bolo vidiet ze rozmysla co sa to deje... ale ked sme sa jej spytali ze ci bud spat v detskej povedala ze ano a ze cia je tato izbicka, tak pekne povedala ze moja 😵
kankam my sme mali donedavna vchod co vyzeral ako cigansky...teraz sa dal na domovnictvo jeden pan a to je sto a jedna... obdivujem ho,lebo to robi zadarmo, navyse sa najdu aj taky co si donho este aj rypnu... ale ked k nam pride navsteva tak ti cumia ze to co za zmena sa stala za par mesiacov 😕 ale tiez tu mame par neprisposobivych, co im robi radost ked nieco znicia, a s tymi si asi nikto neda rady... je to smutne a nechapem preco to robia, nemaju z toho nic akurat robia druhych nestastnymi 😔

laluchova
27. nov 2009

tak libka gratulujem...možno malej naozaj prospela samotná izbička...
smotanu som pozbierala a mllieko už som aj v mliečáku prevarila...som zvedavá čo naň malá povie 😉

laluchova
27. nov 2009

malá už mliečko pila, lebo pýtala vypila celý hrnček a veľmi jej chutilo aj mne chutí...zatiaľ žiadne následky...uvidíme neskor....inak pridala som foto ako tami papá tú polievočku a ako sedí za veľkým stolom...tak si mrknite

libka1
27. nov 2009

pekne fotky laluchova, mala je velmi sikovna 😵 moja by chytila misku a prevratila by ju naopak a bolo by po polievke 😔 😝 od tohto mame daleko 😉 paci sa mi aj v tych topankach ako je obuta 😀 a ako hrdo sedi na zachode 😵

mia.k
27. nov 2009

libka supeeeer,že sa vám tak zadarilo s tým presťahovaním Evky!Len tak ďalej. 😉
laluchova ja zíram,teda Tamarka je fakt šikulka.A na tom vécku vyzerá tak dospelácky. Inak my máme presne takú istú redukciu na záchod.
kankam,tak čo už ste zdraví?

kankam
27. nov 2009

hej mia už sme ok, ja som sa nemohla dosopliť 😉 😉 😉 strašne som bola zahlienená 🙄 🙄 🙄 a malá ešte z rána kašle, ale už dobre len v noci zasa plakala za zuby, asi 5 x, tak dnes zasa dám viburcol a dúfam bude dobre ...

libka gratulation 😵 😵 😵 k tomu preloženiu, už to asi po

libka1
28. nov 2009

hm, aj dnešná noc fajn 😵 😵 o 5 mliecko, inac bez zobudenia 😵 😵

libka1
28. nov 2009

Myslite ze je blbost tato kniha?
http://www.dobreknihy.sk/produkty/knihy/ulohy-p...
V knihkupectve som ju nenasla tu v HC, tak ju chcem objednat cez net, ale tam ju predsa len clovek nevie prelistovat, nepoznate ju niekto?

laluchova
28. nov 2009

ahojte,
libka neviem nepoznám...ale takých kníh na aktivity s deťmi je viac....
inak vďaka za pochvalu Tamarky...veríme že ju to bude držať...
libka super s tým spaním....
mlieko znáša skvele...tak sa tešíme....
kankan dík za tip behneme tam...

libka1
28. nov 2009

porad nejake laluchova, ty si v obore 😉 ja sa v tom vobec nevyznam a chcem nieco co by ju bavilo, nechcem ju do niecoho nutit, ale hlavne ani seba, a citat stale dokola leporela mi uz ide dobre na nervy 😝

laluchova
28. nov 2009

noo neviem teraz ti nepoviem názov...ale mrknem si a ak by som našla poviem ti...resp. pošlem link

kankam
28. nov 2009

včera sa mi nedalo dopísať, dieťa mi tu ťukalo a potom sa zobudila na kašel - to jej zasa sliny zabiehajú 😝 ☹ , asi sú zuby na vrchole, uspávala som ju do 23 h a hrôza už som bola na nervy, v noci asi 5 x hore s palčom napriek viburcolu, nejako musíme vydržať ...

libka gratulujem, asi to porebovala, on aje taká samostatná jednotka, tak už asi chcela byť bez vás 😵 😵 😵

libka1
29. nov 2009

no tak dnes pila o 2 mliecko, ale spala dobre...

kankam
29. nov 2009

super libka, nech sa tak darí ...
naša už spí, lebo včera ako som vyššie písala sa večer opakoval, ale s tým, že ráno bola o 07:30 hore a u kamošky dnes spala až 30 min ..., tak ju zalomilo, uvidíme aká bude noc. Kúpila som kamistad gel, uvidím či pomôže ...

libka1
30. nov 2009

😵 dnes nepytala mlieko vobec a o 6.30 ked som odchadzala do roboty este spala 😵 tesim sa ako blcha...
kankam ktore zubky vam teraz idu?

laluchova
30. nov 2009

tuším idú ninke očné...to boli naše naj horšie aj druhé stoličky....tak sa držte...
mlieko chutí..a robí nám dobre....
tňnás trápia susedia už 4 den robia plávajúcu podlahu tak si viete predstaviť ťuk ťuk ťuk buch buch buch a ked ju režú to je naj horšie....už mi idú pekne na nervy 😠

libka1
30. nov 2009

ocne boli u nas topnajhnusnejsie 😝
susedia 😅 my si tiez uzivame niekedy, najvacsie nervy mam ked zacnu vrtat akurat ked eva zaspi ☹

mia.k
30. nov 2009

libka teda to ste dobre vymysleli s tou Evkou,myslím,že vám to super dopadlo.Tak nech sa darí aj naďalej. 😉
A tá kniha,čo si na ňu dala link ma docela zaujala.Kludne sem hádžte typy na knihy,nech sa inšpirujem,lebo tiež neviem aké kúpiť.
laluchova v piatok bola u mňa bývalá spolužiačka s ktorou sa poznáte volá sa Jarmila Mosnáková-myslím za vydata, tak sme ťa spomínali.

laluchova
30. nov 2009

m.41.1aj klávesnicu ...mia tak jarku pozdravuj, nemám o nej info ako odišli...bohužiaľsí...
malá mi teraz utiera prach s vlhčenou utierkou..teda ja nemusím...aj klávesnicu..... 😉
inak dnes ma už dožrali a bol im muž povedať že či by nemohli nerobiť kým malá spí tak od 12-14...a oni že sa im nedá že aj oni si užili ked mali malé deti...chápete...onis i užili a teraz si musíme podla nich užiť aj my...ale susdov si človek nevyberá!!!!

libka1
30. nov 2009

sila... to je fasa odpoved...
my sme boli od pol 5 az do 7 bez elektriny, iny napor na nervy, eva rucala celu dobu, asi nam dobiehaju posledne stolicky, lebo len kaka a kaka, nestihame prebalovat 😝

laluchova
30. nov 2009

noo babmbuľka mi spí od 19:25 zaspala ako pila mlieko , ani zubky sme si neumyli , ani cikať sme nešli...nevedela ani že som jej plienku dávala a ako som ju prenášala do spálne...bola ko...kedže dnes spala len hodinku....aj ja som ko idem si lahnúť k tv a asi tam aj zaspím ked príde mm presunieme sa do spálne...dobrú🙂

kankam
1. dec 2009

čafte, to s tými susedmi vám verím, u nás je tiež stále buchot, čo jedni prerábajú na spodu, takže je to suepr a ešte tí debili čo robia tie problémy nenosia kľúče a vyzvá)najú kde komu a dne ma oklamali že poštár, zobudili mi malú, ešte že som ju uspala a išla som kuknúť, že kde ten poštár je, tak ma nasrali zasa a cudie decká nám behajú furt po vchode a pivniciach, ja na ich asi niečo raz spácham ... 😠 😠 😠 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄

libka prepáč za ten telefonát, dúfam, že si namala poradu alebo tak, som jak matka na materskej, dátum ešte áno, ale čas mi nejako vyfúklo ... ivulienka mi volá o 9, že kde som a ja že však o 10 a volám tebe, lebo ivulianka ešte nebola tak že ty má zaručené info ...

inak idú nám očné všetky 4 a je ko, a ešte včera som začala uspávanie v postielke, ja pri nej a bol rev, že prečo musí byť v postielke a nie zaspávať vo vaku pri tatikovi v obývačke a mama nech tancuje pri cd, alebo tv, už mám toho dosť, tak začíname režim, uspávala som ju 3/4 h, už som skoro ja zaspala ... dúfam, že sa to časom naučí ...

kankam
1. dec 2009

inka aj nina kaká 3 x za den a dosť riedke a zelené, lebo málo je a kamistad gel odmieta, lebo mala stŕpnutú pusu, tak reve viac ako ked nedáme 😖 😖 😖 , tak to asi nechám tak a nejako prežijeme. v noci je 6-7 x hore, musím si ju pritiahnuť k sebe, chytí ma okolo krku a zaspí znova ...

mia.k
1. dec 2009

ludia to teda máte susedov! Bŕŕŕ. 😝 Chvala bohu ja sa sťažovať nemôžem,to sa skôr oni môžu sťažovať na nás. 😀 Ale tak im treba,keď chcú ticho nech idú bývať do domu a nie na činžiak... 😀 🙂 🙂
inak čo porábate?

libka1
1. dec 2009

aj nasa kaka prvu ligu, asi posledne zuby dorazaju alebo co, uz ma total vystipany zadok, dala som jej imazol teraz vecer uz, nedalo sa na to divat ☹ hadam to do rana prejde...
kankam v pohode, aspon som vedela ze idete aj vy a ze tam bude evka niekoho poznat 😀 a adka som identifikovala podla maminho popisu... takze tam bolo viacej znamych 😉
mia dnes sa nic moc porabat nedalo 😝 sli sme malej kupit do deichmana papuce, akurat jej velkost nemali, tak sme sli na pesiu zonu a kupili tam a standardne sme skoncili v maxime 😅 velmi napinave poobedie to bolo 😀 😀

kankam
2. dec 2009

😉 😉 😉 ideme aj 14.12.a zatiaľ 26.01. aspoň nejaká zmena, aj keby bodlo aspoň 2 h a keby to bolo aspoň 0 9:30 h akosi sa nina začala zobúdzať o 08-8:30 a potom je to o držku ... 😒 😒 😒

kankam
2. dec 2009

inak evka je super ako vie povedať ako sa volá a že býva v hlohovci, my sme tak na tom, že slová ako : páli, ešte, povie aj svoje meno, ale tak že na seba ukáže a opakuje dosť slov ktoré povieme, babke dneska hovorila že kolienko- lebo ju bolelo ...
A stále púšťame dokola 1 rozprávku čo ju strašne baví - sol nad zlato, už to viem naspamať ... 😀 😀 😀

kankam
2. dec 2009

a libka imazol je keď je najhoršie a ja preventívne používať sudokrém, ke´D sa nionke začne zaparovať dám sudokrém a keď je najhoršie tak imazol ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre