• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
nó zaujímavé recepty,nechám sa inšpirovať... Inak aj ja robievam cestoviny s medvedím cesnakom na rôzne spôsoby.Andrej má najradšej zapekané s medvedím cesnakom a nivou. A predvčerom večer som si robila niečo podobné ako to pesto čo si spomínala,len som to nemixovala,ale len nakrájala a jedla som to k párkom ako zeleninovú prílohu. :wink: Tých receptov by bolo, čo všetko sa z toho dá robiť-je to super vec...
libka,takže ten kulturák vám nevyšiel? A čo cvičenie,neprídeš?
25. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetina dík,popýtam sa v lekárni...
25. mar 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mia my užívame maltofer, 2x5 kvapiek, je to sladučké a krpec si vždy pýta eče eče.. :grinning: :grinning:
Janetina :confounded: :confounded: na 17 stupňov??? čo ťa už tak vyhrieva? ja by som ešte aj kúrila :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek: ano, vlastny je vlastny :slight_smile: porobit musime komplet vsetko. odpady, elektriku, kupelku, wc, podlahy, omiektky a tak :unamused: ale my sa tesime :dizzy_face:
maly zvladal operaciu hadam lespie ako ja. prvy den sme prisli, to mu rozkvapkavali ocka, tak mal stresy zo sestriciek. druhy den nemohol papat ani pit a hned rano ho brali na operaciu, zaplatila som si za oblecienie, aby sme boli spolu az kym ho odvezu na salu. potom som trpla, kym mi ho doniesli a ci bude vsetko ok.. aj som si poplakala. ale ved si viete predstavit. mal zalepene ocka az do vecera a na dalsie den sme sli domov. lenze ked sme prisli domov, tak dostal 40 horucky. tak sme zrazali.. nejaku virozu dostal v nemocke :rolling_eyes:
a z jiskou v TT mame tiez skusenosti. a teda tiez by sme radsej nemali, ale vacsinou bol personal ok :wink: az na dve kravy :sweat_smile:

vidim, ze rozoberate medvedi cesnak.. no, tiez by som to mohla uz raz vyskusat :sweat_smile:
25. mar 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo ale to tu žije :grinning: :grinning: :grinning: asi ste všetci vonku, že ?!
Ahoj Petusaaa aj ja pamätám :wink: som rada, že domček už je a že aj malý je oki, že to dobre dopadlo, ten stres s strach si viem predstaviť ...
28. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, no ako sa mate????Nikto nic nepise. My po starom, mala zas nechce mlieko, som zufala.
29. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiež po starom... Momentálne sa zaoberám zariaďovaním Benjamínovej izbičky,riešim stále dilemu,ako ju vymalovať a či vôbec malovať a ako ju zariadiť a tak. Tak zbieram trocha inšpirácie na nete.
29. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli inspiracie aj nam :wink:
my uz vieme asi aku postel kupime a to je asi tak vsetko :grinning: ale toto zrovna nie je oblast co by ma moc trapila, hlavne nech sa tam efi citi dobre a ci to bude pekne mam na haku :grinning: uz sa tesim ked bude mat tolko rozumu ze si sama povie co chce a prestaneme v takychto veciach za nu rozhodovat ... a mozno potom budeme zalamovat rukami ked zacne s nejakymi sialenymi napadmi :grinning: :sweat_smile: aspon bude sranda... :wink:
29. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jój tak to pre mňa je zase dôležité ako to bude vyzerať,hlavne farebná kombinácia,na to som ja úchylná. :grinning: Napr. momentálne riešim,aký odtieň tyrkysovej použijem a čím viacej inšpirácií nájdem,tým menej som rozhodnutá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz, tazke rozhodovanie... tych odtienov je dost :grinning:
ja som s nasou zelenou spokojna, akurat keby netrhala v poslednej dobe ten tapetovy pasik... ale vcera vecer slubila muzovi ze to bolo poslednykrat, ze uz to viac neurobi... tak veriiiiime! :grinning:
30. mar 2010 o 03:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka,ty nemozes spat?

mia- porad mi nejake stranky,kde sa inspirujes. My uz zaciname, izba je vypratana a vcera uz Palino prichystaval k malovaniu.Ja tiez rozmyslam ze namalujem na zeleno ale len jednu stenu,al. na fialovo. mia co myslis? A aky nabytok planujete?

Libka- aku postel mate vybratu?
30. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ciarka,tých inšpirácií je strašne veľa,ale hodím aspoň niečo,napr. toto sa mne osobne páči,také jemné a jednoduché,niečo podobné plánujem aj ja: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/fra/album/detske-izby-inspiracie/5030493/
30. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetina boli ste už s Timkom u toho zubára?
30. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciarka povodne sme chceli cosi taketo http://www.domestav.sk/sk/katalog/poschodova-lada-elko-lava.html#menu, ale kedze slecna je z tych divokejsich asi poschodova nepripada v uvahu, nieze stade zleti pri vyvadzani :confounded:
takze potom taka ta roztahovacia... nemam foto... lubko doniesol nejake katalogy z vystavy... nedari sa mi taku najst na nete, ale je to nieco na tento styl http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=14&sek=eshop, len ta co sme si vybrali ma okrem ulozneho priestoru este aj roztahovanie, takze su tam 2 lozka... a nabytok kupujeme borovicu, kedze uz mame take komody v detskej :wink:
jej nevyhoda je ze je kvoli tomu dost vysoka :sweat_smile: tak uvidime, ja som ju nazivo nevidela este, lubkovi sa pacila, tak pojdeme pozriet do obchodu a potom sa rozhodneme :wink:
31. mar 2010 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Benovi vsetko najlepsie k meninam :wink:
31. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :astonished:
1. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j my Benovi dodatocne gratulujem k meninkam!!!!Vsetko najlepsie.
2. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to zase zije :grinning:
6. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu mattoni asi nie je :grinning: :grinning: :grinning:
aj od nas benovi vsetko naj :slight_smile:
7. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :wink:
7. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, viem viem, dlho som tu nebola a nestíham čítať čo ste popísali, je tu niekto kto mi to tu pár vetami zhrnie???ja som tu bola ked sme rozoberali školku???ako ste pochodili???kto ide v sep.do školky???a čo cikanie???
my úspešne pokračujeme v cikaní, malá sa občas aj v noci vypýta cikať...tak máme nočníček pri posteli ...boli sme na velku noc na východe a cestu sme pekne zvládli bez plienočky...super....
vonku je pekne tak ani nesedávam za pc...a my v sep ideme do školky aj papier nám už prišiel...viem že v meste je to problém....
8. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lalu,už som sa tu na teba pýtala,že čo je s tebou. :wink: Nič si nezmeškala,tu je ludoprázdno,každý už len po vonku žbríla,ked je takto krásne. A do škôlky od septembra idú myslím všetky detičky okrem nášho Bena. Ten sa bude musieť chudiatko ešte rok so mnou uspokojiť,lebo v tej našej škôlke,ktorú máme najbližšie berú až od troch rokov ale nie v priebehu roka.A do inej som ho nechcela prihlasovať-mne to až tak nejak nesúri.
8. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laluchova- aj my sme prijati, tiez mame papier, ale este rozmyslam ci od septembra ju dat, alebo az vo februari, ale asi az ked bude mat 3 roky. Prijaty sme a je to na nas kedy sa rozhodneme.
8. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iha, 3 prispevky v priebehu jedneho dna :sweat_smile: zase to tu zije :grinning:
teraz je lepsie vonku, tak sa ani nedivim ze nikto neprispieva :wink:
my ideme do skolky, cikame do plienky, ani sa netvari ze by chcela nieco v tomto zmenit :grinning: uvidime cez leto, hadam jej to doklapne :wink:
8. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tu uz vsetci do skolky idete? :confused: to uz aj ja by som mala riesit? :astonished: som myslela, ze buduci rok staci, nie? ked bude mat 3 az v oktobri?
8. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
takže nám do škôlky ide od septembra iba Sabínka kedže má už 4roky.a Šimi si bude musieť ešte počkať.
A plienky máme stále,nechce sa vôbec pýtať,ale to neriešim nechávam to kedy začne sám od seba.
8. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusa,jasné že tebe stačí škôlku riešiť až na budúci rok.Veď tvoj Riško nebude mať v septembry ani dva roky. :wink:
stanka,takže nie je náš Benjamín jediný čo nejde tento rok do škôlky. A Sabinka už musí ísť? Som myslela,že stačí od piatich rokov.
9. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Mia stačilo keby ide len ten predškolský rok.ale dala som ju preto,lebo sa doma nudí a všetci jej rovestníci sú už v škôlke.bude mať trochu zmenu.
9. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok