Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

memory
15. apr 2010

to robí to počasie deturence sa nudia a len......vymyšlajú
ja už som včera malej dala pršiplášt a prechadzali sme sa po daždi
a ako sa jej to páčilo 😀 😀 😀

libka1
15. apr 2010

my sa tiez snazime vypadnut z domu ked sa da 😅

mia.k
15. apr 2010

my zas radčej doma vymýšlame,takže ak by sa našiel niekto,kto by nám v tom vymýšlaní chcel pomôcť budeme len radi.Každé spestrenie je u nás len vítané. 😉

janetina
15. apr 2010

Ahojte my sme boli doteraz u nasich tak sme netrcali doma a tiez sme boli predvcerom vonku na dvore ....prsalo dala som malemu gumaky a taaak sa naskakal do vody ....tesil sa ako odtrhnuty z retaze...a myslim ze aj vzduch je vonku superrr
Dnes to tak dpbre nevidim:(
Mia ako maly Benko co s tym urazom??

mia.k
15. apr 2010

ále,rozmýšlali sme s manželom,či ísť alebo neísť do TT,a potom prišiel mužov otec a ten skonštatoval,že netreba,tak sme nešli. Do rána mu to chvalabohu zaschlo,tak som zvedavá,ako sa mu to zahojí.
Inak taká člapkanica v daždi by sa aj Benjamínovi určite páčila,ale teraz to neprichádza do úvahy,keď má tú ranku,má ju prelepenú s leukoplastom,tak by sa mu to mohlo na daždi rozmočiť. Takže čušíme doma a čakáme,kto sa nám ozve. 😉

ivulienka22
15. apr 2010

babule, to takto dopadne keď stále len prší, decká nevedia čo od radosti 😒 chúďa Ben a hlavne chúĎa Mia, si to viem živo predstaviť, až na to že ja by som asi sama v daždi peši letela k nejakému dr. aj keby nebolo treba-to ja som taká hysterka 😉 Dúfam že sa to Benovi pekne zrastie, a slniečko jazvičku trošku vytiahne, neboj Mia, možno mu to nebude ani viedieť
Libka 😀 😀 si viem Evku tiež dobre predstaviť ako to do tej dierky pchala
Janetina, vám sa to behanie po dr. ako vlastne začalo? Tiež som nevedela že z refluxu môže byť astma, sama som astmatička, ale som tak stabilizovaná že nič zatiaľ nepotrebujem, nijaké lieky ani spreje chválabohu, ale teraz to chápem tak že keby malému vyliečili reflux tak astma zmizne?? To by bol ten lepší prípad,nee?

mia.k
15. apr 2010

ivul,reflux spôsobí vznik astmy,ale aj keď reflux zmizne,astma bohužiaľ zostáva. 😒

janetina
15. apr 2010

ivulienka neviem ci je to tak ze reflux zmizne a astma zostava este som do toho nazabrdla do hlbky....ale co dr. vravela tak aj ano...teda dufam 😉 ...ono v podstate je to fyzilogicka prekazka ze sa strava trochu vracia spat...my to mame v malej miere ze vraj ,,,ze tam byvaju sprievodne javy ako grganie, vracanie kyselinky, pokazene zuby a to my nemame.....vobec....
Dufam ze dostaneme do takeho stavu ako Ty 😵 ....a na toto vsetko zabudneme...
A ako to zacalo ?po jednom povinnom ockovani sme zacali chrapotat 😒 ....asi by som druhe dieta nedala ockovat... 😝
Mia ten Simonko ma astmu aj nadalej a nema uz reflux? Ja poznam jednu co ma syna vylieceneho na 100% len som s nou neni teraz v kontakte tak neviem ako sa liecili oni. Len viem ze absolvovali asi 3x kupele a ze teraz je ok uuplne zdravy raz do roka...uz je skolacik.

libka1
15. apr 2010

henten monzun vonku ma uz dost zacina srat 😝
mia boli ste v trnave alebo ste nesli?

libka1
15. apr 2010

aaaaaa uz vidim hore ze si pisala ze ste nesli 😉 hadam mu to zmizne uplne 😉

janetina
15. apr 2010

no dnes to libka vyzera otrasne ale ja sa nadejam vikendu
nasa rosnicka kankam sa nehlasi 😉 .....hadam nam vybavi nejaky slnecny den aj skor 😀

kankam
15. apr 2010

😀 😀 😀 že monzún libka, to bolo trefné, ako rosnička poslušne hlásim, že ešte zajtra má byť monzún a vraj v sobotu a nedeľu už pekne, tak sa uvidí, ale nám už z toho šibe tiež ... Našťastie nám tatino dal dokopy auto, tak sme prepadli ivulienku, ďalší deň kamošku s malou a dneska tesco v TT a babku, lebo byť doma je katastrofa !!!
v utorok mi poobede revala pri dverách že von, von, tak som jej tiež dala gumáky a pršiplášť a vyšli sme pred čianžiak, najprv len hádzala kamene do mláky(inak teraz naša zábavka nr.1) a potom začal šábes, začala skákať do najväčších mlák a keby ste videli tú radosť 😀 😀 😀, ale potom za 15 min bol plač, keďže som zistila, že má plné čižmy vody a do pása je mokrá, makal som s ňou domov a vylievala doma vodu z gumákov ... ale niekedy jej to ešte dovolím ...

mia to muselo byť strašné 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹ , ešte že mal šťastie a netrafilo ho to do očka, alebo tak a tiež si myslím, že sa to možno lepšie zrastie keď to nešijú, ako kedy ...

kankam
15. apr 2010

a dúfam janet že sa to u vás dá tak do normálu ako píšeš , aby ste boli 100% stabilizovaní, dúfam, že tá lučivná zaberie ... 😉 termín vám zostal nezmenený ?
libka a čo tá vaša evička, ako ste jej dostali tú gumičku von ? 🙂 to by ma nenapadlo, že by si to mohlo dieťa dať do nosa, ja schovávam fazulu, aby to našu nenapadlo ...

kankam
15. apr 2010

presne ako písala memory, že za všetkým je monzún, veď celý týždeň, to už je strašné ....

libka1
16. apr 2010

nie velmi bezpecnym sposobom... vitiahol jej to sparatkom 😅 pinzeta sa jej nezmestila do nosteka... bola to ta tenka gumicka co sa kedysi davali na zavaraniny, tak sa mu ju podarilo zachytit, zaskrabil jej sice trochu znutra nos, ale vysla hnusoba... a stastie bolo ze evka z nej chytila zachvat kychania, tak aj to pomohlo a asi ju to trochu posunulo von 😝 v prvom momente to vyzeralo na lekara, ale potom prebehla zachranna akcia a tatko to zvladol... navyse evka spolupracovala, co je tiez zazrak, bo ona si ani nechty nechce dat ostrihat a bojuje ako drak pri tom 😀 takze mi s me OK, s poucenim ze gumicky do nosa nepatria, dufam ze si to zapamata na cely zivot 😅 😉

mia.k
16. apr 2010

Evička je strašné číslo... 😀 😀 😉
kankam, dúfam,že tá predpoveď počasia na dnes nevíde,lebo potrebujem ísť poobede do mesta.My sme neboli vonku už od soboty. 😒

libka1
16. apr 2010

ta torta co si poslala nie je torta ale umelecke dielo 😵 nejak mam problemy v poslednej dobe s konom a neslo mi odpisat ti na IPcku

kankam
22. apr 2010

babenky žijete ? a ste zdraví ? my sme každý deň vonku asi ako každý takže sa vám nečudujem že nepíšete 😉

laluchova
23. apr 2010

ahpjte tak som si vás prečítala...my tiež sme vonku konečen po tom týždni lejaku...ale aj my sme chodili von a s malou som bola aj 2x na autobuse to bolo radosti pyšne sedela a držala si lístoček...muž nás zobral potom na aute domov...dnes je nejako pod mrakom tak uvdíme ako sa to vyčasí či nevyčasí....
a dnes bol mm na tvárnice a všetk o potrebné k postaveniu dvoch pričok v našom malom byte sme sa rozhodli pre izbičenku pre Tamarku, bude síce len 2,4x2,7m velká, ale lepšie akonič..ved jej tam dám len posteľ a hračky poličky a malý stolček so stoličkou boli sme cez víkend v ikea na nákupček doplnkov...už sanesmierne tešíme aj Tamarka...
nanarodky sme jej kupili hovoriace psíčka..susedkina malá ho má a naša sa už toľko od neho naučila ...a aj izbička bude ako darček...pre nás ten darček najlepší na celom svete...lennech sme zdraví...
tak si užite víkend my budeme makaťa..teda ja skor okolo upratovania nepoiadku potom...verím ženebudeme dlho rozhádzaní...

mia.k
23. apr 2010

laluchova,no super s tou izbičkou.Potom nahoď fotky,ked bude hotová. A toho hovoriaceho psíka ste kde kúpili?
My oslavujeme Benjamínove narodky už túto nedelu.Práve som dopiekla cesto na tortu... Inak Benjamín je chorý,má strašný kašlisko a je strašne zahlienený,v noci sa až dva krát povracal,čo ho tak ten kašel nadrapoval,takže si "užívame". A ešte sa aj v noci tak doškrábal na čele-má tam také dva dlhé škrábance-to budú narodeninové fotky-na líci rana a na čele dva škrábance- horšie než Peirak. 😝 No ale čo už,len nech je zdravý.

laluchova
23. apr 2010

tak super mia..a potom aj na tvoje fotky čakáme z oslavy...my sa chystáme na slavu 15.5. idem robiť tortičku tento rok huseničku...už sa teším na jej realizáciu a to bude aj tá izbička hádam už hotová....psíka to toho od fisher price...v teescu mali ale v dráčiku bol v akci len ho nemali ked sme jej ho brali my...ale cen sa stále drží okolo 39...ale malá je z neho nesmierne nadšená ...a učí sa od neho dosť vela...nezaberie vela miesta ...prajem krásny víkend...pa pa

libka1
23. apr 2010

konecne niekto pise? mia tortu nezabudni odfotit nech sa mozem zas nieco naucit 🙂

libka1
24. apr 2010

laluchova to mate toho psika co hovori ze ruzova labka, modre usko a taketo vselijake veci?
inac nasa evka nevie rozlisovat farby, stale na vsetko hovori modra (teda vlastne mododra)... ale uplne na vsetko...s vynimkou tusim len modrej smyklavky v panskej zahrade, na tu povie ze je cervena 😀 😅

laluchova
24. apr 2010

ahojky, áno toho hovriaceho tento nový má aj srdiečko ktoré svieti a bliká na červeno...je to poučné učí farby, čísla písmená pensičky časti tela...
naša pozná zelenú červenú a modru občas sa trafé aj do žltej... 😉
my sme sa dnes zobudili so soplíkom kašlíkom ešte väčším a tami má aj teplotu 37,5 s odrátaním...uvidíme ako sa to vyvinie....u nás sa staia...hurá...

libka1
24. apr 2010

kedysi sme ho chceli tiez kupit a potom sme ho nekupili ani netusim preco 😅
no myslim ze nasej evke by s farbami nepomohol ani ten havo, mne sa zda ze si zo mna robi srandu niekedy 😅 dufam ze je to tak a nie je farboslepa 😅

libka1
24. apr 2010

tak dobre postavte, mala sa urcite tesi 😵 a nech tami rychlo vyzenie soplik 😉

laluchova
25. apr 2010

díky...tešíme sa všetci aj tami, ráno pozerala že čo to je v našom byte...spala našťastie dobre, ked spala ani soplík a kašlík nebol...ale od rána zas tečie....ale teplotu už nemá včera večer mala celý deň 37,5 a na spanie ju chytilo 38,5 tak sme dali čípku a bolo....u nás sa trošku dnes maká ale nie dlho predsa je nedela...

laluchova
25. apr 2010

krásne počasie, poobedie sme strávili v Panskej záhrade v HC.....

libka1
26. apr 2010

mia? fotka torty? 😀

mia.k
26. apr 2010

Ahojte. Tak my sme už po oslave... Dopadla celkom dobre,ale čo bolo najlepšie,že moja sestra perfektne trafila darčeka pre Benjamína,kúpila mu smetiarske auto a keď ho zbadal,tak všetky ostatné darčeky šli bokom a hral sa s ním celý deň až do jedenástej večer a napriek tomu,že bol unavený tak ani spať nechcel ísť a musela som mu to auto zobrať aj do postele,lebo bez neho ani spať nechcel ísť. 😀 A dnes doobeda sa zase len s tými smetiarmi hral.Má tam k tomu aj kontajner a smetiaky a stále vysípa smeti do toho auta-samozrejme akože... To je prvá hračka s ktorou sa tak dlho hral,čo ma teda teší. No a fotky z oslavy som ešte ani nevidela,tak ich idem popozerať a zajtra možno niečo nahodím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre