Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
16. dec 2008

Dobre rano 😉

libka1
16. dec 2008

Přijde chlap k Vietnamci a povídá:
"Ty tu furt stojíš, nemáš křečové žíly?"
Vietnamec: "Ne, ale zítra dovezu."

mia.k
16. dec 2008

a zakladatelka tejto témy je kde,čo to vzdala?

mia.k
16. dec 2008

Počuj libka,na niečo táto stránka dobrá je.Aspoň sa dozviem dobré vtipy... 🙂

libka1
16. dec 2008

Založila, zabudla 😎 Za chvilu idem k dokyne, potom budem hlasit vahu, B. je uz lepsie?

meggie1984
16. dec 2008

už máme stranu 2 😀 sme dobré
dnes som bola v HC u lekárky so starším synom, no a idem sa dať na pečenie, moc sa mi nechce, sporák mám zapojený od včera, ešte drez treba vyrezať a pomaly to bude 🙂

ciarka
16. dec 2008

Ahojte babulky, pridavam sa k vam.

ciarka
16. dec 2008

Meggi ty nie si priamo z HC?
Aj ja by som mala zacat piect ale sa mi nechce, ale musim.
Libka1 a Mia nemozem sa k vam pridat ked kocikujete? Ja som taka oustena.A inak pansku zahradu mam tak 3 min.od domu.

ciarka
16. dec 2008

No a s tym MC je to fakt hrozne.Prijala by som keby tu take nieco bolo a mala by som kam ist.

meggie1984
16. dec 2008

som z horného trhovišťa, teda rok som tu, pôvodne z pezinku a na kočíkovanie pristanem aj ja, veď bus chodí dosť často a stým problém nemám, ja dávam šimonka o 8-8:30 do škôlky a potom do 3 fungujem len s jedným dieťaťom.teraz sa tu jednej známej narodilo bábo, tak možno bude kočíkovať so mnou 🙂 no aj ten menší už nie je také mimi, už je to zbojník, zajtra má rok a 2 mesiace a starší má 3,5 roka.asi načase popracovať na dievčatku 😀

libka1
16. dec 2008

Meggie ty si bola dnes u Bugarky? Ja totiz ano... sme sa mohli stretnut 😅

meggie1984
16. dec 2008

ma to napadlo, že som ťa možno videla, ale ja som tam bola pred desiatou a ty si až neskôr písala, že tam ideš, tak asi sme sa minuli

libka1
16. dec 2008

Ciarka jasne ze sa mozes pridat... len momentalne marodime... ja som teda uz dnes bola vonku, ale miin benjamin je este stale K.O. zajtra mam cosi na robote, ale vo stvrtok mozeme kludne spolu vybehnut do panskej... mozno nakoniec zistime ze sa pozname. Kde vlastne byvas? Lebo Mia to ma do Panskej tiez tak 3 minuty 😀 Ja byvam na Michalskej...
Meggie ty aka flexibilna, ze bus chodi casto... by sa mi nechcelooooooooo... 😝

libka1
16. dec 2008

Ja som bola az o 12, tak nist, niekedy inokedy 😀

libka1
16. dec 2008

A dnes som tiez prvykrat nezhodla s nazorom dokyny... a sak co, aj tak si urobim po svojom 😀 😀

meggie1984
16. dec 2008

no libka zvykám si, pred mesiacom sme pred poliklinikou nabúrali auto, tak išlo do šrotu, no a teraz sme bez.no ja som exot, v pohode sa dotrepem busom aj k mame na myjavské kopanice, síce 3x prestupujem, ale dojdem a to som išla s 2 deťmi, kočík, autosedačka a mega cestovná kabela (taká ako keď idete niekam sdeťmi na týždeň) ale zvládli sme, našťastie boli dobručkí, ináč by ma asi piclo 😒

meggie1984
16. dec 2008

čo ti povedala, ja som sa dnes po prvý krát pre zmenu zhodla

libka1
16. dec 2008

Nech dam malej pribinacika ako prve mliecne jedlo, alebo hocico tvarohove... ma s tym prekvapila...
No to teda si exot... By som tu cestu nejak zvladla, keby prestupy neboli, ale s prestupmi???? Ako si sa nachometla v trhovisti?
Ciarka ty si fotena pod nami pri potravinach, za chrbtom mas cinsky mur, ak som dobre identifikovala foto 😀

libka1
16. dec 2008

Ja piect nebudem, tucna som aj bez toho, aj tak nam sem kazdy bude trepat len zakusky, svokrou pocnuc, mamou konciac... fuj... uz vidim ako sa budem zase cpat.... bleeeeeeeee 😝 Ale zas mam rada tu vonu vianoc a ta bez pecenia nie je 🙄

libka1
16. dec 2008

A to MC ma ide slak trafit... vsade MC su len v poondiatom HC nist... 😝 😝 😝

ciarka
16. dec 2008

Libka dobre si identifikovala foto. Ja byvam pri SAD na Manckovicovej ty na Michalskej a mia kde?
Libka, my mame 10 mesiacov za 4 dni ale tvarohove jej dam od roka, obsahuje to vela bielkovin a to nie je dobre na oblicky.Inak my sme boli na poradni ked mala Sabi 9 mes. a Bugarka povedala ze jej mozem davat tvaroh, acidko, miecne vyrobky ale este nebudem.

Meggie ja by som bola rada keby si dosla.

ciarka
16. dec 2008

Libka tak sa rychlo uzdravte. A ten stvrtok si dame este vediet ci sa stretneme.Ja idem piect sa mi nechce.

ciarka
16. dec 2008

Libka a to ako si vycitala z fotky ze som fotena pri potravinach? Ja by som to nevedela.

ciarka
16. dec 2008

Inak aj ja som zakladala temu hlada sa maminka na kocikovanie. Ja by som rada chodila s niekym kocikovat.Vsetci maju dake partie a ja sa nechcem vtierkat.

libka1
16. dec 2008

Ku nam sa klidek vtierkni... Mia tiez byva pri SAD, neviem ci je to Manckovicova, ale tam blizo... Nakoniec budete susedy 😀

libka1
17. dec 2008

Lidojedi zajmou Pražáka, Brňáka a Ostraváka. Přijde náčelník a povídá:"Máte
to špatný, pánové, sežerem vás a z vašich kůží si naděláme kánoe...ale že
jste cizinci, můžete si vybrat jak umřete." Pražák se zamyslí, řekne si o
dvě krabičky rohypnolu, všechny ty prášky sní, usne a tiše umře.
Moravák se zamyslí, řekne si o pět litrů slivovice, vypije to na ex,
upadne do
bezvědomí a umře na selhání jater.
Ostravák se zamyslí, řekne si o vidličkua začne se s ní bodat všude, po
celém těle.
Už je samá díra, krev Ostravák pomalu vypouští duši, ale z posledních sil se
ještě vzchopí,
koukne na náčelníka a povídá: "A máš po kánoi, pi..!"

mia.k
17. dec 2008

libka 😀 😀 😀 😀 ,ty brďo,dobre som sa pobavila.
meggie,ty si ozaj akčná žena... Ja som sa velice zastrájala,že keď budem mať dieťa, budem naďalej chodiť do Piešťan (odkiaľ pochádzam) autobusom a podľa toho som si aj vyberala kočík,aby sa ľahko vtrepal do busu,ale ani raz som sa na to neodvážila. A čo kuchynská linka? Zrejmä úspešne poskladaná,keďže už vypekáš.Ako to šlo?Si šikulka.
ciarka,ja tiež bývam na Manckovičovej v 7-mičke,myslím že sa z videnia poznáme.
Ja som začala včera poobede s pečením,ale bol to des.Robila som lepené kolečká,ale podľa rakúskeho receptu,lebo sú fakt výborné,ibaže manžel mi kúpil namiesto masla také to masielko a to cesto sa mi nedalo rozvalkať.Lepilo sa to trhalo sa to no hrúza.Strávila som pri tom celé poobedie.ale chutia super.Ešte sú neni ani pozliepané a už je z nich asi polovica odjedená.A to my niesme vôbec na sladké. Dnes sa chystám piecť dvoje slané,to mám nové recepty z MMB,uvidím ako sa mi bude dnes dariť.

ciarka
17. dec 2008

Mia ja byvam hned vedla-Manckovicova 7.Neviem ta identifikovat z pasu.Tak prijemne pecenie. Aj ja sa dnes chystam robit dvoje slane a medovnicky.No uvidime.Vcera som robila take strojcekove

mia.k
17. dec 2008

ciarka,ako si to myslela že byvaš vedla-Manckovičova 7,aj ja byvam na Manckovičova 7.

libka1
18. dec 2008

Este si dojednajte poschodie a nakoniec vysvitne ze ste obidve na tom istom. 😀 Mia hod sem ten recept na koliecka ala ostereich 😀 Vcera som nemala cas a vy ste sa neprebojovali na 3 stranu... Mali by ste sa viac snazit! 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre