Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
10. júl 2010

ahojte , dnes sme dorazili cca o 21:30, nejako sme sa zamotali v Bibione, potom sme išli v kolóne a nakoniec sme mali jednu dlhšiu prestávku, akosi bola tá cesta dlhšia(aspoň sa tak zdalo 🙂 ) ako tam, to asi preto že sme sa tešili a boli v očakávaní ... 😵 😵 😵 , domov sme sa tiež tešili, najmä nina chýbali jej tam rozprávky - krtko a bambulka, inak nič 😵 😵 😵 potom napíšem viac, inak bolo super 😵 😵 😵

kankam
11. júl 2010

babenky nejako sa neviem aklimatizovať, chýba mi spánok, malá tiež chodí akosi čudne spať, aj cez deň, asi nám to chvíľu potrvá, inak more bolo super, mali sme v areáli kde sme mali apartmán, bazén, tak sme to kombinovali - ráno bazén po obednom spánku pláž, raz sa nedalo kúpať, lebo sa blížila búrka a fúkalo a plavčíci vyháňali z pláže, kým sme sa tam dopracovali 😉 , ale večer len jemne popršalo a ochladil sa vzduch, inak sa to nedá porovnať s tým ako je tu horko, tam to pri mori bolo omnoho lepšie, bolo to tam rozhodne znesiteľnejšie, keď pozerám zajtra že 34 st. tak sa mi panenky pretáčajú ...(a mali sme v apartmáne klímu, tak sa v noci dalo lepšie spať ako doma)
1 x sme boli v guliverlande, tam je množstvo atrakcií - autíčka, vystúpenie tuleňa, cirkus, jazda na člne, akváriá s všelijakými rybami a iné, ostatné sme nešli, ako lunapark a zoo, to by sme nestíhali more a aj bez toho bolo večer čo večer ťažké zaspávanie od množstva zážitkov ...
Najlepšia zo všetkého bola hláška " tatinko pomoc voda veliká" to ako more, keď prišla vlna 😀 😀 😀 , už na druhý deň bola v pohode a behala a naberala vodu, aby sme mohli stavať hrad, pláž tam bola plytká min 100 m, muž mal problém si vôbec zaplávať, musel ísť až k bóji, lebo mal stále vodu tak po pás
najviac ma teší, že sme nezažili až toľko x kolóny, len 1 x 18 km pred bibione a naspäť to isté, ale na diaľnici nie, muž čítal, že teraz už boli kolóny smerom do bibione aj na diaľnici ...takže sme to vystihli a sme spokojní ... 😵 😵 😵

kankam
11. júl 2010

pridala som foto, kuknite 😵 😵 😵

pusinqa
12. júl 2010

@kankam super že ste si to užili, no tu sú ozaj extrém horúčavy

baby prosím vás nemáte niektorá skúsenosti s nejakým detským zubárom v HC?

mia.k
12. júl 2010

Ahojte. Konečne už mám internet -po mesiaci-ani som netušila,že vydržím tak dlho bez internetu,ale akosi som mala stále čo robiť,tak sa to dalo zvládnuť. Ako už písala libka,menili sme okná, trocha malovali,minulý týždeň sme boli na dovolenke na Kysuciach a tento výkend sme boli stanovať prvý krát s Benjamínom. Stanka stanovali sme u vás v Chtelnici pri jazere. 😉 Dopredu som nemala dať ako vedieť,lebo sme tam zakotvili neplánovane-išli sme totižto inde,len tam sa nám nepáčilo,tak sme sa zvrtli a šli sme do Chtelnice. Inak bolo fajn aj na Kysuciach aj v Chtelnici,hlavne pre Benjamína,lebo jeho najoblúbenejšia činnosť je hádzať kamene do vody,čo mohol robiť aj tam aj tam.
Vidím,že aj vy dovolenkujete-kankam krásne fotečky-super,že vám dovolenka vyšla a že ste si užili,a už som zvedavá čo bude hovoriť libka na dovolenku,ako sa tí majú... My sme s manželom tiež orientovaní skôr na hory,alebo poznávacie zájazdy-ale tie budeme absolvovať až keď bude Ben väčší, no ale na hory a do prírody už ho chceme pomaly začať brávať. Plánujeme chodiť cez výkendy na stanovačky a možno ešte vybehneme toto leto aj na nejakú dovču do hôr.

@pusinqa s tým zubárom ti moc neporadím,ale janetina tu kedysi písala,že chodí s Timkom dr.Šiškovi a aj ja tam plánujem chodiť s Benjamínom.Ale ešte sme zatiaľ neboli.

kankam
12. júl 2010

mia ako ste sa mali na kysuciach ? a ako malý zvládol stanovanie ? daj typ na tie kysuce, ak ste boli spokojní, my o rok určite more neplánujeme, more je super vec, ale my sme predsa len viac na hory a je tam aj chladnejšie obvykle a ten horský vzduch 😉 😉 😉 , aj pri mori bol úžasný, ale hory sú len hory, ja ich proste milujem a MM tiež ...

pusinga zdravím ťa, misky váh sa lámu k horám 😵 😵 😵 , ale užili sme si to tam a bolo výborne 😵 😵 😵
čo sa týka zubára moc ti neporadím, my chodíme do Križovian pri Trnave a tam chcem zobrať aj ninu, keď jej vídu posledné stoličky, inak čo počúvam tak chodí veľa ľudí, lebo detských je žalostne málo a väčšinou nechcú brať ďalšie deti, skús toho čo písala mia 😉

laluchova
13. júl 2010

ahojte...
tak čítam dovolenky v plnom prúde...
my sa chystáme do hôr k svokrovcom do Novej Sedlice...bude striedať s kúapaním a výletmi a snád aj menšiu túru by sme zvládli...uvidíme ako bude...ideme tam na 3tt tak si oddýchneme...a potom už šup šup do práce obaja... 😀 uvidíme či budem taká vyrehotaná aj neskor, hodím info...
teraz sa chodíme kúpať do galandie a na kupko do hc striedavo po víkendoch a ked má mm rannú aj poobede...vonku je hic...včera sme boli schované poobede dnu...strihali sme lepili a malá sa hodinku jašila vo vani kedže nieje kde sa kúpať...
inak sa máme supe s nočím odplienkovavaním sa darí...už je to vyše mesiaca a zvykla si pekne...som si myslela že to bude ťažké a na moje prekvapko ani nie...sú tie detičky zlaté teraz ..aj vy sa určite toľko doma na nich bavíte...tie výroky!!!
Ninke všetko najlepšie k meninkám...
pozdravujeme papa

laluchova
13. júl 2010

ahojte chem sa vás opýtať nemáte niektorá doma nevyužité baby vysielačky???my to vobec nepotrebujeme ale teraz k svokrovcom by sa nám to hodilo a nechcem zbytočne vyhadzovať peniaze...nepúžičiate niektorá???dík

mia.k
14. júl 2010

laluchova my nemáme vysielačky,takže nepomôžem... Inak supiš,že idete až na tri týždne na východ,tam je tiež pekná príroda...
Na Kysuciach bolo fajn,boli sme tam so známimi,bývali sme v starej drevenici,ktorá tým známim patrí. Bolo to na výchylovke, domček bol na okraji lesa a za ním už len kopec a na ňom Polské hranice. Je to tam akoby na konci sveta a nielen že líšky tam dávajú dobrú noc,ale aj rysy,vlci a medvede a iná zver. Bolo to také romantikuš,lebo napr. voda bola len z potoka, varilo sa na ohni a proste taký život ako pred sto rokmi. 🙂 Benjamínovi sa tam velmi páčilo. Je tam aj skanzem Kysuckej dediny a majú tam svetový unikát-úvraťovú železnicu-taký parný vláčik,ktorú sa cikcakovito štverá do kopca-boli sme sa na ňom previesť. Sú tam aj iné atrakcie-čo sa Kysúc týka-,takže ak by mal niekto záujem,môžem poskytnúť info,lebo my už sme tam pár krát boli a máme to tam pochodené.Keď budem mať čas,hodím nejaké foto.
No a čo sa stanovačky týka,tak Benjamín ju zvládol úplne super,takže môžme začať s ním viacej žbrílať. 🙂

laluchova
14. júl 2010

mia teda super
noo vysielačky som sa rozhodla kupiť...tak zhánam dobré anie drahé...
veru veru manžel sa nesmierne teší domov on je z Novej Sedlice, to je tiež ako koniec alebo skor začiatok sveta...ja si tam vždy nesmietne oddýchnem nadýcham sa super vzduchu a tak...tiež majú posledný dom v uici a potom už len polia, lesy a ukrajinko polská hranica...veľa ľudí tam chodí na turu najmä česi a rusi...je tam pekná ubytovna kremenec sa volá tuším tam bola kankan či niekto neviem už...len keby sme tam boli tak žeby nás niekto kopol a ybehom sek by sme ta m boli je to vyše 500km...takže asi tak...ale ideme cestovať na noc,...uvidíme čo a ja...aj na svadbu sa hned chystáme a tak...

stanka26
15. júl 2010

ahojte.ako vidím prázdniny v plnom prúde,všetci dovolenkujú a užívajú si tepla. 🙂

mia to som rada že sa vám u nás páčilo.My ideme teraz cez víkend k našim a budúci týždeň v sobotu vyrážame na Hronec,dúfam že nám víde počasie a decká si trochu užijú iné prostredie.

Sabínka už pomaly začína odrátavať dni kedy pôjde do škôlky,dúfam že to zvládneme v pohode 😎

laluchova
15. júl 2010

ahoje ...len ozanmujem že vysielačky sme dnes kúpili za 20e..takže v pohode...už aj testujeem...papa

mia.k
15. júl 2010

ahoj Stanka. Tak si to aj vy užite naplno...
laluchova to ja som bola v N.Sedlici a ubytovaní sme boli v tom Kremenci. Je tam ozaj krásne...Hovoríš že svokrovci bývajú v poslednom dome? Tak ak sa tam ešte niekedy ocitnem,budem vedieť... 😉

mia.k
15. júl 2010

pridala som nejaké fotky z dovolenky... Laluchova,potom aj ty nafoť Sedlicu,nech si zaspomínam... 😉

kankam
15. júl 2010

stanka aj laluchova, užite si to na Hronci aj v Sedlici, určite na oboch miestach bude super a je tam čo pozerať a decká si to vždy užijú najviac ...
mia pekné foto, príroda krásna, more je super, ale niet nad pravú slovenskú opekačku na chalupe, to je taká pohodička a tiež budem musieť naplánovať nejakú stanovačku, myslím, že aj nine by sa to páčilo 😉 😉 😉
ps: laluchova sa nemýlila, aj my sme boli v Novej Sedlici, ale neboli sme tam ubytovaní, bývali sme v Snine u kamošky a tam sme si urobili výlet, v Penzióne Kremenec sme sa boli najesť 😉 😉 😉
libka už je v Chorvátsku ?

laluchova
16. júl 2010

ahojte babule teda kto by to bol povedal že ste boli mia aj kanka n obe v sedlici ...že sme sa tam tak nestretli....
veru veru ja sa už teším na opekačky, grilovačky po večeroch romantikuš....

mia.k
16. júl 2010

jé kankam,aj ty si tam bola? To som ani nevedela...
libka by sa už mala pomaly vracať domov z Chorvátska. Neviem v ktorý deň by sa mali vrátiť,ale išli už minulú stredu,takže počítam,že už cez výkend sa vrátia.
My sme chceli ísť tento výkend zase niekam stanovať,ale rozhodla som sa kôli počasiu neísť,lebo majú byť cez výkend búrky a zhoršenie počasia. Ja mám z búrok strach. 😒

libka1
19. júl 2010

tak a sme spat, v kuse, bez zdravotnych potiazi a bolo tak dobre, ze bud v sept. alebo az v juny buduci sa tam vratime, uvidime ci lubos este dostane dovolenku tento rok😅 😵 maximalna spokojnost, evka nadsena, mama nadsena, tato nadseny 😀 vyhliadli sme si hotel priamo na tej plazi kde sme sa chodili kupat 😉 je to super ked si to moze clovek takto zmapovat, hotel co sa mi v katalogu zdal super bol v skutocnosti o nicom a o tomto ktory sme nasli som ani nevedela 😅 bolo tam kopec slovakov a skoro vsetci tam chodia pravidelne... rekordmanov sme nasli takych co tam boli 13x 😅 😀 byvali nad nami v apartmane, chodia tam 2x rocne uz 7 rok 😅 ani sa mi nechcelo naspat, ale lubos uz zarezava v praci, tak nebola ina moznost 😝 cesta relativne v pohode, aj ked to bolo niekedy s evkou narocnejsie, hlavne ked nespala... dali sme cestou spat 2 hodinovu prestavku na hraniciach chorvatska v takom cosi ako je parndorf, bol tam obrovsky kinderland na 1000 m2, tak sme stade isli s revom, lebo nechcela odist, ale sme si tam aspon oddychli a dali si rozluckovu pleskavicu na obed 😀 potom sme uz mali len male zastavky asi 3, jediny problem co sme mali ze nam grckala ked sme isli po takych serpentinach na krku, takze nabuduce asi dam nejaky kinedril alebo cosi... uvidime... ja mam hory tiez rada, ale skor z tej stranky vzduchu a opekaciek, chodit sa mi nechce 😅 tak uvidime, ked sa nezadari v sept. uz krk, tak pojdeme este niekam na hory. a do stanu by ma nedostal nikto, odkedy sme boli zo strednej a cely tyzden nam prsalo stany obchadzam na dialku, povazujem to za trest a cloveka co mi len skusi navrhnut stanovanie za nepriatela 😀 tiez pridam fotky ked bude cas, teraz idem dat prat a vsetky tie fajn cinnosti vykonat co ma tu cakaju 😠 😝

mia.k
19. júl 2010

zdravím libka. Tak my už sme si stihli vyrozprávať zážitky a dojmy z dovolenky doobeda,ale už som zvedavá na fotky,takže dúfam,že ti to s ich pridávaním nebude trvať tak dlho ako naposledy. 😉

libka1
19. júl 2010

no nejake hadam pridam, ale rychlo to nebude ako sa poznam 😀 konecne spi krpata 😖 to bol boj, uz si odvykla od postielky 😅
pozrela som vase fotky, ta vychylovka ina romantika 😉 no a ninkina oblubena cinnost je aj evulina, za cisternu vody premiestnila pocas pobytu 😀 😀

kankam
19. júl 2010

libka super, že ste sa mali tak dobre 😵 😵 😵 , naša tiež bola happy "more-voda veliká" 😀 😀 😀 , super že ste si našli taký dobrý hotel ...My sme teiž teraz dostali dobré typy na taliansko a tiež som presvedčená je to super ísť v Júni, ten posledný júnový týždeň - počasie väčšinou už letné a ceny omnoho lepšie dovolím si tvrdiť že v taliansku aj o 1/3 je cena ubytka ešte dole, takže sme tiež poučení ...

libka1
20. júl 2010

asi aj v chorvatsku to bude s tymi cenami lepsie, sice som sa snazila kuknut ale ceny na 2011 este nemaju a 2010 jun uz stiahli 😉 ale hlavne tam bude asi aj menej ludi a nie taka spara... aj ked pri tom mori sa to tak nejak lepsie znasa vdaka tomu vlhku 😵
uz som pozerala tomu hotelu referencie a velmi dobre ma 😉

mia.k
20. júl 2010

a fotky čo,nič? 😖

libka1
21. júl 2010

raz budu 😀 casu malo 😀

libka1
21. júl 2010

skusila som dnes malu dat spinkat bez plienky lebo ma skoro vzdy suchu plienku... dala som 2 jednorazove podlozky na matrac aby bol cely pokryty... vysledok: matrac prestaty, podlozky dokonale suche 😅 ako sa mrvila tak ich poskrcala vselijak... dieta sa zobudilo lebo bolo mokre, tak teraz presidlene spi na sedacke v obyvke a uvidime ci ocvrka aj tu 😀 tak u nas jednorazove podlozky prebalovacie v pelechu asi nebudu to spravne riesenie 😝 ani sa mi do toho nechcelo, ale ked mala skoro stale suchu plienku po zobudeni tak som si povedala ze skusim... nevyslo 😀 😅

mia.k
22. júl 2010

to neva libka,verím,že to čoskoro víde... 😎

kankam
23. júl 2010

libka, nestresuj sa 😉 vyskúšaš neskôr, ono to všetko časom príde ... naša spáva poobede bez plienky, ale poto sa zobudí a ešte taká rozospatá sa mi už pár x vyčurala na postel ... 😒 už to neriešim a tiež máme príležitostné nehody vonku, stále sa jej musím pýtať či chce cikať a sledovať ju, lebo v zápale hry sa vyčurá kde to na ňu príde ... 😉

kankam
23. júl 2010

a daj tie foto nech máme predstavu ...

kankam
23. júl 2010

😉 😉 😉

mazzone
25. júl 2010

baby viem, ze pravdepodobne idem mimo témy - ale nevie mi niektorá z vás poradit tu v HC dobrú babu/stúdiu, kde robia kvalitné a pekné gelové nechty? radsej si priplatím trochu viac, lebo som zvyknutá mat drápy upravené.

bola som vyskúšať to nechtové stúdio pri cintoríne v tých vysokých barákoch a VRCHOLNE NEODPORUCAM 😖 😖 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre