Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
16. sep 2010

janus máš IP 😉

libka1
16. sep 2010

@janus32 my sme uz 2x vyhrali na lotte 😉 Tusim obidvakrat 3,30 EUR, neviem presne 😀 😀 takze ja na to verim 😀 😀 😀 😀

janus32
16. sep 2010

jaj take velke vyhry sme aj my mali,ale väcsinou to dopadne tak,ze platime niekomu dovolenku a pekny zivot 😀

libka1
16. sep 2010

@janus32 no mohli by ste nam zaplatit ten pekny zivot 😀 😀 😀 ved nebudme sebci 😀

janus32
16. sep 2010

No ja mam momentalne pekny aj bez lotta a bez peniazkov 😀 😀 😀 Ved aha ake chutne decka mam 😀 -to preto hovorim,lebo spat idu,teda to starsie sa uz ulozilo,jaj super 🙂 🙂 🙂

libka1
17. sep 2010

@janus32 😀 😀 😀

janus32
17. sep 2010

Halo halo,kde ste kto?Este sa sem kuku neskor,hadam po mne pismenko niekto hodi 🙂 Inac pekny piatkovy vecer prajem! 🙂 🙂 🙂

libka1
18. sep 2010

dieta chore, muz chory, dufam ze ma nenakazia 😀 😅 co nove u vas?

mia.k
18. sep 2010

čauko libka,tak si došla domov na skok? Neviem,či aj bolo dobré chodiť,ešte sa môžeš nakaziť a potom taká chorá budeš v BE. A čo im je,nejaká viróza? Boli aj u doktorky? Akurát teraz vás to postretlo,ked to najmenej potrebuješ. No čo sa dá robiť.
My sme ešte s Benom u sestry a zajtra by sme mali ísť domov. Sestrine deti sú tiež také zachuchmané,dúfam,že si tiež neodnesieme nejakú chorobu.To by som teda nebola nadšená. Uvidíme. Tak sa teda držte a všetkým chorým želám skoré uzdravenie. 😉

janus32
18. sep 2010

Ahojte babulky,aspon na skok som sem prisla 🙂 Lebo vsak sobota-upratujem,dnes musim viac,zajtra nas pocti navstevou pan brat.Horsie je,ze aj ked je vonku pekne,zak decka ani von nemam kam pustit,lebo blato az za usami by mali 🙂 ,rozkopali nam uz aj tak ubohu ulicku,vraj kanalizaciu idu robit,len im nejak pocasie nevyslo,takze katastrofa 😠

pusinqa
18. sep 2010

ahojte, júj tuším tých chorôb je ako maku, prajeme všetkým skoré uzdravenie, ja už brávam Julku po troške aj von, už tretí deň je bez výsypu, bez teploty, nič jej už našťastie nie je, ale nechám ju ešte týždeň doma nech čosi nechytí do hodov a nech si užije kolotoče aj nejaké oslavy nás čakajú meninové a narodeninové 😉

pusinqa
18. sep 2010

inak v pondelok ideme prvýkrát na pásy v nemocke tak ak bude všetko ok sa ukľudním, aj doteraz mi vždy dokina bleskovo pozrela vždy malú základné rozmery, z toho váhu, prietoky tak ju poprosím hádam aj teraz nech to prebehne a budem môcť kľudnejšie hádam spávať, ale kopačkuje riadne tak verím že je v pohode 😉

vy ste rodili niektoré v TT? koho ste mali?

libka1
18. sep 2010

@mia.k aj mama moja odisla chudera uplne chora 😝 uvidim, ale hadam neochoriem 😅 evke tecu sopliky zase a uz zacala aj kaslat, lubos ma to iste... v skolke v ich triede vraj bolo len 5 deti v piatok, to je necela polovica 😅

dufam ze ste boli na referende? slovac ma serie, staznosti maju plnu hubu, ale ked sa maju k niecomu vyjadrit tak maju plno inej roboty a cas si nenajdu 😝

@pusinqa ja som rodila u deckova, nemala som ho zazmluvneneho, proste mal sluzbu 😉

@janus32 no to potesi, pokial bude prsiavat pravidelne tak vam to tak nechaju do marcai ako poznam nasich majstrov 😀 😅 kup im gumove skafandre, uvidis ako sa budu tesit 😀 nech si uziju 😉

janus32
18. sep 2010

@pusinqa No ja som tam sice nerodila,ale dva krat som si tam bola odskocit a obidva razy som mala stastie na takeho mladeho,no neviem si spomenut ☹ ,no ale bol to pako a strasny 😠 .Ked mi svitne v gebuli,tak napisem.Ale do Trnavy nikdy viac,fuj,moja skusenost bola skratka brr ☹

libka1
19. sep 2010

@janus32 myslim ze viem o kom hovoris 😅 tiez ma nenapadne meno ale prijimal ma v den porodu... choval sa ku mne ako k blaznovi a spytal sa ma ci som sa len rozhodla rodit 😝 pritom ma prijimal okolo 6 az pol 7 a mala bola o 10.15 uz na svete... to bol haj..., a lichotivo by som sa nevyjadrovala ani o tej sestre co akurat sluzila, ale ta sa potom aspon ospravedlnila mojmu muzovi za to ako sa chovala, tak asi nebola uplne mesuge.... 🙄 suma sumarum mam s nimi zlu skusenost, tak dufam ze sa tam vela zmenilo, lebo som nakukala do temy porodnica v trnave a dost si tam mamicky pochvaluju 😉 ja som tiez rozmyslala nad tym ze druhykrat budem rodit inde alebo si zazmluvnim lekara (ale so zazmluvnenim akosi z presvedcenia nesuhlasim)... k trnave ma taha akurat to ze je tam naozaj dobra JISka, nemozem tie sestry tam vynachvalit, nam pomohli 😵 ale okrem toho tam vtedy ked som rodila ja stalo vsetko za velke hov.. bola som velmi sklamana z toho ze "ludia" sa mozu aj takto chovat... ja viem ze je to ich praca a maju pravo byt obcas na nervy z nej, ale co je moc to je moc...a to ja teda nie som ziadna fajnovka! viem si predstavit ako by sa niekto precitlively brodil v tom chaose co tam okolo mna narobili 😝 to by bolo na psychiatra...

pusinqa
19. sep 2010

@libka1 no ja tiež dúfam že sa to tam zmenilo k lepšiemu, my sme niektoré veci vymákli celkom dobré ale veľa vecí bolo dosť o ničom, tak uvidíme teraz, prílišné ilúzie si nerobím 😒 ja sa to tam pokúsim prežiť druhý krát kvôli tej JIS-ke, budem kľudnejšia keby náhodou čosi. my sme inak mali pri pôrode tiež takú asistentku čo sa neunúvala ani manželovi odpovedať keď sa jej niečo pýtal, normálne nás ignorovala, to neviem čo by tam so mnou robila kebyže som tam sama 😠

janus32
19. sep 2010

ahojte babulky,este k tej teme porodnica 🙂 Syna som rodila v Galante,na tu dobu tam bolo dobre,aj doktori aj sestricky,aj vybavenie.Ako som spominala potom som bola dva krat v TT,otras-vsetko! 😠 ☹ ☹ A Emku som porodila v Nr,uz som tam bola pred tym kukuk,takze som vedela aky su doktori,sestricka a vsetko.A musim povedat,ze doktori zlati.sestricky velmi zlate,fakt klobuk dole.A kedze to tam je poprerabane,tak aj vybavenie celkom fajn.Boxy porodne su tam take utulne izbicky a aj vzdycharea ci ako to volaju 😀 je prijemna miestnost. 😉

libka1
19. sep 2010

v NR je tiez JISka dobra, ci nie?

pusinqa
19. sep 2010

nad tým sme veru nejako ani neuvažovali, mňa lákali teraz dosť PN tie chvália, len tá JIS mi tam chýbala, my sme pri malej mali trochu problémy čo môj lekár dosť odflákol, tak nám potom odporúčali lekárku v TT, tá ma dala dokopy, už sme potom chodili k nej, aj rodili, tak aj teraz tam od 31 tt. chodíme a chceli by sme s ňou aj rodiť, takže aj preto TT aj s tými mínusmi, veď pár dní hádam prežijeme

janus32
19. sep 2010

@libka1 je tam dobra JiS-ka,nova myslim si ze na urovni vybavena,ani som o tom nevedela,az ked som spoluziacku stretla a ta tam pracuje....
@pusinqa musis verit,ze vsetko dobre dopadne a nic take ako Jisku nebudete potrebovat.Dnes bola u nas svagrina,ta bude mat tiez babo,byva v TT ale tiez tam nechce ist rodit.Prvu dcerku porodila v Blave,je zdravot.sestra a vravi,ze ani Blava nic ruzove 😖

pusinqa
19. sep 2010

@janus32 to zas nejako akútne neriešim že by sme ju potrebovali len v hlave som skrátka spokojnejšia keď viem že tam je 😉 pre mňa to skrátka je jedno z dôležitých kritérií pri rozhodovaní o nemocke, radšej opomeniem svoje pohodlie, aj keď niektoré spomienky nie sú potom naj ale čo už 😖

janus32
20. sep 2010

Bre ranko babulky!tak sme dovikenkovali-pise sa s mäkkym i,alebo y? 😀 Laluhova ty si tusim ucitelka 🙂 isli sme po tyzdni do skolky a s placom samozrejme.No ale aspon nam uz Emka povedala,preco nastal ten zvrat,ze tam zrazu nechce chodit:Nejaky chlapcek ju bije-no nejaky nieje spravne slovo,lebo to ucitelkin syn je ☹ No uvidim co bude,ked po nu pojdem,hadam to prezije nejako 😖

pusinqa
20. sep 2010

@janus32 no to je fest blbé to by učiteľky mali zvládnuť také situácie, ja preto nedám na Julkine dopustiť lebo majú veľa detí, živých, aj chlapcov, ona je najmenšia a ešte taká povaha že si nechá som mala z toho obavy ale ani raz nebolo že by jej niekto robil zle, učiteľky to majú super pod palcom 😉 , keby bolo horšie skús si to s ňou vydiskutovať

my sme boli na kontrole že všetko ok, aj srdiečko, aj prietoky, aj sono, tak som kľudnejšia, a že málokedy sa tá choroba prenesie na dospelého tak sa spolieham že ja ju nemám a teda ani bábateno nie 🙂

mia.k
20. sep 2010

ahojte.
@pusinqa super správy,tak snáď bude všetko v poriadku a o chvílu sa ti narodí zdravé bábätko. 😉
@libka1 ty ako, zdravá zatial? A s Evkou je kto doma,zostal Luboš na maródke?
@janus32 to nieje bohviečo,ked ju bije učitelkin syn,to človek ani nevie,že či sa má vlastne sťažovať,alebo byť radšej ticho,aby si si to náhodou s učitelkou nerozhádzala.No ťažká situácia... Snád sa to nejak vyrieši.

janus32
20. sep 2010

@pusinqa no vidis,tak super,obidve ste babulky o.k 🙂 Dnes som hovorila s druhou ucitelkou a ona hovori,ze ten krpec vsetkych bije 😠 vraj nevie riadne rozpravat,tak sa snezi vydobit si takto pozornost.No aby som si ju nezacala vydobijat a j ja,to by ich potom mrzelo 😔

janus32
20. sep 2010

@mia.k najprv som chcela byt ticho a nejak ma jazyk svrbel 😀

pusinqa
20. sep 2010

@janus32 tak to je "super" aj keď zas viem si predstaviť že aj mamine a zvlášť učiteľke to musí byť blbé že to jej syn takto robí ale mala by si ho čím skôr spacifikovať lebo myslím že spacifikujete vy ju aj s jej malým a ani sa nečudujem

janus32
20. sep 2010

ta mila pani ucitelka tam ma dvoch takych krpcov a jeden horsi ako druhy! 😖

janus32
20. sep 2010

DIEVCENCE TENTO TYZDEN SA IDEME KOLOTOCOVAT-a hadajte kam? 😀 😀 😀 Aka som len vtipna 😀 😒 Normalne sa tesim,ze sa pomotam po jarmoku,uvidim zname ksichty a tak 🙂

kankam
20. sep 2010

čavte babeky 😉 🙂 😉
pusinga ja som tiež rodila v TT, tiež som sa rozhodla kvôli Jiske, aj keď tiež si nemyslím, že je to tam úžasné, ani na pôrodnici, ani na šestonedelí, ja som mala dohodnutého Dečkova a bola som naozaj rada, najprv sme sa plánovali na sobotu, keď rodila libka 😵 , ale naša nina už nechcela čakať a dobre spravila, lebo si už obtočila pupočnú šnúru okolo krku čo špekulovala v tom malom priestore 😝 😝 😝 , tak som bola rada, že som ho mala a že prišiel, hneď ako mal ráno a staral sa o mňa, bol ma pozrieť aj po pôrode, takže jeho vrele odporúčam ...
a som rada, že máš všetko ok, neviem ako sa volá tá druhá lekárka čo si ju najviac vyberali v TT, u tej rodila kolegyňa a tá že je tiež úplne super ... niekto rodí aj na blink a má šťastie na toho kto má službu, ja som sa obávala toho že mi malú neskontrolujú a pridusí sa mi pri pôrode, čo by nebolo prvé dieťa v TT a tak som dopadnúť nechcela ... 🙄 🙄 🙄
janus, tak to by som asi s tou učiteľkou riešila, lebo aby decko revalo pri príchode do škôlky, to tedy nie za takúto vec , alebo jej povedz nech ho vyčapcuje tiež, možno sa malý spamätá ...keď dostane tiež 😉 😉 😉 a to je tuším typické tie učiteľské deti (nehovorím vždy a o väčšine), ale aj na základke sme mali taký vzor, detičiek čo boli postrachom školy a p.učiteľka si z toho nič nerobila, až už potom nebolo pomoci ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre