Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

alionuska
30. jan 2009
https://www.youtube.com/watch?v=zFx2hSkuWk8

Toto by som nedokazala zjest! 😀 😀

mia.k
30. jan 2009

alionuska,úžasné.Ja by som to ani rozkrájať nedokázala.

alionuska
30. jan 2009

🙂 Ani ja!

libka1
31. jan 2009

Netusim mia, ale myslim ze sa tyka aj teba... spytam sa lubosa,on bude vediet, ale este spia, mali sme zlu noc, stale sme odsavali sopliky ☹

libka1
31. jan 2009

Cez tie vase torty som sa prepracovala k videu kde matka dojci 8 rocne dieta 😕 ...........

alionuska
31. jan 2009

😅 Libka...to video som videla...teeeda,to uz je ale asi aj trochu dost..! 😀 😀

libka1
31. jan 2009

Mne to pride uchylne, deticky oberaju maliny a potom si ide 8rocne dievca zapit materskym mliekom 😝 🙄

libka1
31. jan 2009

Blondýnka s brunetkou cestujú vlakom.
Oproti ním si sadne jeden starší prešedivelý,
bradatý muž. Blondýnka sa obráti k brunetke:
- Ty počuj, nie je to kráľ Štefan?
Brunetka jej na to:
- Šibe ti, veď ten zomrel pred vyše 100 rokmi..
O nejaký čas vojde do kupé další muž a vraví:
- Nazdar Štefan! Ako sa máš? Už 100 rokov som ťa nevidel...
Na to blondínka:
- No... Komu tu šibe?

kankam
1. feb 2009

libka o 23:57 ste asi odsavali ked si bola hore ? inak asi spíte, že ? my sme tiež často hore, je taká nepokojná, plače a vrtí sa , tak tiež o ničom ☹ ☹ ☹

kankam
1. feb 2009

ivet máš 2 ip

kankam
1. feb 2009

libka vždy potešíš s tým vtipom, sopel je už na odchode, alebo kumuluje ? 😒 😉

my máme novú módu nina oblubuje tramské hity- hlavne tam hrá gitara a ona keď to počuje, tak nám rapuje na gauči po sediačky, aj v stoličke na jedenie a keď prestane hrať a ide dalšia tak sa rozčuluje, prečo to prestalo. Je to strašne komické, smejeme sa na nej ako blázni ...

ps.8 ročné kojiť, tak to už je moc, to už je predsa školopovinné ... 🙄 😲

silver111
1. feb 2009

Ahojte Ivulienkaty si pisala ze tvoja mala uz zbiera omrvinky na koberci moja ma 8 mesiacov a den a na nohy ani za svet ani stvornozky sediet sedi ale udrzat ne rukach to da zabrat strasne so sebou pracuje ako keby chcela uz bezkat...Neviem dufam ze sa to uz coskoro dostavy 😢 😢 😢

ivulienka22
1. feb 2009

Ahojko som tu len na skok,
Silver buď rada!!!!!!!!!! Opýtaj sa Kankam-malý je živel a mám čo s ním robiť. Čím neskôr si objaví nohy tým lepšie-ono to raz príde u všetkých detí-len čím neskôr tým lepšie pre maminy. Náš chodí, lozí, skúša sám vstávať, no proste oči z neho sa dnedajú spustiť a fakt už nevládzem. Tak buď len rada!!!! Chodiť sa ti naučí-to sa ty neboj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

libka1
2. feb 2009

Ahojte, tak u nas teploty ustupili, mala len mierne zvysenu, takze ziadne extremy, ale zato sople graduju... v noci chrcala, mala som pocit ze sa dusi, ale nastastie nie, odsavame tak 10-20 x za den/noc a vzdy je toho vela... 😝 Strasne chuda kasle, az to usi trha, uvidim ako dnes, ked sa to nezplepsi, zajtra kluseme k lekarovi aj s rizikom ze tam este chytime dalsie humusoviny v cakarni 😠 Do riti aj s celou chripkovou epidemiou, netusim kde ju to tak draplo, ale bud plavanie, aj ked tam si davame extra bacha aby sa prehriala predtym nez opustime budovu alebo den predtym ako to zacalo som s nou bola vonku a fukal taky hnusny vetrisko... no neviem, uz je to jedno, ale aby uz bola jar 😅
Silver, neboj nic, toho nadrapovania sa za babom ked uz bude na nohach si este uzijes, nasa odkedy stoji ma take tahy, ze niekedy skacem ako Bubka aby som ju chytila vcas 😝 A najnovsiu maniu ma ze ked ju uspim (uspavame na rukach lebo som ju pokazila 😝 ) a polozim do postielky, ja neviem ci to hra ze spi alebo co ale v momente ked sa otocim chrbtom uz len pocujem suchot a stoji na nohach a flirtuje so mnou (to sa neda popisat ako, to treba vidiet), aby som ju zas z postielky vytiahla 😨 toto je schopna zopakovat aj 4x za sebou, nenormalne ma tym nervuje 😀 😀

libka1
2. feb 2009

Inac dnes ide muz pre tie fotky, tak ak budem mat vecer cas, chut a sily tak ich hodim do albicka 😉 neslubujem, vecer som vacsinou tak hotova ze ma musi muz odtiahnut do postele ako z mora vyplaveneho vorvana 😅 Vsetka cest mu zato, momentalne vazim viac ako on 😅 😅 😖

mia.k
2. feb 2009

libka,ty vorvaň jeden 😀 chcem vidieť fotkyyyyy.

libka1
2. feb 2009

zachráňte williho 😀 😀 😀

libka1
2. feb 2009

Vy mate dnes 9 mesiacov... gratulujeme a prajeme Benovi rastovy spurt - dusevny aj fyzicky 😀 😉

mia.k
2. feb 2009

Jéj,ďakujeme libka. 🙂

kankam
2. feb 2009

ivet máš ip

libka, dúfam, že vám to prejde, lutujem, každú chorú osôbku malú a aj rodičov, hlavne mamy, nech ste skoro fit ...

katarinka1107
2. feb 2009

ahojte mamimky.Tak libka ja som tiez vorvan 😀 tak bacha mas konkurenciu 😀 Ja si tak hovorim na zaciatku leta,alebo teraz , ked ma chcu dostat do bazena.Ale kym nemam telo oslahnute slnkom .Nejdem plasit ludi 😀 Tak nie si jedna .A Wiliho zachrante , cakame 😀

kankam
2. feb 2009

libka, ja tiež ninu uspím len na rukách okrem samozrejme toho keď je v kočiari, tam zaspí aj bez dudla 🙂 , ale tomu"flirtovaniu" som sa zasmiala, my sme mali obdobie keď len revala, le čo sme ju dali do postielky z rúk a mohla byť akokolvek "tvrdá"-tuho spať ... 😠 😀

takže to je asi také obdobie, teraz ju tiež uspím doma na rukách a opatrne položím, na našu postel, akože si idem s ňou ľahnúť a ona potom spí aj bezo mňa tak 45 min. Teraz ťahá na počudovanie už vyše 1:15 h 😲 😲 😲

libka1
2. feb 2009

To nemyslis vazne Katka? To este aby aj vo vorvaňom svete človek bojoval o svoje miesto 😀 😀
Pridávam fotky do albíčka 😉

janetina
2. feb 2009

ahojte tak uz sme aj my "konecne" chori:(((((( teploty do 40 a on studeny zvonku tela...1x takto chory ☹ , no ale na pocudoovanie to zvlada dobre akoby ani nebol chory. ani kasel zatial a ani soplik. Myslela som ze su na vine stolicky zubky , ale boli to mandle krcne ze vraj ich ma zahnisane...dnes u dr, ze vraj preslo 80 deti otras az sme sa nastvali a objednali sme sa ze tam nebudeme cakat tak sme lahsi o 300sk ..je to teda zdieranie takyto zakon...my sme alergici podla mna by sme mali mat prednost ked mame astmu. no co uz.to plati asi len v Ba ku nam to nedorazilo
inak libka aj chcem vidiet tie foto a ozaj aj ostatne kde mate albume ????????????, fotte nech vidime potomstvo 😀 😀

libka1
2. feb 2009

Fotky pridane, vyberala som zhurta a nahodne take aby nebolo vidiet co netreba 😅 a z kazdeho rozka troska, ked si najdem viac casu este popridavam 😉 Ideme vecerat. Packo
Timkovi rychle uzdravenie 😉

janetina
2. feb 2009

libka 1 dakujeme aj aj Vam prajem a aj vsetkym nech nas to obhana nadaleko fuuuj od HC 😀 😀
tie fotky su neskutocne nadherneeeeeeeeeeee posli mi do ip kontakt hadam pofoti aj nasho 2rocaka 😀 😀

libka1
3. feb 2009

Tu je zhruba taky dvojrocak foteny u nej 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

janetina
3. feb 2009

libka1 pekne esteze sa zmestil do tych kosikov a pod 😀 , vyborne foto a aj tie s maminou a tatom tie su vynikajuce, posli ip kontakt na nu.
Tim este pinka v noci buntosil a teraz dospava, boli ho cela pusa zvnutra....rozmylsam co mu na to dat ak ma chytne tonsily? Neporadite nejaky receptik od babicky?

kankam
3. feb 2009

ahojte, libka tie fotky sú úžasné 🙂 🙂 🙂 😲 fakt štýl AG 🙂

malá sa podobá na muža tuším a je strašne zlatá - sa mi páči že tie deti všetky tak dokážu zapózovať ....

my máme pokrok v spaní včera spala doobeda 45 min a o 14:30 zaspala a spala 1,5 h až som kukala či jej zasa nestúpa teplota ale nie a potom išla spať a ž večer a o 21:00 už bola zalomená v hajajoch 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 hurááááááááááááááá, len dúfam, že sa nám to zopákne aj nasledujúce dni, nech už máme super režim tak ako niektoré z vás už by bolo načase ...

pozdravujem všetky choré detičky, ja som včera bolo u kožnej so sebou aj s ninou, lebo ju nemal kto varovať, tak dúfam že nebude chorá, aj som to lutovala lebo samá chrípka fakticky, tak dúfam že nie ...

mia.k
3. feb 2009

libka,krásnučké fotečky.Evka je normálne herečka.
Boli ste dnes u lekárky?
Všetkým chorým detičkám želám skoré uzdravenie.
Strašný čas-samá choroba.A to počasie,no koment. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre