• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
@libka1 aj mne je to ďaleko a ani nie moc po chuti. Benjamína skôr baví sa niekde pohrať s novými hračkami a nie masírovať,alebo cvičiť,alebo také čosi.Asi to nie je zrovna pre nás.
@kankam veru ja už na takéto veci pri Benjamínovi nestriehnem,lebo som si myslela,že oni už majú rozumu dosť,aby vedeli,že do nosa žiadne predmety nepatria,ale vidím,že asi ešte treba stále dávať pozor. :confounded:
@janus32 teba sa chcem spýtať,Emka sa vie už sama prezliecť? Zaujímalo by ma,že kedy deti už takéto veci ovládajú.
22. okt 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k Ajoooj,no vie sa sama vyzliect,obliect aj obut,ale obcas mava take vrtochy,ze sa jej nechce,alebo ona nechce,chce aby sme ju my obliekli, :dizzy_face:
22. okt 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k ja myslim ze to je skor take hrave a ta masaz tam bola len ako bonus, aspon sa mi to z toho textu zdalo :grinning: lubosova sesterka na cosi take chodi s malym v blave a pochvaluje si, ale nazivo som to nikdy nevidela, tak tazko povedat, ale aspon nieco tu je pre tak male deti :wink:
22. okt 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 ten relaxy club sme testovali, aj sme boli na 1.hodine, chodím tam na fit lopty tej istej kočke, ale stretli sme sa tam ja s ivulienkou a ešte 3 kočky čo mali o 1/2 roka mladšie ako my deti a našich dvoch to neoslovilo, hrali sa tam separé od toho čo tá kočka robila (ostatné detičky sa zapájali) naši tam naháňali fit lopty a bubnovali po čom sa dalo, proste mali svoj program ...
ešte ti píšem IP :wink:
inak verím že to bude tak a ona si to navždy zapamätá a brezu nekomentujem, on je niekedy úplne "skvelý" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:, aký je milý ako ti dá najavo že ho otravuješ ...(neviem či má deti, ale sestrička bola o 100% chápavejšia ako on) ...
22. okt 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo tiež som hľadala nejakú aktivitu na zimu, ale asi zasa budeme chodiť po kamoškách, babkách a centrách typu aupark, arkadia, max .... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. okt 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prebiehalo to tak, že sme skákali, cvičili na lopte, naháňali bubliny a masáž sme nerobili, to len tak testovala ako sa to vyvinie, a chcela to tak že každú hodinu bude venovať nejakému zvieratku, neviem čo všetko chcela robiť, lebo sme sa nakoniec neprihlásili, lebo ako som písala hore, oslovila ich len veľkosť telocvične a to že sa tam mohli naháňať ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam Ajojte,bola som u Brezu s Damianom ked mal asi 3rocky-chrapal v noci-tak nam ten zlaty ujo doktor hned povedal,ze ma velke mandle nosne a treba mu ich dat hned von :confounded: no a nedala som a som rada.breza ma presviedcal,ze sa zadusi s takymi mandlami a nezadusil sa,iba z toho vyrastol :dizzy_face: Ked bude dospely,tak pre mna za mna nech si aj nos da odstrihnut,ale teraz to ma o.k :pensive:
22. okt 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 takže len si mi to potvrdila, že som nemala taký čudný pocit zbytočne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ja si myslím, že k malým deťom sa treba správať zvlášť citlivo, ja som mala včera pocit, že už chcel mať fajront a všetci čo sme tam boli a čakali sme ho vlastne otravovali ... Najviac sa mi páčia tie ich tzv."diplomy" čo všetko absolvovali a pritom to nie je zvyčovanie kvalifikácie, len všelijaké semináre čo organizujú mnohokrát aj farmaceutické spoločnosti (ak nie skoro všetko) ...
22. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tu uz nicomu nedivim... nas neustale buzeruju ze mame mat v robote prozakaznicky pristup (a to si dovolim tvrdit ze ja vychadzam z uzivatelmi vynikajuco, klop klop nech sa to nikdy nezmeni...) a aj tak ma furt chcu zlepsovat... uz mi tym idu na nervy :grinning:
a poniektore osoby co by sa teda mali chovat obzvlast citlivo, kedze vacsinou ked ideme k lekarovi mame nejaky problem, t.j. nie sme zrovna v najlepsej kondicii, nalade a pripravene na dalsiu buzeraciu sa chovaju ako v tretej cenovej a pozeraju na teba z vysky lebo si od nich zavisly... toto je slovensko :stuck_out_tongue_closed_eyes: potrebujeme este vela rokov kym slovac (aj taka vysoko postavena ako lekari) pochopi, ze tiez len vykonavaju urcitu sluzbu a ze zakaznik je pan.. tym nechcem povedat ze nam maju poklonkovat ale zachovat pristup ako k rovnocennemu predsa nemoze byt az taky problem si myslim...
preto som zastancom ze sa treba ozivat a vybojovat si svoje, len niekedy na to uz nemam sily :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to tak totiz vo vsetkych instituciach (cest vynimkam :dizzy_face: )
ja teda vela cestujem a mozem povedat ze sluzby (to myslim aj lekarov) su vsade na ovela vyssej urovni, dokonca aj tu za rohom v cechach, hovori sa mi to tazko, ale sme daleko za nimi :pensive: ... kolega dokonca skoncil u lekarky v rusku a este aj tam to bolo 100 a 1... ako vybavenie bieda, ale zato ten lekar nemohol ale spravanie bolo na 1* a to nie len voci nemu ale aj voci tym rusom co tam boli, takze to nebolo len kvoli tomu ze bol cudzinec :sweat_smile:
23. okt 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko babulky.myslim,ze najotrasnejsie su fakt tie ich "diplomy"rozvesane po ambulancii :sweat_smile: napriklad aj taky pan prednosta v Nr na gynekologii je taky superman-kamenna tvar a samo najmudrejsi na svete.No ale ved takych je viac.A na detskej endokrinologii sedi taky tucko co ledva dociahne na stol a pouca ma o tom,ze syn je obezny a nema zrat :fearful: no fakt super-som mu uz viac krat povedala nech mu to on vysvetluje-ja si len hubu deriem
23. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz mas diplom, nepochvalis sa??? :grinning: :grinning: to s tym tuckom dost dobre (teda ak samozrejme nie je tlstoch kvoli tomu ze ma zdravotne problemy ale kvoli tomu co ja....):sweat_smile: mozno je tam prave preto, ze ma pochopenie pre obeznych pacientov :sweat_smile: ved je s nimi na jednej lodi :grinning:
24. okt 2010 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 praveze pochopenie nema,vzdy ma riadne dodrbka,ze je rovnaky,ze nic s nim nerobim-no co mu mam hubu zasit? :angry: My kazdy den bojujeme s Damianom,aby nejedol tolko-ale ked jemu tak chutiii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 to bol for :wink: nechodi maly na nejaky sport? by sa to kompenzovalo mozno :wink:
24. okt 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 jaj moja chodi,ale on aj vela papa :unamused: chodi na futbal a rano vstava o 5,50 len aby stihol ping pong.Ale on ani nema byt pokom chudy-ja som pevna xl a jeho apa ma dobrych 100kg-take prasiatka :dizzy_face:
24. okt 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 nuz, ja tiez na tom nie som ruzovo co sa tyka vahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s malou idem kvoli kaslu zase k lekarke za chvilu, vybrala som ju na cely tyzden zo skolky, to uz nie je normalne ze mi mesiac v kuse kasle...
25. okt 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 ta vaha aj mna strasi :slight_smile: U nas je teraz ralativne pokoj s kasom-ale dokedy neviem.Len od stredy sme v skolke a vo stvrtok maju nejaky halowensky vecierok-tak hadam dovtedy neochorieme.V sobotu sme cistili u svokry kurence,mala behal po vonku-zvedava jak prt :dizzy_face: a poobede kaslala,ale uz aj som sprintovala varit ten ble sirup s tymianom a sipkovy caj a chvalabohu nic sa z toho nevyklulo.Tak daj vediet ako ste dopadli.
25. okt 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa halo halo este nie ste domenka?Neviete nic o tejto mamine? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 poslala nas ku krcnemu.. to asi zato ze sme sa tu vcera o nom bavili... mame zvacsenu nosnu mandlu, vraj vybrat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra k nej pojdem s vysledkami a uvidime co povie... ja vyberaniu mandle nie som naklonena, pojdeme este k inemu lekarovi pre istotu, tento ma nenadchol...
uz chapem co ste tu hovorili o tych diplomoch, tolko diplomov ako dnes som este u ziadneho lekara nevidela... inac bol ku nam slusny co sa tyka spravania, ale to bolo asi tak vsetko... sestricka fakt super :wink:
dnes inac den blbec, aspon ze nerobim, jedine pozitivum, inac same nestastie... nasim zrazilo auto macku :pensive: evka ani nevie, asi by dostala hysak, alebo by mozno este nechapala, netusim, este sme takuto situaciu nemali :frowning2: skor ci neskor to zisti...
mia na tu prehliadku co ides s malym tak na 12,00 hod treba ist, mame ten isty datum ako vy, mozeme ist spolu :wink:
25. okt 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 Mily pan Breza radi vzdy kazdemu mandle von-no jasne filtre sme si nechali a sme chvalabohu dobre urobili :slight_smile:
25. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 ved prave, povedal ze nam to musi odporucit a to bolo vsetko... akoze nic viac a nic menej, proste musim vam to odporucit... zato z toho ani nemam dobry pocit aj ked mi to povedal slusne :sweat_smile: ...
25. okt 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 no supiš s tou poradňou,môžme ísť spolu... Takže predsa ste zase skončili u doktorky?Zase zhoršenie? Ach tá choroba... :frowning2: No som zvedavá,čo vám zajtra povie doktorka.
Inak s tými doktormi je to bohužiaľ naopak-nie že zákazník náš pán,ale lekár náš pán. :unamused: Neviem,či sa to tu niekedy zmení a ak áno,pochybujem,že sa toho dožijem. :confounded:
A to je tu v HC len tento jeden nosno-krčný? V Piešťanoch je jeden výborný,len neviem,že či by zobral pacienta z HC, beztak má velmi veľa pacientov,tak neviem...
25. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k tam povedala doktorka ze mozeme tiez, ale treba sa objednat... ja nemam na taketo vyckavania a planovania cas, vecer zavolam svagrinej, ona ma na orl v trnave spoluziacku a pojdeme tam.. aj tak mi to ze stale kasle vobec nejde dokopy s nosnou mandlou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a divne je to za raz ma suchy kasel, potom nie, potom zas suchy, potom taky divny... uz vlastne ani neviem aky kasel ma :sweat_smile: no uvidime, nechame to na odbornikov :wink:
25. okt 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 no s nosnou mandlou mi to tiež nejak nesúvisí... :sweat_smile: To bude asi ozaj tak s tým doktorom ako janus píše,že každému odporučí vybrať nosné mandle. :sweat_smile: :confounded:
25. okt 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k ja sa bojim nejakeho zapalu pluc, alebo cierneho kasla ktory sa vraj rozmohol... ale lekarka stale tvrdi ze ma ciste dychanie... tak ja neviem, ved niekedy zakasle tak ze jej ide az pluca rozdrapit... zato predsa ta potvora nosna mandla nemoze urcite.. stve ma ze nikdy nezakasle v ordinacii ze by ju nazivo pocula, furt len popisujem nieco nepopisatelne, uz si pridem ako hysterka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 no tak to by bolo dobré,keby u doktorky zakašlala,lebo ten jej kašel je ozaj hrozný a možno keby ju dr. počula,tak by jej hňeď niečo poriadneho nasadila. Inak o tom čiernom kašli som aj ja počula,ale naši drobci boli naň minulý rok očkovaný,pokial sa nemýlim,či aj tak ho môžu dostať?
25. okt 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k aj tak to vraj mozu dostat...
asi ju ustipnem alebo co, ked sa rozplace dostane vzdy zachvat kaslu :sweat_smile: ine ma uz nenapada...
25. okt 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 to ozaj môžu aj tak dostať? To potom načo je to očkovanie dobré?
Skús Evku ešte v čakárni pred vstupom do ambulancie rozdráždiť,nech tam potom doktorku poriadne okašle! :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, no od včera sme doma ale chaos muž v robote, julka soplavá doma, tiež nás čaká ORL ale pôjdeme do PN tam sú dobrí vraj, tak uvidíme vidím to tiež na problém s nosnou mandlou, maličká od narodenia chrchlavý noštek, dnes do rána sa jej doma zhoršilo, tak sme boli aj u lekára, odsávame vysávačom, vytierame kvapkami čo dal ale pokazila sa s papaním, keď bude čas napíšem vám čo a ako a hodím foto, nemocnica TT ale na jednotku s hviezdičkou od príjmu, cez čakačku, sálu, šestonedelie, novorodenecké, bez problémov, som bola prekvapená ale mali sme aj nadštandard, Kristínka je inak chutnučká, mala 3750 g a 54 cm veľké bábo, pôrod ma dosť zničil ale kedy sa na ňu pozriem plačem že som druhé nechcela nebyť julky že si vypýtala a to bábätko je taký úžasný zázrak
25. okt 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa gratulujem :dizzy_face: som rada ze to tak dobre prebehlo a potesila si maj aj tym ze nemocnica na 1*:wink:
25. okt 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pusinqaaaaaa gratulujem ku Kristínke!!!! Takže ste to šťastlivo zvládli,super,tíško závidím. :wink: Takže hovoríš že ste takí chorí? V PN je najlepší orl doktor čo viem Mrázik,ale má dosť pacientov. Tak sa dajte dokopy a potom napíš,ako to v TT všetko prebiehalo. A samozrejme nahoď foto.
25. okt 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok