• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
@janus32 tak tatko zatial u nas nie je vystvany z postele, takze sme tam 3... skusime cez vikend mozno prestahovat tu postielku a vystrnadit ju :grinning:
uz sme v noci bez plienky a vydrzi celu noc bez cikania standardne, dnes rano si ale cvrkla a az potom sa pytala cikat, nastastie len gate mala trochu ocvrkane, uz sa nam raz vycurala do postele v noci :grinning: to potesi ked je clovek rozospaty a musi prevliekat manzelsku postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze uz len kvoli tomuto by som bola rada keby okupovala svoju postel :grinning:
24. nov 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia tak co? bude to dalsi futbalista alebo do pariku? :wink: :dizzy_face: dufam ze si to ok zvladla v takom stave...
24. nov 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mia dúfam aj ja že si to prežila a už si bola, alebo pôjdeš tej obvoďáčke, aby si bola úplne ok .... :wink: :wink: :wink:
@libka1 aj naša teraz pije menej pred spaním a celý týždeň má do rána nepocikanú plienku, tak to ešte týžde%n otestujeme a potom sa ju asi odvážim dať bez plienky ... :wink: :wink: :wink: a kakáme do nočníka čo ma strašne teší, už s tým nemáme taký problém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. nov 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky brácha nás na návšteve trošku pofotil hodím vám sem pár fotos
24. nov 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa krásne fotečky, hlavne tá vrchná,kde ste všetky tri... To lehátko je podla mňa fantastická vec,nám strašne pomohlo,hlavne preto,lebo Benjamín mal reflux a nemohli sme ho nejak na rukách vláčiť,alebo ho nechať len tak po zemi plaziť,lebo by sa bol dovracal,kdežto v lehátku si pekne sedkal,prenášala som si ho so sebou,nech vidí čo robím a sedel v ňom prakticky celý deň. Tá autosedačka ozaj nieje bohviečo na chrbátik a hlavne ked je Tinka ešte taká malinká by som ju tam určite nedávala. Ja som mala Benjamína do troch mesiacov vo vaničke z kočiara-mali sme takú plastovú,ktorá sa dala aj húpať ako kolíska ale mala aj taký rozkladací stojanček odspodu a tým stojančekom som si ho mohla polohovať do šikmej polohy,kedže to bolo pri refluxe treba. Na rúčku som mu navešala hračky a on si do nich brnkal. No a od troch do nejakých siedmych mesiacov sedel v lehátku. A do jeden a pol roka nám v lehátku každý večer zaspával. Takže my sme ho super využili a musím povedať,že ho používam do teraz. Používam ho,ked mu musím odsávať sama soplíky,alebo keď mu musím dať leky.Bez lehátka by som to sama nedokázala.
24. nov 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak sono som dnes prežila, a čakáme ďalšieho futbalistu. :slight_smile: Stihla som vybaviť aj lekárku a mám ATB, akurátne ten zinat,čo sme tu nenidávno spomínali. Mám zapálené priedušky a pravdepodobne aj plúca. Nemohla ma poslať na rentgen kedže som tehotná,ale že mi to tam píska a že sú pravdepodobne aj plúca chytené. Stále bojujem s vysokými teplotami, každé štyri hodiny si dávam paralen,ale to pomáha tak na chvílu-no je to des,lebo tie vysoké teploty sú práve nebezpečné pre bábo. Tak mi z toho lepí. No a ten kašel,čo ma stále drhne,ani spať nemôžem. No a bohužiaľ už to schytal aj Benjamín,takže zajtra pravdepodobne bude musieť ísť muž s ním k lekárke. No ale aby som sa tu len nesťažovala,tak mám aj pozitívnu správu,že kŕčok mám v poriadku,takže môžem zase chodiť. Len sa nemám naťahovať, mám stenšenú jazvu po cisaráku,takže pravdepodobne pôjdem rodiť zase cisárskym.
24. nov 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankam,libka,to máte super,že vám už drobci vydržia celú noc necikať. Gratulácia. :wink: U nás ešte nehrozí.
@libka1 no a Evka ako je na tom zdravotne,lepší sa to? Aj pôjdete v stredu na tú poradňu? Bude už do vtedy zdravá myslíš? My asi na tú poradňu nakoniec nepôjdeme,ked začne Benjamínovi takáto choroba,tak si myslím,že sa z toho asi do stredy nedostane.
@kankam a Ninke sa ako darí,zlepšuje sa to? Poriadnu hnusobu ste to schytali. Ale teraz všeobecne je strašne vela všeliakých baktérií a vírusov kadejakých podivných. Aj môj švagor je teraz chorý a že má nejaké plúcne baktérie,no a toto čo máme my, tiež bude asi nejaká hnusoba,lebo muž to má už asi tri týždne a nemôže sa toho zbaviť. No a teraz nakazil aj nás. Som zvedavá,dokedy sa s tým budeme pasovať.
24. nov 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa no teda ved vy ste uz velke babenky-to uz nieje take mimino co len lezi,vsak? :slight_smile: Fakt krasne :dizzy_face:
@mia.k no teda,este 8takych a mas futbalovy tim-gratulujem :slight_smile: a super,ze krcok neblbne :pensive:
25. nov 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este ma napadlo,my sme tiez mali lehatko a fakt super vec,Emu som si polozila na stol,na linku,skratka vsade som ju zo sebou vlacila a to vlacenie nam aj ostalo :grinning: vsade chodime spolu :dizzy_face:
25. nov 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k tak to mate taky isty priebeh ako my, najpr ja zapal priedusiek a potom eva :stuck_out_tongue_closed_eyes: gratulujem k futbalistovi :dizzy_face: :grinning: ten krcok je dobra sprava :dizzy_face: na tu preventivku pojdeme, lebo v utorok mame ist na kontrolu, tak pojdeme az v stredu a rovno vybavime preventivku... ale pojde s nou asi muz... nam sa to zlepsuje, obidve uz menej kasleme :wink: ale ked zakasleme tak poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pusinqa krasne fotky :dizzy_face: a naozaj ta fotka kde ste vsetky 3 je uplne super :dizzy_face:
@janus32 ta nakoniec som jedina protilehatkova :grinning: ja som to nekupovala lebo razim nazor ze skodi rovnako ako autosedacka ked sa vela vyuziva :sweat_smile:
25. nov 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 my sme nasu zase vobec nedavali do autosedacky-to mi pripadalo strasne pre to dieta-vyzerala v nej jak pokrceny sliz :pensive: ,tak som radsej uprednostnila mensie zlo
25. nov 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 to je utok na moje svedomie :pensive: nastastie sme pouzivali velmi malo, ale vyuzivali....
25. nov 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 :pensive: :pensive: ved ja len tolko,ze kazdy vyuziva to,co mu najviac vyhovuje :dizzy_face:
25. nov 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k ja sa tiež pripájam ku gratuláciám k chalanovi, aspoň bude mať ben parťáka a aj veci čo máš využiješ :wink: :wink: :wink: , dúfam že ti to zaberie a budeš ok a nebude ti z neho zle :wink: :wink: :wink: , ako čítam, tak ťa samé problémy prenasledujú ... mal sa asi tvoj mm preliečiť, ale inak sa tomu nedá vyhnúť, k nám som to doniesla ja a keďže som nemala ako ísť k lekárke, tak sa takto liečim sama a chytila to odo mňa nina a teraz asi aj mm, lebo dnes ráno vravael že ho bolí hrdlo, a mne to tak začalo ... :pensive: :pensive: :pensive:
z toho nepocikávania nočného sa strašne teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: začala piť menej večer a ešte sa pred spaním sama pýta cikať, takže to vydrží, keď to takto pôjde ďalej budeme už spávať bez plienky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa krásne foto, tak ako píšu baby, tá spoločná je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a teda je dobrý papkáčik aké má záhyby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: len tak ďalej nech sa vám darí ... :wink: :wink: :wink:

@libka1 aj my sme tú autosedačku používali na 1/2 h denne max, tak verím, že to ani v aute by si nemohla to dieťa potom voziť, všetci by museli kupovať ten kitt na nakliknutie vaničky a veľa ľudí takú vaničku ani nemá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , takže všetko s mierou a rozumne, ja som mala malú na koberci na 2 hrubých dekách na zemi pod hrazdičkou, alebo keď bola malinká v postielke a keď revala tak v babyvaku .... :confounded: :confounded: :confounded: :wink: :wink: :wink:
25. nov 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno keby bolo druhé (čo neplánujem) a musela by som sa venovať aj ďalšiemu dieťaťu, by som to tak tiež poriešila, takže to chápem ...
25. nov 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k teda tá tvoja choroba nič moc, nech ATB zaberú a si rýchlo ok a hlavne bez horúčok, ja som pre to aby sa mi to takto neskomplikovalo radšej v tehu letela k lekárke hneď lebo keď som to odkladala nebolo to o ničom len som sa viac natrápila a lieky dostala aj tak, super že krčok máš ok ale šetri sa aj tak trošku, s malým budú chalani teda parťáci a vecičky ozaj aspoň využiješ, aj my máme po Julke ako nové
@mia.k , @janus32 vy ste mali asi len také obyč lehátka či nie? teraz to aj vibruje aj všetko možné a neviem čo z toho vybrať, čo by sa malej mohlo páčiť, mám zatiaľ vyhliadnuté také hojdacie, dnes mi pani zistí poštovné
25. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam ja som tak Julku neskôr mávala na deke s hrazdičkou, kým bola menšia na posteli, už aj Tine pomaly dávam, dnes som už vydražila za polovicu aj starší kolotoč taký ako sme mali Julkin pokazený, tak o chvíľku bude mať zábavky :wink:
25. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak včera čo mi Julka zahlásila lebo poobede sa musí hrať sama kým Tinku uspávam, alebo sa skrátka o moju pozornosť s malou deliť, tak nám včera Tini zaspala, Julke hovorím že kým rozloží pexeso že si prečítam trošku z knižky že potrebujem chvíľku pre seba a mi zahlásila že veď predsa ona bola v škôlke tak som mala celý deň čas pre seba :grinning: , som ju uviedla do obrazu že veď som mala Kristínku, tak potom že teda dobre, že som nemala :grinning:
25. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa my mame take obycajne,ale polohovatelne,aj väcsie dieta tam moze sediet,ma to normalne take popruhy ako sedacka.A mame aj take co hojda,hra, a nad hlavou sa tocia take rybicky a ako keby akvarko tam bolo-inak vazna kravina-lebo tam sa väcsie dieta ako 3mesacne nezmesti :rolling_eyes:
25. nov 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa jeeej,vy ste aj fotku profilovu zmenili,ale daj si aj taku kde mas deti obe pri sebe-nas Damian by neprezil,keby on nebol pri nas na fotke-take cecusiky deti mam :dizzy_face:
25. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 tak to máte to fisher price aquarium asi že? mne sa aj tá páčila ale prišla mi veľmi drahá na to že tam bude tak krátko a prebavila sa v tom malá? fotku veď časom zasa zmením ešte veľa spoločných nemáme a julke to je zatiaľ jedno, doteraz bola ona, teraz bude tinka a potom snáď hodím obe baby :wink:
fúha teraz som došla domov a ako začalo liať, teda iné šťastie sme boli 2 hoďky vonku :astonished: , včera nás riadne zlialo, len ako pôjdem pre Julku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vy škôlkujete?
25. nov 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: este ze som doma strcena :dizzy_face: ja musim zajtra na kontrolu a malu budem vliect so sebou lebo ju nema kto vartovat, tak hadam to dovtedy prejde :sweat_smile:
@pusinqa malej to mysli, ved logicky, ona nebola doma, tak si mala casu a casu :grinning:
@kankam mozno prekvapis a druhe bude... 90% ludi co 2 neplanuje zmeni nazor :grinning: som zvedava ci budes patrit k vacsine ci mensine :wink: ja chcem este minimalne 1, ani 2 by mi asi nevadili, len nech to nie su dvojicky :sweat_smile: :grinning:
25. nov 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 nikdy nehovor nikdy :slight_smile: ale skôr asi tá menšina, aj môj mm to tak vníma tak uvidíme
inak s tým dažďom ma to nahnevalo, aj som myslela, že ju zababuším a vezmem na 1/2 h von v koč+íku
lebo ju neviem už s ničím zabaviť, len by do telky kukala a má moc energie čo sa jej polepšilo, včera išla spať o 22:30 až potom čo dostala na zadok ... :confounded: a teraz mi zasa nechce ísť spať, takto bude zábava aká bude do večera umraučaná ... nesznášam toto ročné obdobie .... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:

25. nov 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa ešte že ste to stihli, ale ako pôjdeš pre tú malú, :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak asi len pršiplášť natasiť, malú pod pršiplášť a ísť čas-nečas ... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. nov 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam mne aspon teraz zaspala, vecer chodi standardne o 22.00 a tiez vela raz az potom ako jej nalozim alebo na nu zrevem tak ze sa zlakne... na obed sa mi vykaslala, povedala mi ze taku polievku nelubi a ze som jej mala dat gulicky do mlieka... tak isla spat hladna, nech si moc nevybera na buduce... naje sa ked vstane :sweat_smile: moja stale cumi na youtube na krtka, az mam strach ze si oci pokazi... svagrina jej kupila na vianoce vsetky dvdcka krtka, tak to bude o cosi lepsie, len aby necumela na to este viac v telke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja by som uz inac tiez bola najradsej keby aspon sneh napadol, aj tie choroby su len preto ze je take o nicom pocasie, ani zima ani teplo :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: radsej nech mrzne a vyzenie to z nas aspon baciliska :grinning: nasi inac vcera hlasili ze u nich uz poletoval sneh... bodaj by tam riadny napadol, hned ju tam expedujem na tyzden na preliecenie, len by jej to prospelo... aj vzduch aj ine osadenstvo...
25. nov 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, pridavam sa do diskusie. Kupujete uz vianocne darceky? My by sme chceli kupit notebook, boli sme aj v Nay v Trnave, ale maju tam priserne ceny. Na Stefanikovej som si vsimla nove elektro, maju aj internetovu stranku, neboli ste tam niektora? Zaujal ma osobny odber.
25. nov 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniqe ja som si to elektro tiez vsimla ale nebola som tam, nebol este dovod... my uz mame darceky kupene... moj muz kupoval externu pamat z nejakej francuzskej stranky, bolo to tam o polovicu lacnejsie ako u nas a prislo to behom tyzdna kurierskou sluzbou... ale tam sa velmi nema co pokazit... u notebooku je riziko ze sa pokazi a potom to budes kdesi za drahe postovne reklamovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 ty si aká šikovná s darčekmi, ja mám len pre svokru, ostatné asi vybavím tento rok že pošlem mm do dráčika nech vybaví deti a ostatným nakúpim 23-ho v drogérke, tento rok sú ozaj nestíhačky a to ja mám rada tiež všetko dopredu nakúpené zvlášť pred vianocami ale tento rok nevydá a mm si pre seba asi bude kupovať chudák sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pre mňa som mu ušetrila robotu to už má kúpené dala som mu tipa :grinning:
25. nov 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 Ved to je to, ze ked treba reklamovat, je lepsie, ak sa da v nejakej kamennej predajni. Asi to omrknem na webke a pojdem sa tam pozriet. Inak ste sikulky, az ma chytil stres, ze ja este ziadne darceky nemam. :slight_smile:
25. nov 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok