Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
29. nov 2010

@janus32 stvrtok jej to nesiem, pomeriam a odlifrujem 😵 ona si myslela ze mi to ponahla, ja mam tu latku doma uz 2 roky, len ako som bola doma a bolo viac casu na upratovanie tak ma svedomie zacalo hryzt 😀

janus32
29. nov 2010

@libka1 no super-ved nakoniec mozno sa aj poznate.Inak ona ma dve sestry a obe sa vydali do Levic 😔

libka1
29. nov 2010

@katka2301 tak drzim palce nech mate darcek pod stromcek 😉 😵

janus32
29. nov 2010

@katka2301 tak co k tomu dodat-DRZIM PALCE,ABY VAM TO VYSLO 😵

libka1
29. nov 2010

@janus32 no sak svet je maly, z videnia sa asi budeme poznat 😉 v leviciach su svarny chlapci, len ja som si musela v BA hladat 😀

katka2301
29. nov 2010

@libka1 dakujem dufam ze to vide lebo v bratislave to bolo dost zle a hlavne ten pristup ako s handrami..:( a tebe ako sa dari? 🙂

katka2301
29. nov 2010

@janus32 a ty ako ak sa mozem spytat vydim ze aj ty mas Damiana🙂

libka1
29. nov 2010

@katka2301 zatial dobre, od zajtra to bude horsie, idem opat do roboty 😝 🙄 asi blba otazka, ale pozname sa? lebo ta tvoja otazka mi tak vyznela a ja sa teraz nejak neviem zorientovat 🙂

katka2301
29. nov 2010

@libka1 no myslim ze sa nepozname🙂 to asi len tak pripadalo aj ked som rada ze si mozem s vami pisat...zajtra robota fuu tak to mas pravdu mne je zatial dobre som este na materskej tak si to uzivam🙂

libka1
29. nov 2010

@katka2301 som si vydychla.. by som sa tu musela cervenat kebyze sa osobne pozname a ja takto 😀
si z HC alebo z okolia?

katka2301
29. nov 2010

@libka1 ale noo preco cervenat🙂 cosi smejem sa nad tym ty ...🙂ja som az z Banova pri Novych Zamkoch neviem ci poznas🙂

libka1
29. nov 2010

@katka2301 banov nepoznam, nove zamky ano, kedysi som tam chodila hravat volejbal 😀
a ako si sa zatulala do HC temy?

katka2301
29. nov 2010

@libka1 ani sama neviem hned ma dalo sem🙂)

libka1
29. nov 2010

@katka2301 kam idete na to ivf?

katka2301
29. nov 2010

@libka1 do Martina do Heliosu 🙂 dufam ze nas tam caka stastie uz aj injekcie berem zatial le decapeptil a uvidi sa kedy to bude presne podla krvi a ult.

libka1
29. nov 2010

@katka2301 ale zhruba uz vies teraz kedy ta to caka, ci nie? ja nemam o tom vela info, ale o tom heliose som pocula, som tu parkrat postrehla tie temy o heliose, uz si tam nakukla?
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/sanatorium-helios-ake-mate-skusenosti/

katka2301
29. nov 2010

@libka1 ano nakukla 🙂 priblizne by som mala ist na odber vajicok okolo 16 decembra uvidime presne kedy ale priblizne tak nejako

margareta76
29. nov 2010

Ahoj Katka2301, ja som niekedy tiez chodila do Gyn-Fivu (problemy s otehotnenim som nemala, ja som tam mala iba svoju gynekologicku), ale ako pises, ten pristup tam bol otrasny. Som rada, ze som odtial odisla.

pusinqa
29. nov 2010

@janus32 vyskúšaj sedaliu a daj referencie možno sa potom aj ja odhodlám, ja zas mm nemôžem dávať bo by spal a nepomáhal v noci s deťmi a ty keď chceš tretie radšej mu tiež sedaliu nedaj 😀
@kankam ukrajinka aj mne pekne spravila nohavice, tiež som bola spokojná. kde ste boli u zubárky?

libka1
29. nov 2010

@margareta76 napadol ma artikel na internetovy predaj - kvalitne topanky, ale naozaj kvalitne na zimu, goretexove a pod. som prave objednala z jednej ceskej stranky... slovensku som nenasla a do obchodu sa mi neche ist 😉

kankam
29. nov 2010

@pusinqa my chodíme pri Trnavu všetci volá sa to Križovany nad Dudváhom a doktorka pochádza zo Spišskej NV inak je celkom fajn, snažila sa, dokonca nina dostala aj zvieratko pri odchode a snažila sa max jej to nesprotiviť, aby nabudúce chcela prísť, tak o 1/2 roka sme tam zas ...
inak tú sadaliu dávala moja švagriná synovcovi a bol oveľa menší, tak uvidíte aj s janus

kankam
29. nov 2010

@libka1 som rada, že ju nepokúsala 😀 inak to čo bola zač tá zubárka, verím že ju to naštartovalo, ale mohla si ten pokec odpustiť ...
a ten váš pokec s janus cicky a zadok 😀 😀 😀
nevieš čo je s miou ?

ciarka
29. nov 2010

Ahojky baby,

V prvom rade, neviem ci to tu takto mozem spomenut, ale snad ma mia nezabije.

Mia je v nemocnici ma velmi silny zapal pluc!!!!Velmi podrobnosti neviem, lebo mi neodpovedala na otazky, takze snad je vsetko o.k.

Pusinqa- naozaj mate krasne fotky, a vizeras velmi dobre.

Kankam- gratulujem vam k odplienkovaniu, Ninka je sikulka! Ozaj a uz si zdrava?

Ja som bola vo stvrtok na kontrole, koli tomu zapalu pluc a vsetko v poriadku a z nicoho nic v sobotu som dostala 39horucky a presne ako u mii vobec mi nepomahal paralen, teplota mi stupala, aj som sa sprchovala vo vlaznej vode, vobec neklesala, strasnu zimnicu som mala, celu noc som nespala, teplota nedovolila, vcera rano tiez 39, a dnes mam do 38.Som znicena a unavena.Asi som chytila zas nejaky virus, rozmyslam ze skocim k dokimu zajtra.

Tak sa tu drzte.

libka1
29. nov 2010

@ciarka som akurat dnes rozmyslala ze jej zavolam ked sem vobec nechodi ze co sa deje 😅 horsie spravy ani nemohli dojst 😔 co je toto za obdobie, kazdy je chory 😝
@kankam ja som tu zubosku az tak nepoznala, lebo klop klop chrup mam velice ok odjakziva, to bola ta standardna skolska zubarka co by sa asi inde neuzivila 😀 a kedze bola zzita so skolou tak aj zapisy davala 😀 a to takej nasej premiantke v triede... asi ta nekvalitna zubarka v nej prebudila zviera 😀 😀

margareta76
29. nov 2010

Dakujem Libka1 za napad, znie velmi zaujimavo, ak by ta to neobtazovalo napis prosim linku na tu goratexovu obuv v Cechach. Dakujem.

pusinqa
30. nov 2010

@mia.k pánečku nech ste čím skôr doma a v poriadku
@ciarka tiež prajem skoré vyzdravenie
je toho tuším plno tých chorôb všelijakých
@kankam aj ja som zo Spišškej, hoď aspoň meno či mi niečo nehovorí aj keď ak je vydatá tak asi mi je to prd platné že? 😀
@libka1 hoď tú stránku aj mňa to zaujíma potrebujem na kočíkovanie dáke dobré boty a bundu splašiť a nebojíš sa kúpiť topánku bez vyskúšania?

kankam
30. nov 2010

@pusinqa volá sa šarvaicová a prišla namiesto iného lekára pred cca 4-mi rokmi, lebo náš bývalý zubár( inak super chlap aj lekár, originál Bulhar, ale od malička žijúci na Slovenku)odišiel z ničoho nič do Bulharska na nejakú niekoľkoročnú stáž a neviem či tam aj nezostane, tak mne urobil ešte korunku na zuba objednal ma na leto na prehliadku a zrazu šoking iná lekárka 😕 😕 😕 sme mysleli že sme sa pomýlili a nie, on predal celú ambulanciu(vtedy si to prerábali všetci doktori na s.r.o.), tak odvtedy chodíme k nej a sme spokojní, ale na neho spomínam ešte radšej lebo som sa u neho prestala báť zubára 😉 😉 😉

Mia prosím ťa daj sa do poriadku,myslíme na teba ... 😖 😉 😉 😉 😉

@libka1 tá sa fakt zžila so školou, ja mám také "milé spomienky" na polákovú -zubošku, ona bola na Základke naša zubná a to na ten zub mi musel robiť korunku v 30-tke, čo mi ho ona tak dovrzala 😖 😖 😖

@ciarka ako tak už som, ešte torchu kašlem, ale nie je to suchý kašel, vykašliavam takže dobre, ešte homeo nasadím nejaké a neviem či očnej neskočím ešte raz, lebo ma tie oči dosťž bolia znovu, asi sa mi to od malej vrátilo späť, nedalo sa jej zabrániť, aby ma sem tam nechytila aj za oči a bolo to infekčné-zápal spojiviek, ale bola to nejaká svinská baktéria ...
na miinom príklade vidieť, že aj keď to robíme všetky, netreba otáľať a treba ísť doktorovi, aj ja asi ešte pôjdem obvodnej nech ma aspoň popočúva ...

kankam
30. nov 2010

@libka1 ozik ako dopadol presun postele cez víkend, zrealizovali ste to ? 😵

libka1
30. nov 2010

http://www.victoriamagic.cz/gore-texova-obuv
maju tam popisane ako odmerat nozicku tak som to riskla, objednala som jej rovno aj botasky a sandalky

kankam
30. nov 2010

@libka1 ja som akosi verná protetike, aj keď už od 26 tky nie je taký výber, potom napíš či sa vydarili, ja najmä zimné musím určite skúšať, lebo minule sa mi páčili čižmy, nechala som jej ich odložiť a nakoniec ich nezapla na lýtku a to teda nemá nejakú tlstú nohu, boli to na nejaké fakt chudé dievčatko ... 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre