Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
30. nov 2010

@kankam aj my sme doteraz mali len protetiku, sante a pod. z polikliniky, povedala som si ze skusim aj nieco ine a na tie goretexove boli velmi dobre referencie, tak som ich objednala, uvidime ci sa vydaria 😉
tu postielku sme este neprestahovali bo muz je tiez nejaky chorlavy tak je lenivec a nejak som ho nechcela nutit ked je chory 😖
tie zubarky na skolach nikdy neboli nic moc, nastastie mna sa v zivote nedotkla, len mi do huby tak raz za rok kukla ze co sa tam deje 😀
tieto topky sme objednali, ak nam nesadnu budem predavat so zlavou: 😀 😀 😀
http://www.victoriamagic.cz/superfit-snehulka-g...
http://www.victoriamagic.cz/geox-teniska-divci/...
http://www.victoriamagic.cz/super-fit-sandalek-...
a strasne sa mi pacili tieto ale nemali nasu velkost ☹
http://www.victoriamagic.cz/geox-sandalek-divci...

libka1
30. nov 2010

s tymi obrusmi som nepochodila, v celom HC nic 😠 vsetko len take krpate male obrusy, ja potrebujem na velky stol 😲 😖 😝

margareta76
30. nov 2010

Libka1: Dakujem za linku 🙂

kankam
30. nov 2010

@libka1 v hlohovci idú len čínske obchody, ostatné tu skapal pes 🙄 🙄 🙄 , skús TT, alebo NR 😉

libka1
30. nov 2010

@kankam budem musiet, inac dnes som mala asi 3 hodiny poobede na behanie po meste sama, tak ze popozeram obchody... normalne som po hodine a pol isla domov lebo som pochodila vsetko co ma aspon trochu zaujalo 😅 zas mam pokoj od nakupov na rok 😀 😀 jo, a nekupila som nic (teda jedny papucky evke uplne neplanovane 😅 ), len som chcela vyuzit ze mam cas sama pre seba 😵

kankam
30. nov 2010

@libka1 to treba využiť vždy, ja sa na to osobne neskutočne teším tiež vždy keď mám možnosť, je to úplne iné ako vyberať a pritom strážiť dieťa, nina sa napr minule v reporteri snažila vyleštiť im dlážku, proste sa tam začala šúchať po zemi 😅 😝 😀 kukala som jak puk že čo robí ... majú tam síce dosť čisto, pravidelne to niekoľkokrát denne umývajú, ale teda prečo nie ... 😀 😀 😀

pusinqa
30. nov 2010

@kankam 😀

olganr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olganr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janus32
1. dec 2010

@libka1 jeeezis to by sa aj mne zislo,tak si sama pobehat po meste 😵 Ozaj v skolke sme vydrzali 3a pol tyzdna mame sopel 😢 no lenze tentoraz ich mam oboch doma,lebo D.bol prvy soplavy.Slak ma z nich trafi-tolko maju energie 😔

kankam
1. dec 2010

@janus32 verím ti, to je hotový blázninec mať doma choré deti, ale s kopou energie, ja som mala dosť ninu keď sa jej už polepšilo, ale ešte sa nedalo ísť von ...
ona má zasa teraz moc energie, madam už nechce chodiť cez deň spať 😖 😖 😖 (takže deň sa nám vlečie), tak ale aspoň večer už je od nej pokoj cca o 20:30 konečne ..., lebo keď chodila o 23 h spať, mali sme už s mm nervy v koncoch ...
ja budem musieť áňísť v piatok opäť očnej, lebo moje oči zasa štrajkujú, asi sa mi to úplne nevyliečilo ☹ ☹ ☹

pusinqa
1. dec 2010

babenky veľa zdravíčka vám posielame, nech sú všetci rýchlo fit
my sme si boli užiť chvíľku sneh, julka šalela od radosti a tinka spala ako zarezaná 😀

bambi02
autor
2. dec 2010

jeeeeeeeeeeeej, bambulky dakujem za rady ohladne kocika. som sa sem dostala zase az dnes, strasne sa trapime kvoli zubkom - idu nam prve stolicky, je to ako za trest 😒 nech uz ma malinka za tym a nech su vsetky tie zubiska vonku

kankam
2. dec 2010

@bambi02 tak to ti verím, my sme si odtrpeli každé zuby, pri každých 3-dnové horúčky a o ostatnom ani nehovorím, šťastné tie deti a mamy, čo to nezažili ... tak nech to máte čím skôr za sebou, treba to len prežiť a vydržať ... 😉 😉 😉 😖 😖 😖

kankam
4. dec 2010

ahojte, ja som včera pobehala lekárov, pre istotu, bola som aj na plúcnom a rongene, našťastie to mám čisté, bola som aj u očnej, takže som si to včera užila do nejakej 12:30 😀 😀 😀 , mám nejaké veci na doliečenie, inak som už v poriadku ... Neviem či som to písala, ale malá mala nejakú baktériu "hemofil", sú proti tomu očkovaní síce a spôsobuje to silné laryngitídy (preto to aj zaradili do očkovania), tak vraj to malo miernejší priebeh, aj keď, ona asi až tak nie-vyzerala hrozne ... hlavne že už to máme za sebou ...
neviete či je mia už doma ?
inak včera som na poliklinike povarovala jednej kočke pred rongenom asi 1 ročné dievčatko(musela by ju zavrieť do kabinky rongenu na chvíľu), tak som sa ponúkla a išla ku mne, také zlaté dievčatko, tiež som jej mamu poľutovala-nemal jej kto varovať, tak všade malú vláčila so sebou ... 😔 😔 😔

užite si sneh a nech vás choroby obchádzajú, tých čo navštívili nech rýchlo opustia 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

pusinqa
4. dec 2010

@kankam som rada že sme sa stretli, dúfam že nabudúce bude niekde viac času 😉
my máme 5400 g to som skoro odpadla 😲 , máme už náušničky a inak odtiaľ som išla do obchodu vpredu kočík, vzadu košík, veľký víkendový nákup a všetci na mňa pozerali ako na chuderu a pomáhali mi predavačky aj taká mladá že mi košík odnesie 😅
a ešte aj my sme mali na jar pneumokoka aj keď na ne bola očkovaná ☹

kankam
4. dec 2010

@pusinqa aj ja som rada, že sme sa stretli, malá ti super rastie 😉 😉 😉 a náušničky boli s veľkým plačom, alebo nie ? 😵 😵 😵 naša revala jak tur, až som tam vtedy skoro vlietla, lebo ma vyhnali z ordinácie ... 😝 😝 😝
ja chodím taká ovláčená zasa na rukovätiach golfáču a keď naložím aj košík a potom ešte ninu, tiež sommala minule čo robiť, aby som došla domov ...
vraj to očkovanie je hlavne preto, aby to malo miernejší priebeh, aby si nejakú tú imunitu vybudovali, naša má práve na baktérie nízku imunitu (zistila nám alergologička) tak možno aj preto to mala také silné ... u vás to bolo ako s tým pneumokokom ?

bambi02
autor
4. dec 2010

jj, dakujem este raz 😀 ....ale musim povedat, ze malinka je statocna, snazi sa to dobre zvladat, aj ked teda...esteze si to nepamatame z detstva my, ale ked si predstavim, ze ked ma boli zub, je to hruza, ale aspon tabletku proti bolesti si mozem dat...no co uz s nou, co jej supnem ibalgin? sak to sa neda...chudatka nase, ale nastastie zabudnu, tak jak sme zabudli my 😀 , to jedine ma utesuje

pusinqa
4. dec 2010

@kankam aj ja som mávala golfáče tak ovešané že keď malá vystúpila padali mi dozadu 😀 , boli s plačom a ešte som čakala ako ty píšeš že ma vyženú ale kázali mi držať jej ručičky 😝 ale len takým chvíľku kým jej to urobili, nič strašné, ona je hrozne dobrá 😉
u nás bol na jar ten pneumokok dosť zlý, urobil nám vlastne vírusový zápal pľúc, dodnes sa mi zdá bledá ale krvný obraz má ok, prepadnuté oči vidno aj na fotkách zo škôlky oproti minuloročným, nie a nie pribrať na úroveň pred chorobou, teraz nám trošku pomáha keď jej dávame pikovit

babule kde ste ostatné, dáko je tu prázdno 😲

kankam
5. dec 2010

@pusinqa tak to teda nič moc s tým pneumokokom a vidíš, že vraj očkovanie tomu výrazne pomôže, to čo by potom mala keby nebola očkovaná ? ☹ ☹ ☹ tak dúfam, že už vás také choroby budú obchádzať ... 😉 😉 😉
Náš bývalý p.doktor nám dával najavo že on je pán , teraz som spokojnejšia, toho tvojho mi chválila aj kamoška, tak aj v tomto vidno, že rešpektuje matku
včera náš tatino vzal ninu sánkovať sa až do panskej a neodhadol to s časom, boli tam pridlho potom ešte dlho sedela na boboch kým ju dotiahol domov, až revala že jej je zima, nohy červené 😲 😲 😲 😔 😔 😔 , asi mi tam prechladla, má zachrípnutý hlas, nábeh na nádchu a v noci sa mi pocikala, tak dúfam, že neochorieme ... keĎ im bolo tak dobre, nechcelo sa im ísť domov 😔 😔 😔 😉 😉 😉

kankam
5. dec 2010

@pusinqa hej ako si si tu fakt píšeme samé 😀 😀 😀 😝 😝 😝 asi sa všetci sánkovali a teraz ráno asi ešte dospávajú , nechce sa mi ani nos vystrčiť z bytu že -9 st. aj to na teplomere pri činžiaku, takže myslím, že ešte je o -2 st viac ... zima jak blázon 😲 😲 😲 😎 😎 😎

pusinqa
5. dec 2010

@kankam aj my máme takú zimu, tinku som dala len k oknu, ja nejdem ani von, išli tato s julkou, že na korčulko a to od 3.12. zrušené, no sila, jediná zimná aktivita zabezpečovaná mestom, to je veru riadna hanba ☹ , verím že malá bude ok, voľáko ju vykuríruj, nasaď dáke homeo, keď sa deti nevedia snehu nabažiť že?
my sme julinke kúpili v bazáre lyže už na narodky tak sa budú skúšať túto zimu trápiť na nich, som zvedavá či ju slečnu pohodlnú tato ukecá 😀

kankam
5. dec 2010

@pusinqa tak to si ma s tým klziskom dorazila 😖 😖 😖 a tak som sa tešila, že si kúpime korčule aj malej a oprášime aj my staré zvyky 😠 😠 😠 , to fakt tu skapal pes a neverím, že nejaký primátor bude mať niekedy o takéto veci záujem, ani to materské centrum nebude, kým niekto súkromne niečo nespichne a nezačne sa trápiť s veľkým entuziazmom, to by asi aj to klzisko potrebovalo, nejaké akcie na prilákanie, ludí ...
asi má niekto záujem niečo iné tam robiť, tak to obvykle býva ...

my ju asi nababušíme, dáme deku a trošku sa prejdeme cez obed, poobede, ale nebudem to siliť po včerajšku, presne ako píšeš, tatino jej neodolal, nerozhodol, že pôjdu skôr domov, ani mu to nezazlievam, včera som ju ohrievala s termoforom ... 😉 😉 😉

pusinqa
5. dec 2010

@kankam aj my sme chceli malú naučiť korčuľovať, minulý rok sme po troške začali a prd z toho, to sa máme voziť na tú chvíľu čo ti decko malé vydrží na korčuliach do Trnavy? No na hlavu. Alebo odhrňovák ktorý v činžiaku ani nemáme do auta a poďho riskovať dáký prírodný hrboľatý ľad nech sa prizabije 😝 My chceme vybehnúť na nákupy do Nitry, potrebujem zimnú výbavu na kočíkovanie, má tam byť aj Mikuláš uvidíme či ho stihneme

kankam
5. dec 2010

@pusinqa 😵 😵 😵 aj ste niečo kúpili, treba sa vybaviť, naša sa nikdy extra rada nevozila, keď tak na chvílu, takže ja som až tak výbavu nepotrebovala ... 😉 😉 😉
my sa chystáme na výpredaje po novom roku, mm sľúbil, že bude celý deň chodiť po obchodoch (malú dáme svokre) tak som strááááášne zvedavá na to ... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

kankam
5. dec 2010

@pusinqa a to o tom klzisku sa fakt neoplatí chodiť niekde inde a na prírodné by som sa tiež neodvážila, je to strašná škoda, lebo pre decká to bolo ideálne ... 🙄 🙄 🙄

janus32
5. dec 2010

@pusinqa to nemyslis vazne,ze jedina super vec cez zimu je zrusena!?To tam uz co je za zapadakov?Hadam sa mily zlati ujovia na uradoch spamätaju a podporia aj vlastymi grosikmi,taka hanba ☹ sme sa tam volakedy nachodili,boooze to bolo supeeer 😵 inak ja sice byvam na dedine,ale starosta nam kazdy rok urobi klzisko na ihrisku,takze tento rok sa chystame aj Emke kupit korcule 🙂

janus32
5. dec 2010

@kankam my sme tiez chodili ako decka do panskej,tak poviem ti,ze pokym nam spole nemrzli na nose a ustach,ani domov sme nesli-skratka panska je panska 😵 Tak teplucky cajik,a nejake vitaminky 😔

kankam
5. dec 2010

@janus32 veď ja som strašne zvedavá že čo nový pán primátor porieši, ale obávam sa že nejaké klzisko ho málo bude zaujímať ... ☹ ☹ ☹
veď vyzerá dneska po celom dni, že neprechladla, akurát sa mi zdá, že ako včera mužovi revala po ceste z panskej, že má zasa oči zapálené, tak uvidím ako zajtra, ak to nezmizne, budem musieť ísť zasa očnej ... Aspoň si imunitu budeje, bola zásadne otužená 😀 😀 😀 😉 😉 😉

pusinqa
6. dec 2010

@kankam voľačo sme narýchlo kúpili mne vetrovku tak že ja som sa v nej dokopy ani nevidela 😀 , narýchlo zimné boty športové, lebo Tini sa rada vozí, aj s Julkou treba sa chodiť spúšťať, mm topánky zimné do práce, julka sa mikuláša bála a aj tam bolo mrte ľudí a detí sme pálili radšej domov, som rada že sme zdraví 😉
@janus32 vidíš na dedine bude, u nás nie 😝 , som aj písala do fraštackych novín nech sa na to pozrú lebo je hanba preveliká

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre