Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
31. jan 2011

@babatko88 veru skapal pes, jediný maxim v zime a v lete sa to už zlepšuje trochu to už viacero letných záhrad a všelijakých lepších "šenkov" pochopilo že ak chcú prilákať rodiny s deťmi tak tam musia niečo vymyslieť ... to už je trošku lepší výber, my sme boli v lete verní keltskému dvoru kvôli pieskovisku a hlavne trampolíne ... 😉 😉 😉 😵 😵 😵
@pusinqa inak tie kolaje na poštu sú čistý alibizmus s 3-kolkou sa tam nedostaneš a aj s každým iným kočíkom je to makačka a teraz v zime čistý zabijak, keďže sa to aj šmýka a to si neviem predstaviť nejakého vozíčkara, ako tam ide ... 🙄 🙄 🙄 to mali spraviť vchod odzadu z toho ich parkoviska, a normálny výjazd aby sa tam pohodlene dalo dostať s čímkoľvek ...

kankam
31. jan 2011

@pusinqa ved to oni nechápu, že ako to máš riešiť, keď si oni neplnia povinosti za ktoré ich platíš a ešte aj nemáš možnosť si preto prísť ... 😅 😅 😅

sendynka01
31. jan 2011

@babatko88 ved to je to, ze ani ked si chces ist niekedy trosku posediet nie je kam. Ja pochadzam z NR, a bola som zvyknuta tak, ze chcem ist cvicit tak idem a mas na vyber. Tu aj ked chcem objednat pizzu tak zakazdym vaham kde.Nie som na veliko, sa prisposobujem, lebo musim. Ale ked porovnam sluzby tak otras. 😒

pusinqa
31. jan 2011

@kankam veď to že si za to platím a ešte aby som riešila že sú darební, aj teraz mi zvonil zdola balíkový, len suseda vybehla na výťahu asi bola vo vestibule že chce odísť že mu povedala že prídem tak Julku obuť, tinku som schytila ako bola do zimy na chodbe a poďho dolu, za toto si platím? lebo jemu sa nechce ísť hore somárovi. náš je zlatý pošťák ten zazvonil dokonca že mi nechal lístok lebo sa mu nezmestil balíček tak aby som vedela, keď sa mu zmestí vždy donesie

libka1
31. jan 2011

@pusinqa to ti mohla ta suseda rovno aj prebrat 😉 mne to vzdy ktosi z vchodu preberie, uz si zvykli ze sme nikdy nie doma... 😅 kurier mi dokonca zvykne volat ze ktoremu susedovi moze nechat 😀

libka1
31. jan 2011

a kde je ten kopanyi? ja netusim, nie som tu az tak znala 😅 az tak to nevyuzijeme, kedze evka uz chodi do skolky, ale urcite to bude super, ved doteraz cez zimu nic 😝 ziadne moznosti... ked sme sli do maxima skoro nikdy tam neboli deticky ☹

laluchova
31. jan 2011

ahojte babule dlho som tu nebola ...čo nového???mia ešte neporodila 😀
my sme práve mali január chorobný, od 17 sme marodili s Tamarkou po 3 dnoch ssa stav nezlepšil aj napriek tomu že brala atb, vyskočili horúčky tak sme boli na 4dni v nemocnici v tt so zápalom priedušiek spojeným s ťažkým dýchaním...prekonali sme tam 40 horúčky, inhalácie pomohli tak sme v domácom liečení aj ked by už tami do školky išla len nám ju zavreli vo štvrtok do stredy...mna to laplo pred týždnom...a muža tiež...tu naokolo je samý zápal priedušiek alebo chrípka...hrozné tak verím že budeme zdravučkí na dlhší čas...
inak vianoce boli super, snuhu až až...darčekov tiež...avy ako si nažívate papa

kankam
31. jan 2011

tak ja som to dnes obkukla, chcela by som tam aj zavolať, lebo to tam je tak napísané, že bližšie info na č.0949/313479 a nie je to nad tou predajňou športového veďľa parfumérie, ale o predajňu ďalej k pošte nad predajňou spoločenského oblečenia a tým čínskym obchodom-taký vchod na chodbu a po schodoch hore. nebola som tam hore, chcem tam najprv zavolať ...

kankam
31. jan 2011

@libka1 je to od mliečneho baru smerom k pošte na ľavej strane pred orangeom 😉 je tam písané všetko možné na tom letáku, tak asi aký bude záujem, tak sa zariadia, nebola tam nejaká konkrétna akcia s konkrétnym dátumom ...

pusinqa
31. jan 2011

no čo mm zistil vraj to je nejaká bývalá au-pairka a malo by to byť tak že keď chcete tak vám zavaruje deti, tak neviem či to pri tom akože skončí, to by bolo dosť málo ale zas na druhej strane aspoň čosi keď človek nutne potrebuje, uvidíme, @kankam zavolaj a informuj nás 😉

ááá videli ste v marci tuším 23-ho by mali byť čanaky a podhradská v HC v DK

sendynka01
31. jan 2011

@pusinqa no nad druhym uvazujeme ale este aspon rok pauza 🙂 inak keby bolo teplo tak vybehnem niekde na korcule alebo sa bicyklovat. Lenze co v zime??? Maly je strasne hyperaktivny. Od 10mesiacov chodi, ale aj tak mam problem ho unavit. Spava mi len raz denne na obed hodku a pol a potom je hore az do 8mej. Je pravda ze potom odpadne a do rana mam pokoj. Ale ten cas do vecera..ledva mam cas ist na wc 🙂

sendynka01
31. jan 2011

@adapa dik za info..skusim vyzistit, lebo o tom neviem, ale to je asi skor v lete..

janus32
1. feb 2011

@pusinqa 😀 😀 😀 ta pani korculiarka som asi nebola ja,ja som sa v takej dobe napchavala u brata-boi sme skolaudovat ich hniezdocko 😝
@sendynka01 no moja,v Hlohovci uz daaaavno nieje nic pre mamicky,ani ako hovoris nic take kde by sa dalo ist s detmi,alebo restika,alebo nieco take 😠 My stare hlohovcanky sme sa tretavali s detmi v tej cukrarni dole na pesej,je tam aj taky maly kutik pre deti-ale tam je to fakt mini 😀

janus32
1. feb 2011

@pusinqa jaaaj,tak na Canakyho by som aj ja rada isla-maju supeeer detske piesenky 😵
@sendynka01 inak lepsie je neporovnavat 😵 ja som byvala v Hc,teraz byvam za Nitrou,za zakrutou a tiez mam niekedy pocit,ze ako konec sveta 😖 Ale pizzu mame vzdy fajnu z velkomesta Nitra 😀

sendynka01
1. feb 2011

@janus32 viem,kde to je ale vychytili sme tam raz strasne neprijemnu obsluhu a muz povedal, ze viac tam nepojdeme, ked nevedis ako sa spravat k zakaznikm.

mia.k
1. feb 2011

@laluchova ešte som neporodila... 😀
To som zvedavá,že čo to bude tá včielka.Kankam potom daj vedieť,keď niečo zistíš.
Ja som bola teraz s Benom štyri dni u sestry,on tam mal deti na hranie a ja som si mohla oddychovať. Takže bolo fajn. No a čo s tým stretkom v maxime pridá sa niekto?

kankam
1. feb 2011

@mia.k to je super že si si oddýchla určite si zaslúžiš a myslím, že každým dnom viac, dnes som na teba myslela, lebo som stretla drimajovu a tá sa tiež už riadne guĺatí, už aby sa vám oteplilo a aspoň ste sa nemuseli tak babušiť, keď pôjdete von ... 😉 😉 😉 😵 😵 😵
Dneska mám deň blbec, nejako nevládzem, hrozne ma bolia kríže a hlava a a chvíľami mi tiež leze na nerv, že sa nedá byť vonku, dnes sme boli max 1 h @sendynka01 ako píšeš moja malá už od novembra vôbec nespáva a tvoj malý mi ju hoooodne pripomína, tak tiež čakám kedy je 20:00 aby odpadla a to vymýšlam celý deň aktivity aby sa aj sama chvílu zahrala ale ona hne´D vykrikuje "máááámička poď sa pozrieť a pod" tak som jej v kuchyni urobila bunker, nech aspoň niečo uvarím a aj tam som bola 1/2 varenia zalezená 😀 😀 😀 😝 😝 😝
ešte som tam nevolala, nejako nestíham 😖 😖 😖
Ale to stretko dajme, kedy by ste išli ? Ja sa pripôsobím hocikedy do konca týždňa ... 😉 😉 😉

sendynka01
1. feb 2011

@kankam normalne nechapem kde tie deticky beru tolko energie..kolko krat si uz myslim ze odpadne, ale on si na mne polezi 5-10 minut a potom fici dalej jak keby sa prebudul po 2 hodinovom spanku..Je to sice unavne, ale budme radi, ze su taky aktivny. 🙂))

libka1
2. feb 2011

@kankam my by sme tiez dosli, ale ja som nejaka nachcipana, tak uvidime ako sa to vyvinie, nech vas vsetky nenakazim, dnes zajtra urcite neprichadza do uvahy, mozno do piatku sa z toho dostanem 😝
tie deti sa asi lepsie stravuju ako my, ked tolko vladzu 😀 musim prejst na detsku stravu 😀 😅

kankam
2. feb 2011

@libka1 😀 😀 😀 myslíš že je to v strave 😀 😀 😀 😎 😎 😎 , tak dajte to stretko o týždeň nech si ok, to sa má aj trochu otepliť, tak aspoň nebudeme také premrznuté ... 😉 😉 😉
@sendynka01 v tom máš úplnú pravdu, vďaka Bohu že sú zdraví, aj keĎ my mse niekedy už grogy y oni okolo nás behajú ... 😀 😀 😀

mia.k
2. feb 2011

Ja môžem na budúci týždeň okrem utorka a stredy.Idem do PN k našim,lebo v stredu ráno mám v PN v nemocnici sono. Už som zvedavá,že čo nového mi dr. povie,lebo som už dva mesiace na sone nebola.
@pusinqa dnes mala ísť tuším Julka na to gastro do BA,však? Tak jej velmi držím palce,nech to šťastlivo dopadne. 😉

pusinqa
2. feb 2011

@mia.k už sú aj doma, má zachuchmaný nos, tak že kvôli anestéze o 2 týždne, mám chuť sa na to vysrať s prepáčením, nos má taký celú zimu, doma je už 2 týždne, viem ja čo dovtedy ozaj neochorie? z oboch mi už vyslovene hrabe, ďalšie 2 týždne čo bláznia? a zasa termíny, poisťovne, vyvolávať, doma ju nechám a zas ju vrátia? na čo to je dobré? výter má čistý, alergie z krvi nezistili, krčná ju pozerala že nemá nič ale skrátka je celú zimu trochu zachuchmaná

janus32
2. feb 2011

@libka1 ta detska strava-teda hlavne porcie by sa mi zisli 😀

janus32
2. feb 2011

jaaaaj babule bola som u dr,no vysledky z krvi otras ☹ nejaky zostatkovy zapal mi v tele koluje,malo zeleza,zvysene triacylglyceroly 😖 No to asi tym,ze v nedelu sme boli u brata a tam som zrala vsetko na kopu 😝 asi som mala len nejaku zelinu a salaty jest 😅 a zase nejake hnusoby mam,tak sa preliecujem.No musim sa nejako dat dokopy,takto to mimco nebude 😒

pusinqa
2. feb 2011

@janus32 no veru moja daj sa dokopy starká, pekné ale od dokiho že ti to dal všetko pozisťovať a polieči ťa, komu chodíš?

janus32
3. feb 2011

@pusinqa Brestanskemu-ziadna slava,ona je trosku zbrkly doktor,ale ked ho clovek nakopne,tak aj vysetrenia urobi 😔 som rozmyslala,ci ten zapal nemohol byt z toho,ze ma dva tyzdne stale hlava bolela-ale fakt strasne-uz som hovorila aj mm,ze by som s tou gebulou mala ist k dokimu 😖

libka1
3. feb 2011

@pusinqa teda to je fakt o nicom 😔

@janus32 aj mne, aj ked ta nasa niekedy zje viac ako ja 😅 iha, ja by som asi tiez mala zajst k lekarovi ... 😅

na buduci tyzden mozem hociktory den, to uz by som nemala byt KO.

mia.k
3. feb 2011

@pusinqa to nemyslíš vážne! To musí byť o nervy! Človek by to chcel už mať čím skôr za sebou-takúto nepríjemnú vec a takto sa to naťahuje. A ktovie,čo bude o dva týždne,či nebude na tom zdravotne ešte horšie.A potom čakaj zase. 😝
@janus32 to máš dobré,že ti takto všetko povyšetroval.Aspoň sa môžeš preliečiť. Aj mne by sa zišli takéto podrobné vyšetrenia,ale mne nič také nerobia,dokonca ani vyšetrenie na toxoplazmózu mi nerobili, čo sa teda v tehotenstve robí. 😖

pusinqa
3. feb 2011

@mia.k veru s tou toxo to nechápem úplne všade to robia veď to musia vedieť, nerozumiem tomu že to oni nerobia 😝 No mm chce ešte skúsiť o 2 týždne, ja by som to nechala najradšej na jar, lebo neviem čo s tým nosom, tak sa idem s nimi ešte oboma naťahovať, hlavne Julka v jednom kuse rozpráva a niečo chce to je dosť náročné a tiež že cez obed často jedna spí, druhá je hore, tak nemám chvíľu oddychu tak či tak 😝

janus32
3. feb 2011

@mia.k to nemyslis vazne?Mne teraz aj na toxo,herpesove virusy a kadejake pliagy 😒 tie mam v poriadku 😀ale ma ist k nemu,ze nejake zelezo a na ten zapal este nieco 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre