• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
7. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja potvrdzujem, že zatiaľ môžeme ísť na akciu tiež v piatok a možno sa pripojí aj ivulienka :wink: :wink: :wink:
7. feb 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k tiez neviem, preco to tak je, ze kazda ambulancia robi ine testy, odbery ... kolegyne z Galanty / Serede napriklad automaticky isli na ten "sladky poharik" - vysetrenie na tehotensku cukrovku. Tu na ten test posielaju mozno az ked su nejake naznaky z vysetrenia krvi/mocu ...
pri Sonke mi na toxo testy robili ... teraz ani neviem :unamused:
...nejak to menej studujem... :unamused:
7. feb 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok sa pridame, evka sa uz tesi :dizzy_face:
7. feb 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásim že zápis do škôlky na čínsky múr je od 28.2-4.3.2011 podrobné info ešte hodím.
7. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes bol mm s malym vo vcielke, taka malickost - je fajn priniest pre deticky papucky :wink:
8. feb 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand dobrý nápad :wink:
8. feb 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, neviete mi poradit, kde by som mohla dat nastrelit malej nausnicky, resp. prepichnut uska?
9. feb 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand mi sme davali naSNP v MONDY zlatnitcve-7 eur,ochotne slecny su tam.
9. feb 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand aha ale teraz citam,ze mate len dva tyzdne,nastreluju az od tretieho mesiaca
9. feb 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@exupery praveze ja nechcem hned nastrelit, az tak trosku neskor tak to by bolo super, dakujem za radu
9. feb 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand aj v zlatníctve naproti kinu, pred pešou mali vypísané na dverách že nastreľujú
9. feb 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa dakujem, pojdem to pobehat, v Hc sa este moc nevyznam, tak mi kazda rada padne vhod :slight_smile:
9. feb 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetielkoand: Ja si myslim, ze uska prepichuju aj u pediatra, ale mozno sa mylim. Skus sa popytat v ambulancii.
9. feb 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drimajova: Pocas tehotenstva je POVINNOSTOU lekara urobit glukozo-tolerancny test - "sladky poharik" (plus dalsie ine vysetrenia), bez toho, ze ci tam je nejake podozrenie na tehotensku cukrovku alebo nie je.
Vysetrenie v 24.-28.tyzdni tehotenstva http://www.klinikbox.sk/tehotenstvi.php?page=clanky&ad=17&sekce=17&podsekce=59
9. feb 2011 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand nam prepichla pediatricka ked mala dcerka zhruba mesiac, mozno aj menej... velmi som sa toho bala, ale nebolo to vobec hrozne, kazala mi dopredu namocit tie nausnice do liehu a potom mi predpisala nejaku mast na potieranie... mala na to taky hacik a urobila to velmi sikovne az som z toho bolo prekvapena, ziadne take ako som si myslela ze jej prepichne usko a potom navlecie nausnicu, prepichla jej a navliekla nausnicu sucasne, ak sa dobre pamatam platili sme za to nejakych 10 eur, ale uz som si nie ista :sweat_smile:
10. feb 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand my sme obom prepichovali tiež u detského asi v 2 mesiacoch, prvej to stálo 10, teraz tuším 13, náušky sme mali 2 dni otvorené namočené v liehu, potom sme dávali bactroban alebo framykoin, pozerám že to nastreľovanie je o dosť lacnejšie keď 7 eur :unamused:
10. feb 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy je to strretko? o ktorej?
10. feb 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16.30 vo Včielke sme tuším dohodli :wink:
10. feb 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som sa chcela spytat to iste, tak mi tam zajtra prideme ak sa nieco necakane neprihodi, uz sa na to tesime :dizzy_face:
10. feb 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my neprídeme. :frowning2: Sme chorí.Lukáško má 40 teploty a Dominika 39,5.Musíme ležať v posteli.Tak sme sa tešili... :cry:
11. feb 2011 o 11:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adapa skore uzdravenie :wink: niekedy si to zopakujeme a potom si to uzijete :wink:
11. feb 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adapa márnosť, nech sú detičky hlavne čím skôr fit, myslím že ak bude chuť v lete sa môžeme stretávať aj častejšie niekde vonku :wink:
11. feb 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adapa fúha, zrejme nachytali chrípku,alebo nejakú inú virózu... :frowning2: Čo narobíš.Hlavne sa uzdravte a snáď to na budúce víde aj u vás so stretkom. :wink:
Inak aj my sa chystáme dnes prísť,tak dúfam,že nebude nejak moc pršať a že nás príde čo najviac. :wink:
11. feb 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa chystame.
11. feb 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand Ci je to este tak, neviem, ale ked sa narodila Sonka (maj 2008) niekto spominal, ze MUDr. Demmer - pediater - nastreluje nausnicky. Vtedy sme sa boli pytat v HC v zlatnictve (v dome sluzieb) a povedali, ze detom nastreluju az od 3 rokov.
11. feb 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margareta76 fakt? to si to mam vypytat? :unamused:
11. feb 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margareta76 ...aha, prave som si ten clanok precitala...aj tak uz je neskoro, 28t som skoncila ...
@mia.k tebe to robili?
11. feb 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drimajova mne ten glukózový test robili,ale pýtala som sa teraz na tú toxoplazmózu a že oni to vôbec nerobia :sweat_smile: a ani panvu nemerajú. No divné. :sweat_smile:
11. feb 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drimajova: Ja som velmi prekvapena (alebo skor nie?) z pristupu lekarov. Stale su "prepierani", ci uz vdaka osobnym staznostiam pacientov (zanedbanie starostlivosti, uplatky, neludsky pristup...) alebo zo strany uradu pre dohlad nad zdrav.starostlivostou a oni su nepoucitelni. Nerozumiem preco su taki (cest vynimkam - poznam aj takych).
11. feb 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok