Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

Ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂
svetielkoand
19. feb 2011
Kočky skopírovala som vám cenník, ktorý sme dostali po vyžiadaní mailom z VČIELKY
Dobry den
Cennik je nasledovny:
1 hod a 30 min je 1.50 eur
Nacata hodina 0,50 centov

Predavame aj permanetky
10 hodinova 9 eur (1 hod zdarma ) takze to mate 11 hod
15 hodinova 13 eur (2 hod zdarma) takze to mate 17 hod

Tesime sa na Vas
Vcielka
0949 313 479
pusinqa
19. feb 2011
@libka1 ale niektorí sa dá aj sranda je, niektorí sú ozaj zaberák na nervy ale hlavne ten plat absolútne neodzrkadľuje vzdelanie a čas čo tomu venuješ ak to berieš poctivo ako ja somár a potom mám pocit že oberám o čosi vlastné deti a dávam cudzím čo si to ani nevážia, prídem síce domov skôr ale celé poobedia a večery študujem, pripravujem, opavujem, takmer každý deň namiesto venovania sa malej, nebolo to optimálne ale mohla som ísť pre ňu do škôlky a prázdniny bola doma to je zas úplne super keď mi nemá moc kto varovať
libka1
20. feb 2011
@pusinqa no tie pocity poznam, ja tiez kolko razy musim cosi dorobit doma na ukor svojho dietata, prave preto chcem aj ist inym smerom...
@svetielkoand vdaka za ten cennik 😉
ciarka
20. feb 2011
Takto pred 3 rokmi o 14.05h sa narodila nasa krasavicka. Dakujeme Bohu, ze je zdrava.Dakujeme zato, ze ta mame. Lubime ta zlatko a vsetko najlepsie ti zelame, aby si mala nadherny zivot ako si ty sama.
libka1
21. feb 2011
@ciarka aj my prajeme Sabinke vela stastia a zdravia v zivote x-) ten cas strasne leti... :-N
vcera som Evke hovorila ze Sabi ma prave 3 roky, tak sa cudovala ze ona ano a ja este nie ?!? 😃 😃 😃
janus32
21. feb 2011
@lucyka1 Ahoj,mam kamosku ktora byva tiez v Koplotovciach a pokial viem ide ju slak trafit z tej nudy 🙂 byva na tej samote za tabulkou a za zakrutou,postavilo sa tam par domov,mala by som vas zoznamit |-| ma dve deticky,rocneho Petra a 11rocnu Lauru,inak pochadzaju obaja z HC.Ty kde tam byvas?Aj odtial pochadzas?
janus32
21. feb 2011
@pusinqa
@libka1 babulky vy ste ake vzdelane 😉 to len ja taka tupana,dnes si idem dat prihlasku do skoly,bo ani maturitu nemam ]-( stale to nasim vycitam,ze ma nedokopali do lepsej skoly,ved znamky som mala dobre sakris :-S
janus32
21. feb 2011
@ciarka waw,tak vsetko najlepsie 😉 moje neterky mali tiez vcera narodky,dvojcence,ale uz maju 8rokov-velke bosorky su to uz 😉
janus32
21. feb 2011
pisem sama so sebou 😃 jaka parada 😃
libka1
21. feb 2011
@janus32 a preco nesijes ked mas taku skolu? ci ta to nebavi? ja by som najradsej robila cosi doma a hlavne nech som sama sebe panom... len co? :-N :-p
prisla som ta zachranit, aby si sa necitila opustena 🙂
lucyka1
21. feb 2011
@janus32 ahoj. parada no musis nas zoznamit!!!!! ja tu byvam od mojich troch rokov. pretoze môj otec je odtialto. byvam v zelenej bytovke nad cintorinom. 🙂 super susedia, neublizia a su ticho. 😉 myslim ze viem kde. asi myslis tu lokalitu pri "lipniku" ze? inak ma pravdu je tu hrozna nuda!!!! 🙂
lucyka1
21. feb 2011
@janus32 inak tvoje dievcatko ma nadherne meno, presne ja po takom tuzim, myslim dat ho svojmu babatku ak to bude dievca.....
pusinqa
21. feb 2011
@janus32 si si tu so sebou pokecala a si zdúchla 😃 my si užívame prázdniny, zajtra máme zasa imunologičku v PN uvidíme čo ďalej s malou porieši a som zvedavá čo mi poradí o dokrmovaní lebo najnovšie sa vraj zasa má začínať skôr ako v 6 m že je tam nejaké tolerančné okno som zvedavá čo ona povie
sendynka01
21. feb 2011
@janus32 Co ked decka v 18nastich rozmyslaju po svojom. Mna by vtedy nasi na vysku nedokopali. Musela som vyzriet a tera v 28rokoch, popri dietati, domacnosti a neviem com vsetkom studujem uz 2 rocnik. Je to narocne, ale da sa. 🙂 Keby som nebola trubka za mlada uz som to mohla mat za sebou a v klude. Ale co uz.. Aspon vies, ze v tom nie si sama 😉
sendynka01
21. feb 2011
Baby nechodite niektora ku koznej dr. Čárskej do Banky pri Piestanoch? Aky mate na nu nazor?
janus32
21. feb 2011
@pusinqa 😃 mam otravne dieta,ved vies 😃 chcela sa hrat Woodyho,taka hra,somarina,ktoru ani ja hrat neviem |-|
@lucyka1 aj mne sa vzdy pacilo,akurat,ze som neratal s tym,ze budem mat dievca-to bol normalne sok x-) ale som veeelmi stastna,ze ju mam.Ano,vtom zapadakove na konci sveta byva.Sice aj ja byvam v zapadakove 😃 tento tyzden sa ju chystam pozriet-akokeby to za rohom bolo,ale co ju necham na samotke sama? :-N
janus32
21. feb 2011
@libka1 sit ma nebavi,ani ma nikdy nebavilo :-p mama vie,ze nikdy ani gombik som si sama neprisila a aj tak ma dokopali na tu skolu 😢
@sendynka01 aj ja chcem nejak normalne pokracovat,nie robit cele dni predavacku,alebo sit zhrbena za strojom :-| preto teraz maturitu a potom ak mi decka dovolia,tak este nieco pridat.Ked sa ucim s Damianom,zistujem,ze nie som az taka tupa a vela veci si pamätam 😃
janus32
21. feb 2011
@sendynka01 ozik,ja som chodila niekedy koznej do Zentivy,ale ani za toho pana si nespomeniem ako sa volala,take tazke priezvisko mala |-| ale biola dobra,pomohla mi 😉
libka1
21. feb 2011
@janus32 juj tak to mas guraz, drzim palce 😉 ja som uz lenivec na ucenie (teda v robote sa musim, ale skolu si uz neviem predstavit :-N ) to je fakt blbe ked ta nahnali na skolu ku ktorej vobec nemas vztah :-p ak ta to potesi ja v poslednej dobe mam pocit ze nemam vztah k nicomu len k lenoseniu 😃 😃 takze ja som total strateny pripad 😃 este tak vyhrat v lotte a ficim si podla chut dalej zivotom 😃
libka1
21. feb 2011
@janus32 jaszberenyiova
janus32
21. feb 2011
@libka1 😃 aaano,tak sa vola 😉 che,ja som riadna hnilota,ale teraz sa uz musim prinutit :-S babo sa musi odlozit,lebo ta moja krv nestoji ani za prt,tak stale frcim na tabletkach,no ved uvidim,ako to dopadne nakoniec 🙂
libka1
21. feb 2011
@janus32 a fakt chces tretie ditko? alebo to su len take slabe chvilky? lebo ja tiez take mavam, potom ma to prejde a tak stale dookola 😃 v kazdom pripade za chvilu mam 33 a nie je velmi na co cakat u mna uz 😃 :-p
svetielkoand
21. feb 2011
@sendynka01 ahoj,kde studujes? ja tiez takto na stare kolena som druhacka na vyske,len ja mam pre istotu deti dve, aby som sa nahodou nenudila 😃 😃 😃 😃 😃
janus32
21. feb 2011
@libka1 no ja mam teraz 33r,moj muz hovori,ze sme uz stari,ale to je asi tym,ze on stale maka a ja doma som 😃 ano chcem tretie-ale u nas to je tak,ze sa nevieme dohodnut.Lebo ked ja uz som pripravena,tak mm cuva,ked on chce,tak ja radsej ani spat s nim nejdem 😃 uvidime,co nam zivot donesie,nemam 20r,takze nejak odkladat to asi nema vyznam x-)
janus32
21. feb 2011
libka1
21. feb 2011
@janus32 no mali by ste sa zosuladit aby ste chceli naraz a bude po probleme 😃 moj muz by teda 3 deti v pohode prijal :-N este nemame ani druhe :-N presne viem co je jeho idea... ak by sa druhe narodilo tiez dievcatko tak rozhodne potrebujeme to tretie 😃 povedal ze po tretom to vzda 😃
janus32
21. feb 2011
@libka1 ja by som chcela este chlapca,ale uz mam len posledny pokus-viac neskusam 😃 no idem od vas-mala otrava zase sa chce hrat ona x-)
svetielkoand
21. feb 2011
@janus32 mna takto mama donutila ist na zdravotku :-|
@libka1 😃 😃 😃
libka1
21. feb 2011
@svetielkoand sa ti smeje ked mas uz aj chlapca aj dievcatko 😃 😃 😃

este som pocula aj myslienku, ze rodina nie je kompletna kym kazdy chlapec a dievca nemaju aj sestru aj brata, tak si to skuste zratat 🙂
svetielkoand
21. feb 2011
@libka1 kamoska ma troch synov a teraz maju stvrte dievcatko a teta ma styroch synov, dievcatko si pozicia teraz od nas :-N ale tak druhe by si este mohla skusit 😉