Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
21. feb 2011

@svetielkoand to hej, druhe beriem ako samozrejmost, len nech pride 😀
otcov poistovak raz povedal ze clovek co ma 3 dcery ako keby 3x vyhorel 😀 optimisticky mily pan to je...

svetielkoand
21. feb 2011

@libka1 tak niektory tatkovia ktorí maljú tri dcery sa tak mozu citit 😀 😀 😀

svetielkoand
21. feb 2011

@libka1 a ta hruuuubka, uz osprostievam na materskej 😠 niektorí

libka1
21. feb 2011

@svetielkoand praveze ma 2 synov, tak neviem kde k tejto zivotnej mudrosti prisiel 😀 mozno ju vstepoval manzelke aby vysvetlil preco robi len chlapcov 😀 idem kreslit s maznakom, uz dokukala vcielku maju a ma zaujem o inu cinnost 😉

svetielkoand
21. feb 2011

@libka1 tak prijemne kreslenie, mne maly teraz pozera spievankovo a pospevuje si 😅

janus32
21. feb 2011

@libka1 tak to uz hej 😀
@svetielkoand no vidis a ja sa teraz trepem na zdravotku 😵

svetielkoand
21. feb 2011

@janus32 a kde ides studovat? alebo uz studujes? 😕

janus32
21. feb 2011

@svetielkoand este nestudujem,len sa chystam 😀 dnes idem poslat prihlasku do Nitry na zdravotku-odbor sanitar,vecerne studium,rok.

svetielkoand
21. feb 2011

@janus32 ale to asi nie je maturita 😕 ale ved vsetko sa rata a ak ta to bavi, tak nie je o com 😉 🙂 drzim prsty, nech sa ti dari

janus32
21. feb 2011

@svetielkoand je,je to 1rocne vcerne studium-odbor sanitar-citat este viem 😀 svagrina mi to odporucila,nevedela som o tom,ale jej sestra uz podala prihlasku,tak hadam mne ju nevratia 😀

svetielkoand
21. feb 2011

@janus32 wau, tak to budes mat super, ak by si potrebovala pomoct s niecim tak sa ozvi 😉 ked si spomeniem na moje styri roky na zdravotke az mi je vselijako 😅 v prvaku 18 predmetov

janus32
21. feb 2011

@svetielkoand dik,ked budem z niecoho mimo,tak ti urcite napisem 😉

pusinqa
21. feb 2011

ste sa tu baby dneska dáko rozbehli 😀
inak ja keď čítam
@janus32 o tej tvojej krajčírskej profesii, som si dnes bola pre šaty u tej ukrajinky v dome služieb, a neviem či som nezahliadla tam aj @ciarka -u ale len zozadu a už ste išli do mesta ak ste to boli vy, a tá sa na mne dobre bavila som si dávala našiť stužku do výstrihu šiat čo som kúpila cez net a tá sa furt len rehotala nebol veľký výstrih, nebol veľký výstrih ale tak ja v mojom veku nepotrebujem aby mi niekto čumel kam nemá 😀

@svetielkoand ty máš inak pekné mená že peter a lucia ako z toho románu 🙂 , aj my sme chceli teraz lucku ale julka len a len kristínku tak sme jej urobili radosť 😉

ciarka
21. feb 2011

libka dakujeme.
pusiqa- mohli sme to byt my, isli sme do Dm-ka a obchodu.

pusinqa
21. feb 2011

@ciarka tak to ste isto boli vy ako sme išli do DM a my do domu služieb, tesne sme sa minuli 😀

ciarka
21. feb 2011

hej, taka mi bola zima, ze som uhanala, len aby sme boli vnutri.

sendynka01
21. feb 2011

@janus32 no ved nikdy nie je neskoro zacat, uvidis, ze sa Ti to bude pacit 🙂 🙂

sendynka01
21. feb 2011

@svetielkoand Chodim na SPU do Nitry, odbor biologia, potravinarstvo. Skoncenu mam strednu ekonomicku, ale nikdy som sa tomu nevenovala. Ja som radsej medzi ludmi. Doteraz som robila dealera pre rozne fir., ale ked uz mame maleho nechcem tolko lietat autom. Uz som toho mala vyse hlavy. Ja na cestach, muz muzikant, obaja cele dni prec, co by nam z neho vyrastlo??? Takze sa vzelavam, hadam to na nieco bude 🙂 Chceme este jedno dietatko, ale najskor to chcem dokoncit..A Ty co studujes???

svetielkoand
21. feb 2011

@pusinqa My sme zase robili z Luckou radost synovi 😀 😀 😀 a veru fajn rozhodnutie lebo mne sa paci tooooooolko dievcenskych mien ze by som si nevedela vybrať 😀

svetielkoand
21. feb 2011

@sendynka01 neuveriš, ale strednu mam zdravotku a potom obchodku a tiez som na SPU - manazment podniku 😀 aj ja sa spolieham na to ze snad aspon nejako to vyuzijem, ked uz studujem 😉 😅 teraz ma caka Unicert z Angliny, bude sranda pri dvoch skriatkoch 😀

sendynka01
21. feb 2011

@svetielkoand no kazdopadne to budes mat zaujimave..segra studuje nieco podobne, ale v BA takze asi viem o com to je..

janus32
21. feb 2011

@sendynka01 😵

sendynka01
21. feb 2011

@libka1 no nas sused ma 5 dcer+manzelku 🙂) Raz sa stazoval chudak, ze robi len na sminky a na vlozky 🙂)))))

sendynka01
21. feb 2011

Prave tak rozmyslam nad tym ci v Hlohovci su nejake detske jasle???

libka1
22. feb 2011

@sendynka01 nie su 😉 ani statne ani sukromne, mozes zalozit 😀

sendynka01
22. feb 2011

@libka1 nepytam sa pre to, len som dostala zaujimavu prac.ponuku, a stale premyslam co robit..muz je sice proti, ale tymto padom ani nemam co riesit, pretoze maleho mi nema kto strazit :(((

libka1
22. feb 2011

@sendynka01 aha, no jedine ked si zabezpecis varovanie, jasle tu zial nie su... ale uz by fakt mohol take malicke niekto zalozit 😉

danula2
22. feb 2011

ahojte kocky,, skocim vam do temy, prosim rozmyslam nad pediatrom pre nasho malickeho
koho odporucite v hc?

dakujem

sendynka01
22. feb 2011

@libka1 to je to, ze ja by som len tak niekomu cudziemu nedala..hoci aj v jasliach sa moze stat vselico..

libka1
22. feb 2011

@sendynka01 myslim ze ked dobre vyberies tak je starostlivost 1 osoby o 1 dieta v takom nizkom veku ovela lepsia ako ked je v jasliach, aspon podla mna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre