Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janus32
22. feb 2011

@danula2 Ahoj,my sme chodili k dr.Halasovej a boli sme velmi spokojny 😉

mia.k
22. feb 2011

@janus32 o takej doktorke som tu ešte ani nepočula. Tá kde ordinuje?
@danula2 myslím,že tu v HC je jedno koho si vyberieš, na každom pediatrovi nájdeš nejaké pozitíva aj negatíva. Každý koho sa spýtaš ti povie inak. Jeden je spokojný s tým a druhý na neho zase nadáva a naopak. Ťažko je tu vyberať.

pusinqa
22. feb 2011

@danula2 súhlasím s @mia.k asi tu nikto nie je taký čisto vychytený a vychýrený, my chodíme Maňákovi a on má taký svojský štýl trochu, niekedy som menej spokojná napr. poradne robí dosť fofry fofry, niekedy viac, ale vcelku zatiaľ nemám nejaké extra výhrady, čo treba urobí, vyšetrí, niekedy poradí dobré finty, niekedy má také možno zastaralejšie metódy, a niekedy si treba vyslovene vypýtať čo chceš čo má vyšetriť, kam poslať ale neurazí sa pošle alebo vyšetrí a mne sa ráta že nedáva ATB hneď keď si myslí že netreba ale zas keď ich treba dať radšej dá aby sa horšie ako je nestalo

janus32
22. feb 2011

@mia.k 😀 hadam este zije,chodili sme tam este pred 5timi rokmi,na poliklinike bola.Maňak bol tam v tom ucku a Halasova este dalej po tej chodbe.Ked vojdes,tak do lava na konci a potom uz len Vrabel bol a este nejaka tetula doktorka 😵

mia.k
22. feb 2011

@janus32 no veru neviem,neviem,či tu taká ešte ordinuje?

janus32
22. feb 2011

@mia.k 😀 ona bola stara uz ked ja som bola dieta a aj ta jej sestricka 😀 ale boli zlate a vzdy to tam islo rychlo 😵

kika9449
22. feb 2011

ahoj baby,nejako som mala odmlku,kedze po porode sa nam toho dost udialo,ale som rada,ze aj Hlohovec sa tu nasiel 🙂

janus32
22. feb 2011

@kika9449 Ahoj a vitaj 😀 pozeram,ze mas jedneho synceka a ma 6rokov,tak to uz trochen daleko od porodu 😔

kika9449
22. feb 2011

nie,nie,musim doplnit profil 😀 - mam syna 6rokov a malu Ninu 4 mesiace 🙂

janus32
22. feb 2011

@kika9449 😀 vidis,treba sa polepsit 😵 si Hlohovcanka?Alebo niekde blizko byvas?Lebo idem si oci vyocit a ani nahodou ta nepoznam,ani sa na nikoho znameho nepodobas 😀

kika9449
22. feb 2011

ano,Hlohovcanka,momentalne sme predali dom v Maduniciach,staviame novy v Jaslovskych Bohuniciach a tak sme natlaceni u mamy na Michalskej 🙂

janus32
22. feb 2011

@kika9449 ja som sice hlohovcanka,ale uz par rockov byvam za Nitrou,taka jama krumplova 😅 mama mi byva na Zavali a brat na Nitrianskej 😔 postavili sme domcek,tak bungalov,vela nam este na nom chyba,ale byvat sa uz da.No vela-ako sa to vezme,mm stale zundre,co nam este stale chyba,ja hovorim,ze nic,iba somariny,ako lustre,zaclony,vnutorne dvere a take blbiny 🙂 ale som spokojna 😉

kika9449
22. feb 2011

@janus32 jasne,ved aj my tak pojdeme,hlavne,ze uz budeme sami.My hovorime,ze omietky,podlahy,aspon jeden zachod spojazdnime a sup,uz aj sa stahujeme - co tam este po vnutornych dverach a zaclonach 😀.

janus32
22. feb 2011

@kika9449 tiez si mysli,ale na zachode uz mame dvere,lebo mm sa rano nedalo nepocut 😀 o smrade ani nehovorim 😀

kika9449
22. feb 2011

😀 a aky bungalov ste postavili? my mame 14m x 14m a garaz zvlast 9 x 6m.

danula2
22. feb 2011

@janus32 a ten vrabel? na neho som pocula same pozitiva, je mladsi ci starsi pan doktor?

janus32
22. feb 2011

@kika9449 z prodomu 94-bungalov,rozery 12x11,bez garaze 😵 na to nase hrdziatko garaz nepotrebuje 😀

margareta76
22. feb 2011

Danula2: Je pravda, ze som ho v zivote nevidela, iba o nom pocula, ale podla pocutia by to mohol byt tento pan (cca 60 rokov) 🙂 http://www.hlohovec.sk/casopis-zivot-v-hlohovci...

babatko88
23. feb 2011

Dobré ránko babulky, neviete mi poradiť, keď sa sťahoval dopravný inšpektorát pri poštu, tak tam robia aj pasy? Potrebujem dať malého zapísať, neviete, čo to teraz stojí a čo k tomu potrebujem? Díky moc, nechce sa mi behať hore dole 😠 a na nete nie je nič napísané.. iba stará adresa, tak neviem 😒

janus32
23. feb 2011

@danula2 to uz je dedusko pan doktor a musim povedat,ze nemam s nim dobru skusenost 😖 ,no ale nie kazdmu nevyhovuje 😉

janus32
23. feb 2011

@margareta76 ano je to on,vyzera furt rovnako,len ma sediny 😀

libka1
23. feb 2011

@babatko88 tie pasy uz robia pri poste, najlepsie mas ked si tam zavolas a oni ti presne povedia aky kolok potrebujes, za ten zapis to bude asi nejaka smiesna ciastka
pasy, občianske preukazy - tel. 0961 133422, 0961 133417, hadam su platne, nasla som ich na nete...

babatko88
23. feb 2011

@libka1 ďakujem ti, skúsim v piatok, lebo predpokladám, že hodiny nezmenili 😀

kankam
23. feb 2011

@babatko88 ja som dala robiť minulý rok a ak sa to veľmi nezmenilo, tak by to malo byť za 8 eur na 2 roky vlastný pas dieťaťa-ja som dávala robiť ten zápis rok predtým platila som 3 eura, ale to už mi len na 1 rok platil pas a keďže neplánujeme lietať mimo eu, tak 33 eur za môj pas+ 3 eura bolo viac ako 8 eur za pas pre malú

kankam
23. feb 2011

inak super, že to dali k pošte, aspoň kolky sú po ruke 😉 😉 😉
@libka1 už ste lepšie, naša už to najhoriše prekonala, teraz je s ňou mm doma, lebo ochorel aj on, ja som to prechodila v robote, ale už sa dá, pondelok bol kritický 🙄 🙄 🙄

kankam
23. feb 2011

@libka1 pozdravuje ťa aj ivulienka, som jej vravela čo máte za peripetie 🙄 🙄 🙄

babatko88
24. feb 2011

@kankam mne pas platí ešte 5rokov a cestujeme každý rok, a zase vlastný pas? zatiaľ to nie je nutné, kým sa to dá zapísať, tak ho zapíšem... ale konečne pohli rozumom, nemusíme sa toľko preháňať za kolkami 😀 aj keď už ich mohli dávno zrušiť a namiesto nich sme mohli platiť v hotovosti tam 😠

janus32
24. feb 2011

@kankam a je to aj blizsie k mestu 😵

libka1
24. feb 2011

a dokedy moze dieta cestovat bez pasu? mala bude mat v maji 3 roky a zaciatkom juna ideme na dovolenku... to este staci ked bude v mojom pase? 😅

babatko88
24. feb 2011

@libka1 do 5 rokov nemusí mať svoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre