• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
@lucyka1 no už našťastie sami aj keď mm sa nevie zmieriť s tým že sme na byte, dlho túžil po domčeku aj sme bývali dlho u svokrovcov ale už to bolo o držku, sami je sami :wink:
18. mar 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa no to mi hovoris rovno z duse, presne aj ja to tak citim, ze samym je najlepsie. ja uz som taka zvyknuta, ze byvame sami ze teraz ked idem k nasim na 1-2dni tak prasim co najrychlejsie domov, a to byvame v jednej dedine. :slight_smile:
18. mar 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 preco by nemalo dopadnut dobre, pri najhorsom si povies ze premalujete znova ako bolo a hotovo :wink: a co ty vies co v tebe drieme? ani ja som nevedela..... :slight_smile:
18. mar 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete o niekom kto sa chce darovat maciatko? Mali by sme o 1 záujem :wink:
19. mar 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 ahoj. skusim sa ti u nas na dedine popytat a ozvem sa ked natrafim na takeho niekoho. :sweat_smile:
19. mar 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyka1 oki, dik, nikdy som si nemyslela ze moze byt problem zohnat macku :sweat_smile: vacsinou ich je prisli vela...
19. mar 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 to ano, ale co ty vies ake besne? :grinning: :grinning: ja ti skusim zohnat taku domacu, nie nejaku poulicnu.... :wink: ale neslubujem. bo ja macky moc nemusim normalne mam averziu na ne. ani malemu nedovolim moc chytat psov a macky, neviem preco, napr. s takym blatom a pieskom nasim a takymi podobnymi vecami problem nemam, ale tychto zvierat sa stranim, a to nasi maju psa :grinning: stale vidim asi tie choroby od maciek a psov, neviem, nepomaha mi ani ked mi povedia ze su zaockovani.... :sweat_smile: som smiesna, ze? ja viem..... :wink: :grinning:
19. mar 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 nam ich tolko po dvore beha,ze nevieme co s nimi :grinning: ale nedaju sa chytit,len stara mater vsetkych,ta aj dnu by vosla :grinning: tak sa mota pod nohami,clovek by sa aj prizabil o nu :sweat_smile:
19. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyka1 no to ta nas chyta vsetko a samozrejme to aj vlaci domov.Na gauci nam uz aj slimak spal v krabici :grinning:
19. mar 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyka1 no minimalne ked si tehu su dost nebezpecne hlavne macky, ale zas ked su ockovane by som sa az tak nebala... no ale tak kazdy mame z cohosi fobiu :grinning: skusila som napisat do utulku, tam ich maju asi vzdy pozehnane a hlavne zaockovane, tak mozno sa stade ozvu... aby som vysvetlila preco zhanam, tak nasim zrazilo macku auto :pensive: bola nadherna a veeeeeeelmi muuuuudra tak dodnes nechapem ako sa to mohlo stat, navyse sa nezvykla velmi tulat :sweat_smile: zrazilo ju rovno pred domom a evka to dost prezivala... a teraz si zobrala do hlavy ze ona babke macku zozenie... kedze tam ma ist o tyzden na par dni na prazdniny, tak ze jej ju rovno odvezie. Nasi byvaju na dedine, takze by nemal byt problem zohnat macku, susedia ich maju tiez pozehnane, ale je lepsie mat taku z inakial, aby sa netulala tolko... nasi ju nemaju vnutri, ale vonku, teda obcas chodila ta predchadzajuca sa zohriat ku krbu alebo na mlieko rano do kuchyne, ale bola to dvorova macka, nie vankus do izby :grinning:
@janus32 tak slimak este celkom ujde, horsie by bolo keby dovliekol hada alebo potkana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
20. mar 2011 o 05:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 no minule sa celkom dobre zabavala s lienkou :grinning:
20. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobre, ten slimak... ten môj nastastie domov havede nenosi a ani ziadne konare ci haluzky. chvala bohu. za to je vzdy ako prasa spinavy :slight_smile:
20. mar 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 my sme prezili to iste, ale uz veeeelmi davno, ked sme boli male. tiez sme mali velmi mudru macku a dodnes nepochopim preco tam sla na tu cestu a tiez rovno pred domom ju zrazilo auto, sestra to strasne prezivala a plakala snad tyzden za nou. ja som neni taka citliva co sa tyka zvierat, ale ublizit by som nedokazala ziadnemu zvieratu. ale neprezivam to tak ked skape pes alebo macka.... :unamused:
20. mar 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dnes máme ale pekné počasie...Konečne prišla jar. :slight_smile: Len tak mimochodom, už rastie medvedí cesnak v panskej, včera sme si boli trocha natrhať.
21. mar 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 ahoj. ako si prosim ta riesila ked sa ti mala narodila, nocne spanie so surodencom? vies ja sa bojim ked bude babo doma tak sa mi martinko bude v noci budit, vies ked pôjdem krmit alebo prebalit a tak. vies ked budeme vsetci v spalni..... :wink:
22. mar 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyka1 my spavame vsetci v jednej izbe :wink: mam z kauflandu take nocne led svetielko stale v noci zasvietene, pri nom zvladam krmit, dat malu odgrgnut, aj prebalit ked je pocikana a este mam pri posteli nocnu lampicku, ked je pokakana, aby som dobre videla :grinning: pokial len mrnka, tak sa maly ani nepohne a ked zacne viac plakat, napr. ked ju bolelo brusko, tak idem s nou do inej izby :wink:
22. mar 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand a asi ho to budilo, ze? toho sa bojim ze nebude mat uceleny vecerny spanok a rano pôjde nevyspaty do skôlky. ako ste si zvykli? lebo rozmyslam ze sa odstahujem do obyvacky kym trosku nezmeni rezim a nebude viac v noci spat, ja som si zase kupila tu lavovu lampu v cervenej farbe, je to take tlmene, vyuzivam aj teraz.... :grinning:
22. mar 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyka1 Ahoj,no u nas to bolo trosku ine-velky vekovy rozdiel mam medzi detmi-8rokov :slight_smile: Ale pokial viem,tak pusinqa ma tak stare deticky,ako ty,tak ona by ti skor vedela opisat situaciu :dizzy_face: a vidim,ze aj svetielkoand tiez :dizzy_face:
22. mar 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k naco sa to pouziva?Hm,vzdy cela panska z toho smrdela,normalne to mam zafixovane v hlave-mociar a ten cesnak :grinning:
22. mar 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adapa
Pekny den ale?? a kde ja v poslednom vchode,, 11 sme tam v podnajme,,:slight_smile:)
22. mar 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 použiť sa to dá na všetko možné.Na chleba,do pomazánok, do šalátu,do cestovín, na polievku,proste kde ťa napadne. Ja som dnes z neho robila polievku.
22. mar 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k mnam, ja som ho zjedla este vecer s chlebom tych par listov co som nasklbala :grinning:
22. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filialka no my sme s michalskej 2.chodievaš na to ihrisko čo je na podzámskej??
22. mar 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme michalska 7 :grinning:
este niekto z Michalskej?
22. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyka1 prave ze zo zaciatku sa pomrvil a zaspal a teraz mala vresti a on sa ani nepohne :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme z Michalskej 5
22. mar 2011 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka26 ja tu byvam od decembra tak nie nepoznam
to tu :slight_smile:
22. mar 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 ale nas tu je :slight_smile:)
23. mar 2011 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky.

včera naša Sabi vyzvedala od pani učiteľky v škôlke či nám prijali Šimiho a môžem sa potešiť zobrali nám ho,ale oficiálne papier dostaneme až budúci týždeň. Tak som rada. :slight_smile: :slight_smile:

no skoro samá michalská ulica. :grinning:
23. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE Kočky
Chcem Vás pozvat na veľkú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ZUMBA PARTY:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:: dna 2.4.od 16hod do 18hod KD Rišňovce, kde mate možnosť sa naučť zakladne kroky latinsko-amerických tancov a prijemne sa zabavit. Cena vstupenky je 5€ na mieste a predpredaj 4€ v cene je zahrnute aj obcerstvenie a darček a ak nemate kde nechat svoju ratolesť aj detský kutik. Viacej info a rezervacia vstupenky je na andmartinka@azet.sk
Tešime sa na Vás
23. mar 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok