• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
@kankam ja som u toho lekára známosť nemala, bol zhrozený že za 4 roky chodenia k nejmenovanému lekárovi mi poriadne neurobili cyto (veď načo) :angry: a povedal mi že HC hrôza a staral sa o mňa počas tehu na 1* že nejaké neurobené vyšetrenie nehrozilo, práve že som asbsoovovala o 1 sono naviac v 27.týždni, lebo som nemala presne vyrátaný termín, tak aby sa uistil urobil preto všetko ...
12. apr 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pusinqa: My sme s manzelom par rokov zili a pracovali v BA, tak ja mam este stale tam lekara.
12. apr 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 dokonca som u neho stratila pocit, že chodím ku gynekológovi ten tzv ostych čo väčšinou každá z nás prežíva ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 tam kde chodíš ty :grinning: fakt je že je tam výhoda že nečakáš dlho čo mne inde pri 2 deckách ktoré je problém dať varovať nesmierne vadilo, ale starostlivosť v tehu je taká akože nič moc veru, sono v PN kam ťa pošlú robí ten Karaba ten je ozaj dobrý len sa tam dlho čaká
12. apr 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa no ved uvidim..pojdem na kntrolu a mal by tam byt Lajda ten je v celku dobry :slight_smile: no uvidime ako to bude...a sestricka je super :slight_smile: len tej sa drzat nemozem zalezi od dokiho :-/
13. apr 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam tak to je ozaj dobre ze si stratila ten pocit :slight_smile:
Musi byt prijemny doktorko :sweat_smile: :slight_smile:
13. apr 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som ties rozmyslala ze zmenim lekara,, ja mam Gyn. Klementovu v Galante je velmi super ale nechce sa mi cestovat do ga vzdy ked nieco treba... ale ked citam aky su tu :unamused: tak asi tam este chvilku ostanem:slight_smile:) Zasa az tak casto nechodim,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: Toto je strasne ti lekary aky su v dnesnej dobe :frowning2: Clovek sa tam aj boji ist,, Ja som bola prvy krat v 7tt. uz to bolo vidiet ties mi skor nechcela robit a v 9tt mi potvrdila ze je jedno :slight_smile: Tak drzim palce vo vybere :wink:

13. apr 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa Ahoj uz ste zdrave?? ako sa mate? :slight_smile:
13. apr 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filialka no pomaličky doberáme lieky, nakoniec sme ochoreli všetci našťastie okrem Tinky, dnes sme boli prvýkrát aspoň tu v obchode tak dúfam že už pomaličky sa dáme dokopy, dáme potom kľudne kočíkovanie ak sa ti bude chcieť :wink:
13. apr 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm čosi dovliekol z práce, tak mu ušla aj lyžovačka jediná tento rok, chytila som to aj ja a svokrovci obaja keď nám chodil svokor občas sa pohrať s julkou, julka mala našťastie zo škôlky čosi ľahšie to už keď sme sa stretli, takže toto naše svinstvo už nechytila, tá len furt sopľuje ale to tuším celú zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa jasnacka ze ano,, uz sa tesime,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. apr 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa tak takto ste vy tiež dopadli ? :unamused: :frowning2: tieto výkyvy sú hrozné- akurát čítam, že v čechách bolo v Prahe 25 st. a za 2 dni tam v krkonošiach nasnežilo ... :unamused: :unamused: :unamused: to má čo robiť dopelý človek nieto ešte dieťa ....
my stále kašleme, síce cez deň už len výnimočne, ale v noci keĎ nedám fenistil poriadne, tak tiež neviem čo mám robiť, zajtra ideme alergologičke, tak sa chcem s ňou poradiť ....
13. apr 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 tak to je dobré :wink: :wink: :wink: hlavne to na záver :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. apr 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 normálne sa nenazdáme a zachvíľu už aj ty budeš mama po 2-hý krát ... ako sa ti darí ? a mia ako už sú dúfam doma ...
14. apr 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 jeeej, ty cakas druhe babatko... super. gratulujem. dlho som tu nebola a az teraz som si vsimla. ako sa mate? dufam ze ste zdravucky.
15. apr 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam ale dobre :wink: uz sa tesim na matersku, tentokrat dlhuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: trochu je pre mna nezvyk ze mi byva zle, to som predtym nepoznala, ale hadam to coskoro prejde... mia je uz doma, neviem presne kedy prisla, ale ja mam u nej zabudnuty uz vyse tyzdna mobil a pisala ze si mozem pon prist, takze uz su doma :wink:

@lucyka1 dakujem :dizzy_face: uz sa tesim ked budem tak daleko ako ty :wink:
16. apr 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, neviete mi poradiť, aká je MŠ Fraštacká pri Váhu? Neviete, či tam nie je ešte náhodou voľné?Ale to som asi dosť naivná :grinning: . Mám možnosť nastúpiť od janurňára do práce a neviem, kam s deťmi.
16. apr 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koniarova ved za opytanie nic nedas... zbehni tam a uvidis... my tam chodime, mala je spokojna, ja tiez, ale nemam s cim porovnavat, inde sme nechodili :sweat_smile: toho mensieho ti tam ale urcite nezoberu, lebo tento rok neotvarali triedu pre 2-3 rocne deti ak som si dobre vsimla... brali len 15 deti a to len nad 3 roky...
tu mas stranku, ale ja ked som im raz napisala tak mi na email neodpovedali... http://www.msfrastacka.sk/
17. apr 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 Veľmi ďakujem za info. Zajtra tam ráno zavolám. Mne ide práve o toho menšieho, staršieho mi zobrali aj u nás /Kľačany/, len by som radšej, aby boli spolu. Vôbec neviem, čo mám spraviť, kam s tým malým. Babky ešte nie sú na dôchodku a opatrovateľka, no neviem, dosť sa bojím pustiť si cudziu osobu do domu. Skúšala sa sa informovať aj v opatrovateľských agentúrach, ale ďakujem pekne. Vo všetkých 4 sme sa pod 800 EUR na 8 hodín denne nedostali. Veď toľko by som ani nezarobila. Len ma mrzí, že mám ozaj dobrú prácu a takto o ňu pravdepodobne prídem :frowning2: .Nikto na mňa nebude ešte 2 roky čakať. Skúsim povolať aj do iných škôlok v HC, či neberú aj 2 ročné deti. Taká škoda, že v HC nie sú jasle. :rolling_eyes:
17. apr 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od septembra by sa malo v HC otvoriť súkromné opatrovateľské centrum na spôsob jasiel.Cena by mala byť 280-300€ aj so stravou.Bude sa dať použiť aj príspevok na opatrovanie na dieťa 230€ od štátu(miesto rodičovského).Zatiaľ je to v štádiu jednania.Keď budem vedieť viac,napíšem.
17. apr 2011 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koniarova a neskusala si cez znamych? to mas najlepsie... 800 EUR je kapanek prehnane na mesiac, mozno na 2 by sa dalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... raz sem chodila jedna kocka a jej opatrovala taka pani dcerky a mne bola ta pani velmi sympaticka... stretavali sme ich na ihrisku a keby nebola povedala ze to dievcatko nie je jej vnucka v zivote by ma to nenapadlo taky dobry vztah mali :wink:
17. apr 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adapa Určite mi prosím napíšte, mala by som veľký záujem.
17. apr 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 daleko? uz by som chcela aby bol jul. :wink: teraz uz nevladzem... inak tiez som sa citila pri prvom v pohode presne ako ty a teraz pri druhom tehu mi byvalo zle. aka nahoda. a malinka sa tesi na surodenca? kam chodis na poradne? a este pracujes? ja som uz isla na PN-ku lebo som normalne nevladala... :unamused: ale aj doma ma martinko dokaze zamestnat, hotova zivelna pohroma :slight_smile: , normalne nestiham za nim.... :slight_smile: esteze chodi do skôlky a teraz neni chory. vtedy odpocivam..... :wink:
17. apr 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_3 ja chodim k Brestanskemu,som spokojna s nim a j s vysetreniami-mam z coho porovnavat:slight_smile:
18. apr 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak baby vy ste sa nejak rozpisali:slight_smile:
@koniarova a v Klacanoch sa ti skolka nepaci?byvali sme tam tusim dva roky a maly mi tam chodil rok do skolky,bolo dobre aj ucitelky boli mile-lenze to je par rokov dozadu :dizzy_face:
@pusinqa vy ako sa mate?uz viete vysledky Julkine,alebo este vas drzia v napäti?babulky a Mia je uz doma?Ako sa maju?
18. apr 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ďakujem za gratulácie. My sme doma už od utorku,ale ešte som sa k počítaču nedostala. Niežeby som nestíhala, ale Benjamín už spáva vo svojej izbe a ja tam mám počítač a práve vtedy mám čas keď on spí. Inak sa máme fajn,Filipko je veľmi dobručký,len spí a papá,takže pohoda. Aj mamu tu mám cez týždeň,tá mi navarí poupratuje aj povaruje,takže sa dá.
18. apr 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 Páči,lem mi tam ledva zobrali toho staršieho. Tento rok nezobrali 6 detí, čo mali plno. A ten môj mladší bude mať v januári ešte len dva roky, takže to už vôbec nepripadá do úvahy, berú len od 3 rokov. Pamätám si ťa, občas som vás s malým stretávala. :wink:
18. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koniarova no ja si ta nepamätam:slight_smile:nemas foto,takze neviem a priezvisko mi nic nehovori :unamused: daj foto :slight_smile:
@mia.k no supeeer,ty mas stastie dievca,nie kazdy ma taky servis-len si to uzi :dizzy_face: samozrejme este raz gratulujem :wink:
18. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 ďakujem. :wink: Fotky ešte nemám v pc, ale niekedy prihodím.
18. apr 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok