Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janus32
28. jún 2011

@libka1 supeeeer,sa moc teskam s vami 😵 gratulujem 😉

kankam
28. jún 2011

@libka1 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 aj ja gratulujem , verím, že evka bude mať také krásne sesterské opatrovatelské sklony a potreby, vidím ako naša nina mojká bratranca a hovorieva" on je môj ja si ho ochránim" 😀 , tak ti to želám z celého srdca, aspoň zistíš aké je to starať sa o chlapčeka ... A tatino je určite v siedmom nebi 😵 😵 😵 , že ?!

libka1
28. jún 2011

@kankam tatino je z toho hotovy, a priznam sa ze ja tiez, kedze som nejak bola stotoznena s dievcatkom dalsim tak som teraz z toho mimo 😅 taka v pomykove, samozrejme sa velmi tesim, ale prekvapilo ma to 😉
ja som najprv mala citak ze to bude chlapec, len ked mi minule lekar povedal ze asi dievca, aj ked on to povedal len tak ze mozno, ale ja som to nejak brala ako hotovku 😀 a najlepsia bola evka, lekar ze bude to chlapec, a ona ze nie, to bude dievca, a on ze chlapec, vidis, tu je vidiet ze to je chlapec, a ona nanho kukla a hovori mu: ved to je dievca 😀 este raz to skusil a potom to vzdal, len sa smial 😀 a my tiez... 😀 ale dnes uz vstala s tym ze budeme mat Miska, takze pohoda nakoniec, som myslela ze bude viac bojovat za sestricku 🙂

margareta76
28. jún 2011

Libka1: Gratulujeme k chlapcekovi 🙂 Mozno sa stretneme v porodnici, aj ked este sama neviem kde pojdem rodit, resp.kde budem stihat 🙂 A ako sa vam dari? Ja uz som pribrala 11kg 😕 som zvedava s kolkymi kg vyrazim do porodnice.

drimajova
28. jún 2011

@libka1 moja "spolubyvajuca" v porodnici to TBC ockovanie odmietla. dieta da zaockovat neskor (ak vobec). v porodnici jej v pohode vyhoveli. nahovarala aj mna, nech to odmietnem, ze to ma vela vedlajsich ucinkov a ze aj tak to budu buduci rok rusit ... radsej som sa poradila s nasou pediatrickou a ta bola rozhodne za ... Simonko to mal tiez velmi dlho a viackrat hnisave, teraz ma 2 mesiace a snad sa to uz zacne hojit. Ale jazva bude velika, ma ta vyslovene dieru ☹

mia.k
28. jún 2011

@libka1 supeeeer,gratulujem k chlapčekovi!!!! Filipko bude mať kámoša. 😉
@drimajova aj náš Filipko má po tom očkovaní strašný kráter a dúfam,že už mu to zase nezahnisá. Ja keby som vedela,že aké problémy sú z toho a že sa to dá odmietnuť,tak mu to nedám pichnúť. Veľa detí s tým má teraz problémy, ktovie aké svinstvo do toho dávajú. 😠

libka1
28. jún 2011

dakujem za gratulacie 😉
@margareta76 ja som zatial pribrala 2 kila a to za posledne 2 tyzdne 😝 dovtedy nic... zatial som rozhodnuta ist rodit do galanty, tak neviem ci sa stretneme 😀
@drimajova to si ma potesila s tou info, ja nad tym odmietnutim vazne uvazujem 😅

margareta76
28. jún 2011

Libka1: Tak to sa v porodnici asi nestretneme 🙂 V Galante rodila kamoska zo Sale cca pred rokom.

libka1
28. jún 2011

@margareta76 a ako sa jej pacilo? ak sa teda moze niekomu v porodnici pacit 😅 😀 a ty budes kde rodit? chcem sa ta uz davnejsie opytat, aj mas nejake bolesti alebo cosi, ci si uplne v pohode? ja mam krce do lytok v noci a v poslednej dobe ma tam dole boli tak ze az, niekedy mam az problem chodit 😔

margareta76
28. jún 2011

Libka1: Myslim, ze bola celkom spokojna az nato, ze na izbe bola s nejakou pani (tmavsej pleti) a ta nebola uplne OK. A ked poprosila sestricky, ze ci by ju (kamosku) neprelozili na inu izbu - jednolozkovu, tak setricky jej povedali, ze nema byt taka fajnova.
Bolesti ani nie, ale vecer co vecer mam take "nepokojne nohy", stale mam pocit, ze musim s nimi hybat. Mala som taky problem aj v predchadzajucom tehotenstve. Krce zatial nemam, ale urcite ma neminu 🙂 Zatial som ich vzdy mala, ale az tak posledne tyzdne tehotenstva.
Okolo 17:30 som dnes vychadzala z DM drogerie a myslim ze som ta videla aj s malou. Moze byt? 😉
Ja este neviem kde budem rodit, rada by som rodila na Kramaroch len dufam, ze stihnem 🙂 Aj predosle porody som absolvovala na Kramaroch 🙂 Niezeby Kramare boli nieco extra oproti inym porodniciam, ale skor mi ide o prostredie, ktore uz poznam.

margareta76
29. jún 2011

Este ma napadlo, ze co sa tyka extra starostlivosti pre tehotnu a rodiacu matku by mohlo byt sanatorium Koch http://www.sanatoriumkoch.sk/sk/

libka1
29. jún 2011

@margareta76 no tak na kramaroch sa urcite nestretneme... Okolo 17.30 sme boli v meste, ale bola s nami aj mia aj ciarka, cize 3 matky a 3 deti, takze ked si ma videla v tlupe, bola som to ja 😀 ak samu s malou, to bola nejaka co sa za mna vydavala 😀
kebyze mam mat na izbe pani s tmavsou pletou tak si velmi rychlo doplatim nadstandard 😀 to by som asi neprezila, aj ked ani tie nie su vsetky na hlavu, ale zial normalna je len 1 z 10 a predpoklad ze clovek natrafi akurat na tu je mizivy 😀
kukla som toho kocha a to teda nie je lacny spas... tam sa tiez nestretneme 😀

margareta76
29. jún 2011

Libka1: Ano boli ste myslim tri mlade zeny, tri deti okolo 3 rokov a mia tlacila pred sebou kocik (taky sedo-modry?). Ciarku som nespoznala, ale bola to pravdepodobne mlada pani s blond vlasmi uviazanymi do vrkoca. Snad sa nemylim 😉
Praveze aj ta moja kamoska si chcela doplatit nadstandard (len neviem kolko je v Galante nadstandardnych izieb), ale momentalne boli vsetky obsadene 😒

libka1
29. jún 2011

@margareta76 tak sme to boli my 😉 popis kociarika a ciarky sedi 😀
ejha, no s pocernou by som na izbe nechcela byt... v trnave na to dost davali pozor co som si vsimla a ked bola ina moznost nedavali tak... 😉

janus32
29. jún 2011

@libka1 ajoj,az teraz som si uvedomila,ze tu nemas to foto,co si mala 😕 chces byt inkognito 😅

libka1
29. jún 2011

nie, vymazala mi ho adminka ktora uznala za vhodne ho odstranit ako nevhodne 😉 aj som im napisala do temy pre adminov ze co to ma znamenat, ale neuznali ma hodnu odpovede, tak sa zo mna stalo copate dievcatko v modrej bluzke ako z mnohych dalsich 😀 sranda je ze som tu tu fotku mala 2 roky kym mi ju vymazali, no co uz, neriesim... nema to zmysel...

mia.k
29. jún 2011

@margareta76 veď si sa mala včera prihovoriť...
@janus32 no čo,ako sa má Emka?

margareta76
29. jún 2011

Mia.k: Aj by som sa prihovorila, len ma uz v aute cakali moji traja nedockavi muzi 🙂

janus32
29. jún 2011

@libka1 😠 😠 😠
@mia.k Emča v pohode 🙂 obcas sice zakasle tym svojim zadretym kaslom,ale inak v pohode 🙂 ozaj ake to je zvladnut dve male deti?Lebo ja mam velky rozdiel vekovy,tak len preto sa pytam.Ben si zvykol rychlo na Filipka?

libka1
30. jún 2011

@janus32 nepamatam si co si pisala, ale bude emka cez prazdniny chodit do skolky? asi nie predpokladam... len ma zaujima ci mate skolku lebo som tu citala taku temu kde niektore dievcence pisali ze na dedinach proste na 2 mesiace zavru a hotovo 😝

janus32
30. jún 2011

@libka1 Ahoj,u nas je skolka otvorena cely jul,takze by mohla chodit,ale ona sa skolke vyhyba ako moze 😀 aj vcera som jej hovorila,ze pojdeme zobrat papucky do skolky a nechce ani pocut,ze ona ma pocka pri brane 😵 Evka pojde do skolky?

libka1
30. jún 2011

@janus32 nie, sice by mohla, ale nechcem ju davat do triedy kde budu cudzie ucitelky a deticky, keby bola otvorena ta nasa skolka tak ju dam, ale takto to radsej vyriesime babkami, dovolenkami a tak... uvidime nakolko to bude narocne 😉

janus32
30. jún 2011

@libka1 ved hej,ani ja by som Emku nedavala do cudzej skolky.Damiana som raz tak dala,bol tam len par dni,lebo v tej skolke bol chaos,tie deti sa medzi sebou nepoznali a bolo tam viac placu,ako zabavy.bolo mi ho luto,tak som ho tam viac nedala 😵

libka1
30. jún 2011

@janus32 no toho som sa prave bala, tak radsej nie, mozno ked bude vacsia, ale 3rocna je predsa len este drobec na taketo experimenty 😒

janus32
30. jún 2011

@libka1 asi hej,ja som si myslela,ze to bude D.lepsie znasat,lebo on je dost prisposobivy,ale omyl-katastrofa 🙂

drimajova
30. jún 2011

@libka1 aby bola volna aj vobec obycajna izba ... kedze je babyboom (tusim trva uz 3 roky)...v TT sa rodilo ako na pase, len co stihli umyt izbu, uz zasa mala obyvatelov 🙂. My sme isli domov o den skor, kedze sme boli v poriadku a postel potrebovali pre dalsich (...v poriadku...lekarka mi nasadila antibiotika a pri odchoce mi ich zabudli "pribalit" a ja skleroticka som myslela len na babo a nie na seba ... po dvoch dnoch doma som si na ne spomenula)

drimajova
30. jún 2011

@kankam To nosenie ma svoje caro. Nas synator uz spava - v baby satke alebo niekomu na hrudi kludne 2-3 hodiny. Minulu nedelu prespal prakticky celu - mame a babke na rukach, ved nebola ina robota (s mini prestavkami na kojenie a prebalenie v polospanku). 😀

kankam
30. jún 2011

@drimajova to je fakt jak nina 😀 aj tá takto bola schopná spať dlho aj 2 aj 3 hodiny, to sú tí maminkini ciciačikovia, čo nemali dosť 9 mesiacov, a stále potrebujú telesné teplo .... 🙂 😉 ja keď som to prijala ako fakt, tak teraz mi to pomaly aj bude chýbať tá prítulnosť, keď ninke urobíme izbičku a bude spať sama ...

kankam
30. jún 2011

to čo je za počasie toto ? 😠 😝 človek príde z roboty a seď doma 😝 😔 strašné niečo ...

libka1
30. jún 2011

@drimajova ja nejdem do trnavy, iba ked nebude ina moznost... tak isto to bolo aj ked som rodila evku, nemali vobec volne postele... v galante tento problem vraj nemaju, nie je tam vela rodiciek 😉 aspon co som citala o tom, uvidime aka bude realita ... ved na chodbe ma hadam nenechaju nikde 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre