• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
@mia.k Dakujem velmi pekne za podporu, budeme ju urcite potrebovat :slight_smile: Doma uz mame Matúška, Filipka a teraz vyzera to tak, ze to bude Marek. My mena vyberame cestou do porodnice :wink:
17. okt 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tinuška ďakuje za gratulky, prvá časť oslavy bola fajn, ešte moji rodičia sa hádam dovalia a bude to komplet
17. okt 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa Aj my sa pridavame ku gratulacii - Vsetko najlepsie Kristinka :slight_smile:
17. okt 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj my gratulujem Kristinke!!!vsetko najlepsie!!!
18. okt 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no baby-tehulky vo vysokom stadiu, tak mozno budete mat 7 miliard-teho obyvatela planety :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze vraj sa ma narodit koncom oktobra :grinning:
19. okt 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumistri dufam ze to bude ten nas a dostaneme aspon 1 mil. EUR prispevok od prezidenta, ved to uz je volaco :grinning:

uz mam po prvej poradni v GA, zatial dojem dobry, dufam ze nezakriknem, mam sa opat dostavit v pondelok aj s baťohom pre istotu, tak uvidime :sweat_smile: sa z toho vytesujem tak dufam ze nebudem nakoniec prenasat :rolling_eyes: otvorena som stale rovnako ale mam menej plodovej vody uz a co ma potesil, tvrdil ze babo bude urcite vacsie ako evicka, tak dufam ze ma pravdu a nebudem mat zase janka hraska :sweat_smile:
20. okt 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 No super, ze sa ti v GA paci, ja som si prave dnes spomenula, ze poznam z GA porodnice dvoch lekarov. MUDr.Baran a MUDr.Havranek. Dr.Baran je kamarat mojej kolegyne, je s nim spokojna ako s odbornikom a Dr.Havranek je manzel jednej znamej lekarky (kardiologicky). Osobne ich nepoznam.
Zajtra idem aj ja na poradnu, som zvedava na novotky :slight_smile:
20. okt 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 no urcite aspon milion, ale otazka je od ktoreho prezidenta :grinning: :grinning:
a evka mala kolko ked hovoris ze janko hrasko?
20. okt 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumistri 2810 g a 46 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: este schudla lebo nechcela papat, tak ju dali na infuzky, z nemocnice sme isli zhruba s vahou 2650 g, no bola drobatko... ale teraz jej chuti :dizzy_face: ma 104 cm a 15,5 kg, takze som spokojna :dizzy_face:
@margareta76 mna vcera vysetroval primar a bol fajn... uvidime ake to bude pocas porodu, ale pre mna bol dobry pocit uz len to ze sa tam ti ludia usmievali... v TT hladas usmievajuceho sa lekara alebo sestru lupou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas je pravda ked porovnam mnozstvo pacientiek tam a v GA tak tu bolo pomaly viac personalu ako tehuliek na poradni :grinning:
21. okt 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 jeej tak to bol naozaj drobcek, ale aspon sa ti lahsie rodilo, ci?
21. okt 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumistri to hej, neviem ake je to tlacit pocas porodu kedze zo mna vypadla :sweat_smile: takze malo to aj vyhody :grinning:
21. okt 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 :grinning: :grinning:
ja som sa s jojom riadne vytrapila, ale andula bola asi na 2-3 zatlacenia von a to bol medzi nimi rozdiel len 1 centi a 10 gramov :confused:
a obaja bez epiduralky.. hovoria ze druhe ide tazsie, ale u mna to bolo lahsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muz v robote, deti uz spia.. co s nacatym vecerom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumistri ja ti poviem čo,prídi mi poupratovať. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia.k jaaaj keby sa mi chcelo.. mna to caka doma, dnes som zacala a zajtra pokracujem :rolling_eyes:
22. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 daj vedieť,ako si dopadla dnes v Galante.
24. okt 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k vynikajuco, povedal mi ze je to na dobrej ceste a nech zas pridem v piatok :grinning: zacina to byt otravne :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela som ze sa uz cosi udeje a nist :sweat_smile:
24. okt 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 veď už ten týždeň-dva vyčkáš, to už je nič.
24. okt 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumistri Luci, mat tvoj "problem" .... ozvem sa, ok?
24. okt 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drimajova ja stale cakam :grinning:
24. okt 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, vam ktorym chodia deti do skolky - tiez ich mavate castejsie chore?
24. okt 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 držím ti palce, som si myslela, keď tu bolo také ticho, že už ste v nemocke a možno ste už 4 :dizzy_face: , tak nie ste a verím, že už chceš mať po, myslím na teba ... :wink:

@svetielkoand naša nika sa zatiaľ drží, naposledy bola pred mesiacom, tak dúfam, že to vydrží čo najviac ...dávam ribomunyl to som sa dozvedela, že sú vlastne vírusy v malých množstvách a telo si pomaly privyká ... a ešte imunoglukán, poradila pusinga s kamoškou a zatiaľ to myslím, pomáha aj mne aj jej ...
24. okt 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam no asi budem aj ja musiet kupit ten imunoglukan, rozmyslam nad nim, od kedy ho @pusinqa chvalila, pretoze Petko bol dva tyzdne v skolke, dva tyzdne doma, tri dni v skolke a teraz je uz treti tyzden doma :frowning2: Ked nechodil do skolky, nebol chory ani raz a to sme chodili aj na ihrisko, aj do kolektivu :confused:
24. okt 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand u nás klop klop ešte tak dlho sme do škôlky nechodili, výsledky z imunity má ale stále také isté tak neviem či už si ju buduje, či ten imunor aj pomáha a nám aj dospelákom veľmi pomáha ten imunoglukán, skús a daj mu prípadne chvíľku vyššie dávky C-ka aj to dávam Julke pri chorobe
24. okt 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa C davam - mam doma kyselinu askorbovu, vyskusam este ten imunoglukan. Ja s nim chodim k Manakovi a ten vidi skor problem v nezodpovedných rodicoch, ktori davaju do skolky chore deti :frowning2:
24. okt 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand no ale kontaktu s chorými ľudmi sa aj tak nevyhneš,takže treba len budovať imunitu. Náš Benjamín ochorel krátko po nástupe do škôlky-mal sople a kašel, a vlieklo sa to s ním asi tri týždne,kým sa z toho nedostal. Od vtedy máme našťastie pokoj. Dávala som mu tiež len probiotiká a C-čko.
25. okt 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 žiješ? Emka je zdravá? Tá tiež bývala v škôlke dosť chorá,je to už lepšie tento rok? A čo škola,ako sa ti darí?
25. okt 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k Ahoj,akurat som dnes rano na vas vsetky myslela :slight_smile: ze sa musim mrknut ako sa mate :slight_smile: no my sme doma,Emka kasle :frowning2: a tak pekne sme zacali,zatial ziadne ATB,len raz mala kaslik,ale ten aj rychlo ustupil.
@svetielkoand suhlasim s Manakom,pretoze aj u nas to tak je-dokonca niektore maminky donesu este aj lieky do skolky,vraj vtedy a vtedy ich treba podavat-som skoro odpadla,ked som to videla :angry:
@libka1 haloooo,este si cela??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k lenze mne maly chodil do skolky, potom musel mat rok prerusenu skolku kedze fakt bol stale chory a teraz sa zase situacia opakuje, ako on prichadza do kontaktu aj s chorymi a ked bol doma nebyval chory vobec,tak si to neviem vysvetlit.
@janus32 ja by som sa urcite nezdrzala a takej mamicke nieco od srdca povedala
25. okt 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok