Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

pusinqa
10. nov 2011

@margareta76 gratulky k tretiemu prírastku, malému veľa zdravíčka a mliečka, mamine pevné nervy 😀
@andreak320 mne tiež dosť dlho trvalo kým som si aspoň ako tak zvykla na toto malé mesto 😒

inak baby mohli by sme zasa niekedy dať také hromadnejšie stretko napr. v mater. centre ak by bola chuť a mohla by sa možno aj andrea s nami zoznámiť a bude mať nové kamošky, mne vždy dobre padne keď vás kdesi stretnem že sa už poznáme 😉

mia.k
10. nov 2011

@margareta76 gratulujem k synčekovi, nech sa vám darí,a nech ste zdraví!!! 😉 Tak super,že už to máš aj ty úspešne za sebou. A kde si rodila,v BA? A ako to zvládaš s troma deťmi? Zrejme je to poriadna makačka,ale tebe asi aj manžel výdatne pomáha,nie?
@pusinqa jasné,mohli by sme niekedy dať stretko.

libka1
11. nov 2011

@margareta76 ahoj, tak si nas nakoniec aj predbehla a som rada ze to slo spontanne 😉 dufam ze ste ok, 3 deti to musi byt riadne coromoro doma 😀 tak sa drzte a ak ti daju aspon trocha vydychnut napis ako sa vam dari 😉

libka1
11. nov 2011

k stretku sa pripojime ak nam okolnosti umoznia 😉

stanka26
11. nov 2011

ahojte. ak by niektorá z vás mala záujem o očisteného a vypitvaného holuba na polievku tak volajte 0905 505 073 cena za jedného je 15eur. môžete to poposúvať ďalej, ďakujem

margareta76
11. nov 2011

Dievcata dakujem Vam velmi pekne za gratulacie 🙂
Vidim, ze nas je tu dost, ktore nepochadzame priamo z HC. Ja som od Topolcian, myslim, ze Libka1 je z Levic... Pusinqa, mia.k... a vy ste sa odkial pristahovali do HC?
@mia.k: Ano rodila som na Kramaroch. No zatial to celkom zvladam, chlapci (starsi) sa snazia spolupracovat 🙂 a ako pises, manzel tiez robi co moze. Z prace chodi okolo 16:30, takze sa to celkom da.
@libka1: Sme ok, akurat teraz vsetci - chlapci (od najstarsieho po najmladsieho) maju nadchu, tak nic ine nerobim len odsavam hlieny 🙂 Najhorsie to znasa ten najmensi, hlavne pri papani. Tak snad im to skoro prejde. Chlapci neziarlia, dokonca sa predbiehaju, ktory mi skor pomoze s najmladsim clenom rodiny 😀 Su zlati 😵

mia.k
11. nov 2011

@margareta76 júj,tak to máš super,že máš takých perfektných chlapov doma! Mne teraz dosť robí starosti starší syn-nevie sa vpratať do kože a dosť neposlúcha,tak sa dosť nervujem,a užívam si aspoň toho menšieho,kým ešte ten poslúcha a je zlatunký.
To máš teraz dosť ťažké,keď ešte aj nádchu majú malkáči. Hlavne to malinkaté,chudiatko sa musí takto trápiť. Tak vám želám skoré uzdravenie. A prihoď fotku chrústika,nech sa pokocháme. 😉
Inak ja pochádzam z Piešťan.

libka1
11. nov 2011

@margareta76 my sme parkrat malemu tiez odsali nostek, a v nemocnici mu isla stale z neho plodova voda, to bol taky zlty humac 😝
ja som z levic, dobre si informovana 😀

@mia.k a co ben vyvadza? evka tiez rapluje, ale asi to suvisi aj s prichodom malickeho, takze sa snazime to az tak neriesit, aby nemala pocit ze je odstrkovana, aj ked niekedy mi dobre prasknu nervy 😅

mia.k
11. nov 2011

@libka1 Ben ma vôbec neposlúcha. Všetko mu musím tridsať rázy opakovať aj tak nič,až keď skríknem si uvedomí,že mu niečo hovorím a ešte sa uráža,že čo naňho kričím. Aj drzý zostal,normálne mi papuluje a hlavne ma nepočúva. Takže sa furt musím rozčulovať. 😝 Ach jo,lepšie to už asi nebude,len horšie. 😝

libka1
12. nov 2011

@mia.k tak to mi uz mame davno 😝 uplne ignoruje vsetko... mne sa navyse stale vyhraza ze odide do tmy a uz sa nevrati ked sa jej nepaci ze na nu skriknem 😅 uz ma to minule tak vytocilo ze som jej povedala tak chod, a ona ze ja som len srandovala 😅

lumistri
13. nov 2011

@mia.k my mame uplne to iste. vobec nepocuva, ked mu nieco kazem provokacne na mna pozera.. hracky si neuprace zo zasady, neje, neumyva si ruky, zacal byt pohodlny, nechce ist na zachod, len na nocnik, drzy je, ziadne prosim ani dakujem, len "daj" a "chcem".. no strasne.. donedavna fungovala aspon polepsovna, ale uz aj na to kasle.. som uz normalne zufala niekedy.. chcela by som mat vacsiu trpezlivost ☹ 🙄
esteze mala nema nejake extra moresy..

pusinqa
13. nov 2011

@mia.k tak Ben začal takto riadne štrajkovať 😕 pripravuje maminu už teraz na pubertu 😀, ale aj v škôlke to je asi pre neho nové, hádam sa to časom ukľudní
@libka1 no dobré hlášky malá hádže 😀 😲
@margareta76 nech to chalanom vydrží, ja som z východu zo Spišskej 😉

kedy by vám vyhovovalo? my okrem stredy zatiaľ nič nemáme a asi tak poobede keď budú už aj škôlkáči či chcete doobeda kľudnejšie?

andreak320
14. nov 2011

no vidím, že nemám jen ja doma satana, i když já mám spíš malou satanici :( náš malý je teď nějaký soplavučký, tak já asi nic :(

libka1
14. nov 2011

@andreak320 to sa tak rychlo asi nezorganizuje 😉 dovtedy vyzdravie 😉

@pusinqa ja skor poobede, nech si aj mala uzije, ale prisposobim sa 😉

margareta76
14. nov 2011

@pusinqa: Niekedy som bola na dovolenke v Spisskej Kapitule, boli sme na Spisskom hrade, splavovali sme Hornad... Bolo tam kraaaasne 😵

mia.k
14. nov 2011

@pusinqa jasné,že bude lepšie poobede sa stretnúť,nech sa aj naši škôlkari stretnú.
@lumistri takže hovoríš,že aj Jojo neposlúcha? Čo myslíte baby,je šanca,že z toho tí naši šintri vyrastú,alebo to bude už len horšie? @janus ty máš doma velkáča,ako to vidíš ty?

pusinqa
14. nov 2011

ok a ktorý deň chcete?

libka1
15. nov 2011

@pusinqa pre mna su momentalne vsetky dni rovnake, takze sa prisposobim 😉

@mia.k urcite raz z toho vyrastu, zhruba tak okolo dvadsiatky 😀

pusinqa
15. nov 2011

dáme štvrtok v centre? o pol4-ej či 4-ej? takže zatiaľ moje baby, mii-ni chalani a libkin zmiešaný tím?

mia.k
15. nov 2011

@pusinqa vo štvrtok je sviatok,takže muž nepracuje a asi niekam vyrazíme.Asi bude lepšie v niektorý pracovný deň.
@libka1 no v dvadsiatich ich to určite neprejde! Ja rátam že najskôr tak v tridsiatich. 😝

kankam
15. nov 2011

ahojte, ja by som sa tiež pridala, tiež skôr v pracovný deň hocikedy okrem utorka a piatka ...
naša ninka má tiež štrajkovacie dni a @mia.k myslím, že to dfakt bude až v tej 30-ttke, dovtedy sa to bude len zhoršovať ... platia stále u nás bambulkine príhody vďaka @libka1 3-tie dvd je aj o odvrávaní, tak si to vždy púšťame a aj časť o tom ako jej narástli rožky ...

@libka1 som sa zasmiala, že sa ti evka takto vyhráža, ale treba jej to tak povedať, ako si urobila v hneve, nech vidí, že to na teba neplatí, moja kolegyňa to urobila dcére (teraz už 20-ročnej) a j ju normálne pustila pred dvere a keď si balila kufríček 😀 😉 jej povedala že to neni tvoje čo si tam balila, lebo všetko sme ti kúpili my 😉 , tak stála pred dverami a plakala ...nakoniec sa udobrili a už sa to nikdy nezopakovalo ... 😀 😉

kankam
15. nov 2011

@margareta76 aj ja sa pripájam ku gratulantom 🙂 , oneskorene ale predsa, všetko naj veľa zdravia tebe aj maličkému a nech to tým tvojim chlapom vydrží, nech sú aj naďalej takí starostliví ... 😉 😉 😉

margareta76
15. nov 2011

@kankam: Dakujem za gratulaciu 🙂

pusinqa
15. nov 2011

@mia.k mama na materskej 😀 , jasné 😅
tak to niekedy na budúci týždeň dohodneme, budúci štvrtok?

libka1
16. nov 2011

@mia.k ja zas ratam ze v 20 bud odide na vysku alebo sa uplne osamostatni 😀 potom pochopi ako bolo pri maminke dobre a polepsi sa 😀 hovorim zo svojej skusenosti 😅
@kankam rozky sa pacia aj evke

mia.k
16. nov 2011

@libka1 to že odíde,ešte neznamená,že sa umúdri. Dvadsiatka je búrlivý vek a ešte môže všeličo povyvádzať.-to zase z mojej skúsenosti. 😀
@pusinqa tak dobre,dajme teda predbežne budúci štvrtok. Kto je za?

andreak320
16. nov 2011

no tak uvidím, ikdyž ta ostuda z mojí satanicí 😒

mia.k
16. nov 2011

@andreak320 jaká ostuda?

andreak320
16. nov 2011

@mia.k když ta naša natálka je taková čertica, neposlouchá, odmlouvá.... ☹

mia.k
16. nov 2011

@andreak320 prečítaj si môj príspevok,čo som vyžšie písala o mojom Synovi-to isté,takže neřeš. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre