• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
@mia.k no tak aspoň nejsem sama :sweat_smile:
16. nov 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k mimo domova nech si robi co chce, je to jej zivot a sama si zan zodpoveda :wink: na svojich chybach sa nauci najlepsie a uz nebude mat cas dennodenne papulovat :grinning:

stvrtok okolo 4 by bol pre nas fajn
16. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja predbežne súhlasím, o koľkej vám vyhovuje?
16. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže byť okolo tej štvrtej
17. nov 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ? tento štvrtok 24.11.2011 ?
18. nov 2011 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam hej, tento stvrtok o 16.00 hod a predpokladam ze v tom materskom centre na dilongovej, nech si decka uziju :wink:
18. nov 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulky a mamicky, kt. ste v ocakavani babatka
ak mate trosku casu a chuti v materskom centre v Hlohovci sa bude 25.11. o 15.00 konat prednaska a diskusia s certifikovanou dulou a poradkynou pri dojceni.
Chcete, absolvovať prirodzený pôrod pre Vás aj Vaše dieťatko? Chcete dať Vašemu dieťatku ten najlepší príchod na svet? Plánujete dojčiť a zabezpečiť správny a bezproblémový rozbeh dojčenia?
- nemedikamentózne úľavové techniky
- prítomnosť sprevádzajúcej osoby
- príprava na dojčenie
- bonding a samoprisatie - bezprostredné uvítanie dieťatka láskavým, bezpečným a jemným spôsobom
prihlasit sa mozete prostrednictvon FB (Centrum pre rozvoj rodiny) alebo na cprr-hc@azet.sk alebo mi napiste IP s vasim menom.
18. nov 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa ok baby, ak sa bude dať dobehneme :wink:
18. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa nič neprihodí,tak aj my :wink:
18. nov 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k nejak ti neviem odpisat na IP, stale mi hadze nejaku chybu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2011 o 04:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 ďakujem budeme sa tešiť, ak sa dovtedy nič neudeje ... :wink:
19. nov 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak u nás sa už udialo :unamused: ninka má nejakú virózu, už týždeň pokašliavala, ale predvčerom jej stúpla teplota na 37,7, dneska sme boli u dokiny, len vitamíny byť doma a preliečiť ... ešte že máme od imunologičky isoprinosine ... tak vás neuvidíme ... :unamused:
22. nov 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam to ako naschval :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevadi, zopakujeme to znova aby ste sa aj vy mohli zucastnit o tyzden dva :wink: hadam niekto do stvrtka vydrzi a pride, u nas to zatial vyzera nadejne :sweat_smile:
22. nov 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zatiaľ tiež to vyzerá na účasť a myslím že v zime môžeme aj častejšie keď už je kde nech sa decká vyjašia
22. nov 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby. neviete mi niektora poradit krajcirku v hlohovci, ktora by mi upravila kostym??? je mi velky... taku nejaku sikovnu a nie moc drahu. dakujem. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
23. nov 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vidim ze riesite problem posluchu nasich ratolesti. ten môj takisto vôbec nepocuva, respektive pocuvne len to co chce pocut. a vcera vecer ma tak vytocil ze az.... myslela som ze dostanem infarkt. no proste je mudry ako radio... hrôza... :unamused:
23. nov 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyka1 ja som si dávala také drobnosti upraviť na kruháči v dome služieb dole na prízemí za tým športovým obchodom trekovým má taký kumbál taká pani
23. nov 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa a bola si spokojna??? nie je moc draha??? dakujem
24. nov 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa inak za sportovym trekovym obchodom??? to je na tej strane kde je be-be burger??? alebo z druhej strany kde je tatrabanka???
24. nov 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robí fajn, občas bolo neskôr, má dosť roboty a drahá nebola, na tej strane ako bebe ale hneď od kruháča ako sú spoločenské šaty, potom ten športový obchod a tam je vchod spoločný pre obchod, toto je rovno vzadu dole

sa tam raz na mne kosila, som kúpila tu na MK za lacno šaty v bazáriku ale akože dosť výstrih, reku nech mi tam čosi našije, tam mi tam stužku dopasovávala a smiala sa že nebol veľký, nebol veľký výstrih, no ale ja to chcem na maturity a tak nosiť no aby mi puberťáci do výstrihu čučali to iste :grinning:
24. nov 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dneska jsme celý den běhali a vybavovali a konečně jsme doma a to jsme se tak těšili na dnešní "stretko" :(
24. nov 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusinqa
@mia.k
@libka1 ako ste sa mali ? ja som už tiež ko, napriek všetkým opatreniam ... :unamused: , našťastie tepltotu nemám, ale nádchu a kašel ...
26. nov 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam sme ťa spomínali že ako vás tie choroby moria sa ti neštikútalo? a ako bolo? no všetky deti chceli že zajtra zasa ideme tak asi dobre :grinning:
26. nov 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam presne tak,dobre Bolo,Benovi sa páčilo,tak si to asi najbližšie zase zopakujeme.Len na druhý deň Benjamín dostal nádchu a je chorý a Filipka tiež nakazil,takže obidvaja soplia.
@pusinqa vy ste zdraví? Lebo v našej škôlke je teraz veľa chorých detí,aj triedy majú pospájané a v Benjamínovej triede boli už v piatok tiež skoro všetci soplaví,takže tam to pravdepodobne Ben aj schytal.
27. nov 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajoj baby,spätne som si vas precitala,bo nejak nemam cas na nic,neviem cim to je :sweat_smile:
@mia.k Moja pokym su deti male,ako napr.tvoj Ben,tak to stym papulovanim a upozornovanim sa este da nieco robit.Vies,myslim to tak,ze to dieta sa da este usmernit,no ale ked uz ma tolko co moj Damian,tak na rit jedna mu nepomoze :confounded: niekedy ma ide porazit :confused: najhorsie na tom je,ze Ema od neho dost obkukava :frowning2:
@lucyka1 :sweat_smile: este su malinky,treba len a len veeeeela trpezlivosti :wink:
a inak ako ste na tom s kaslikmi,soplikmi?My sme teraz az tyzden v skolke :confounded: aaaa neviem kolko tam vydrzime :confused:
27. nov 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 no klop, klop, klop musim si zaklopat zatial sme zdravi vsetci a chodime do skôlky v pohode. sice ich je tam malinko pretoze je vacsina chorych ale tak zatial sa da.... :wink: dik :slight_smile:
27. nov 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj aj ja som z Hlohovca mam 3,5rocnu dceru a tiez by som si rada obcas s niekym popisala a pokecala mikdy neni na skodu mat niekoho komu sa mozes zverit a je to velka skoda ze v Hlohovci nic podobne neni ani ziadny detsky kutik pre deticky ak budes mat cas a chut ozvi sa
27. nov 2011 o 18:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k u tých väčších je to už lepšie, u nich teraz vždy len pár detí chýba, celkom dosť ich býva v škôlke :wink:
@hausknechtova v HC je už aj mater. centrum, ak v maxime je det. kútik
27. nov 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hausknechtova jéj serus Miri! Vitaj tu medzi nami,veď sa pridaj a píš si s nami. :wink: Vieš kto som? A inak ako pusinqa píše,tak v HC je detský kútik v materskom centre na Dilongovej.
28. nov 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz tiez tecie soplik... som zistila ze vcera bola vonku len v tenkych teplacikoch a nie v zateplenych gatiach co v nich prisla do skolky :unamused: to by ma vobec nenapadlo keby som nebola videla jednu babku ako za to hresi vnucku tak som skontrolovala aj ja a evka potvrdila ze sla v teplakoch :unamused: ja teda nie som proti otuzovaniu ale co je moc je moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac aj ponize maxima som zaregistrovala ze tam kde bola cajovna je teraz kaviaren s detskym kutikom, nebola som tam ale maju to tam vypisane :wink:

@kankam dobre bolo, zopakneme niekedy aj s vami, deckam sa pacilo velmi :wink:

@janus32 lebo si sa zmenila na biflosku, tym to je... :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok