• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
@kankam Ahoj,dnes sa mame objednat na kontrolne vytery a aj krv budu brat,tak uvidime :slight_smile: vy to mate tazsie,co pracujete,ja som stale este doma na tej predlzenej materskej,inak neviem ako by som to riesila-kam by som ju dala :confused:
15. dec 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam uf, no tak máte to ťažké doma. Ja neviem,že ako to má človek riešiť,keď má dieťa od jesene do jari každú chvílu choré a obidvaja rodičia chodia do roboty. Ešte tí to majú dobré,čo majú po ruke starých rodičov a príbuzných čo zavarujú,ale ako to robia tí,čo sa odsťahovali niekam ďalej od rodiny. No ťažké to je veru. :unamused:
15. dec 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k my z toho máme niekedy dobré nervy keď sme vyčerpaní z toho, že koľko krát v noci málo spíme, keď je nina chorá a stále na nás vykrikuje, potom ráno skoro do roboty a jej keď sa potom tiež nechce vstávať ... keď má teplotu, potom je u babky a ja tam zasa chodím spať z roboty, lebo nechce spať u babky sama a vždy mi prízvukuje, "ale prídi, ja nechcem u babičky spať sama" a pritom babinu miluje, len sa nejako nechce na to odhodlať a ja nemám to srdce ju k tomu nútiť ... :pensive:
15. dec 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne každý deň riešiť, že kam pôjde zajtra, lebo ani mm vždy nemôže a nestíha ráno, zvlášť teraz v tomto období, keď si zákazníci všade myslia, že sa dokážu robiť zázraky na počkanie ... :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:
15. dec 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kankam fuj, este ze som na materskej, az sa mi husia koza urobila pri spomienke na to.... tiez sme si uzili :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzte sa a nech mate tych chorob co najmenej
15. dec 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misko dneska makal a podarilo sa mi ho odfotit :grinning:
15. dec 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@libka1 krásny je chrobáčik malý .-)
15. dec 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 ty brďo,jaký šikovný! Veď náš Filip nevedel takto držať hlavičku ani v troch mesiacoch! Šikulko. :wink:
16. dec 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k no on je silny ako kon, ma o 2 kila viac ako mala evka v jeho veku a to asi tiez robi svoje :sweat_smile: ale takto drzi hlavu len ked on chce, niekedy ked ho dam na brucho tak sa pekne ulozi a spi ako macko miesto toho aby dvihal hlavu... je tak trochu lenivy :sweat_smile:
16. dec 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 je strašne zlatý a ozaj šikovný, že tak dvíha hlávku, inak tá váha asi tiež robí svoje :wink: má lepšiu stabilitu ...
16. dec 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 a inak celý tatino :wink: :slight_smile: :wink:
17. dec 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz sme aj my doma zo skolky, ma zvysenu teplotu tak sme to zabalili, vystupenie musi ozeliet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2011 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 Evka mala vystupovať,či niekto im mal robiť vystúpenie? No škoda,dúfam,že jej to čo najskôr prejde.
20. dec 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k to vlastne ani neviem ci mala vystupovat, mali mat lampionovy sprievod zo skolky ku klastoru a tam mali robit zivy betlehem, myslim ze to skor robia vacsie deticky, ale neviem... dnes sa jej pustil hnusny hlienovity kasel, tak dufam ze sa z toho skoro dostane a na vianoce bude fit, lebo to behame od jednych rodicov k druhym a boli by to pre nich sklamanie keby sme neprisli... :sweat_smile:
20. dec 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 ...zizam, ako velmi som mimo...kazdopadne ti k syncekovi silno gratulujem a zelam mu stastie a pevne zdravie. Tebe tiez, samozrejme :slight_smile:
20. dec 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drimajova dakujeme :wink:
21. dec 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 Misko je zlatucky. My sme tiez celkom dobre ziveny :wink: V pondelok sme boli na poradni a mame uz 6300g. Ked som porovnavala vahu so starsimi, tak maju velmi podobnu, priam az rovnaku.
21. dec 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margareta76 márnosť,to čo máš akého cvalďáka! :grinning:
21. dec 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margareta76 a to nam povedali ze prilis nabera a my mame 5080 g :sweat_smile:
21. dec 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetci sa mi smeju, ze moje deti dojcim nie materskym mliekom, ale smotanou :grinning:
22. dec 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margareta76 a neprihodíš nejakú fotku cvalíka? Keď mne sa tak strašne páčia baculaté detičky. :slight_smile:
@libka1 no vidíš to, nemusíš sa báť že by bol Miško tlstý,len mu daj, koľko si zapýta. Juj,čo ja by som dala za to,keby moje deti dobre jedli a priberali. Ale čo už,už sa s tým pomaly zmierujem,že budem mať tenkáčov. Hlavne nech sú zdraví.
22. dec 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k ak ta to potesi moj muz bol ak dieta hotova buchta a teraz je aky tenky, to nemusi byt trvaly stav... ja som ako dieta buchta nebola a vidis co zo mna vyrastlo :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@margareta76 no ale asi fakt mas smotanu ked tolko vazia a to nam kazali ze nech mu davam caj aby nepil tolko mlieka :rolling_eyes: :sweat_smile: ako stihas prosim ta pri dalsich 2 detoch dojcit? moja chce zasadne kakat, cikat, fukat nos, pit a jest vtedy ked dojcime...
22. dec 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia.k Velmi rada by som dala fotku, len neviem ako sa vkladaju fotky do diskusie :wink:
@libka1 Nam pediatricka povedala, ze pokial dieta pribera z materskeho mlieka vsetko je v najlepsom poriadku (treba mu dat kolko si pyta), ine by bolo keby takto pribera na umelom mlieku. Prave dojcenie ma "zachranuje" pred povinnostami :slight_smile: Ked chlapci vidia, ze dojcim tak si musia poradit sami alebo im poviem aby pockali (ak sa da) pokial sa babatko napapa a potom budem plnit ich prosby :slight_smile: Zatial to klape :wink: Maly je aj celkom rychly jedak, takze vela casu na oddych nemam :wink:
22. dec 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margareta76 tak to ich mas fakt super, evka taka ohladuplna nie je, mozno prave preto ze bola dlho sama :sweat_smile: ja s tym priberanim suhlasim co hovori tvoja pediatricka :wink:
22. dec 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margareta76 ozaj, tu fotku pridas lahko, dole pod tym okienkom do ktoreho pises mas napisane "Pridaj fotky", tak na to klikni a mozes nam ukazat svoju "reklamu na dojcenie" :grinning: musi to byt macko lebo aj nas je celkom slusne vypolstrovany a to ma o kilo menej :grinning:
23. dec 2011 o 05:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dúfam že ste si vy aj deťúrence užili a užívate krásne sviatky :dizzy_face:
25. dec 2011 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. dec 2011 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajeme aj my krasne sviatky :slight_smile:
26. dec 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. dec 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@margareta76 jéjda,aké má krásne baculkaté líčka, vyzerá už ako velkáč. Podarený. :wink:
26. dec 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok