Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

pusinqa
26. jan 2012

jaj inak som zabudla my stredu nie máme tréning ale napr. utorok by sa vám nedalo?

tintiniacik
26. jan 2012

baby a kde je to MC aj my by sme prisli

kankam
26. jan 2012

tak ja navrhujem štvrtok 🙂 ak ti to @pusinqa nevadí, nám zasa utorok to nevyhovuje, už soim hovorila aj ivetke-ivulienke, budeme sa aj my tešiť ... 😉

kankam
26. jan 2012

@tintiniacik na dilongovej, oproti parku, kde je aj lekáreň Viktória

tintiniacik
26. jan 2012

@kankam aha uz viem a co sa tam da robit?

kankam
26. jan 2012

@tintiniacik na stránke späť nájdeš info od libky, ja som tam ešte nebola ...

tintiniacik
26. jan 2012

nooo baby ked pojdete dajte vediet urcite sa s Lukym k vam pridáme

pusinqa
26. jan 2012

štvrtok by mohol byť, ja som inak aj dnes nevedela čo sama s nimi, tak sme behli ešte o 5-ej a boli tam samé, amerika raj, Julka len v guličkách, Tinka všetko možné vyťahovala a ja som si v kľude aspoň čaj vypila a sušienky kúpila a sa trochu aj najedla 😅

jajka78
27. jan 2012

ahojte baby, mate niekto skusenost alebo ste poculi o zub.chirurg.Zahorcovi v A-dent?dik

libka1
27. jan 2012

nam stvrtok tiez vyhovuje
takte menime to na stvrtok 2.2.2012 o 16.00 v MC na Dilongovej 😉

kankam
27. jan 2012

@kankam ok tešíme sa aj my, hlavne na tie guličky, funguje to tam každý deň ?Odovzdám aj ivetke info ... 😉 🙂 😉

libka1
28. jan 2012

myslim ze to tam funguje pondelok - stvrtok

stanka26
28. jan 2012

mám na predaj tekutý Ariel 4,2l po 12eur. kto má záujem nech sa ozve

jajka78
28. jan 2012

babule hlohovcanky,nepoculi ste teda o tom chirurgovi?

svetielkoand
28. jan 2012

@jajka78 mne vsetko robi Drabik, aj ked som potrebovala resekciu tak u neho

30petra
28. jan 2012

čaute baby, prosím aké máte skúsenosti s dr. Bugárovou?

slnieckoma
28. jan 2012

Ahoj maminky 🙂 vedeli by ste mi poradit detsku zubarku v HC? nejaku dobru pre moju 2rocnu dcerku? ake mate skusenosti? 🙂 dakujem

tintiniacik
29. jan 2012

baby tak potom napiste kedy pojdete do toho MC isli by sme aj my

libka1
29. jan 2012

@slnieckoma my chodime s malou k siskovi, zatial len na preventivky nastastie 😉

slnieckoma
29. jan 2012

@libka1 a aky je k detom? chodite od 2r?

libka1
29. jan 2012

@slnieckoma v pohode, tak nie je nejaky tutuli mutuli, ale taky normalny 😀 v BA sme mali lekarku co malu najprv 10 minut vozila na tej stolicke, potom jej dala rukavice gumove, zubnu pastu aj s nejakymi inymi vecami v darcekovom baleni a az potom jej kukla do ust... to ich uz mala dcera otvorene od uzasu, takze to nebol problem 😀 a pri odchode jej este dala tu ochrannu masku a 3 minuty sa s nou lucila... tak taky siska nie je 😀

libka1
29. jan 2012

jo, a u neho sme boli prvykrat ked mala nieco cez 3 roky, ale k zubarovi chodime od 2 rokov 😉 netusim ako sa sprava ked dieta nespolupracuje, lebo nasa je fanusik vsetkych lekarov, proste chodi rada ci k zubarovi, ci k pediatrovi, vzdy sa na to tesi a velmi dobre spolupracuje 🙂 asi si mysli ze vzdy nieco dostane 🙂

slnieckoma
29. jan 2012

@libka1 jo jasne chapem 😀 a ako vyzeraju u neho preventivky? otvori pusinku mala? a kde sidli ten siska? dakujeeeem 😉

libka1
29. jan 2012

http://www.azet.sk/firma/550218/mudr-branislav-...
je to taky novy dom postaveny normalne v zastavbe rodinnych domov, ja som muza predvcerom nahlasovala na zubny kamen a najblizsi volny termin mali az na marec 😒 inac je rychly ako blesk, 3 nam spravil preventivku za 15 minut max., nerobi cez poistovne, aspon vtedy nerobil, to bolo tak pred 3/4 rokom, takze si tam radsej zavolaj a povyzvedaj detaily od sestry, je mila a ochotna 😉

kankam
30. jan 2012

@libka1 dnes sme boli v MC, že o 17:15 po ceste z mesta obkukneme a nina nechcela ísť domov ... 😵 😉 😵 , musela som jej slúbiť, že vo štvrtok tam pôjdeme znovu, guličky boli nr.1 😵

libka1
31. jan 2012

@kankam aj mne sa tam paci len je to teraz trochu komplikovanejsie s miskom, tak sa tam nie vzdy dostaneme ked by evka chcela 😒

stanka26
31. jan 2012

čaute baby. neviete o niekom kto by rád robil pre AVON?? dajte mi vedieť

mia.k
31. jan 2012

@kankam aj u nás vedú guličky 😉 , vo štvrtok bude asi v bazéne nátresk. 🙂 Len ja neviem,že či my vôbec prídeme,lebo Benjamín je prechladnutý-má nádchu-nechodí ani do škôlky, no neviem,že či do štvrtku vyzdravie. ☹

libka1
31. jan 2012

@mia.k uz zas? to ma z toho chlapskeho vikendu? 😅

mia.k
31. jan 2012

@libka1 áno,prechladol tam. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre