Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

tintiniacik
31. jan 2012

baby a vo stvrtok sa tam o kolkej chystate?

libka1
1. feb 2012

@mia.k 🙄 😖
@tintiniacik my tam budeme okolo 16.00 hod

mia.k
3. feb 2012

Ahojte. Tak ako bolo včera dievčatá v MC? Pochválte sa, keď už som sa nemohla zúčastniť,tak aspoň poreferujte. Ja mám už obidvoch malkáčov chorých-soplavých,takže vyzerá to na ďalší týždeň domáceho "vezenia". 😒

libka1
3. feb 2012

@mia.k boli len ninka s evkou ale uzili si za vsetkych 😀

kankam
3. feb 2012

@libka1
@mia.k veru bolo vyborne, ninka si s evkou sadla,na rozlucku sa objali a vybozkavali 😉
dame repete. Aj my sme pokecali,popestovala som miska zaspominala a vratila 🙂
😉

kankam
3. feb 2012

@mia.k na buduce ked budete fit,sa pridate,budeme radi 🙂

pusinqa
3. feb 2012

ahojte, my sme tiež dáko nestíhali, už mám dlho obe doma, mm po angíne doma a mne ostáva posledné dni nejako zle
a sa nám včera tinka sama odstavila 😕 😲 ja som jej už pár nocí v noci skrátka nedala až nadránom, tak sa teraz rozhodla sama že stačí, večer už nechcela, ani v noci a ráno mi zahlásila : "nie mlieko" 😕 ale zatiaľ nepije vôbec žiadne skúsime ju naučiť piť k raňajkám, večer a ak nie dáme jogurty, syry, lebo čo ja pijem všetko zbaští a chce ale mlieko nie 😒

libka1
4. feb 2012

@pusinqa tak gratulujem, ja myslim ze si to uz potrebovala aby si si oddychla... a to nepitie mlieka bud prejde, alebo ked neprejde tak jogurt, acidko a kvalitne tvrde syry su pre nu aj tak minimalne rovnako dobre ak nie lepsie ako mlieko 😉 mlieko jej vpasuj do polievok a privarkov, to bohate staci
A uzi si ze sa konecne hadam vyspis! 😵

pusinqa
4. feb 2012

@libka1 díky, no veď aj večer kaše nechce len instatnú krupicu a tú robím z taniera mlieka takže večer má bohato, aj jogurt má každý deň, dnes som jej dala nurofen na zuby tak pekne spala celú noc do 8-ej len sa 3-4x pomrvila, super 😀 , aj ja som si lieky na spanie konečne mohla dať aspoň persen bylinkový, hurá

kankam
4. feb 2012

@pusinqa super 🙂 takto aj ninka už pila len hami cca v 14 mes. aj ona sa odstavila. A keď spapá toľko krupice z mlieka tak to je ako keby ho vypila, nina zasa nikdy nechcela krupicu, kaše od hami určitú dobu, ale krupicu som skúšala 3 x a zakaždým sme tlačili my s mm. Tak nech už máte len dobré noci a dobre sa vyspíš - zaslúžiš si to !!! 😉 😵 😉

mia.k
5. feb 2012

@libka1 ,@kankam , tak fajn,že si dievčatá tak sadli a že sa zabavili. Ja sa tam chystám čo najskôr budeme môcť.
@pusinqa aj mne Benjamín prestal približne v tom veku piť mlieko a dodnes žiadne nepije. Tiež som mu dávala len na večeru mliečnu kašu a na olovrant jogurt. Dúfam,že sa aspoň konečne poriadne vyspíš. 😉

kankam
7. feb 2012

už aj ninku zdolali vírusy, sa držala skoro 2 mesiace a má soplík, kašel, včera bola kreš, dnes trošku lepšie, lebo mám dovolenku, tak sa kurírujeme ... 😔

mia.k
7. feb 2012

@kankam no nečudo,že ochorela,pri takomto mrazivom počasí...Tak nech sa čo najskôr vykuríruje. 😉
@pusinqa no čo, spíme konečne?

pusinqa
7. feb 2012

@mia.k mám napísať? dnes sme už aj bez nurofenu skúšali a zaspáva síce dlhšie že sa mechrí ale zaspáva sama neplače len občas na nás kričí, potom spí až nadránom sa budí to sa tak pol hoďku mechrí a budí, vtedy sa na mňa nalepí zásadne, potom zaspí a spíme posledné dva dni že do 10 -ej 😅 , ale nechcem ju budiť veď si to časom upraví lebo cez obed zas od 1-ej spí tak 1,5h a večer okolo pol8-ej ide spať tak nech sa vyspí do sýtosti
ale zas mm je už druhý týždeň doma, má tretie ATB, tým pádom Julku nemá kto vodiť ráno, bude od zajtra zas doma, takže mám dosť perno

kankam
7. feb 2012

@pusinqa no teda super, s Tinkou to máš za odmenu, lne spite koľko sa vám chce 😉 🙂 😉 , chudák mm, teraz sú také hnusné pliagy, kolega dostal zápal plúc a skončil v nemocnici, nie že by som chcela strašiť ...

@mia.k ninka dnes úplne ožitá, už som mala problém vymýšľať program, ale aj ja som si oddýchla ... 😉 🙂 😉 , už má málo soplíka a taký kašel čo sa jej odtrha ...

kankam
7. feb 2012

@pusinqa dúfam, že sa skoro vyliečite ... 😔 😉

pusinqa
8. feb 2012

@kankam on má pľúca našťastie ok len mal ozaj hnusnú angínu nešli mu zraziť 40-ky, to potreboval 2 ATB a na to teraz oslabený chytil dáku virózu chudák, super že je už Ninke lepšie
a večer nakoniec má tu inst. krupicu z mlieka a o hodinku jogurt, ráno vypije zo pol deci mliečka a potom má cereálie v mliečku tak hádam jej to stačí

kankam
8. feb 2012

@pusinqa určite áno čo sa týka mliečnej stravy ... myslím, že môžeš byť kľludná. mm skoré uzdravenie 😉 a celkovo pokoj od chorôb ... 😉

libka1
9. feb 2012

seeeeeeeeeeerus, no vidim ze tu zase riadia nejake virusy hnusne 😝 😝 tak skore uzdravenie vsetkym 😉
my sme mali vcera vystupko v skolke, deti boli krasne a sikovne 😵 aj nasa roztomila macicka krasne tancovala, ucitelky si dali zalezat na obleceni, ich trieda tancovala na pes a macka, chlapci boli psikovia, dievcatka macicky, boli zlatunky
nedame na buduci tyzden zase stretko v materskom? vo stvrtok o 16.00 hod, mohli by sme z toho spravit tradiciu 😀

mia.k
10. feb 2012

@libka1 to nie je zlý nápad spraviť z toho tradíciu. Ak budeme zdraví,radi sa pridáme.

pusinqa
10. feb 2012

u nás sme dobre zacyklení, mm už 4-té ATB chudák, Tin začala kýchať, sopliť asi je trošku prechladená z tejto zimy do toho zúbky a Julka tiež trošku nádchovo vyzerá hádam bude do maškarného plesu ok, včera mala 37, dnes už nič, len soplík trochu má tak naparujeme

libka1
11. feb 2012

@pusinqa 😝 4 ATB teda nie je vyhra, drzte sa

@mia.k 😉

kankam
12. feb 2012

@libka1 @mia.k ja som za 😵 😵 😵

@pusinqa držte sa nech je táto zima za nami ... 😔 😖

libka1
15. feb 2012

baby nechcete niekto ist na toto? mna to celkom uputalo 😀
http://zlavovekupony.centrum.sk/2-mesacny-kurz-...

mia.k
15. feb 2012

@libka1 teda vyzerá to zaujímavo. Aj by som išla,len je to dosť neskoro,až o 20.00h do 21.30h. Ty by si išla?

libka1
15. feb 2012

@mia.k asi ano, aspon trochu vypadnut od deti, mne prave vyhovuje ze je to o tom case, to je uz doma mm
a 10 euri nie je vela aj keby som nahodou sem tam vymeskala 😀

kankam
16. feb 2012

@libka1 @mia.k , dneska poruším začínajúcu tradíciu 😉 😅, máme návštevu, inak by som dofrčala do centra ...užite si to ak pôjdete ...m.

mia.k
16. feb 2012

@kankam no aj ja som plánovala dnes ísť,ale kedže je sneh,tak to chceme využiť a pôjdeme sa sánkovať.

tintiniacik
16. feb 2012

baby chodi vam niektorej dietatko do skolky na Frastackej?neviete kedy tam je zapis?uz som tam aj pisala odpisali mi ze zaciatkom marca ale ze to este daju na ich stranku no stale nic

libka1
16. feb 2012

@tintiniacik mne chodi dcerka, netusim kedy je zapis, zvykne to tam byt na nastenke alebo na ich stranke to najdes ked to bude aktualne www.msfrastacka.sk

@kankam
@mia.k aj my sme dnes radsej behali po snehu ako MC 😉 takze o tyzden mozno 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre