Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

margareta76
3. mar 2012

@kankam Dakujem 🙂
@mia.k Budem sa snazit aj inu fotku vlozit 😉

kankam
4. mar 2012

@libka1 už je malinkému lepšie ?chudiatko, taký malinký, ninka mala takéto teploty 8.mesačná 1 x aj to som bola na nervy ... ☹ 😔 ☹ držte sa ... ty si grogy asi tiež ... ☹ 😢

pusinqa
4. mar 2012

ahojte,
my v poslednej dobe intenzívne mažoretkujeme, včera baby vyhrali svoju kategóriu na súťaži v BA, sa tešíme hrozne, Julkine prvé vystúpenie som tŕpla čo urobí pred nabitou halou ale išla úplne v pohode dokonca bez chýb, žasnem, trému vôbec neriešila že by išla ešte raz, dieťa čo sa 2 roky v škôlke ani s nikým nehralo len sa držalo pani učiteliek, dokopy nerozprávalo pritom je hrozná rapotačka čo sa tak hanbila a toto si sama vybrala že chce na mažoretky chodiť a hotovo
Tinka keď ju zuby nemordujú spinká celú noc, keď ju trápia plačeme celé noci, ale je to každopádne lepšie, inak je škero a lozí všade

libka1
5. mar 2012

@kankam stale sme na tom rovnako, ideme dnes zase k lekarovi, lebo sa ide v noci zadusit od kasla, teplotu pod 37,5 nemal uz od stvrtka a 37,5 ma len vtedy ked ho nacpem nurofenom alebo panadolom 😖 na pocudovanie sa celkom dobre drzim a este nepadam na hubu, ale to bude asi aj tym ze bol vikend a muz pomohol
evka uz nechodi 3 tyzden do skolky ale pomahali s nou nasi a teraz ju svokrovci tak obden beru k sebe 😅 ked sme doma aj s nou tak ako to bude aj dnes, tak je to o hubu, lebo ona sa chce hrat a ja s nou nemam cas tolko vyvadzat tak sa hneva 😔

@pusinqa super ze jej to tak ide, asi cosi take potrebovala, to jej urcite pomoze aj v kolektive aby bola odvaznejsia 😵 je to sikulka, podarena ako pysne drzi ten pohar 😵

mia.k
5. mar 2012

@pusinqa super,gratulujem Julke! Šikulka, je fajn,že ste našli niečo,čo ju baví. 😉
@libka1 no ano,reakcia na očkovanie býva do troch dní,takže je zrejme chorý. ☹ Aj my sme boli dnes u dr. s Benjamínom a zajtra ideme s ním ráno na krv,lebo tiež už má dlho ten kašel. Je to teraz hnusné obdobie na choroby, ale také hnusoby sú teraz,že ani ATB nezaberajú. Stretla som jednu maminu a tá sa tiež sťažovala,že jej drobcovi ani ATB nepomohli a u doktorky som stretla Peťu, čo má Sebastianka,no a ten je chorý už tri týždne, tiež mal teploty, Atb mu nezabrali a mal aj zlé pečeňové testy, a sa mu aj celá koža na rukách a nohách zošúpala. Chodí s ním po vyšetreniach a nevedia mu zistiť,že čo mu vlastne je. Je toho teraz vela tých chorôb... Nech sa Miško čím skôr uzdraví, chudáčik malý. 😢

pusinqa
5. mar 2012

@libka1 skoré vyzdravenie prajeme drobcovi
@mia.k aj Benovi keby prišli na to čo to je aj keď pri kašli čo počúvam veľa deťom ani neprídu na to že z čoho to je

no Julku zas dnes psychologička z poradne čo majú taký rozvojový program v škôlke vychválila na vyhodnotení, že je nesmierne šikovná, či ju nedávame o rok skôr do školy a že ju máme dať do tej triedy pre nadané deti, zatiaľ u nás neprichádza do úvahy ani jedna z týchto vecí ale potešila nás 😵

mia.k
5. mar 2012

@pusinqa no super,to ozaj poteší,ked máš dieťa také šikovné. Ale ja by som ju skôr do školy asi tiež nedávala,nech si užije ešte bezstarostné detstvo a nech sa ešte pohrá v škôlke. Veď jej tá škola neutečie. A to v škôlke robia takéto testovanie detí?

pusinqa
5. mar 2012

@mia.k to mali predškoláci tento rok takú ponuku chodila im psychologička z toho psych.por. centra ponúkli im rozvojový alebo na komunikáciu zameraný program 10x to mali platili sme 10 eur ona chodila na rozvojový robili tam všelijaké úlohy aj na doma dostali a teraz to vyhodnocovala rodičom

libka1
5. mar 2012

@pusinqa super s julkou, sikulka 😵 ani som netusila ze v HC existuje aj trieda pre nadane deti

@mia.k maly dostal ATB, tak dufam ze teraz to uz nejak rozchodime, aj ked v lekarni som zistila ze dostal tie na ktore je Evula alergicka tak dufam ze on to ustoji... vo stvrtok mame kontrolu
dnes tam bolo nenormalne vela ludi, som zirala, my chodime vzdy tak neskor aby tam uz bolo prazdnejsie ale mala som problem kocik zaparkovat co sa to tam hemzilo deckami 😖
evku som dala popocuvat lebo chrchle tiez uz vyse tyzdna ale vraj dobre, len sirup co brala doteraz ma brat aj dalej a prejde to...

pusinqa
5. mar 2012

@libka1 na 6-ke že je nejaká výberová, držím palce nech malý ATB dobre znesie

kankam
5. mar 2012

@mia.k @libka1 @pusinqa , baby keď vás čítam, ja som šťastná, že naša nina to takto zvládla len s tým isoprinosinom, my ako ho nasadíme na začiatku, jej sa ten kašel ani nemá šanca extrémne zhoršiť a väčšinou pri bežnej dávke 2 tbl.denne je do týždňa fit a to mala aj 39 horúčku a asi 6 viróz doteraz 😔
Držte sa , nech je Ben aj Miško skoro zdravý a nech tie atb lepšie znáša 😔

@pusinqa šikovná kočka a super, že ste našli spôsob ako ju motivovať nech je smelšia ... 😉

pusinqa
5. mar 2012

@kankam sama si našla ona si to vybrala a hotovo 😉

libka1
6. mar 2012

niekto sa pytal na zapis v MS Frastacka
http://www.msfrastacka.sk/oznamy.phtml?id5=9066

libka1
6. mar 2012

ahojte, nemate niekto minulotyzdnovy letak z lidla? nieco si tam chcem pozriet a uz som ho vyhodila 😠

mia.k
6. mar 2012

@libka1 nie.
My sme boli dnes s Filipkom na tej rehabilitácii a len ho pozrel dr. a cvičiť ideme až o týždeň. Stále sa nám to len naťahuje a čas beží a nič. Už sme z toho dosť nervózny. Ale čo si pomôžeme? Ben bol ráno na krv s Manželom a že tam narobil riadny cirkus.Ešteže som ja nebola, toto ja nemusím. 😝

pusinqa
6. mar 2012

@libka1 mala by som mať v zbere čo potrebuješ? na nete si nepozerala?
@mia.k no takíto drobci na krv je vždy zaberák si myslím a kde budete chodiť na rehabky tam ako bola sviečkáreň? a čo na neho dr. povedal?

libka1
6. mar 2012

@mia.k 😒 ja tiez mam dupkom vlasy z kazdeho odberu, aj teraz jak mu robili CRP a vytlacala mu z toho drobneho prsteka tak dlho krv tak ma skoro slahlo 😝

mia.k
6. mar 2012

@pusinqa rehabky máme pri okresnom úrade a doktor nehovoril nič.
@libka1 ešteže je Miško malý a nezapamätá si to, zato Benjamína asi tak skoro na odber krvi nedostaneme. Ale je to hrúza pre každé dieťa,to je fakt.

andreak320
6. mar 2012

@libka1 tam jsme byli, tak uvidíme, jestli malou vezmou...

libka1
6. mar 2012

@andreak320 😅 ja som si myslela ze to este len bude ten zapis 😅 akosi som mimo ak je drobec chory, vibec som si neuvedomila ze je uz marec 😝

andreak320
6. mar 2012

@libka1 nevadí, my jsme to stihli, teď už jenom, aby nás vzali 😉 ať je mezi dětičkama

martinkahc
6. mar 2012

Ahojte. najde sa tu nejaka snazilka?

majcaalexko
9. mar 2012

Ahojte mamicky aj ja som s Hlohovca :D

pusinqa
9. mar 2012

@martinkahc @majcaalexko ahojte baby, vitajte

mia.k
9. mar 2012

@majcaalexko vitaj, môj chrústik je o mesiac starší od tvojho, včera mal 11 mesiacov. 😉
@martinkahc ahoj, my sa snažíme neotehotnieť. 😀

libka1
9. mar 2012

@mia.k v prvom momente som miesto neotehotnier citala otehotniet a skoro ma vykotilo 😀 az potom som pochopila ze to je naopal 😅

mia.k
9. mar 2012

@libka1 😀 blázniš?!

margareta76
9. mar 2012

Ahojte, dostala sa mi zaujimava linka, koho zajtra volit http://test.kohovolit.eu/sk-nrsr-inventura-2010...
😉

libka1
9. mar 2012

@margareta76 tak otestovala som sa a vyslo mi ze su mi dusevne najblizsi obycajny ludia a najvzdialenejsi smer 😅 volit OL urcie nebudem 😀 ale pobavila som sa... ale to ze mi je smer uplne najvzdialenejsi tak to je pravda 😀 takze taka polopravda mi vysla, pravdupovediac ja uz nemam chut vobec volit 😝

@mia.k clovek nikdy nevie 😀

martinkahc
9. mar 2012

@pusinqa ahoj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre