Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

margareta76
23. apr 2012

@libka1: Skusim zohnat nejake blizsie informacie. Svagrinej sa Inovcek velmi pozdava - deti tam spievaju, tancuju a taktiez vystupuju na verejnosti, dost sa vdaka nemu osmelili. Chodi tam synovec aj neter, takze neskor by sa aj Misko mohol pridat 🙂 O chlapcov maju obzvlast zaujem.

libka1
24. apr 2012

@pusinqa @margareta76 dakujem babule 😵

libka1
24. apr 2012

@margareta76 ahoj, toto som nasla, ak ta to este zaujima: http://www.hlohovecko.sk/?m=inzercia_detail&id=...

margareta76
24. apr 2012

@libka1: Dakujem velmi pekne za kontakt, ale uz mame objednane detske ihrisko 😉
Pozyvame Vas potom na smyklavku 😵

andreak320
24. apr 2012

ahojte po dlouhé době 😀 máte některá z vás zkušenosti s atopickým ekzemem? bohužel to chytlo i Nica ☹

mia.k
24. apr 2012

@andreak320 tu na koníkovi je o tom dosť tém,skús počítať,myslím,že je aj nejaký osvedčený domáci recept na to.

andreak320
24. apr 2012

@mia.k už dlouho hledám, ale každému něco jiného a jinak ☹ ale díky, jdu to pročíst 😉

mia.k
25. apr 2012

@andreak320 asi ti nezostáva nič iné,len skúšať čo zaberie. Snáď niečo nájdeš. Aj vieš z čoho to má?

andreak320
25. apr 2012

@mia.k no nejhorší to měl po krupici, takže preventivně mléko zakázané, ale i hromada dalších věcí ☹ takže nejíme skoro nic a já když kojím, tak jsem na tom stejně 😒 ale úterý jsem se objednala na alergologii a... 18.9. 😀 skoro půl roku budeme čekat 😠 strašné 🙄

libka1
26. apr 2012

@andreak320 no to je fakt hroza s tym cakanim... my sme boli minuly tyzden a bola som v soku ze sme cakali len 10 dni 😅 u nas sa nastastie teda astma nepotvrdila 😀 😵

andreak320
26. apr 2012

@libka1 no my budeme spíš čekat, na jaké potraviny je alergický 😒

libka1
26. apr 2012

@andreak320 no, clovek si nevyberie 😒 hlavne nech sa to zisti a co najlepsie vyriesi...

andreak320
26. apr 2012

@libka1 nejlepší by bylo, kdyby, že není na nic, ikdyž s tím moc nepočítám ☹ ale zas to bude lepší vědět, ať víme, co může papat 😉

libka1
26. apr 2012

@andreak320 inac este ma napadlo, svagrina ma dost zly atopicky ekzem a jedine co pouziva a naozaj jej aj vyhovuje je modra indulona... a este smrdaky kupele jej dost pomahaju.. a paradoxne teraz ked koji tak ho ma ovela lepsi ako ked nekoji...

andreak320
26. apr 2012

@libka1 ty smrdáky jsem našla, ale že jenom od 3 let, teda jestli jsem našla dobře, a nico má jenom 1 ☹

margareta76
26. apr 2012

Aj kupele v Travnici su zamerane na liecbu atopickeho ekzemu http://www.odlu.sk/
Raz bola v TV relacia o potravinovych alergiach (intoleranciach) hostom bola MUDr. Martina Šintálová http://www.interklinik.sk/vital-personalizovana...

andreak320
27. apr 2012

@margareta76 no to vím, ale "údajně" by měli být od 1.5. zavřené či co 😠

mia.k
2. máj 2012

@libka1 tak ako dopadla nedelná oslava? Hoď fotky.

libka1
2. máj 2012

@mia.k fajn, nemam fotak, MM si ho zobral do roboty 😅

margareta76
2. máj 2012

Ahojte. Viete mi prosim poradit nejaku dobru cukrarku tu v HC alebo blizkom okoli? Ide mi hlavne o torty (jogurtove, tvarohove 😉

libka1
3. máj 2012

@margareta76 skus tuto kocku http://www.tortyodmamy.sk/user/4993/images
ona sem kedysi chodievala, robi krasne torty 😉 ta jahodova mnam co ma v albume vyzera byt tvarohova alebo jogurtova 🙂

margareta76
3. máj 2012

@libka1: Dakujem, skusim ju oslovit 🙂

margareta76
3. máj 2012

@libka1: Ako chutia prikrmy? 😉 U nas zatial nic extra 😒
Mam na vas este jednu otazocku, dnes sme boli v zahradnictve na ulici Kukucinovej a Komenskeho, pozerat nejake dreviny do zahrady, viete mi prosim pomoct kde este tu v Hlohovci predavaju dreviny? Dakujem Vam velmi pekne za odpovede 🙂

libka1
4. máj 2012

@margareta76 nechutia, ked aj nieco zje tak to vyvracia 😝 a normalne sa so mnou bije ked mu to davam 😀 asi ma pocit ze ho chcem otravit 😀 zatial sme skusili len mrkvu a zemiak...

margareta76
4. máj 2012

@libka1: Ja som zacala s brokolicou, zje mozno 2 caj.lyzicky a mozno aj to prehanam 🙂 Nas to co zje uz sice nevyvrati, ale zase ho chudacika velmi napina na vracanie pri kazdom mojom pokuse dostat zeleninu do ust 😝

libka1
4. máj 2012

@margareta76 tak ani moj viac nezje zatial 😀

margareta76
4. máj 2012

@libka1: Mozno im zelenina, ako "velkym" chlapom moc nehovori 😀

libka1
4. máj 2012

@margareta76 no ja zajtra uz skusim masko morcacie, tak uvidime ci ho to presvedci... v kazdom pripade hlasim pokrok, dnes mi zacal otvarat usta, doteraz vobec nespolupracoval a triaslo ho, tak toto dneska vynechal a celkom mu to uz slo.. klop klop... dufam ze mu to vydrzi 😀 😀

dadika2504
4. máj 2012

@margareta76 už nikde, tu je to slabota. My chodíme do PL Spytkowice sa to volá a tam sa dá super nakúpiť a hlavne ceny sú neporovnateľne nižšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre