Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
12. feb 2009

Ja mam vzdy pravdu 😉 Okolie si to sice obcas nemysli, ale ja som o tom presvedcena... 😀 Idem chrapat, som tu len zato ze mojej dcere este chodi 1 flasa mlieka tak som cakala na vhodny cas a ten nastal 😉 Idem ju nakrmit a potom skocim hlavicku do postele. Pekne sny vsetkym 😉

mia.k
12. feb 2009

bru noc.

libka1
13. feb 2009

Bre rano 😀

mia.k
13. feb 2009

Juj,kolko sa tu toho popísalo,odkedy som tu nebola.Neviem či to stihnem všetko aj prečítať. 😀

katarinka1107
13. feb 2009

ahojte maminky.Alionuska kraaaasne torticky.Teda ja som pri alionuskinom albbume stale mlsna 😀 Mas zlate ruky 🙂

libka1
13. feb 2009

No u mna len znasobuju mlsnost,ja som mlsna aj bez fotiek 😀
No Mia, budes si musiet najst cas, aby ti nieco neuslo 😅

janetina
13. feb 2009

alenka krasna torta Puacikovska, skoda ze az o rok budeme potrebovat 😖

mo7
13. feb 2009

ahojte dlho som tu nebola, musim dostudovat 🙂

mia.k
13. feb 2009

Ahoj mo7.Jéj ty si bruškatá.Aj bambi,zakladateľka tejto témy je bruškatá a tiež má termín druhého,len o pár mesiacov po tebe. Pokiaľ viem si z Leopoldova.Aj janetina je z Leopoldova.

mo7
13. feb 2009

uz mi pisala len sme sa potom akosi odmlcali, tak sa tesim ked sa stretneme aspon spoznam zas novu tvar, lebo tu je to hroza a najradsej by som drahemu zdrhla naspat domov, comu on nie je velmi pochuti

mo7
13. feb 2009

ozaj poradte kam by sa tu dalo vyrazit, doma je nuda a uz by sa patrilo aj fotak trosku prevetrat, chudak je v skrini zavrety odkedy som tehotna uz musi trpiet klaustrofobiou

janetina
13. feb 2009

mo7 ..podobne myslienky mam aj ja len on ma stale presviedca ze ked budem chodit do prace mi bude akurat tak ukradnute kde som v akom meste a mobilny sme a ma ja pravdu len teraz na MD je to tu take smutneeeee 😒 a este aj v zime. Ono zasa potom si budem vazit klud na dedinke a POHODU AKU PRINASA LEN A LEN DOMCEK 🙂 ..

mo7
13. feb 2009

no my byvame v cinziaku a este mam na starosti aj babicku ☹ , takze obcas mi ide nervy rozhodit a to si viac vazim ten klud ktory som mala ked som byvala sama

mo7
13. feb 2009

ozaj janetina, vies ze tu v jednom domceku chovaju pstrosa? ja som bola poriadne mimo ked som ho uvidela spoza skla busu 😀

janetina
13. feb 2009

No tak to Ti verim tak to byvas asi tiez pri stanici 😉 , tam blizko nas su cinziaky 😉

janetina
13. feb 2009

ano je tu Emuska 😀 😀 😀 na nasej ulici 😀 😀 😀 , ze vraj ho stary pan dostal z recesie od kolegov a tak ho maju a nas maly ma atrakciu ako hrom 😀 😀

mia.k
13. feb 2009

mo7 a odkiaľ si?

janetina
13. feb 2009

mo7 a co fotis? prirodu ci momentky z ulic*?? popis 🙂

mo7
13. feb 2009

z leopoldova, to verim, ze ma atrakciu, ja som sa chodila na pstrosy pozerat len do zoo a ked som ho zbadala tak som verit nechcela, aj moj maly bude mat urcite atrakciu ked uz bude vacsi, az sa toho este ten pstros dozije 🙂

mo7
13. feb 2009

ja hlavne sport, extremny zjad cyklistov, ale boli sme fotit aj vodnopolistov, lodicky v komarne take rychle tusim maju skratku osy, ale ked je pekne tak aj prirodu, a uz sa tesim na maleho, to bude asi najfotenejsie dieta 😀

mo7
13. feb 2009

zatial sa majte idem nieco spravit na obed aby sme neboli hladni....

janetina
13. feb 2009

no to je zaujimave , tu toho naozaj neni vela mozno v Piestanoch ked su tam dake akcie..kajakari, plavci, behy a u nas na okoli mozno dake kopce 😀 Havran a podobne...

ivulienka22
13. feb 2009

Ahojte babky,
tak môj lazaret momentálne zalahol, aj mužík aj malinký. Spinkajú obidvaja, dúfam že budú dlho, nech mám chvíľku kľud.
s malým som dnes bola u dr., lebo mu neprechádza ani soplík ani kašlík, dávali sme sinupret a nasivin, a začal aj trošku chraptiť, tak som ho išla dať poočúvať. Dal nám Medoclav - atb sirup ☹ naše prvé atb ☹ ale len nech sa mu už uľaví...
Libka Evička ako?? Už lepšie??? No nás atb neminuli ☹ a to sme mali na pláne sa ísť kúpať....s kankam....no ja si ozaj počkám až na jar.
Mia-náš malý tiež nervačí, presne ako mal 8 mesiačikov to začalo, keď niečo chcel a nedočiahol, alebo sme mu niečo nedovolili, začal sa postojačky prehýbať ako luk a vrčal pri tom čo sa tak jedoval. Vždy som ho zobrala a poláskala, alebo zaujala s niečím iným, no neviem či má význam to takto odmala riešiť... no a tak ako libke aj moja mama sa mi teraz smeje že veď má byť malý po kom. ja som sa tiež vo všetkých obchodoch hádzala o zem a nervačila-no strašne zlé decko som ja bola-ja si to pamätám-len tam viem že robili aj naši chybu vo výchove, lebo čo mama zakázala - ocinko svojmu maznáčikovi dovolil, kúpil....a potom som nechápala keď mi mama povedala na niečo nie. Ja sa asi budem musieť snažiť odmalička malému vysvetlovať že aj NIE je slovko čo musí rešpektovať, lebo ak bude ako ja to FAKT nezvládnem s ním!!!!!!!!!!!

ivulienka22
13. feb 2009

Ozaj baby Batole majú aj v Kauflande. Je aj aviváž Batole-bola super, len teraz ju nejako dodžubkali, je to že aviváž/balsam a po uschnutí mi veci nevonali ale skôr smrdkali. Predtým bolo na flaške napísané len aviváž a to krásne voňalo-tak bábätkovsky 😀
Akú aviváž pre detičky používate. Ja periem v Batole a aviváž mám biely silan, kde je bábo nakreslené, ale neviem či je to origoš pre detičky 😒

libka1
13. feb 2009

No Evka nekasle, nema horucku a vyzera uplne zdravo, v podstate by bola v poho,nebyt toho chrapotu a ked jej prilozim na chrbat ucho tak jej na pluckach tak piska.. je to neprijemne ☹
Ja som tiez bola nestastna ze sme prvykrat dostali ATB, teraz ked som zistila ze sme na ne alergicky, co by som za ne dala ☹ 😔 Uz sme mohli byt davno v poho, a takto... zajtra ideme do tych kupelov, ale ona si to asi moc neuzije... teda kupanie myslim, v ostatnom nemam dovod ju obmedzovat 🙄
Aj mne vzdy tatko vsetko povolil, doteraz mu to mama vycita 😅 Ivulienka ty budes asi podobny pripad ako ja 😀 Dufam ze sa nepobijeme ked sa stretneme 😀 😀

libka1
13. feb 2009

Mo tu babicku ti fakt nezavidim... to ako keby si sa starala o dalsie dieta 😝 Niezeby som nemala babky rada, to urcite nie, ale v urcitom veku maju uz svoje maniere a clovek nie vzdy ma na to sekirovanie naladu 😅 🙄

libka1
13. feb 2009

No ja som po dlhodobom prieskume avivaz uplne vylucila, nepouzivam ani na nase pradlo... chyba mi ta vona sa priznam, niektore avivaze vonaju uzasne 😵 ale inac ziadna zmena... davam do evinych veci ocot kvoli dezinfekcii, a kedze periem vacsinou s nasimi spolu tak aj do nasich... bala som sa ze to bude z pradla citit,ale nie je 😉 takze sme sa jednym supom zbavili aj vodneho kamena v pracke 😀 😀 😀 😀 a som uplne eko nebyt minutej vody a elektriny 😅

mia.k
13. feb 2009

mo7,ja som myslela že odkiaľ pochádzaš.Že si z Leopoldova viem.
ivulienka a libka,dík za reakciu na to nervačenie,aspoň viem,že nie sme sami,čo máme také dieťa,a dúfam,že z toho vyrastie.

mo7
13. feb 2009

mia - pochadzam z prievidze, tam bolo po ruke vsetko - aj luky a lesy ci potoky, ale aj kulturne a sportove vyzitie a vela kopcov, a tiez bojnicke kupele, tam je super, sice sa dvihli ceny ale stale to stoji za to

janetina
13. feb 2009

no a preco ste prisli sem ja by som to nespravila,,,kvoli praci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre