Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
5. mar 2009

Janetina to stretnutie je az buduci piatok, piatok trinasteho 😉 aspon dufam ze je to tak, zajtra nemozem 😅
Kankam zmiatlo ma ze si tu okolo obeda pisala ze idete na plavanie, zato som posielala tu smsku, lebo muzovi volala uz davno ze dnes plavanie nebude, tak som si nebola ista ci na teba nezabudla.
Ivulienka ako ste dopadli na foteni? A kde ste nakoniec boli? V Senci alebo v Trnave? Adko spolupracoval? 😵

kankam
5. mar 2009

aj ja akurát chcem napísať janetine, že až o týždeň 13.03.zajtra je06.03 !!! 🙂 JA tiež zajtra nemôžem, ideme do tých čiech ...

Libka no na mňa zabudla, spomenula si až o 15:00 hod. ☹ neva, aspoň som si kúpila plavky a mužovi nahovice, teda mám na skúšanie a dúfam, že mu budú dobré a bola som aj na pošte-zaplatila som si mama aja na Ďalší rok ...

Ivulienka bude mať dúfam, super foto a teda ja som platila za 9 záberov (aj s vyvolaním a cd) cca 1200,-sk, tak som počula že toto vaše fotenie je za lepšie ceny ...

libka1
5. mar 2009

Ivulienka aj ja chcem vidiet fotoooooooooo, spravte si uz albumy konecne 😝 😅 😉

janetina
5. mar 2009

libka kankam dakujem uz mi total sibe 😀 😀 😀 😀

mia.k
5. mar 2009

kankam a vy ste sa kde boli fotiť?Bolo to s Ninkou,alebo ešte pred.
ivulienka,aj ja som už zvedavá,ako ste dnes dopadly.

kankam
5. mar 2009

ja som to sem kedysi písala na začiatku, boli sme v TT u fotografa Bohunického nina mala 1/2 roka a chem ísť sa dať odfotiť aj s 1-ročnou, len neviem či tam, ale to sú originál ateliérové fotografie, možno si dám urobiť menej záberov, ale nin sa mi tak na všetkých páčila, že som neodolala ...

ciarka
5. mar 2009

Babule ste toho ale popisali.
Tak v prvom rade ano boli sme s miou a rozzpravali sme sa aj o stretku.Inak Mia super ze mu chutila ta cervena...
A uz vam prisli vysledky z gastra?Snad to bude o.k.Dnes sme neboli vonku lebo prsi a som z toho na nervy.

Ivulienka-som zvedava na fotky a ako to Adrianko zvladol.

Som za stretko, je jedno ze bude 13.3., moze byt o 15.00, len neviem dokedy bude Sabi spat,chodi spavat o 13.00 a spi bud do 14.30,al.15.00,al.15.30 a potom papame jogurtik a potom by sme mohli prist.myslim ze okolo 16.00 by sme mohli prist.

No a k tt porodnici sa nemozem vyjadrit, rodila som v Ba, no ale je jasne za vsade je aj dobry aj zly personal,i ked ja sa nemozem stazovat.

mia.k
5. mar 2009

kankam,a to akoto že som vaše fotky nevidela. 😠 Rýchlo si sprav album a hoď ich tam.
Výsledky z gastra dnes zase neprišli,už som z toho nervózna.

libka1
5. mar 2009

Neda sa tam zavolat? Ako poznam nase zdravotnictvo bude ta natahovat hodne dlho ☹ mna by uz vystrelo 😝 😠

kankam
5. mar 2009

mia oni sú strašne veľké ešte väčšie ako tie čo robíme s naším foťákom a mám ich dosť problém zmenšiť aj tie, ale skúsim aspoň pár kusov, inak ja som tam tak riadne vyretušovaná a vyhladená, že ivulienka povedala, že som to ani neni ja 😀 😀 😝

kankam
5. mar 2009

no asi vám radšej prinesiem ukázať na stretko mám ešte 2 ks, ostatné mi rodina znárodnila 😎 🙂 😎

kankam
5. mar 2009

a tiež by som asi zavolala na tie výsledky, elbo to si v strašnom napätí, akákoľvek správa je lepšia ako neistota ... ☹ ☹ ☹

drimajova
5. mar 2009

mia, ja teraz chodim okolo pol 2 az 2. Vacsinou len na pol hodku a potom dam malu spat doma na balkone. ale keby bolo pekne pocasie a mala by som s kym hodinku-dve 🙂 chodit a kecat, tak by som chodila

ivulienka22
6. mar 2009

Jééj ja som dnes prvá 😀 😀
Libka neviem či ti prešla včera sms-ka, lebo už pri písaní mi skapíňal mobil, a pri odoslaní skapal úplne. Macke som volala ale už to bolo vybavené.
No ja som čakala že krpec sa po ceste do Senca vyspí a potom bude vysmiatučký, ale prd.. v aute sa rehnil neviem čomu tak strašne že mne tiekli z neho slzy a ke´d sa fotil chcelo sa mu drichmať, prvé dva motívy bol ospatý, potom ja urobím kuk a on kakaný... čo som vôbec nečakala, o takej hodine kakúsiť...chúďa moje....a ja že usmievaj sa chrobáčik...si tak mohol myslieť o mne keď v hovienku sa vyvaľoval. Potom sa fotografke zobudila malá tak sa prebral k životu, spolu sa hrali a bláznili ale to sme už fotili posledné zábery, tak som aj ja zvedavá ako to bude vyzerať. Keď sme išli odtiaľ malý zaspal ešte sme ani nevyšli zo Senca...sakriš modeling ho dostal 😀 😀
Baby čo varíte krpcom, ja už fakt nemám fantáziu...
Včera nám priviezli aj trojkolku-som mu objednala tú Leonardo - bude mať k meninkám, sa teším ako mu ju dám...škoda že má meninky skôr ako narodeninky ☹ potom k narodkám dostane asi niečo menšie.
Libka včera som tak nad tebou rozmýšĺal-ty brďo-ako zvládaš aj prácu aj malú aj domácnosť, fakt by som na to nemala.Ja mám migrénu len z toho že vonku prší a doma bordel 😲

libka1
6. mar 2009

Ani nasa sa moc nechcela usmievat ale ona tým že toľko cvaká nejaký ten úsmevček vychytá 😉
Malú zvládam ako na plný úväzok, prácu ako na polovičný 😅 a domácnosť nezvládam 😔 nedá sa sedieť na 2 stoličkách... budem to musieť neako riešiť, lebo poriadok a pravidelne navarené mám len ten týždeň v mesiaci keď je tu mama, ináč je to v prde.. 😒 😝

ivulienka22
6. mar 2009

Libka, zakiaľ máte kadiaľ chodiť poriadok stačí, a hlavne že je malá napapkaná-variť stále nemusíš, mne by stačilo keby jem od rána do večera chleba či pečivo-aj celý rok v kuse. Varím len kvôli mužovi-aj to nepravidelne-ale malému varím každý deň. Keby sa mi k tomu pridala robota chodíme špinaví, hladní a nervní...fakt klobúk dolu.
Mia čo výsledky???

mia.k
6. mar 2009

Ahojte dievčatá.
kankam,tak prines aspoň tie dve fotky na stretko.
ivulienka,určite budete mať aj pekné zábery,potom ich nezabudni ukázať.A s varením si ja hlavu nelámem,varím v štýle čo dom dá,resp.čo manžel kúpi. 🙂 A meniny má náš Benjamín týždeň po vašom Adriánkovi.Tiež rozmýšľam,že ako to spraviť s darčekmi.
A čo sa týka tých našich výsledkov,budem musieť byť trpezlivá,lebo tá lekárka má toho strašne veľa.Jednak má svoju normálnu detskú ambulanciu,potom gastro-ambulanciu pre široké okolie,ešte robí aj internetovú poradňu na stránke pre celiatikov a ešte musí aj vypisovať listy s výsledkami z vyšetrenia.Navyše tento týždeň sa vrátila z dvojtýždňovej dovolenky, tak sa jej toho určite moc nakopilo.

libka1
6. mar 2009

😉 Tak ja som v pohode aj ked som spinava a hladna... Nervna som malokedy. Mna skor vytocia ine veci 😝 Muz je obcas nervny, vtedy ked je hladny 😅 A Eva je nervna dost casto, ale so spinou to nesuvisi, cim je spinavsia tym je veselsia 😀 😀 Takze je neporiadok v domacnosti vyslovene prospieva, len nech si moc nezvykne, nieze budeme musiet rozhadzovat pravidelne kvoli nej aby sa dobre citila 😀
Ja tiez Eve varim kazdy den, skor manzel ma obcas hladovku 😅 ja tiez varene az tak nepotrebujem, najradsej mam chlieb 😉
Nejdete niekto na maraton lezunov 28 marca? My sme sa prihlasili, tak ak dovtedy nebudeme chodit zucastnime sa 😀
Ja v ten piatok na to stretko pridem len na chvilu 😒 nejak som sa pozabudla ze ideme na cely vikend na Podhajsku, a odchadzame uz v piatok, ale aspon na hodku pridem a pojdeme az potom 😅

mia.k
6. mar 2009

libka,a na čo idete na Podhajsku? A ten maratón sa kde koná,mali by sme záujem. 😉

libka1
6. mar 2009

http://www.bratislavamarathon.com/?k=111&PHPSES...
Kamosi oslavuju 35 a jeden tam ma penzion, tak nas pozvali na vikend... celkom sa tesim, v piatok tam pojdeme aj s Evou, jednu noc tam prespi aj ona a v sobotu si po nu pridu nasi, v nedelu nam ju vratia 😅 Tak budeme po dlhej dobe sami dvaja 😉

mia.k
6. mar 2009

libka,počúvaj,vy ste neakí akční.Veď vy v poslednom čase len žbrílate.Ale želám vám to.Užite si.

libka1
6. mar 2009

Sak podte na ten maratón, požbrílame spolu 😉 Ja sa na to celkom tesim, v ten den mam akurat meniny, tak si spravime vyletik... moze to byt celkom sranda, ked aj nebudeme sutazit pozriet sa urcite pojdeme, som na to zvedava 😀

mia.k
6. mar 2009

A na ten maratón ste sa naozaj prihlásili? Ja by som aj šla,kebyže bývame v Ba.

ciarka
7. mar 2009

Libka a za ten maraton sa nieco plati????

Drimajova-ja by som sa s tebou isla rada poprechadzat,ale az okolo 15.00-16.00,lebo mne mala vspi od 13.00h

ivulienka22
7. mar 2009

Zdravím maminky🙂))
no teda Libka vám je sveta žiť 😀 😀 som sa ti mohla aj ja miesto Evičky narodiť 😀 😀 ja by som taaaaaaaaak žbrílala. Nech už je teplo, aspoň si budem nejaké jednodňové výletiky vymýšlať.
Na ten marotón by som malého keby ešte plazúnil prihlásila, no veď sranda môže byť, len teraz chodí len po štyroch... okrem toho že by sa pustil aj sám chodiť keby to len vedel, raz tak dzugne na hlavu že neviem koľko tých titulov vysokoškolských bude mať.
Mia neboj, dr. sa určite čoskoro ozve a verím že Ben to bude mať dobré.

kankam
7. mar 2009

čafte 😉 😉 😉 libka ty sa máš aj to varovanie počas noci, to si vaši trúfajú zmáknuť ? 🙂

My na maratón zbytočne by sme išli 😀 my nelezieme, len sa na nohy chceme dvíhať a sedieť ...

A stratila som nervy preto som pri pc 😠 😠 😠 -prešvihli sme návštevu v Brne, neskoro sme vyrazili od nich prišli sme až o 20:30 , nina celú cestu nechcela spať bola nervózna som ju mala problém zabaviť s hračkami a zaspala asi 15 min pred príchodom úplne tvrdo, zobudila sa doma a teraz nechce spať už asi 45 min ju uspávame a ja som grogy, lebo na návšteve som nemohla spať(malá posteľ a královná v strede rozvalená, muž skoro spadol z postele) a nina nie zaspať ani za svet, už muž prevzal štafetu a ni jemu sa nedarí... Tak som sa sem prišla ukludniť a idem asi uspávať ja-dúfam, že nebudeme do 1/2 noci hore ... ☹ ☹ ☹

😲 🙂 🙂 aj ja chcem žbrílať !!! 😀 😀 😀

kankam
7. mar 2009

zaspala o 22:30 h ☹ ☹ ☹ , lepšie ako o 24 h ... 😝 😉

libka1
8. mar 2009

Ahojte 😉
Naša zatiaľ štvornožkuje, tak by sa mohla zucastnit 😅 A naozaj sme sa prihlasili 😀 Uz davno, mozno aj pred 2 mesiacmi, takze ak ostaneme v tomto stadiu tak budeme aj sutazit, ak uz bude chodit tak pojdeme aspon pozriet, myslimze to bude sranda... neviem ci vypustia viac drobcova naraz, alebo po jednom, ale skor myslim ze pojde dav, tak to bude ina haluz 😀 Po jednom by bola asi nuda 😉
Kankam tak to si si uzila... tiez sme parkrat take mali ze ja uz na nervy a Eva vo svungu 😝
Nam uz nasi raz takto na noc malu varovali (boli sme na svadbe). Stale som stade vyvolavala a potom sa nam vybil mobil a bol pokoj 😅 V pohode to bez nas prezila, skor ja som mala problem... 😔 Aj na sluzobke som bola na 3 noci prec, ale to s nou bol aj tato (akurat cez den mu pomahala mama), takze to ani nevedela ze nejaka zmena... a to som este vtedy kojila 😒 Zeby bola na mna nejaka upäta sa povedat neda 😝 V podstate je to super ze mozem kam chcem odist, ale niekedy mi je to luto ze nie je taka mamickarka (ona nie je ani moc na mojkanie, ked si ju pritulim tak vydrzi tak 3 sekundy a utecie 🙄 ) Ale vraj neskor taketo deticky ostanu viac mamickove, tak mozno ma to este caka 😅
Ona je v noci inac vcelku bezudrzbova (okrem udalosti ked sa nieco deje nekale -zuby, choroba...). Okolo 22.00 jej dam flasu a potom spi (s vynimkou toho ze sa okolo 2.00 takmer pravidelne pyta k nam do postele). A medzi 5-6 rano si zas vypyta flasu a spi az do 7.30 - 9.00 hod.
Inac k tomu zbrilaniu, to zbrilame mozno posledny mesiac, teraz ta Podhajska, a asi sme dlhodobo dozbrilali 😀 A ja by som radsej jeden pokojny vikend bez vytiahnutie paty z domu a aby som nemusela kukat na ziaden ksicht... akurat na seba do zrkadla... no dobre, aj na Evu a Lubosa 😅
Lenze ked mi nikam nejdeme, tak sa dotrepe niekto sem 😝 Predvcerom sme boli zaviest mamu, tak sme tam prespali a vratili sa vcera vecer... Na dnes mame navstevu 2 dospeli + 2 deti, takze zas je po oddychu (a keby neprisli, tak by svokra vynucovala aby sme prisli k nim, takze doma by sme zas neboli... takze zas rovnaky stav... 😢 😝 )

libka1
8. mar 2009

Všetko najlepšie k MDŽ. 🙂 Prianie mate v albume (č. 9) az kym mi ho nezmazu, asi tam nema co hladat 😅

drimajova
8. mar 2009

libka, mia - neviem sice,co je žbrílanie,ale zda sa, ze je to nieco velmi prijemne. my so Sonickou sa odteraz uz urcite unudime k placu. aspon cez vikendy bol s nami tatino a niekde nas zobral, ale uz prestalo mrznut, tak kazdu volnu chvilu je na stavbe. este ze chodime k babke, to ma Sona straaasne rada.

ciarka, ved ja mozem ist do panskej aj neskor - tak po 16tej. Ale Sona ked nespi v kociku, tak v nom vydrzi sediet nanajvys tak pol hodku. Tak keby ti to nevadilo, ze vas po pol hodine opustime...

a vsetko nalepsie k MDZ dievcata. my sme so Sonickou obidve dostali kvetinky, huraaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre