Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
8. mar 2009

Anka a kedy sa planujete stahovat? Uz sa asi tesis, dom je dom 😅

ciarka
8. mar 2009

drimajova-kludne mozme vybehnut aj na pol hodku.

libka-akoby si pisala o nasej Sabinke.Presne chce sa tulit tak na 3 sekundy a ide prec.Tak to sa mi pozdava keby sa zacala tulit neskor.A tiez jej nechybam,iba niekedy.

kankam
8. mar 2009

libka tak to prianie k mdž ti vyšlo 😀 😀 😀 😝 prekvapko, aj muž sa zasmial-len že by sa mu to ťažko plnilo-už starne 😀 😀 😀 , inak tie fotky sú super, malá je taký šibal na nich ... 🙂 🙂 🙂 a je zlatá 😉

to ťa ľutujem, s tými víkendami(že nemáte ani 1 pokojný) my tiež bojujeme s tým aj chodiť na návštevy, aj ich prijímať,(každý má čas len cez víkend) ale dosť sme to obmedzili, hlavne to kto chodí k nám, aj kamošky som zrušila, keď chceli k nám prísť s malými deťmi 3 naraz-všetko väčšie ako nina, asi by tu bola bomba-malý 2-iszbový byt a 3 šarkani(dosť neustrážiteľní aj vlastnými matkami 😒 ) tak sme dali stretko vonku, ked sa ešte dalo na jeseň a teraz v zime som to obmedzila. Ja si to tak vychutnávam, keď sme niekedy doma sami, ale tiež to nie je veľakrát ...
Anka kde staviate dom a v akom ste štádiu ? Inak každého kto sa do takého niečoho pustil obdivujem ... Viem že keď má niekto dať milióny za starý byt a má lacný pozemok, oplatí sa skôr dom, ale ja by som na dedinu nešla(aj keĎ v hc tiež skapal pes, ale aspoň je tu panská 😀 ) ale môj kolegy čo dom postavil povedal že " ľudský život je príliš krátky aby ho človek trávil nervami so stavaním domu", dnes je ťažké nájsť normálnych majstrov ktorí neflákajú robotu a ustrážiť si to všetko, proste ... Ale dom je zasa dom (tiež som o tom snívala, ale nemám chuť pri dnešnej situácii vo svete zadĺžiť sa na 30 rokov a splácať ešte aj na dôchodku ...)

my sa celkom mojkáme 😎 🙂 😉 dáva mi otvorené pusy(keď sa jej chce) 😀 😝 a jašíme sa a potom natŕča krk a musím ju bozkávať 😀 😀 😀 proste mamina cica ...

libka1
9. mar 2009

Chcela som ist dnes konecne na prechadzku s malou a prsi 😝 Vcera ked sa dalo sme neboli kvoli navsteve a teraz toto.. nejak nam nepraje... zas bude znudena a bude vyvadzat 😅

kankam
9. mar 2009

ja som sa tiež tešila s ninou von a my sme tiež včera boli na návšteve, tak tiež som bola na nervy ráno... už to nemá konca kraja ... 😠 😠 😠

kankam
9. mar 2009

mia, idem niečo kuchtiť nine na obed, ako to dopadlo s tou červenou šošovicou-myslím v noci 🙂 ? a s čím si to skombinovala na obed ?

libka1
9. mar 2009

A mozno pojdeme, vyzera to celkom nadejne momentalne 😅

libka1
9. mar 2009

Takmer plešatý muž príde k holičovi a hovorí, že chce nápaditý a extravagantný účes. Holič mu teda navrhne, že mu urobí účes Ferdo Mravec. "A to je aký?" zaujíma sa chlapík. "No, máte len tri vlasy, tak vám jeden vytrhnem a z dvoch vám urobím tykadlá."

janetina
9. mar 2009

Ahojte....
Libka dakujeme za prianie je supeer od Teba ako vzdy 😉 😉 😉
my sme vonku boli ale fuka ako cert a ked chodime bez kocika je to obtiaznejsie....teraz uz spiime uf 😎 . My sme mali tiez pestry vikend..mm slavil okruhliny tak tu bolo disco 😀 😀 😀 😀
idem spratavat a upratat 1 izbu hore na poschodi...ideme robit kancelariu 😉 ...mame taky bordel v papieroch ako sme sa prestahovali tak uz je najvyssi cas 😎

libka1
9. mar 2009

Tiež sme boli vonku... raz fukalo ze nas islo odfuknut, o chvilu zas nie... 😒 aspon sme sa stretli s miou 😵

kankam
9. mar 2009

ja som bola vyniesť smeti a zhodnotila som to tak že nejdeme nikam, nejaká som nanič-bolí ma hlava a tak, tak som sa nechcela dať vyfúkať ... 😒 Dúfam, že zajtra bude lepšie ... Spala nina so mnou poobede a keďže som poskytovala servis ako v noci, dala dudel a tak tak ťahala až 2 h skoro 😲 ja som spala tak cca 30 min, ale aj to pomohlo ...
Idem sa dať teraz večer pomasírovať -nebola som na masáži 2 roky a strašne to už potrebujem tak sa mooooc teším ... 🙂 🙂 🙂

libka máš IP

mia.k
9. mar 2009

Ahojte.
libka,ja som nevidela prianie k mdž,a v albume už žiadne nemáš... ☹ Ale zato tam má Evka super fotečky. 😉
janetina,môj manžel mal tiež včera narodky,tiež sme robili väčšiu oslavu,preto som tu cez víkend nebola.
A s tým túlením detičiek vám závidím,lebo náš Benjamín sa ku mne netúli vôbec,ani na tri sekundy. ☹ Pred pár dňami som ho učila ma pohladkať,a on namiesto pohladkania ma buď pošticuje,alebo mi pichne prst do nosa. 😅
kankam,tú šošovicu prežil Benjamín úplne v pohode,vôbec ho nenafukovalo.Ja som mu ju robila na večeru,namiesto kaše, a to tak,že som ju uvarila so zemiakom a trochou petrž.vňatky,primiešala UM a rozmixovala na kašu.A ešte som do nej pridala trocha sézamového oleja.
A čo stretko,ako to vypadá? Koná sa teda v piatok?

mia.k
9. mar 2009

libka,inak super vtip s tým ferdom mravcom. 😀 😀 😀

Heslo dňa:
"Vážení priatelia,tak finančná kríza dorazila už i ku mne.Jem plesnivé syry,pijem staré vína a to auto,čo na ňom jazdím, nemá ani strechu."

kankam
9. mar 2009

dobrý vtip mia, kiež by sme aj my mali také problémy ako dotyčný ... Ale na plesnivec ešte sem tam máme s tým ostatným je to už horšie 🙂 🙂 🙂 Práve som prišla z masáže a som mierne dorasovaná 😀 , ale dobre pomasírovaná 🙂 😉 , dúfam, že zajtra sa budem vládať hýbať ... 😀 😖

tú šošovicu skúsim, dúfam, sa zajtra dostanem do mesta a kúpim ju, už aj chrupky nám došli. Inak ja som bola v cz na nejakých drobných nákupoch a napr. od hami frutapura to majú za 56 czk a v SR okolo 80,-Sk, tak sa to tam oplatilo, aj plienky som kúpila na balíku cca 100,- Sk šetrím, ešte oproti slovenskej akcii 😲 😉

myslím stretko platí, aspoˇn pre mňa

drimajova
9. mar 2009

libka, ak budu peniazky, tak by sme to chceli do konca roka dokoncit.

mimochodom, ideme na vystavu nabytok a byvanie do nitry. plan bol ist v nedelu, ale stevo zahlasil, ze si berie na piatok volno a ze ideme.
tak vam musim dat kosom na to stretko v cukrarni.
drzte palce, aby sa nam tam zapacila nejaka kuchyna, lebo stale nemame ani zdaleka vybranu

kankam, staviame v dvornikoch (cca 10 km od HC). tiez sme mali dilemu: mesto-dedina. ale ja som tam vyrastla, spolu sme tam rok byvali, pozemok je krasny (snad aj domcek sa nam tak vydari) a byva mi tam sestra a mama, za ktorymi aj tak stale chodim, tak takto budu blizko (a segrine decka sa s mojou zboznuju...). Az na obdobie, ked som studovala na vyske v BA a byvala na intraku s akcnymi babami som vyhody mesta nikdy nevyuzivala, tak to na dedine nebude ine.

Sonicka bola naucena nastavit tvaricku, ked som si pytala boztek. ale dnes som cmukala kacicku a odteraz mi namiesto licka nastavi tu tvrdu hracku!
😉 ucenliva...
ale je skor "mojkava" ako nie

janetina
10. mar 2009

bre ranko
jej uz je vystava nabytku, akurat vcera sme sa bavili s muzom nech pozriem na nete tak uz viem...aj my sa chystame kvoli detskej izbe a nejakym uloznym priestorom.....

drimajova
kolko staviate? Uz dlho? My sme prerabali 1 podlazie na dome cca 1,5 roka , ale tak pianko a svojpomocne mm a moj ocino.. bolo to tazke obdobie ked nas maly nemal tatu pri sebe ale uz je to za nami 😎 nastastie

co sa tyka tulenia toho mam priehrstim vecer ked ideme spinkat to si ma pritiahne ako milenec ku sebe, pusinkuje ma len ked ma velmi velku naladu len sa tak tuli to stale, ale ked bol mensi pusinkovala som vsetki zvieratka co mi podaval 😉 , postupne teda ja jeho a on nas a zvieratka
asi je dobre ho ucit empatii ze mas akoze bo a on ta pohladi to robime stale a fukame si bo ...on mne ja jemu 😀 😀 a tatinovi

libka1
10. mar 2009

No musim aj ja nejak pestovat tu empatiu v nej 😅 zacneme pusinkovat asi tiez zvieratka 😀
my sme tiez rozmyslali ze kedy bude ta vystava a tot tento vikend, my nemozme, uz mame ine plany, tak detsku aj tak budeme zariadovat az na rok a ostatne nepotrebujeme 😅 ja este neplanujem malu davat do jej izby, zatial tam ma len ihrisko, nevedela by som si to predstavit bez nej, a ta izba je aj dost daleko od spalne, tak by to bolo aj nepratkticke 😉

mia.k
10. mar 2009

Ja tiež rozmýšľam,že by som išla na výstavu do Nitry,síce nič momentálne neplánujem zariaďovať,ale mňa to baví,šla by som sa trocha pokochať.Rozmýšľam,že by som šla v sobotu,sama,a manžel nech doma varuje.

janetina
10. mar 2009

ahojte
libka my tiez neplanujeme aby maly spal samostatne. len potrebujeme postel kupit a spravit si prehlad co je na trhu. Zatial bude mat velku postel s nami v spalni,,,ale v dolnej izbe chcem dozariadovat taku dennu detsku izbu cize nabytok kompatibilny s postelou napr police a podobne prkotinky-potom ak bude vacsi to prehodime hore vedla spalne. Ikeu mozem len asi ako doplnky a zatial sa my pacil Gazel.cz vcelku pekne prevedenie...tak uvidime cim ma tam ohuuuria 😉 ...ja planujem na sobotu len som zvedava ako to bude s nasim chrustikom. Ten tam budeee lieeetat...a my nic nuvidime 😀 😀 😀 😀 ako minule v Ikea
mia hadam dam maleho radsej strazit tiez dobry napad 😎 😀 😀 😀
libka1 ano my sme pusinkovali a tiez ho ucim nenicit teda nebuchat vsetky hracky co ma tak sa snazime rozvijat 😎

mia.k
10. mar 2009

janetina,veď dones Timka k nám,manžel bude varovať šušnákov,a my môžme vyraziť spolu na výstavu. 😉

ciarka
10. mar 2009

babule tak ako????????Plati to v piatok to stretko??????lebo keby nie isla by som kadernicke,na piatok na 16.00 by ma objednala,tak by som chcela vediet.Inak az na buduci tyzden by som isla.
Prosim dajte vediet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aby som sa vedela zariadit.

kankam
10. mar 2009

zdravím tesorino 🙂 🙂 🙂
ver mi, že som ťa nespoznala a mám pocit, že vtedy si ešte nemala foto neviem 😎 , ale sa polepšujem popozerala som aj tvoj album, teda malý je krásny 🙂 🙂 🙂 😉 naposledy som ho fakt videla v zime, s tatinom a videla som teda po dlhšej dobre aj teba. Inak ako malý poslúška, dobre spinká, alebo trápi maminu ? My sme dnes s ivulienkou pobehali trochu mesto a sekáč, niekedy keď budeš chcieť, neviem ako chodíte von, môžeme ísť spolu voziť ... 🙂 🙂 🙂 pozdrav martina odo mňa

libka1
10. mar 2009

A ty si nesla plavat? 😕

libka1
10. mar 2009

My by sme chceli taketo nieco do detskej, ale az o rok, od tejto firmy mam katalog z minulorocnej vystavy a ten nabytok sa mi paci
http://www.domestav.cz/cs/katalog/patrova-lada-...

libka1
10. mar 2009

No ja dufam ciarka ze to stretko plati. Ja tam pridem 😅

janetina
10. mar 2009

libka1 tak aj tie su podobne tym gazelam , velmi pekne dufam ze si nieco vyberieme 😉
mia dobry napad 😉 , len my ideme este aj na navstevu tak nabuduce 😉 😉 😉

libka1
10. mar 2009

Prave som kukala a naozaj podobny styl 😉 My na tu vystavu nejdeme teraz prvykrat po dlhych rokoch... v podstate vsetko co mame v byte okrem kuchynskej linky je kupene tam 😅 tak tento rok budeme sporit a na buduci si to vynahradime 😀 😀

tesorino
11. mar 2009

kankam ahoj 😀 no som rada ze si ma uz nasla 😀 😀 maly poslucha je zlatucky, niekedy ani neviem ze ho mam , prehra sa bud na hrazdicke, alebo na kresielku a uz sa vie oplasovat a jasit 🙂 je suprovy, ale v noci stale papkame kazde dve hodky a mame problem ze ho viac krat za noc boli brusko lebo ma prdiky a nejak mu same nejdu von ☹ dnes to bolo take ze som boloa kazdu hodku hore potom sa zobudil 2x po pol hodine tak som mu hadickou pomohla ale aj tak uz moc nenaspal. ☹ niekedy je to lepsie a niekedy taketo, no dufam ze nam to coskoro prejde, uz by som sa aj rada vyspala 😅 no von chodime 1x za den a ako kedy, niekedy okolo obeda a niekedy poobede. dnes sa chystam doobeda, lebo som bola vcera u lekara a zabudla som si vypytat vigantol, tak pojdem na polikliniku, budem mat prechadzku 🙂
a ako ninka, jaka je z nej uz krasna slecna, ja som vas videla tiez davno a strasne narastla 🙂 no mozme sa dohodnut a ist vozit spolu 😉 😉

libka1
11. mar 2009

Zase jeden krasny slnecny den pred nami 😀 😀

janetina
11. mar 2009

ahoj Soni 😀 😀 😀 ano este sme na tom dobre v NR prsi od rana tu sa to zatial stahuje.....ja idem rychlo pobehat po vonku mozno sa uz nebude dat ze jo....ale aspon je teplejsie...tato zima ma zabila 😒 otras dlha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre