Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

petusaaa
12. mar 2009

a 51 stran 😀

supeeeer. tak libka hadam nedostala infarkt z tej strany predtym 😀

ale vazne, keby ste vedeli o nejako volnom lacnom dome, takm mi dajte vediet 🙂

janetina
12. mar 2009

hmmm odporucam Leopoldov mas tam vsetky mozne spojenia.....kvoli praci a popripade aj kvoli dochadzke maleho raz do skoly TT, Ba, PN je to tam ok....vsak pozri hlohoveckoo tam chodis asi? vsak urcite ceny klesly...jeden bungalov som tam videla rozostavany 1,7mil??? 😉

petusaaa
12. mar 2009

janetina, len dokoncenie bude stat tak dalsich 300 000. a kto by predaval taky nedokonceny barak 😕 a nam tolko nedaju, teraz banky nechcu moc penazi davat 😔
na hlohovecko chodim, len nic nove nenachadzam

libka1
12. mar 2009

bola som u svokry, keby som vedela ze zajtra neprides mohla som ti hodit tie dvdcka... sli sme cez trakovice 😅
no neva,inokedy...
janetina ja som stranku neroztiahla,to mia bola pachatel... nikdy by som si nedovolila nieco take urobit 😀 ja som sa len zapojila do zachrannej akcie 😅 😀 inac petusa ma pravdu, jednoduchsie je dat to vymazat adminovi, ale aj toto je celkom zabava 😀 😎
Petusa byvate s rodicmi? Nechcelo by sa mi s takym malym babenkom stahovat, ale teda ani spoluzitie viacerych generacii nie je nic pre mna 😝 Tak stastnu ruku pri vybere toho spravneho domu a nech neskoncite niekde v nejakom zapadakove... 😉

janetina
12. mar 2009

libka aha ja ani neviem co som sposobila ja to nenapravim??? 😒
petussa ano stastny vyber este raz

mia.k
12. mar 2009

petusa,tiež ti želám nech si dobre vyberiete.Potom poreferuj,ako sa vám páčilo.
libka,kankam,ako bolo na plávaní? Pochválte sa.
Babule,zapamätajte si,že Quele rozťahuje stránky.Ja som to síce vedela,ale napriek tomu som to dnes riskla,lebo sa mi ten link nezdal tak dlhý,ale bol sakra že dlhý.Druhý krát už neriskujem. Slubujem.

libka1
13. mar 2009

😅 Plavanie nebolo 😅
Kankam ma cosi s masinou,tak nepise 😉
Quelle je skvele 😉

libka1
13. mar 2009

Vonku prsi, zatial ani stopy po poladovici 😀 Stretko by mohlo byt zrealizovatelne 😉

libka1
13. mar 2009

slnko 😀 😀 😀

janetina
13. mar 2009

ahojte
quelle je supeeer ako vidim po vsetkych strankach...sorrryyyyyyyyyy
libka a no lslnko ja sa taaaak tesim uz len aby sme nezaspinkali, lebo vtedy akurat spinkame 😉

libka1
13. mar 2009

No, a mas faro? Alebo musite prist busom? 😉 Zatial to vyzera velmi nadejne 😵

kankam
13. mar 2009

čafte, 🙂 sa smejem čo ste to tu porobili, ja že čo ste tolko popísali a to toto... 😝 😀 tak si dám aj ja pozor ...

konečne som na príjme, muž včera od 17:00-24:00 robil s pc -preinštalovával celý pc a chvílami ho už chcel vyhodiť von oknom 😠 ☹ ☹ namakal sa ..., ale aspon ideme ... 🙂 😉

libka ešte že som ti hodila to číslo, akurát som vstávala od malej , tak som bola ešte rozospato-nekomunikatívna, tak dík, že sme sa neprehnali ... 😉 🙂

dnes o 15:00 sa budem snažiť, teším sa ... 🙂

ivulienka aj ja som si všimla, že alionuška už dlho nepísala, minule som na nu myslela ...

janetina
13. mar 2009

no nemam faro lebo mm robi v Nr a to tam asi by bol problem sa odtial busom dostat
pojdem na buse a spat ma zoberie na aute mm
ano vyzera to nadejne a aj vietor sa mi zda ze ustal, ale hlasia dazd 😒 na meteo 😠 😠 😠 😠 😠

libka1
13. mar 2009

dazda sa nebojim 😀 eva ma plastenku a ja dazdnik nepouzivam takmer nikdy 😅
kankam ja som tiez nebola moc komunikativna... zvonil mi druhy telefon, tak som ti pomaly zlozila ani si dopovedat nestihla 😝 sorrryyy no a ja momentalne fungujem na sluzobnom notebooku, mne sa to nase pokazilo uz zhruba pred mesiacom, tak by som bola uplne mimo keby nie tejto starej herky 😝 uz nechceme do toho povodneho notebooku vrazat, ale kupime si nejaky poriadny pocitac, nech je aspon par rokov pokoj 😎

kankam
13. mar 2009

ved muž si dal urobiť poriadny stolový pc a 3 roky sme mali pokoj ...ale včera som myslela, že fakt poletí 😝 😀 😀 😀 😒 ale mám doma šikovníka-zdolal ho 😀 😀 😀

v pohode, ja som nemala pocit, že si zložila 🙂 , ja som ani nepočula, že mám sms, tak som nemohla potvrdiť príjem 😎 😉 🙂

libka1
13. mar 2009

Tak mi mame dnes zase den D, aspon ze uz zaspala 😝 Stihla sa 3x pokadit (nastastie do plienky), 1x ocurala sedacku a 1x manzelsku postel... Pri tom 3 kakani som ju podozrievala ze to robi len zato aby nemusela ist spat 😅 No nic, zly zaciatok dobry koniec 😀

ddadusa
13. mar 2009

čaute, ja som tu dnes po prvý krát, poznám kankam a ivulienku osobne. Čítala som že dnes máte stretko. To je super že sa takto spoznáte a následne sa aj stretávate.

libka1
13. mar 2009

Ved prid aj ty.. to bude rychle zoznamenie, dnes prihlasena a hned aj osobne zoznamena 😅 😀

mo7
13. mar 2009

ahojte, aj ja sombola vcera v nitre, ale asi v polovici som to vzdala - vela chodenia 😒 , moje nozkyakosi odmietli spolupracovat
v poondelok som bola v tej trnave na kontrole a stravila som tam takmer 5 hodin cakanim na lekara a nasledne na dalsieeho na ultrazvuk, maju to tam dost blbo zariadene
vysetroval ma tusim dr. Cech a bol v celku zlaty
ozaj co sa stretka tyka, kedy ides janetina na bus zviezla by som sa s tebou, aspon by som to nemusela tolko hladat po hc
ak teda pojdes
ale v nr sme si vybrali novu postel tak to salo za to 🙂

ddadusa
13. mar 2009

Možno sa mi aj podarí, dnes idem aj tak do HC. Spoznať nové tváre, ktoré možno z videnia aj poznám. 🙂 😲

libka1
13. mar 2009

Na tej poradni je skoro stale cech, malokedy niekto iny... a naozaj sa tam vela caka 😝
Eva este stale spi 😕 aby to nevyzeralo ze sa stale stazujem, s tymto stavom som velice spokojna 😀 😀

ddadusa
13. mar 2009

Libka, aj tá moja je ako šípková ruženka. Len čo sa zobudí, už si žmolí očká čo sa jej chce spať. Je to super. 😵

janetina
13. mar 2009

ahojte
zdravim ddadusu 😉
Mo7 este som nezistovala bus, auto dnes nemam skoda 😒 by sme sa zviezli pohodlnejsie...ja sa len bojim ze my maly akurat o 14h zaspi alebo bude riadne vynervovany....a dazdu...ono kym je to male tak to strcis do kocika a co s velkacommm...nemame prsiplast 😉
Ty by si bola kedy schopna ist?

petusaaa
13. mar 2009

baby a nezabudnite mi fotky porobit!!!!!!!!!!!!!!!

a dakujem, budem sa snazit nieco fajn vybrat 😀 s nejakym velkym dvorom, nech nabuduce spravime stretko u mna 😀 😝 😎

dnes mame 5 mesiacov 😎 my oslavujeme na piatky 13 😀 😀 😀

libka1
13. mar 2009

Gratulujeme k vymesaciu, to by mohlo priniest stastie pri vybere domu 😅

janetina
13. mar 2009

petusaaa gratulujeme malinkemu a aj maminke...aj my to ratame este stale na mesiace 😉 .....
ano velky dvor, treba vybeh tym nasim sintrikom 😀 😀 😀

janetina
13. mar 2009

ozaj na kolku? na 15h?

janetina
13. mar 2009

rozmyslam ze ak ano risknem to bez kociku ..... 😉 ,

libka1
13. mar 2009

my tam na 15 budeme ak nas nieco neprekvapi 😅

janetina
13. mar 2009

vsak to v Nr leje prave 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre