Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

ddadusa
18. mar 2009

Ja som už deti v škôlke mala. A aj tak som potrebovala svokru. Keď som pre nich mala ísť z roboty, boli tam posledné a ráno som ich vodila ako prvé. Ja neviem ako tí rodičia brávajú deti domov keď pracijú a moje tam bývali posledné. A robila som normálne do 15.30. Tak ich babka brávala skôr, ale potom bol zas cirkus u babky že nechcú ísť ešte domov atd.

janetina
18. mar 2009

ddadusa ako si to pekne napisala o Aliounuske az mi slzy vyhrkli.... ☹
a co sa tyka skolky presne tak to chceme aj my aby nebol posledny / uz mozno aj zamknuta skolka 😀 /tak ho budu bravat nasi a my si ho u nich vyzdvhneme..je to tazke v praci chcu aby si pacovala od mrku do mrku a mat deti to sa s tym nezlucuje ak nemas pomoc rodiny

ddadusa
18. mar 2009

Ja som si nemohla dovoliť, teda mohla ale nerobila som to, aj ked boli deti choré, ja som ich nasáčkovala k svokre a išla som do roboty. Ivetka ma pozná, môže potvrdiť. Niekedy som ich tam odvliekla už večer, celú noc som pri nich sedela a ráno do roboty. A myslíš si že si to v robote niekto ocenil? Práve naopak. Možno záleží na tom kde robíš. Ja som myslela že máme dobrú robotu, no..... Ten kolektív, že Macka, Ivetka?

janetina
18. mar 2009

ano chapem to , ocenenie ziadne a kolektiv nie je nikde idealny 😉 , som realista uz 😎 , pocujem to odvsadial

libka1
18. mar 2009

ddadusa a ty skade vies ze kde byvam? 😕

libka1
18. mar 2009

aha, asi z tych starych pisaniciek 😀

libka1
18. mar 2009

jaj no vsade su ludia co naseru a buduju karieru tym ze sa stveraju po chrbtoch okolosediacich 😀 ja uz neriesim, inac by som scipla od jedu 😝 😀

libka1
18. mar 2009

A von nejdeme ☹ sice svieti slnko, ale dost tam fuci zase, takze smola. mala v kociku uz neoblezi, sediet v takomto vetrisku nemoze, to by zas celou cestou len slzila 😝 😢 a tak som sa tesila 😢

kankam
18. mar 2009

aj ja som si myslela, že máme dobrú robotu ... ☹ a kolektív sa celkom dal dokial sme tam boli starí harcovníci, ktorí sme si pomáhali a podporovali sa a udržiavali to čoho naše vedenie nebolo schopné, tak sme išli a makačenkovali ... potom sa to začalo pomaly rozpadávať-kolektív, lebo poodchádzali baby na materskú a potom do iných firiem-už pretiekol pohár ... tak teraz tam je fakt "super" kolektív ... !!! ešte že sme odišli na tú materskú ...

kankam
18. mar 2009

takých bolo u nás libka habadej ... čo neváhali klamať a robiť z druhých idiotov a ešte sa im to verilo a dostali za teba prachy ... Mne niekedy bolo až zle z toho, hlavne ako to niekto nie je schopný vidieť, aj keĎ mu to ukážeš čierne na bielom ... To už za tým potom je niečo iné ... 😠 😲 😢

kankam
18. mar 2009

že ivulienka a ddadusa 😀 😀 😀 😝

janetina
18. mar 2009

ble ble nespominajme na to 🤐 este sme na MD 😉 uzivajte CARPE DIEM

ddadusa
18. mar 2009

veru užime si pokoja. 😀 😀 😀

ddadusa
18. mar 2009

ja dnes idem do hc okolo 14 hod na uliciach budem čakať na moju mažoretku. macka, ivet asi sa nepripojíte kým sa nezlepší čas, čo? tak budem musieť ísť našim. 😒

libka1
18. mar 2009

tak ja si ho moc neuzijem, mna nonstop niekto vytoci 😀 ale inac pohoda, bolo uz aj horsie 😀

ddadusa
18. mar 2009

a čo ťa vytáča? 😕

libka1
18. mar 2009

robota 😀 a ludia v nej... su tak 50 na 50... niekto je fajn, niekto je total hovadic... nevyberiem si 😉 hovadicom sa snazim vyhybat, ale nie vzdy sa da 😝

ddadusa
18. mar 2009

ked som ostala tehotná dušovala som sa že sa po roku vrátim. Muselo by mi riadne šibať 😝

libka1
18. mar 2009

no ja som sa vratila zo sebeckych dovodov...aj po pol roku som sa musela do toho znovu dostavat, lebo som vela pozabudala 😝 nastastie sa to rychlo obnovilo 😉 neurobila som to ani kvoli zamestnavatelovi, ani kvoli peniazom (aj ked je to velmi prijemny bonus 😀 ), ale kvoli sebe, kvoli svojej buducnosti a tym padom aj kvoli svojej rodine...
no dobre, podme k prijemnejsim 😅 temam
zacala som sa po tom ako som dokojila priserne potit, uz to trva 2 mesiace, myslela som ze to prejde, nemate s tym niekto skusenosti? uz mi to lezie na nervy znacne 😝 aspon ze mi uz vlasy nepadaju...

janetina
18. mar 2009

no aj ja sa bojim zabudania ktore mam teraz strasne caste...cim to je ze zabudame????

libka1
18. mar 2009

starneme? 😀 😀

kankam
18. mar 2009

aj nám by libka dobre padol taký bonus 😉 (ale dá sa aj bez neho, tato maká chudiatko a keď nemáme veľké nároky tak ok), aj keď ja si pri nine prácu neviem predstaviť, teraz možno skôr, tak na 1-2 h denne, ale to je málo a doma by nebolo nič urobené-ani uvarené ani nič ... a varovať ju nemá kto, ona je mamina, strašne je na mňa nalepená a od 1/2 roka to už vôbec nebolo možné ...

ddadusa dneska strašne fúka, aj by som išla von, ale do takého vetra sa mi nechce, ale zajtra nie je plávanie, keď bude menej vietor, by som poobede išla, môžeme si cvrnknut ... 🙂 😉

ddadusa
18. mar 2009

O.k. Ešte chodíte plávať? Myslela som že ste už boli minule naposledy 😒

libka1
18. mar 2009

uz nam to 2 tyzdne odpadava 😝 mozno zrusili kurz uplne len my o tom nevieme 😀

petusaaa
18. mar 2009

ahojte, tak domcek mame uz vybrany, je to taka zrucaninka, ale MM chce opravovat, tak ho nechavam. ved prinajhorsom predame 😠 😀 😝 kupujeme v bohuniciach, co je uz sice TT, tak dufam, ze ma odtialto nevyhodite 😅
dnes sme boli s malym u ocnej a vyzera to tak, ze budeme musiet ist do TT, lebo mu stale zachadza jedno ocko. tak som zvedava, co sa z toho vyvinie. povedala, ze bud okuliare, prelepovat, mozno operacia. tak ma potesila 😢 😢 😢 som si uvedolmila, ze maly ma 5 mesiacov, a kazdy mesiac sme u nejakeho dr (a to samozrejme nepocitam poradne) 🙄 🙄 🙄 uz som z toho nestastna...

alionuska
18. mar 2009

ddaduska,ty si zlata.Ja ta mozem ubezpecit,ze my zeny sme vo svojom vnutri silnejsie ako si myslime...ja ked som este nemala deti,som vzdy plakala pri pomysleni na to,ze by sa mojmu babatku nieco stalo,alebo ma dojal hociaky film..narodenie dietatka...a tiez som si myslela,ze by to bol koniec mojej existencie a nevyrovnala by som sa s tou bolestou...je to tazke,ale zvladnut sa da vsetko.... 😢 Vela mi pisete,ze som silna a taaak,ale je si pripadam ako slaboch,ktory sa s tym nikdy nezmieri...Nikdy proste nezabudnem..ja nevravim,ze placem kvoli tomu kazdy den,ze mi zomrela Dianka,ale je to vo mne...zijem s tym a myslim na to tak podvedome,ze si to ani neuvedomujem...ten smutok sa z mojej krehkej dusicky nikdy nevytrati... ☹ A aj ked budem mat dalsich 5 deti nezabudnem na to,co ma postretlo...nuz vidis,mozno kedy som bola taka silna,tak sa otrasiem a idem dalej a nezatazujem si tym hlavu,lebo aj tak tym nic nevyriesim...
No ale tak teraz som taka spokojnejsia,ked cakam to malinke babatienko a este sa nam aj tatik vratil domkov po 4 tyzdnoch,tak sa teraz tesime,ze sme spolu-Rodinka! 🙂 Preto sem aj menej chodim,ale ja sa polepsim! Slubujem!!! 😀 Len co opat odcestuje,som tu stale,nebojte! 😀

alionuska
18. mar 2009

petuskaaa,neboj a nebud smutna.Keby si videla moje fotky,ked som bola taka mala...na kazdej skulim ..som sa na tom smiala a mama ze to deti robia! A teraz mam aky neodolatelny pohlad! 😀 Same sa to napravi...neboj,to bude dobre a malinky bude o.k. Moja sestra nosila od asi 4 rokov okuliare a v osmej triede ich prestala nosit a jej sa uplne upravil zrak.Niekedy nasi doktori skor ublizia ako ppomozu...a to mala cele detstvo komplex,lebo musela nosit okuliarky a zrak sa jej iba zhorsoval...Tak sa nenechajte vyplasit a pekne pred takym zakrokom,ako je operacia ocka,by som ti doporucila navstivit aj viac odbornikov...V kadom pripade drzim palce,aby vsetko bolo dobre a este s tym domom...no moja,je to fajn,ale nezavidiiim vam tie prerabky...my sme tu uz 4 rok a este nemame vsetko o.k. Chce to strasne vela casu a hlavne penazi! Tak pevne nervy.Ale zas nei je nad ten pocit,ze mas svoje a podla svojich predstav! 🙂

petusaaa
18. mar 2009

alionuska, ja si nemyslim, ze niektora z nas by sa otriasla a sla dalej, to by nedokazal asi nik, koho poznam 😔
a slaboch?!? to nemyslis vazne???

kraaaaaasnych 9tt tam mas 😵 😵 😵

alionuska
18. mar 2009

😉 No veru mam 9tt,som zvedava co mi povie zajtra doki! Budem vas informovat babenky,ci su moje vypocty spravne! 😀

petusaaa
18. mar 2009

ali, ved ja som na to psychicky pripravena, ze budeme este minimalne 10 rokov tvrdnut u nasich 😀 😝 ale hadam do maturity maleho uz budeme byvat 😀 😀 😀
no, ja pevne verim, ze ked nas ta druha dr vysetri, ze nam povie, ze nech nestresujeme, ze je to ok... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre