Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
18. mar 2009

petussa gratulujem k domčeku-pevné nervy na vybavenie úveru a opravovať budete pomaličky, ked máte kde bývať a nemusíte sa do takého neopraveného sťahovať. určite to bude skôr ako za 10 rokov ...

kankam
18. mar 2009

ivulienka+ ddadusa máte IP

debbie
18. mar 2009

Libka no máme 3mesiačiky tak už sa rozkukávam kvapka je obsadená a do piešťan nechcem ísť je to vraj o ničom a aj dosť drahé to plavanie. Už sa teším ked budeme chodiť aj my, malá miluje vodičku už plávame spolu vo velkej vani no keby som nerozhodla ja že stačí, nakoľko som už vždy rozmočená malá pláva aj dve hodinky... 😀
Baby aj ja som bola v panskej no vôbec sa mi to tam nepáčilo, myslím ten fakt že som stretla viac ľudí ako venčia psov ako mamičiek s kočíkmi pripadala som si ako na cvičáku.....a aj všade ho....ná od chlpáčov no fuj....a ten cesnak by som zbierala asi až dakde na kopci za jaskyňkou lebo fakt špinia tie psy všade.. 😖

libka1
18. mar 2009

sak to ja vzdy lezem do kopca tam kde psiska nechodia ...
ja pansku milujem... vcera ma tam trochu vysokovalo ze tam nieco vymeriavali,tak dufam ze tam nechcu stavat, to by bola pre mna tragedia ☹

katarinka1107
18. mar 2009

ahojte mamulky 🙂 citam , ze problemy v panskej ohladom psov sa nezmenili. My ked sme este chodili s Barborkou tam to ihrisko len stavali alebo tam bola este ta zahrada-krcma a ked som sa ozvala raz, ze ci tam ten pes musi spinit(bolo to miestocko, kde si deticky hrabali ason hlinu na kusku) tak pani sa oborila, ze nech si zoberieme deti inde. Alebo ked spravili ihrisko a dali tam velkuuuu tabulu zakazov a aj pre psov tak sa nasli taky co si aj dogu zobral do ohradky a ten pes na ten piesok. Ja iniciativna som sa ozvala a bola som fajnova a kam si ako toho psa maju dat. 🙄 No som sa rozpisala, co ale vzdy ma to nasteve, ved nech idu inde a a ni jeden nenosi zoi sebou lopatku a vrecko. Chudatka nase dietky 😔

katarinka1107
18. mar 2009

petusa drzime aj my pelceky, dufam , ze ocka budu v poriadku . A inak Bohunice su fajn nebudes mat ani daleko k mamine. Inak ked Risko podrastie, u nas v telocvicni sa kazdy utorok o 17 stretavame maminy s detmi a maju volnostiiii 😀 behaju dame zinenky , lopty . Ale risulko je malicky, no cez leto ak budes viac chodit po vonku- mysli ako kocikovat , najdes vela mamiciek co maju Risulkovych rovesnikov. 🙂 😉

janetina
18. mar 2009

libka ooo tak to nam bude chutit, i ked ja lubim cesnak aj silny 😉, teraz sme skusili ten bezstrucikovy ten je taky stavnaty, mnam
ako sa vola to co spominala ivulienka na to potenie/ jedna kamoska sa tak poti..../
no idem cvicit nech mam trochu endorfinkov 😀 😀 😀

mia.k
18. mar 2009

debbie,presne si odhalila môj flek na medvedí cesnak-za jaskinkou na kopci. 🙂

mia.k
18. mar 2009

A v tom recepte na polievku z medvedieho cesnaku som sa pomýlila,na koniec tam nejde žiadna zátrepka,ale iba kyslá smotana(až by náhodou chcel niekto robiť),neaká som bola zmätená. 😖

lilip
18. mar 2009

Ahoj maminky, mohla bych se k vam pridat? Nejsem sice z Hlohovce, ale mam odtud manzela, takze tu tak jednou za dva mesice travime par tydnu. Jsem na materske dovolene s malym Jurajem, moc lidi tu neznam a rada bych tu poznala i jine maminky a treba se i potkala pri kocikovani.

katarinka1107
18. mar 2009

🙂 😉 vitaj lilip 🙂

janetina
18. mar 2009

lilip vitaj
mo7 neozyvas hadam uz nerodis? kedy mas tp?

libka1
19. mar 2009

😉 2 aprila ma termin

laluchova
19. mar 2009

libka ty nemôžeš spať???čo tak skoro hore???

libka1
19. mar 2009

vstavam vzdy ked drobec pyta papu prvykrat v noci, tak dnes to bolo o pol piatej, potom uz nezvyknem spat 😅 aspon si porobim rano co treba 😉 ale zas chodim spavat vela krat uz o 20.00 naraz s nou 😝

laluchova
19. mar 2009

aha...ešte kojíš???ja malú len ráno kojím, keď vstane...už mesiac nepapá v noci, je to dobre...prespinká celú noc, občas sa len prebudí na cumlík, má ho len na zaspávanie, no občas jej chýba aj v noci...Tamarka nebola veľký spachtoško hneď od narodenia nám dala poriadne zabrať , dá sa povedať, že spinkáme dobre mesiac, sama sa mi odstavila od večerného a nočného kojeni, cez deň si na didu ani nespomenie...a ked jej ju aj ponúknem má ma v paži...ale papkáčik je odmalička poriadny, máme 9600g...tak ma teší, že začíname bahať, lebo nosiť ju na rukách už dlho nevydržíme...

libka1
19. mar 2009

nekojim,prestala som v 8 mesiaci ☹ chcela som dlhsie 😖 No nasa ma o kilo menej 😅

laluchova
19. mar 2009

tak tie naše baby sa nejako samy odstavili, aj ja som chcela a chem aspoň niečo si ráno cucne do roka vydržať...a ja som ju učila zaspinkávať v postieľke podľa knihy každé dieťa sa ie naučiť spať...a funguje to!!! 😉 koľko malá vážila ked sa narodila??? kedy plánuješ ísť do práce???

janetina
19. mar 2009

bre ranko....
libka dik za upresnenie tp,,,vsak mozno je mo7 uz asi aj v nemocke...budeme mat maleho fafrnaka jeeeej zachvilku 😀 😀 😀 😀
vsak som chcela dat lokal stretko v lepisi a Timi je soplavy a aj stary.....tak Timi od rana vydrulal 3 flasu caju nech to ide z neho von a dala som mu tam Pikovit plus Cebion....dufam ze neochorieme a cely vikend budeme trcat doma....to ma zabija 😖 😖 😖 😝 😝

libka1
19. mar 2009

uz robimna polovicny,mala 2810g 😅 tak my to zaspavanie hroza, musime stym nieco urobit 😝
aj nasa vcera pokasliavala, to to hlupe premenlive pocasie ☹ 😝 ideme na vzduch kym sa da...

laluchova
19. mar 2009

oki
a s malou ti je kto???
a kde pracuješ???
naša mala 3360g
a čo tak skúsiť podľa tej knihy, vyberieš si z toho čo tebe vyhovuje...
mám to v elektonickej podobe od báb z modrého koníka
ak chceš pošlem len pošli na IP adresu mailovú

janetina
19. mar 2009

laluchova prosim posli aj mne tu knizku ja som ju mala a uz som ju vymazala ze ju nepotrebujem 😀 😀 😀 .....my spime ok ale to zaspavanie je stale dlheeee. vecer uz nic nespravim len sa makosime aj 1,5h. Ono je to pekne ale chcem vediet odkedy by mohol zaspavat sam a co pod tym mysli ti mudrejsi v knizkach....

kankam
19. mar 2009

libka aj keby som išla spať o 20 h o 04:45 nedokážem byť hore ☹ ☹ ☹ 😲
ja chodím spať tak o 22 h-22:30, lebo nina zaspí tak najskôr o 21 h-21:30 a tiež uspávame na rukách lebo v posteli pri mne sa len otáča a plače, že nemôže zaspať ... A môže ísť spať aj o 22 h ráno je hore už o 06:30, najnovšia móda tak asi 4 dni, predtým spáva aj do 07:30-08 h niekedy 😒 🙂 čo už s ňou. Ale isú jej horné zuby, 1 už je vidideľne prerezaný a pôjde asi tiež ďalší hneď, tak môžno aj preto a v noci sa okolo tej 3-4 h. budí ma kojenie a poslednú dobu s plačom, akoby som jej nechcela dať a toto ráno som ju mala potom problém uspať, inokedy pustí prso a spí ...

kankam
19. mar 2009

vítame pražákov 🙂 🙂 🙂 , ako sa žije v takom veľkom meste na materskej ? 😉

laluchova
19. mar 2009

oki pošlem len daj do ip adresu mailovú...
aj nám ide dolá dvojka máme už 7 zubkov vonku, prvý zúbok bol v 3,5 mesiaci...cez vianoce 4 horné naraz, to bola katasrrofa, dolné zúbky sú lepšie na prerezávanie, ale keď pôjdu stoličk som zvedavá

janetina
19. mar 2009

laluchova mas ip

laluchova
19. mar 2009

oki poslané...
veľa úspechov...
ja som najkôr malú dávala spinkávať 2 týždne v ten istý čas o 10 o 15 hod, no +- pol hodinka, podla ranného vstávania a mrzutosti a to som si ľahla so nou do postele...ked si ako tak zvykla...zaspinkala aj sama behom chvíľky pustila som sa do zaspinkávania v postieľke pri otvorených dverách na spálni noo asi tak 3 dni plakala asi 1 minútku a teraz učíme ju to 10 dní zaspáva sama bez plaču občas si pomrmle, ale do 5 -10 minút zaspinká...má svoj mini vankúšik a kapesníček...

janetina
19. mar 2009

diky

lilip
19. mar 2009

myslim, ze na materske je to vsude skoro stejny, proste, kdyz zustanes doma, tak resis hlavne papani, kakani, spinkani a tvoje bezdetne kamaradky si najednou myslim, ze si se uplne zblaznila 🙂 ale asi vyhodou velkomesta jsou moznosti aktivit s miminkem, ale tady to ma taky sve kouzlo, moc se mi libi, ze vsude dojdu pesky 🙂 Jen tu prave neznam moc maminek s detma, a to mi chybi

laluchova
19. mar 2009

aspoň to tam máte lepšie s materskou, keby sme mali aspoň topľko čo vy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre