Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
20. mar 2009

ddadusa teba obdivujem za tú stavbu počas materskej, ale aj to bývanie v tom 1-izbáku 😖 🙂 😉 , aspoň s lili si to teraz užiješ jak sa patrí ... 🙂 🙂 🙂

libka1
20. mar 2009

to bola aj nasa kankam a mame tu chladok (kedze mi ideme z extremu do extremu, zo sameho vrchu na spodok 😀 ), tento rok si uz budu urcite vediet lepsie regulovat teplotu, ale fakt je to s tym teplom o drzku...
ja mam taku kanclu v robote kde cely den pecie slnko, zacne o 9 a pecie do 5, stastna poloha 😝 a potom ze pracuj, ved to sa ani neda, niekedy sa tam ani dychat neda 😝 len tam posedavame lemravo vsetci, ja som chodila cez leto do roboty na 5, aby som do tej 9 aspon nieco spravila, no a to mi zas hodinu neratali casu, lebo az od 6 mozme robit 😅 motivacne...

janetina
20. mar 2009

libka 1 ani sa nepytaj cele tehu sme prerabali byt a ked bol maly na svete sa nam naskytol zasa byvat na dome tak furt sme prerabali---....otrasne je to, maly uz ani tatu nepoznal ani za nim neplakal.. 😖 😖 .A to mm ked sa maly narodil mal skuskove potom v tom lete statnicoval takze ziadne vyle´ty, ziadne dovolenky, mimo bytu, potom mm zmeny prace a atd....ale uz sme zabyvani ako tak a uz to robime pozvolne

libka1
20. mar 2009

No uz to mate v kazdom pripade oddrete, bude len lepsie 😵 Ten byt ste predali? Alebo ste ho nejak vykseftovali za ten dom?
K tomu plakaniu,moja dcera teraz ked vidi hocikoho vychadzat von dverami, hadam aj jezibaba by to mohla byt, tak sa rozreve lebo ziali ze ju niekto opusta 😅 Uz ju to drzi tyzden, tak uvidime dokedy vydrzi... 😀

kankam
20. mar 2009

janetina to ťa úplne ľutujem, to ste si to ani neužili, ani jeden druhého ... 😒 😢 toho sa ja obávam pri prerábaní , resp.stavbe domu, mne to akosi nestojí za to , my prerábame tak že bez ninky sme prerobili kúpeľnu - muž svojpomocne, samozrejem doborné práce odborníci, teraz ako je ninka sme robili okná za plasťáky-staré sa už needali a mali by sme strašnú zimu tento rok, ešte že sme to stihli , bola som preč keď pracovali a mužíček aj upratal 😎 😎 za čo mu vyslovujem veľkú vďaku doteraz ... 😎 😎 😎 🙂 😉

libka1
20. mar 2009

no s dietatom je vsetko tazsie. my sme to akurat stihli a prcek sa nastahoval do zrekonstruovaneho bytu (tiez vsetko spravil moj muz s 1 kamaratom, vseumelcom, robi obklady, podlahy, parkety, vymenil nam okna, dvere, postavil muriky v byte, novu kupelnu, zachod,vsetko okrem elektriny,ludia mu davaju robit byty na kluc, je fakt trieda), a to som ich stale sekirovala ze im to ide pomaly, zmakli to za 1,5 roka komplet cele... teraz sa za to hanbim aka furia som bola 😅 🙄

janetina
20. mar 2009

ano odrete riadne dost sa to na nas zosypalo, ale uz sme teraz skoro stale spolu a zaciname si uzivat. keby nebolo mojich rodicov tak neviem ci to zvladneme....
byt mame predany, vsak tu je izieb dost.. 😀 len ci si nejaka nevesta bude tu chciet byt 😀 😀 😀 😀 😀 raz 😀 😀 😀 😀 😀
kankam ano ono je to na odradenie ale potom to stoji za to...byt sam na dome , nie v cinziaku....uz sa tesim na to leto ake to tu bude 😉 😉 , dadusa co porabkate v lete bazenikujete??
Keby som mala muza laveho tak by som sa obavala ale moj ma zlate rucicky 😀 😀 😀 vsetko mozne spravi svojpomocne tak sa vytesujem 😉 😉 😉 😉

libka1
20. mar 2009

No, tento problem teraz riesia moji svokrovci, jedna dcera v BB, nevrati sa do Bohunic, druha v BA, Bohunice neznasa, a my tu v HC tak robia natlak ze mame ist do toho ich domu a vyplatit ich 😅 oni sa chcu prestahovat na dedinu skadial pochadzaju... lenze my ten ich dom nechceme (ani moj muz), je otrasny, su to tie komunisticke kocky bez strechy, s obrovskou chodbou co sa neda poriadne vykurit a je to tak naprd naprojektovane ze sa z toho nikdy nic poriadne neprestavia 😝 😝 garaz v takej diere ze musia auto parkovat vonku lebo im to skriabalo podvozok 😅 no naco taky dom? iba by som nervy mala a este by som musela zobrat neviem aky uver aby sme rodinu dali na poriadok 😝

janetina
20. mar 2009

libka mas Ip

kankam
20. mar 2009

libka takého typu domu by som nešla ani za svet, to je fakt najhoršia alternatíva ... 😖 😖 😖
mne sa páčia tie tzv."autobusy" také dlhé domčeky pozdĺž ktorých je chodba s klasickou šikmou strechou. stačili by mi 3-4 izby + kuchyna a wc, možno raz 🙂 😉 🙂 aj ja sa na to dám ... 😀 😝

kankam
20. mar 2009

ved nech ho predajú a idú kam chcú a každý bude spokojný, ... 🙂 😉 🙂

libka1
20. mar 2009

nasi maju taky ten dlhy dom, krasne ho prerobili a obrovsku zahradu, vela zvierat, za zahradou potok... to je dom mojich snov 😵 strasne som tomu rada uz aj kvoli malej, ze si uzije prazdniny ake som mavala ja kedysi... na dedine, uplne ina kvalita ako v meste sa motat v horucavach medzi cinziakmi... a este ho tak fajn kupili v dedine kde je aj priehrada 😵 😵
nechcu ho predat, maju k nemu vztah uz nejaky vybudovany, a kopec roboty a prachov ich to asi aj stalo, tak im to je luto, nevedia sa s tym zmierit, asi budu musiet, 1/3 toho domu je chodba a schodiste, no hroza 😝 ked tam ideme s malou, tak mam depku ked furt otvaraju cez zimu dvere do tej studenej chodby alebo s nou svokor lieta hore dole tade 😅 proste by som tam nemohla ist a mam na to viac dovodov...

janetina
20. mar 2009

no my mame kocku ale bez takej chodby velkej...mensi mohol byt ale co uz, ja som spokojna az na tie schody, ale ze vraj je to dobre na pohyb co pisu ine dievcata co taky maju 😀 😀 .Libka my maem dolu 2+1 plus velka kupelna a terasa a hore 4+1 kupelna.. Oni su rozne riesene ....dojdi 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
20. mar 2009

tak dom Tvojich rodicov musi byt ako z rozpravky 😉 , kde v okoli LC v Besi??? 😀 😀 😀 / to srandujem tam mam zasa ja velke spomienky/

libka1
20. mar 2009

Tak tento je dole kuchyna, pidi jedalen a obyvacka klasickej velkosti, wc, chodba o rovnakej rozlohe ako obyvacka, hore 3 izby, z toho 2 uplne kutice lebo je tam to obrovske schodiste a kupelna velkosti ako v cinzakoch, to je vsetko. V pivnici je este 1x to iste ako na prizemi, ako keby dalsi byt, len je to mensie, lebo je tam aj garaz.... myslim ze neporovnatelne s tym vasim ....

ddadusa
20. mar 2009

ano janetina ,y sa v lete bazénujemem ale musíme to ešte okolo porobi vysadiť trávu.porobiť chodníky a moooooc toho porobiť. libka, šak neck predajú dom, nech idú na malý byt a deťom nech dajú euráče 😀

libka1
20. mar 2009

oni maju druhy dom este 😉 len nechcu tento predat... 🙂

janetina
20. mar 2009

no my mame dolu kuchyna cca 16m, obyvka 25, pracovna 16m a hore 2izby po 25m a 1x 16m a 1 mala z tej bude satnik ta ma 12m a horna kupelka je mala ale vojde nam tam v buducnosti vana umyvadlo a aj zachod / uz tom premyslene ///na cm/// 😀
daduska aj my idem robit dvor tuto jar som zvedava co a ako pomenime, lebo tie ootrasne predzahradky v tvare stvorco to teda nemusima vzadu travicka a stromceky...a kvetinky jaj uz sa tesiiim

ddadusa
20. mar 2009

my máme bungalov bez schodov. Ja som strašne chcela schody, muž nechcel. Tak mi vymyslel schody do pivnice z domu. Je to suchá pivnica, chceme ju niekedy ak budú chcechtáky urobiť na 2 izbičky pre hostí, alebo také posedko. Ale nechce sa mi chodiť po tých schodoch keď tam pre niečo idem. Tak sa mi smejú že načo by mi boli shcody. Ale ja po schodoch aj tak túžim

janetina
20. mar 2009

libka a ten druhy neni lepsi pre Vas? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

libka1
20. mar 2009

tak to teda nie, sice velka zahrada, aj lepsie postaveny, aj rekonstruovat by sa dal podla zelania, ale ja teda do toho kraja nehodlam ist (pri topolcany). kto by nam tam dal robotu? a dochadzat daleko to teda nie... ale ja vobec nemam zaujem o ich domy, lebo by to nerobilo dobrotu 😝 nechcem od nich nic a oni nech tiez odo mna nic nechcu... tak nam je najlepsie, nech sa pohraju s Evou, uziju si ju, prehodia par zdvorilostnych fraz so mnou, ja som takto velmi spokojna, nechcem mat s nimi ziadne ine prepojenia 😉 z toho su len svary...
ze hore 2 izby 25m2... si ma pobavila janetina, tolko nemaju tie 2 kutice dokopy 😀 😀 mozno keby sme pridali 3 kuticu 😀

janetina
20. mar 2009

libka 1 no To zabudnuty kraj ale Bohunice sú ok po pracovnej stranke....no tak to maju nejaky otras dom ked take male izby,,,,asi to schodiste zabera vela priestoru, asi maju aj podestu ze? Aj tu na ulici su domy co maju take velke chodby.s oknami akde nic tu nic..niekedy my aj chyba sirsi priestor v chodbe ale ako asi hovoris radsej nie. ja si pamatam ked som chodila ku babke na dedinu ako bolo zima na ganku taka chladna chodba ako slak ....otras....ja si tu kurim ze chodime v tielkach niekedy 😀 😀 😀/ len ten ucet bude otrasny//

libka1
20. mar 2009

idem, nejaka som dnes moc vyrecna 😝

mia.k
20. mar 2009

Ľudia,ale ste toho popísali,ledva som stihla prečítať... 😉
ddadusa,nie je tvoje druhé meno náhodou detektív oriešok?Veď si nás tu skoro všetky identifikovala... 😀
kankam,dojdi si dnes do panskej nazbierať cesnak,teraz je super mladučký na chleba,do šalátu do pomazánok.Na varenie a mrazenie si ja počkám,kým trocha podrastie,lebo to by som tam strávila teraz pol dňa,kým by som nazbierala dostatočné množstvo.Ja v tomto období žijem na medveďom cesnaku.Včera som z neho robila pomazánku,dnes si ho dám do šalátu,a cez výkend si ho spravím ako zeleninovú prílohu k rybe.Mňamko.A dnes som z neho uvarila obed aj Benjamínovi,uvidíme,ako to prežije. 🙂
A čo sa témy dom týka,tak sa radšej nevyjadrujem,lebo zase ma chytí len depka.Ja pochádzam z PN z rodinného domu.Keď som chodila na strednú sem do Hlohovca,a spoznala to tu,povedala som,že hocikam by som išla bývať,len do Hlohovca nie.A na tom som si roky trvala.No a kde som skončila?V Hlohovci. 😝 A ešte k tomu v činžiaku,čo je pre mňa normálne nočná mora.Keď som bývala ešte doma v PN,tak som od jari do jesene trávila čas len vonku-na dvore,v záhrade.Do vnútra som chodila len prespávať.Milujem záhradu.A baví ma práca v nej a aj práca na dome.Takže môj najväčší sen je mať vlastný domček so záhradou,ale bohužiaľ sa musím vyrovnať s tým,že sa mi nikdy nesplní,lebo môj manžel dom nechce.A viem,že svoj názor ani nezmení. ☹

laluchova
20. mar 2009

ahojte, bola som sa s malou vonku vyvetrať, trošku fúkalo,ale menili smer behania, tak sa dalo, malinká by vládalal behať asi stále aj by spala na nohách, nechala som ju nech si pobežká 40minút a dosť, šup do kočíka a hybaj mrknúť koleg.do práce síce niektoré boli už na odchode domov, ale družinárka v práci, šklu mám hneď pod bytovkami takže je to kúsoček, malá od radosti vrešťala keď videla detičky, a oni behali okolo nej...pohrala sa s nimi na koberci, obehala a pred chvíľočkou sme prišli dnu mala som čo robiť, aby mi nezaspala v kočíku, už si spinká a sladko sníva 20min....už by mal aj mužíček prísť z práce 😀

kankam
20. mar 2009

no ja som sa chystala za vami do panskej a vždy je to tak, že keď sa človek teší tak 😖 ... malá mi zaspala na prse,(ja už oblečená, ona len doobliekať),tak som si s ňou lahla spať a ešte nás aj susedia zobudili s hudbou tak nahlas, ako keby som soi to tu doma ja pustila skoro naplno 😠 , našťastie som ju ešte uspala, tak mi pospala 1,5 h , tak dúfam, v pondelok (začnem ju chystať oveľa skôr) sa za vami dostanem ... Keď ona ma niekedy zradí s tým časom 🙂 , o 1/2 si dá skôr, alebo zasa neskôr ... 🙂

kankam
20. mar 2009

ani my sme nikde nakoniec neboli ivulienka ... ☹

baby ale mám potešujúcu správu 😀 😀 😝 pozerala som dlhodobú predpoveď na accuweather.com a od 29.03. sa už má oteplovať zásadne a hneď za pár dní tak na 16-18 stupňov. takže apríl už bude dúfam eňo -ňuňo , akurát dovtedy hlásia nejako takto ako dnes ... 😖

janetina
20. mar 2009

KANKAM potesujuca sprava uz sa tesim,,,milujem take pocasie vtedy som vo svojom zivle
my sme teraz zaspali, doteraz sme sa hrali a citkali knizky tak idem spratat z obeda ako Timi hovori "bolder" 😀 😀 😀

kankam
20. mar 2009

mne už malá asi spať nebude keďže po prehovorení 🙂(daní dudla a mojkaní) spala spolu 15 h poobede, tak asi zasa večer skôr zalomíme, nejako sa ten tzv.režim stále mení ... 🙂 😖 🙂

kankam
20. mar 2009

janetina ja už sa tiež neviem dočkať !!! - toho počasia 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre