Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
3. apr 2009

bré ránko ☹ 😠 ☹ noc katastrofa - 3 x hore a hodinové uspávania - zubiská hnusné ... som kresh ... 🙄

laluchova
3. apr 2009

😠 😠 😠 zuby zuby, aj my sme mrzuté zo zúbkov, ale noc prespinkala ale od rána zúri 😠 😠 😠

janetina
3. apr 2009

ahojte och tie zubiska hnusne...my sme sa v noci zobudili raz s takymi nervami ....vypytal si mlieko vecer nedostal lebo papal jogurtik no a nejako si asi spomenul 😀 ...potom dobre hajal...idem zamiesit cesto na pizzu a hajde von na dvor....je kraasne pocasie. ze vraj nabuduci tyzden sa ma pokazit ze ma prskat tak to treba vyuzit 😎

laluchova
3. apr 2009

my spíme teda Tami spí...
ja mám čas pre seba idem si zymť vlasy a tak rôzne chcem dať piecť aj tú vianočku tak uvidíme 😉

kankam
3. apr 2009

janetina, aj ja idem robiť pizzu 😉 😉 😉 🙂 , mne tiež teraz zaspala, tak makám zamiesiť a tiež pôjdeme von, aj keď by som najradšej spala, ale škoda spať, keď je takto pekne ... 😉

janetina
3. apr 2009

kankam ako robis s kysnuteho cesta? telepatia 😀 ....my uz mame nakysnute tak to idem rychlo ponakladat a hajde von n a dvor. Radsej robim z takeho kupovaneho rozvalkaneho co sa da kupit v Kauflande ale kedze ide vikend to je maleeee pre mojich dvoch chlapov. Timko schudol pocas chorobky a vidim ze mu zacina zasa chutiti 😀

kankam
3. apr 2009

hej z kysnutého - hladká múka+olej+sol+kvasnice+mlieko+voda a naplniť podla obluby 😉 ja dávam ešte pretlak na cesto a teraz som dala takú peknú mäsovú slaninu, olivy a syr, tak co dúm resp chladnička dá 😀 😀 😀

kankam
3. apr 2009

nina spala 30 min 😠 ☹ hádže rekordy ... ☹

laluchova
3. apr 2009

Tami zas spí asi aj za Ninu...od 10:45 a ešte stále idem ju zobudiť, aby spala aj poobede

janetina
3. apr 2009

kankam mne sa uz konecne pecie...presne aj tak robim cesto....a zasa ta slaninka 😀 😀
my sme este nespali boli sme na dvore ...ked ideme von reve ze nechce a ked je vonku nechce ist dovnutra a ja nakysnute cesto 😀 😀 ....to su teda vzdory prva puberta 😀 😀 😀

janetina
3. apr 2009

tak uz papkame timo sa zalizava 😀

laluchova
3. apr 2009

timko si dáva...super že mu chutí, nech dobehne stratené kilá 😉

mia.k
3. apr 2009

Ahojte.
kankam,ty už toľko neslubuj a dojdi už konečne do tej panskej. 😉 Janetina,to si ma teraz teda poriadne sklamala s tým počasím,dúfala som,že už bude stále takto pekne a že budeme chodiť s libkou a kankam do panskej.(A samozrejme aj s ostatnými,ktorí sa budú chcieť pridať.) ☹
A čo dobrého Timko dnes papal,tiež pizzu?
kankam a Ninka v noci nemáva dudlík?Keď píšeš že sa budí kôli tým zubom.Lebo nášmu Benjamínovi dudel dosť pomáha keď mu idú zuby.
laluchova tie haribo cukríky v lidli som videla,ale sú to taký šmolkovia a je tam dosť málo tej modrej a nedajú sa poriadne strihať keď sú také vzorované-kôli oddeleniu farieb.Ale prinajhoršom keď nič lepšie nezoženiem,budem si musieť vystačiť aj s tými.A tú tortu chcem robiť len takú jednoduchú,okrúhlu,natretú krémom z ľadoných gaštanov, s ozdôbkami z cukríkov a sviečkou.Nič preborného.Tiež som uvažovala nad poťahovanou tortou,ale u nás to moc neľúbime také tie marcipány,a mojim príbuzným ide hlavne o to,ako tá torta chutí. Na oko je síce poťahovaná torta krajšia,ale chuťovo ten poťah nieje bohviečo,tak sa prispôsobím mojim blízkym a spravím kompromis.

janetina
3. apr 2009

mia jasne pizzu papal plus trosku polievocky...davam mu tam sunku detsky kecup tak spraskne kusok v pohode....aj v stolicke my zaspaval tak sa najedol 😀
pocasie sa hadam do buduceho tyzdna umudri... 😉 uz hadam horsie nebude ako byvalo

ciarka
3. apr 2009

janetina-menzel povedal ze to chce pre 1 rocne dieta a dali mu taku, ze to je jedno.
a janetina ty kolko krat denne davas nutrilon a kolko ml?

baby dufam ze sa mozem do panskej pridat,dajte potom vediet!!!!!

janetina
3. apr 2009

mymame curaprox CSK 2860 take ma oznacenie je to baby podla obalu si pamatam ale to je klasicka zo stetinkami, taku si chcela nakoniec?
my davame 2x denne po 210alebo 180ml a niekedy ked papa klasicke jedlo len 1x vtedy vynechame

janetina
3. apr 2009

petusaa vsetko naj Riskovi 😉 😎

laluchova
3. apr 2009

pridávame sa 😀
ja dáva malej 1 alebo 2 dávky nutrilonu podla toho tiež ako papá, a na večeru má kašu a jogurt tak i v tom má mliečnu dávku a dávam z 210ml alebo menej 150ml...ako kedy má chuť, radšej jej dorobím , lebo sme aj vylievali

janetina
3. apr 2009

my sme sa prave zobudkali tak ideme hadam von...nas Timo je naprogramovany na zimny rezim chudatko ked ideme von tak nechce a reve ako nikdy predtym/ take nasledky ma na dietati terajsia zima/ , musim zistit kto v rodine upada do streotypu 😀 😀 😀 😀/ ze by niekto s mm rodiny?? 😀 😀 😀/ , a ked chcem ist dovnutra tak zasa ani tam nechce ist...potvora mala....ja som mala maleho doteraz ako andelicka a teraz obcas je ako anjelik s certovskymi rozkami..to ta puberta?

petusaaa
3. apr 2009

baby, aj my sme robili tortucku z marschmellow fondantu. akurat dnes. lebo maly ma meninky. keby ste boli na FB, tak tam idem davat fotecky 🙂

laluchova
3. apr 2009

oki ja soom tam pod svojim menom..napíšem ti do IP

mia.k
3. apr 2009

petusa,Riškovi všetko naj naj k meninkám. 😲 A pridaj fotku torty do albumu.

petusaaa
3. apr 2009

mia a ty nie si na FB?

a dakujeme 🙂
tak to idem upravit o chvilocku to bude 😉

kankam
3. apr 2009

mia, ja viem že iba slubujem 😖 😎 už sa polepším ... 🙂 😉 , v pondelok mám taký plán ísť aj na polikliniku, pozrieť ninke prvé topánočky a aj jeden krém známej, tak by sme mohli ísť voziť doobeda ... 🙂

a naše 30min spánky skončili tak že večer od nervov zaspala o 18:00 v kočíku a bola by spala neviem kolko, ale o 19:00 som ju nasilu zobudila ... následok naše drahé dieťa teraz zaspí neviem kedy, momentálne má nabratý 2-hý dych a hrá sa s tatinom, lebo sa mi tak hádzala keď som ju uspávala, že hrôza ... prečo nemôže normálne spávať ?????? 😖 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

janetina
3. apr 2009

jeeej peknucka mnam 😉 , teda to Ta obdivujem ze to stihas pri malinkom Harry Poterovi 😀 😀 😀 😀 😀

kankam
3. apr 2009

mia ona má dudlík aj s ním zaspáva, v noci vypluje a keĎ sa začne vrtieť, tak jej ho hneď dávam-mám ho odložený na mieste za hlavou, len šáhnem a pichám 😀 😀, ale ona tak začne revať zo spánku a robí mi so zovretou pusou nie-metá sa zo strany na stranu, vtedy viem že už je zle ... a tei zuby sú jej jediná polahčujúca okolnosť, lebo tú pravús tranu má takú hrozne navretú, že aj keby som sa na ňu chcela hnevať(lebo som strašne nevyspatá), nemôžem...

janetina
3. apr 2009

kankam joooj to Ta lutujem takto hyperaktivna Ninuska da poriadne zabrat 😒 . Neviem Ti poradit...aj ked si s nou v posteli a hladkate sa a pod. alebo masaze po kupkani alebo nejake sytejsie jedlo????

kankam
3. apr 2009

petusa kukala som foto-pekná tortička, to všetko ty sama ? a malinký harypoter bude mať také okuliarky? zlatinko malé ... 🙄

kankam
3. apr 2009

môžem,e sa hladkať janetina-teda ja ju, ona mi vo vaku -spacom-cestuje po celej posteli, vytiahne dudel a špekuluje 😠 dostala teplú kúpel min 15 min a kašu, ešte som ju s všeličím dotláčala aj masáž bola, tak neviem čím by som ju zničila 🙄 , ale ona o tej 19.00 keď sme ju budili z kočíka spala, jak zabitá - muž jej zdvihol viečko a ona nič, ani pohyb ... Neviem prečo je také otočená ... ☹ 😠 ☹ keď má spať nespí a keď nemá spať tak spí ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre