Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
18. apr 2009

tú sedačku nemám skúsenosť zatial, ale tiež som za nu a nie za ten vozík, takto ju máš myslím viac pod kontrolou. segra mala takú dozadu malý tam sedel jak 5 penazí, ale potom ked bol väčší tak tam nadskakoval a hádzalo segru s celým bicyklom, tak potom ho už učili na vlastný pomaly ...

kankam
18. apr 2009

aké ste kúpili tie trojkolky s vodítkami ? dajte tip, hovoria mi že mám kúpiť z dráčika v tt nejakú nemeckú čo má gumenné kolieska vraj to bude potom ako trojkolka neskôr a že tie lacné sú čínske a hned sa tie kolieska zoderú ...
čo vy na to ?

kankam
18. apr 2009

myslela som v košíku, nie kočíku 😀 😀 😀 😀 😎

kankam
18. apr 2009

libka zasa pozerám na tie tvoje časy 😕 🙄 😵 , nina o 06 hodilana mňa pohľady, že chce vstávať, tak som jej dala prso a spali sme do 08 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 (ale večer bol aj paralen, aj chamomila) 😝 😖

libka1
18. apr 2009

my mame tie zamky z ikey a nie su fakt nic moc, mna teraz jeduju, mala to uz vzdala a ja sa s nimi musim srat kolkorazy chcem nieco otvorit 😝 takze tie nedoporucujem, ale nemam prehlad ake ine este su 😅
my mame z dracika kolobejdu taku na tlacenie kovovu s gumovymi kolesami. Dost hrkoce, a nie som si ista,ale podla mna je tiez vyrobena v cine. Daju sa tam pustit 3 melodie, mala sa naucila to pustat, tak kade ideme sa hanbim, lebo ziadnu cinskejsiu muziku som este nepocula. 😀 stala 1200 povodne, ale su aj ovela drahsie, tak tie su mozno bez cinskej hudby a sprievodneho hrkotania 😅 tato ale tvrdi ze hrkot odstrani, tak uvidime, zatial mu nevysiel krok, prave na nej isli na pieskovisko, tak idem zbuchat obed frisko 😉

libka1
18. apr 2009

Ten moj muz to je iny otrokar,kukam na nich z okna ze co robia a on sedi na lavicke a cita noviny. 10 rocna suseda sa s Evou vlaci za ruky 😕 Myslim ze bude s nou chciet chodit von casto 😀, este keby tak na pieskovisku capovali pivo 😅 😀 😵

kankam
18. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten tvoj MM si to vie zariadiť 😀 😀 😀 , aspoň máš čas aj pre seba porobiť doma - ja som včera s ninou upratala celý byt (teda veľa keď spala poobede že 1,5 h ), ale potom aj s ňou a ešte som večer varila guláš na dnes na obed, tak som večer bola tak grogy, že som do 01 h nemohla zaspať ☹ ☹ ☹ ☹

tiež mi tam takú s gumenými kolieskami ukazovali, ale táto stála 2390,- Sk, tak tvrdila, že preto je drahšia lebo je nemecká a že všetko sa tam dá odmontovať (tie zábrany), že potom to funguje ako trojkolka, tak mám pochybnosti či to urobiť - babička s dedkom nám na to dali financie

janetina
18. apr 2009

ahojte nestiham citat len som sa smiala ze zarastena sliepka 😀 😀 😀 😀 😀 nemozem ani citat tak sa smejeme doma 😀 😀 😀 😀 😀 .to bol Craig s USA 😉 polsem Ti aj ine bol bosy a mal aj priatelov zajaca a podobne. Nas Timo sa ho bal ako cert tiez 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
a sedacka na bike aj my sa nevieme vysomarit ale urcite dozadu...je ich vela su aj polohovatelne a su aj dopredu....do 15kg a dozadu do 22kg...ked budem mat cas pokukam po nich co je lepsie, Tam kde sme kupovali bike nemali. Prilby maju cca do 52 cm jedna velkost a potom vacsie. My musime mat prilby len mimo obce 😀 😀 . ked budem vediet viac dam vediet

libka1
18. apr 2009

Craig je cisty fesak 😀
Kankam tak hadam tam ta cena nieco spravi. Inac ja sa na tu nasu nemozem stazovat, je vcelku dobra, my sme ju pouzivali v kupeloch tyzden dost intenzivne a osvedcila sa, tak tak drahsia bude urcite super. Poviem muzovi nech z nej vyberie baterky a je po cinskej muzike 😀 Aj na nasej sa da vsetko odmontovat, tak mozno coskoro. Ale co sa mi nepaci a pride mi neprirodzene su pedale vychadzajuce z predneho kolesa, neviem ci je to tak aj na tej co chcete kupit, ale neviem si predstavit dieta ako na tom pedaluje... mi to pride take divne... ale vsimla som si ze to je na vela kolobejdach takto robene, tak mozno kto ma vacsie dieta a ma s tym skusenosti by sa mohlo k tomu vyjadrit 😅
Boli sme poobede v parku a stretli sme tam Ivulienku a Ciarku. Vetrali drobizg 😵 Aďko chodi ako velkac, o Sabke ani nebudem pisat, ta je profesionalka uz 😀

petusaaa
18. apr 2009

aha, idem sa pochvalit https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ciarka, nie nebola som u toho lekara. uz sa to nezopakovalo (klop klop)

inak uz mi aj chrbat povolil, takze super, uz sa blaznime s malym 😵 😵 😵

libka1
19. apr 2009

Mne sa paci tato, ale pride mi kapanek draha, tak musime najst nieco lacnejsie alebo to dostane Eva k narodkam
http://www.poruke.sk/produkt/cyklosedacky/siriu...
Petusaa 😵 😵 😵

kankam
19. apr 2009

libka ten link nejde otvoriť 😖 , ja som tiež chcela ísť včera von s ivulienkou,ale dostali sme návštevu a tej to tak trvalo, vôbec neprišli načas, tak sme potom išli von už aj my a prišli za nami ...

inak presne o tom libka uvažujem, že ako to bude s tými pedálmi, počula som názor že je to na figu, že to tie deti nemajú radi-je to ďaleko a zasa minule som videla jedno malé dievča ako tak bicyklovalo, lebo myslím, že vtedy sa to oplatí kúpiť aj drahšie keď to dieťa využije aj potom, takto neviem či nie je jedno že čínska alebo nemecká ... som z toho jeleň 🙄 🙄 🙄
janetina ty máš už veľkého chlapa, ty si to ako urobila ?

petusa super čapica 😉 sama si to urobila ? ja nemám na také veci trpezlivosť, ja som si dala urobiť cez mimibazar jednej panej je tá čapica krásna 🙂 😉 🙂

kankam
19. apr 2009

konečne som pridala nejaké foto do albumu, kuknite na čapicu 🙂))))))) 😎 😎 😎

libka1
19. apr 2009

Krasne fotky, na tej atelierovej je uplna dama 😵
http://www.poruke.sk/produkt/cyklosedacky/siriu...

libka1
19. apr 2009

nepodciarkne cely ten odkaz 😝 ale ked si ho hodis cely az po koniec, tak tam je ta cyklosedacka...
tak uz nam kolobejda nehrkoce, muz z nej sundal spodnu cast (dala sa vyuzivat ako hojdacka, v zivote sme to nepouzili 😝 ). Teraz je lahsia a hlavne tichsia 😉

libka1
19. apr 2009

Petusa, Ivulienka, co robite s tymi bielkami co ostanu ked peciete vianocku, ja som uz takto vyhodila pomaly 20 bielok 😅 😔
Evin top chlieb, velmi ho lubi:
250 ml piva 😅 , 2 KL soli, stipka cukru, 1 PL octu, 150 g uvarenych zemiakov, 400 g hladkej muky, 150 g celozrnnej muky, 1/2 droždia, 2 KL ľanu, 2 KL sezamu 😉 Program: Klasik, mnam, je fakt dobry 😉

kankam
19. apr 2009

už som sa k nej dostala 🙂 🙂 🙂 vyzerá to moooc dobre, aj keď by potešila tá cez bez DPH ... chodíte vela na bicykli ? ja tiež o tom uvažujem, ale teraz sme vrazili do autosedačky (konečne sa vozí jak človek) a strašne machruje 😀 😀 😀 , tak asi hneď nie uvidíme ...

je to hviezda, neuverilne pózovala tomu kamarátovi fotografovi 😀 😝 😀

kankam
19. apr 2009

tuším tú pekárničku kúpim aj ja 😉 už ju má aj svokra a nechcú iný chlieb ako odtiaľ ... ja som včera robila mafiny tiež boli fajn, robíte ich niekto ?

libka1
19. apr 2009

Ja mam milion receptov na mafiny,ale skoro stale robim bananove s takymi velkymi kusmi cokolady, ked chcem aby ich jedla aj Evka, tu cokoladu vynecham z 2-3 mafinkov, a tie su pre nu 😵 Su mnamkove a strasne jednoduche a rychle. A ziadny spinavy riad skoro, take recepty ja mozem 😀 😵

kankam
19. apr 2009

môžeš mi ho sem hodiť? ja mám taký šálkový od susedky (práve som objavila čaro tohoto sladkého jedla 😀 🙂 😀 ) a čítala som že sa môžu urobiť aj na slano, je to fakt rýchle netradičné a chrumkavé ... 🙂

ja mám takýto : 1 šálka polohr.múky, 1čl prášku do pečiva 1/4 čl soli, 1/2 hrnčeka cukru(dávam menej), 1/2 hrnčeka mlieka, 1/4 hrnčeka roztopeného masla, alebo oleja, 1 vajce, dávam tam ríbezle, alebo čokolvek iné(ovocie) a kúsok čokolády, suseda dáva nutelu a bolo to super ...

libka1
19. apr 2009

3 mensie zrele banany, 1/2 hrnceka cukru, 1 1/2 hrnceka polohrubej muky, 2 cajove lyzicky prasku do peciva, 1/2 cajovej lyzicky soli (davam menej, ale trochu jej treba), 1/4 hrnceka olivoveho (slnecnicoveho) oleja
Rozpucime banany vidlickou, zmiesame s olejom, primiesame vsetky sypke ingrediencie. Je z toho 12 mufinov, formu na mafiny pred pecenim vytieram tiez olejom, pecie sa 20 minut na 180 C. Do nasej casti primiesam horku cokoladu nasekanu na velke kusy, 1 stvorcek rozkrojim na 4 kusky. Su najlepsie ake som kedy robila, uz som ich robila podla vselijakych receptov, ale tu sa mi osvedcilo ze v jednoduchosti je krasa 😵

libka1
20. apr 2009

Nejdete niekto niekam von? Ja som posledne 2 tyzdne stale len robila, potrebujem sa dat dokopy a nejak sa mi samej nechce 😅 Vy asi este vsetci spite, hm 🙄

kankam
20. apr 2009

nespíme libka 🙄 teda aspoň my, sme hore už od 06:30, ešte stále nás ničia zuby, ale vďaka paralenu je to lepšie 😖 😅 inak si to už neviem predstaviť ... Kam by si chcela vypadnúť tu v HC ? Ja dnes pôjdem von poobede, tak okolo 13-14 sa chystám, chcem volať aj ivulienke, môžeme stretnúť ...

dík za recept, skúsim to a dám vedieť ... 😉 😵 🙂

janetina
20. apr 2009

libka my nespime od 07h ale nemame povoz a na bus sa mi nechce 😉 ...isla by som do panskej...pojdeme aspon po Lepisi...cely vikend sme makali na zahrade a furt ziadny vysledok 😝 ...tolko bordelu ze to nema konca kraja....esteze mi bola pomoct mama lebo to by som nespravila ani to co som spravila. Timko lieta po dvore a ja za nim 😝 😀 .
ten recept som prave potrebovala🙂 prave som mame hovorila ze by som mu chcela kupit taku formu plus receptik. tak mi este poradte kde predavaju take formicky na Brumikov???
mo7 neozyvas a ja radsej nevolam na mpobil hadam ste doma a ok..Ozvi sa pojdeme na prechadzku 😉

libka1
20. apr 2009

Dovtedy zosaliem 😉 ideme asi aspon na pieskovisko, myslim ze mam depku 😅
jo do tych mufinov mozete tiez kludne dat menej cukru, je to dost sladke a nezlaknite sa, to cesto ma byt take velmi huste 😉

libka1
20. apr 2009

Ja som hore od 5, uz mam najsurnejsie do roboty odmakane... Eva este stale spi 😕 Boli sme vcera na salasi Kostrine, potom u Lubosovej babky a asi ju to odrovnalo, ale zas je pravda ze nestandardne isla spat az o pol 10, nedala si dovtedy povedat 😅 😀

libka1
20. apr 2009

janetina ty si leniva 😝 😀 by si sa len na aute vozila 😀

janetina
20. apr 2009

no jasneee leniva ako vos 😀 ..ja mam tiez vsetky veci doma odmakane a navaene nastastie od vcera tak a uz sme vychystany na von...idem zavolat kamoske a pojdem kocikovat 😎
Libka kde je ten salas Kostrina blizko posli link do ip.

janetina
20. apr 2009

Libka vsak dojdi ku nam my mame pieskovisko na dvore 😀 ,,ozaj kedy dojdes kuknut?

libka1
20. apr 2009

hocikedy ked ma muz zavezie, dnes mozem, zajtra nemozem, napozajtra mozem, vo stvrtok nemozem, v piatok mozem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre