Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
21. apr 2009

Ahoj mausy.Tehotnú tu síce nemáme,ale pokecať zato môžeš aj s nami. 😉

kankam
21. apr 2009

budem rada libka, sa dohodneme, aspoň konečne uvidím aj miu (možno 😵 😝 -keď sa nemôžem dotrepať do tej panskej), muž bol dnes pozerať v dráčikovi a povedal, že je to otras či za 2500,-alebo za 1500 všetko jedno, že radšej teda lacnú a potom malý bycikel, alebo niečo také čo viac využije, je to strašné, že sa človek nevie poriadne rozhodnúť, že čo, ale rozhodne nemám peniaze na vyhadzovanie, a ozaj to ona bude mať na také prevážanie sa ako píšeš libka...
ivetka, ja som to na tej foto nevidela, tak je dobre že je to komplet, nina je o niečo kludnejšia ako aďko 😉

mia.k
21. apr 2009

kankam prídi zajtra,aj ja sa chystám do panskej a možno aj ja vytiahnem tú našu trojkolku. Ja chcem kúpiť malému na budúci rok odrážadlo,ževraj je to pre deti lepšie než tá trojkolka,lebo dieta sa samé odráža a skôr sa unaví než keď len sedí na trojkolke a ty ho tlačíš.Teraz je ešte na odrážadlo malý,takže preto až na budúci rok.

janetina
21. apr 2009
janetina
21. apr 2009

pre kankam...my sme mali take trojkolkove odrazadlo Fiscer price na tom pochodil po dome bolo urcene od 12 mesiacov bolo vyborne ale co sme kupili nove v Draciku/ take vyssie pre vacsich/ otrasneeeee myslim kvalita kolies odisla za par dni....tiez by som chcela este dobre odrazadlo pre deti co jazdia ako sarkany po terene vonku...tam sa to asi uz neda osidit ten plast..... 😝
videla som aj bike bez pedalov ale to sa mi zda drahe to zrovna kupim bike...12"

libka1
21. apr 2009

Na toto odrazadlo som pocula len chvalu, je tu aj v jednej teme o nom, honosia ho nad nebesa tak to bude asi nasa volba o rok 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5615697

libka1
21. apr 2009
kankam
21. apr 2009

baby som z toho jeleň 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😵 😵 😵 😵 😵 už som dneska kukala v aladinovi za 1300 sk ,ale to sa jej zasa šmýkala riťka na tej sedanke-tak blbo to bolo urobené, inak bola ok a muž mi tu hovorí, že či nekúpime radšej už len to odrážadlo, tak ja už fakt neviem ...
mne sa páči aj toto, len to je až z trstenej a neviem či to zodpovedá obrázlu, keď to nevidím naživo 😒 😒 😒 http://eshop2.domcek32.sk/?11,detsk%E1-trojkolk... tá žlto-oranžová

kankam
21. apr 2009

a ako by to vyzeralo, keď by to prišlo slovenskou poštou ... 🙄 🙄 🙄 🙄

janetina
22. apr 2009

kankam my sme to riesili len odazadlom mne sa tie precackane trojkolky nepacia a ostatne boli zasa prilis dra&he...mne sa pacia tie libkine odrazadla....a ta posledna trojkolka je aj na mmb urcite aj zblizsa...
este Ti par hodim nech sa pomotas uplne 😀 😀 😀

ja si myslim ze dolezite su kolieska a upevnenie zadocku a noziciek ak je este mala Ninka malinka 😉

janetina
22. apr 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4698167
tak toto je teda cudojudo 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
22. apr 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5555885
taketo sme mali my ked mal Timi rok

libka1
22. apr 2009

tak my to puky wutch prave kupujeme 😅 kedze je uz od roka, tak vyskusame 😅 zajtra ho vyzdvihneme v Blave, kto ma zaujem moze v piatok testovat 😀

libka1
22. apr 2009

janetina to cudojudo je uplne otrasne, ale verim tomu ze sa najdu taky co to kupia 😅 hlavne je byt in 😀

janetina
22. apr 2009

no ako si sa rozhodla libka? s tou sedaCKOU?
ano najdu sa in ludia...ja som tiez za tradicne overene veci...my este rozmyslame nad trojkolkou
ktore je puky wutch?

janetina
22. apr 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5123351
aha tu je 😉 . no mne sa paci len my sme asi velky na nho..mame cca 96cm a viacc

kankam
22. apr 2009

libka čo je to puky wutch ? kedy dnes idete von ? my sme mali otras noc už aj napriek paralenu 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 -ideme do finále -derie sa nám 2-hý zub už má úplne na mále tak to dúfam, už dnešnú noc nebude také. Bola som s ňou 3 x hore - o 01h, o 04 a 0 05:30, ten 1 x som ju hodinu natriasala čo najprv revala a potom nechcela spať, stále chcela zažať svetlo 😢 😢 😢 a potom o tej 05:30 som ju už do 07 peastovala na rukách, akýkoľvek pokus položiť vedľa mňa bol sprevádzaný revom - chudák môj muž, dnes má 3 dôležité stretnutia a behá Trnava-Ba 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 normálne sa o neho bojím ...

kankam
22. apr 2009

už kukám aj ja na to puky, asi pôjdem v piatok na vás kuknúť libka, to by som asi skôr kúpila, aj keĎ na toto prekleňovacie obdobie by sa mi zišla aj tá trojkolka, lebo večerné prechádzky keď sa jej nechce spať, by som rada absolvovala na niečom takom, ona nemá ešte toľko energie aby to zvládala s odrážadlom na dlhšiu trasu ...

janetina
22. apr 2009

kankam skus &ninke dat suchsi rohlicek nech si dasienko prehryzie papkanim a uz potom to hadam nebude tolko boliet....my mame stolicku cca 2 tyzdne vonku ale len ake pichliace

kankam
22. apr 2009

vieš čo janetina, včera mi vzala mrkvu, keď som robila do polievky a obhrýzala to asi 1/2 h, tak jej ju dneska vychladím a dám znovu! 😅 😕 😅 práve zaspala 😎 tak trochu oddychujem už má ten zub napol prerezaný už len kúsok ... 😠 😠 😠 hnusoba jedna zubitá

kankam
22. apr 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4724046

ešte som našla toto, je to aj vozítko aj odrážadlo aj hopjdačka v 1, celkom sa mi to pozdáva ...

janetina
22. apr 2009

ano aj mrkva je asi dobra len som sa bala Ti ju odporucit 😉 ze by sa drhla s nou 😀 ....

kankam
22. apr 2009

aj ja som sa bála 😀 stále som na ňu kukala, ale zdá sa že ocucláva a brúsi 😀 😀 😀 , teraz dospáva noc- spala 45 min, potom na man zamrnčí, ja ju zoberiem a na prsiach ju učučkám, potom znovu položím, tak ešte spinká srdce moje malé 😵 😵 😵 😵 , tak spí spolu s tým 45 min tak asi 1 h 20 min, uvidíme ...

kankam
22. apr 2009

libka idem dnes do tej panskej, keĎ sa poobede vyspí tak cca medzi 15-16 h pa M., idem žehliť rýchlo 😝 😖

mia.k
22. apr 2009

libka ja mám záujem vyskúšať to vaše nové odrážadlo.-Teda nie ja ,ale aby ho Benjamín odskúšal.Lebo ja som mu chcela kúpiť teraz k narodkám odrážadlo,ale baby na koníku písali,že dieťa je schopné jazdiť na odrážadle až od neakého roka a pol.Tak som to teda nechala na budúci rok.Ale predsalen by som to skúsila,že či by náhodou už teraz nevedel na tom jazdiť.
kankam napíš potom že kedy vyrážaš do tej panskej,aj ja sa tam dnes chystám.

petusaaa
22. apr 2009

stale riesite odrazadla? tak na to mame este cas... 🙂
dnes sme boli u dr a konecne sme v poriadku 😵 a aj psychomotoricky vyvoj mame ok, tak sa tesiiiim 😵 😵 😵

mia.k
22. apr 2009

petusa super správa,určite si poriadne happy. 🙂

libka1
22. apr 2009

Do Panskej idem o 3.
Kankam mas IP.
Petusa super spravy 😵
Janetina ja sa neviem rozhodnut, tu jednu som videla nazivo, tak to je vyhoda, ale pacia sa mi obidve 😅 Rozhodni ty! 😀 Nechcete si ju tiez kuknut tu co som ja vcera kukala na dlazdickovej ulici?
Alionuska nebola este na tom vysetreni?

janetina
22. apr 2009

libka ano chcem ju vidiet nazivo mozno nahovorim muza a cez vikend niekam pojdeme pozriet,,,ale 95 eur nedam urcite 😝 😝 😝 😝

libka1
22. apr 2009

ved na nete ju maju za 1725 Kč, takze no problem 😉 kapánek to v lokalnom shope prehnali 😀 pojdes kuknut, zapaci sa, objedname 😉 ale garantujem ze sa zapaci, a mala zo vsetkych co tam boli najvyssiu chrbtovu cast 😉
http://www.cyklomania.cz/prodej/detska-sedacka-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre