Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
23. apr 2009

ano, bez mlieka a vajca, ved prave, uplne taky recept ze by si clovek myslel ze hnus, a to mnam, a tiez 12 ks 😉

stanka26
23. apr 2009

ahojte hlohovčanky.

libka1
23. apr 2009

čauuuuuuu 😉

stanka26
23. apr 2009

koľko vás tu je z priamo z hlohovca?

libka1
23. apr 2009

co ja viem, asi 6, ale to je len velmi hruby odhad 😀 😅

stanka26
23. apr 2009

to stačí.ešte že máme ten net už aj doma a nie len u babky. a ďakujem kamoškám že mi povedali o tejto stránke 🙂

libka1
23. apr 2009

No, puky wutch je dovezene, Eva na nom sedi, velkostou je jej akurat, ale nevie co s nohami 😅 je mierne bezradna, takze sa zacneme ucit ako pohanat, a trochu sa odrazadla aj boji, zistila ze to nie je take stabilne ako trojkolka 😀 je to strasne zlate a velmi drobucke odrazadlo 😵

libka1
23. apr 2009

no, niekedy to dobre padne sa tu postazovat a vyrozpravat 😉 ty si priamo z hlohovca?

stanka26
23. apr 2009

áno.bývam na michalskej 2

libka1
23. apr 2009

fajn, ja na 7, asi to nemame daleko 😀 😀

stanka26
23. apr 2009

no to teda nemáme a možno sa aj stretávame a nevieme o tom.

libka1
23. apr 2009

urcite... 😉 nakoniec sme spolu boli mozno aj v porodnici, ked mama skoro rovnako stare deti 😉 alebo si bola s kankam 😅 ak si teda bola v trnave. No musim ist, zajtra sa ukazem. Pekny vecer. 🙂

stanka26
23. apr 2009

ja rodilla v PN

stanka26
23. apr 2009

haló je tu ešte niekto?

libka1
23. apr 2009

tak si bola s miou... uz fakt padam 😉

stanka26
23. apr 2009

no to bola.

stanka26
23. apr 2009

stále nik tak aj ja odchádzam do ríše snov 🙂

libka1
24. apr 2009

Nejdete nikto von? Svieti slniecko 😀 😎

kankam
24. apr 2009

libka ideš aj ráno aj poobede? Ja sa chystám s ivulienkou za vami poobede. pôjdete na tom novom odrážadle ? Neva aj keby ste nešli, záleží ako sa evičke na ňom funguje ...

kankam
24. apr 2009

janetina, mužovi stačilo, len na to množstvo tam bolo strašne veľa cukru a keby som to mala robiť pre nás na obed, tak by sme sa asi pobili 😀 😀 😀 , lebo malej by nezostalo 😀 😀 😀 Tak na budúce si to asi prispôsobím ... 😉

kankam
24. apr 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5012793

stále premýšlam nad týmto autíčkom, len MM chodí teraz domov po 20 h čo toho majú tak veľa, tak možno cez víkend, ale som už z toho na nervy ... 🙄

kankam
24. apr 2009

stanka ahoj, vitaj v klube ... 😉

libka1
24. apr 2009

chod si to auticko kankam niekam pozriet nazivo radsej, velmi mi pripomina to od chicca co som sem davala link a to je teda extra nestabilne 😝
evka na odrazadlo zatial len kuka a zaujima ju len zvoncek 😉 inac velkostou je jej akurat, len nevie co s nohami, takze zacneme s vyukou, aby na to prisla. 😀 pojdeme von v kociku, ale poviem muzovi nech pride za nami a donesie odrazadlo na odskusanie 😉
chodievam 2x denne, inac je nervozna ked nejdeme. ale nakoniec sme nesli, lebo objavila loptu co som jej vcera kupila, tak sme si ju hodinu gulali a to ju zlozilo, teraz spi 😅

alionuska
24. apr 2009

Ahojte kocky.Tak som aj volala na tie vysledky do tej Bratislavy a krvne testy su negativne-cize vsetko je v najlepsom poriadku!! Sa tesiiiiim!!!
Som prave pridala do albumu fotky novej torticky.Kuk..je taka pekna,ze mi je ju luto dat prec...fnuk fnuk 😵

stanka26
24. apr 2009

ahojte.mi práve prišli z mesta.napapali sme sa a už aj spíme.idem rýchlo kafku a zrelaxovať. 🙂 🙂

kankam ďakujem za privítanie.

mia.k
24. apr 2009

Ahojte.
Alionuška fantastická správa o drobčekovi,tešíme sa s tebou. 😵 A torta je úplne geniálna. 😕 😎 😉 To muselo byť babračky. 😝

Ahoj Stanka,super,že si tu. Ako sa vy mávate? Len na ozrejmenie,áno boli sme spolu v pôrodnici a chodíme spolu na poradne k Bugárovej.S libkou ste sa už tiež videli keď sme boli vo februári na poradni a libka tam bola s Evkou na kontrole.Bavila som sa s obidvomi,tak ste sa možno zaregistrovali. Stanka chodievaš do panskej?Lebo som ťa tam ešte nevidela a to tam chodím dosť často.

libka1
24. apr 2009

No tak to sme stare zname so Stankou 😅 Priznam sa ze viem ze tam ktosi bol, ale vobec si neviem vybavit tvoju tvar 😅 sorrrrrrrrryyyyyyyyyy 😔

stanka26
24. apr 2009

libka1 to je v pohode.

mia do panskej nechodím,mi vačšinou za činžiak do piesku,alebo potom na podzámsku na tie nové šmýkali.

alionuska
24. apr 2009

Mia,dakujem!!! 😉 A k tej torte,vies co mna ti take babracky praveze bavia...ja by som tych ruziciek bola schopna urobit neurekom,len kam ich dat? 🙂 😀 😀 😀 Moj drahy mi akurat hovoril,aby som to predavala,ked ma to tak bavi... 😀 😀 😀

libka1
24. apr 2009

Náááááááádhernááááááá torta 😵 😕 máš zlaté ruky 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre