Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
24. apr 2009

alionuska,vidno že už v tom máš prax keď ti to ide tak od ruky.To ja sa chystám tento týždeň každý deň,že si spravím macíka pre syna na tortu preistotu do predu,ak by sa náhodou nepodaril, ale každý deň to len presúvam na ten ďalší,čo sa mi do toho moc nechce. 😖 Ale si ma povzbudila a idem sa naňho vrhnúť. 😎 Ale tebe sa to už kráti s tým vypekaním.Zachvílu už budeš mať iné povinnosti. 🙂

libka1
24. apr 2009

No tak to ja si radsej tu figurku na tortu kupim, bo toto by nemdopadlo dobre 😀 😎 😅

mia.k
24. apr 2009

No tak už som dorobila macíka.Môj macík č.2 sa práve zobudil. 😒 Zase z toho dnes asi nič nebude. 😖
Takže libka asi budeme môcť skôr vyraziť do tej pandule.

alionuska
24. apr 2009

Libka,som sa zasmiala,ze by to nemdopadlo dobre 😀 😀
Mia,ved prave preto si to teraz tak uzivam..ale tak viac sa budem tesit,ked sa budem moct venovat babatienku malinkemu... 😀

libka1
24. apr 2009

ved ked bude drobec spavat dobre, aj na tortu cas vyjde 😵
mia o 14.00 vyrazame, moze byt?

mia.k
24. apr 2009

ok libka,my potom za chvílu prídeme.Ešte sa musí šušnák napapať. 😉

ivulienka22
24. apr 2009

Ahojte kočky, si vás poctivo čítam len fakt nestíham písať ☹
Dnes od rána od 09.00som sa nezastavila, od rána s bráchom po obchodoch bo ho nemá kto ošacovať 😀 , segra u nás od 08.00 s malým, tak sme sa len napapkali, doobeda vyspali len 30min, poobede znova po obchodoch so segrou, teraz odišla a ja som dala malého hajať,chúďa je hotový dúfam že bude spať dlhšie 😝 nech si aj ja už vydýchnem.
Alionuska - super správy - som rada že si ok, tak si to tehu uži plnými dúškami a ešte aj viac 😀 😀 som aj ja šťastná že ste zdravučkííí
Mia ty si bola zvedavá na tie foto(že chlapčenské) zo Senca? Musím to hodiť do albumu.
Libka, Mia chystáme sa za vami do tej panskej len neviem o koľkej, či už aj nebudete fuč 😢
Stanka vitaj v klube 😀 😀

laluchova
24. apr 2009

alionuška gratulejem a teším sa že všetko je ako má byť..a torta je skveláááá
my sa liečime teda dnes je malá už oki, tak to vyzerá, ale dva dni nám hnačkovala a sem tam grckala...brali jej výter z konečníka tak uvidíme čo to bude, ale teploty nemala...možno i zuby, všetko hryzie a ked jej zúbky natieram tak spustí pláááááááč...ale potom je dobre...vyzerá to na tie očné, kamoška mi hovorila, že tie boli najhoršie tak paráda, ale spíme dobre...dnes už aj pekne papala sme síce na diétnom režime ale dá sa to...

ivulienka22
24. apr 2009

ahojko laluchova,
dúfam že malinká bude ok, a keď nemá teplotky tak hádam to nič také hrozné nebude 😉 malinkej sa tu na "západe" asi nepáči 😲 a tie zubiská nech čim skôr vylezú a netrápia!!

laluchova
24. apr 2009

tak tak...už nech ich má von, možno aj tým presunom z miesta na miesto človek nevie...premýšľam že by som išla s nou ked sa herečka moja zobudí aj von, nebaví ma byť zavretá 3 den doma...kedže už nekakáme v jednom kuse a negrckáme asi vybeneme pred bytovky...sa vyvetrať lebo nás doma poráža a Adríánko bežká???malá doma už behá sama, ale vonku sa ju bojím tak beháme s popruhami v prípade potreby zachytím...

stanka26
24. apr 2009

ahojte.tak deti sa už kúpu a pôjdu spať.jáj aký bol dnes krásny deň.a dúfam že bude aj zajtra,pretože sa chystáme na grilovačku. 🙂 🙂

stanka26
24. apr 2009

maminy už spíte??? 😉 😉

petusaaa
24. apr 2009

ja pozeram hokej 🙂

libka1
25. apr 2009

ako dopadol?

stanka26
25. apr 2009

vyhrali sme 4:3

stanka26
25. apr 2009

ahojte.čo ešte varíte?mi dnes len také ľahké múčne jedlo.Keď sa deti vyspia,odchádzame k našim do Chtelnice a tam sa chystáme grilovať. 🙂

mňam už sa teším na také grilované stehienka,už aby boli hotové 😎

Tam vypustím deti do záhrady aspoň mi nikam neučú môžu šantit po trávniku a babka s dedkom si ich môžu užiť do sýtosti.

mia.k
25. apr 2009

Čauko.
stanka celkom slubný program máte na dnes.To ja sa chystám upratovať,takže nič moc. 😝 Idem teda nech to porobím.

stanka26
25. apr 2009

no ahojte.ja u6 v chtelnici.Sab9na sa mi po ceste dogrcala,tak6e hned som musela prat. už behajú po dvore.

M už založil a chystá sa grilovať a ja rýchlo utekám von dať deťom papať nejaké to jabĺčko.tak sa tu majte.ppappa 🙂 🙂 🙂

alionuska
25. apr 2009

Jeeej,aj my ideme dnes grilovat.Kuracie stehienka vykostene bez koze a kridla pre Alenku su uz v marinade od rana...mnam tesim sa!A k tomu potom cibula...to zas bude smradek! 😀 😀 😀

stanka26
25. apr 2009

ahojte,mi už doopekali,išli sme do vnútra bo nám bolo už zima..

Deti už v pyžamách a čakám kedy pojdu spať. ☹

stanka26
25. apr 2009

detičky už buvajú. M pozerá vonku na hojdačke televízor no a ja sedím za počítačom.

Mamičky kde ste?

laluchova
26. apr 2009

ahoj maminky...
takako pozerám cez víkendy je tu to menej osídlené ako cez týždeň, každá sa venujeme úplnej rodinke o 106...veď tie chvíle sú najlepšie...a vonku pekne...

tesorino
26. apr 2009

ahojte maminy a tehulky, tak sa po dlhsej dobe hlasim 🙂 🙂 🙂 nemam ani cas sem chodit, bud som s malym vonku, alebo umyvam na domceku, baby tak sa tesim uz budeme finisovat 😀 len mi nema kto maleho strazit je tam straaaaaaaaaasne vela umyvania 😒 no svokra mi uz okna umyvala a ja tu najvecsiu spinu po malovani, ale to je take upratovanie co ma bavi,bved si upratujem uz na svojom 😀 😀 😀

alionuska, aj my sa tesime s tebou ze je babetko zdravucke, budeme drzat palceky 😉 🙂

laluchova dufam ze uz ste v poriadku, citam ze mala vrackala, to su hnusne choroby ☹

ivulienka, tak na tie foto som zvedava, nam uz tiez volali ze si mozme prist pre fotky, ale mato zatial nemal cas tak buduci tyzden 🙂 a uz si konecne zaloz album aby sme aj my videli ako krasne rastiete 😀 😀 😀

petuska ty mojko najskor nam odpadavas, potom ta sekne, davaj si na seba pozor, nech sa nam neznicis 😉 ako sa ma Risko? jakeho heriho vam s neho spravili?? co ma s ockami, nejak mi to uslo, som tu iba sem tam 🙂

janetinka a ako zahradka uz zveladena 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tesorino
26. apr 2009

ozaj tak my uz sme sa zacali aj prikrmovat. Tobiaskovi to moc chuti 🙂 banany, jablcko, varena zaleninka a uz som kupila aj kasicky na noc, lebo to nocne krmenie kazde dve hodky ma prestavaju bavit 😠 aj ja by som sa uz rada vyspala, uz po pol roku mam hadam aj ja narok 😅

stanka26
26. apr 2009

ahojte mamičky.kde ste všetky.

petusaaa
26. apr 2009

stanka, ty co tak neskoro chodis? 😕 🙂

tes, maly nema nic z ockami, len mu ubiehaju a skuli. tak sme vyfasovali okulky a prelepujeme 😒

stanka26
26. apr 2009

cez deň nemám čas.A keď som u našich tak za PC je vačšinou brácho ja sa k nemu dostanem len keď nie je doma,alebo keď mi už deti spia.

petusaaa
26. apr 2009

nooo, tak preto mame doma 3 PC 😀 😝

stanka26
26. apr 2009

jaj ale ty je dobre.

petusaaa
26. apr 2009

tak to ano, ale zasa kolko casu stratim za pc 😅 😀 ale nie, ved aj tak som tu skoro vzdy navecer, ked uz maly chrni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre