• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
laluchova kde si rodila? od veci otazka, ale pozerala som tvoj album, tak preto :wink:
3. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Handlovej ja pochádzam odtiaľ...bola som max.spokojná
3. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka a tvoje foto kedy uvidíme????
3. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave preto som sa pytala, posobilo to na mna velmi baby-friendly :sweat_smile:
No ja ich obcas pridam, potom vymaznem a tak dookola, ale v sobotu mame narodky, tak to sa bude zase pridavat :grinning:
3. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka náš drobec musí mať hustú polievku aby ju zjedol,ale už papá skoro všetko čo aj my.a pečienku zatial jedol len s domáceho holuba,ale tomu moc nechutilo lebo bola asi pre neho suchá.
3. máj 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dík za pochvalu porodnice...
naša malá zas polievočky strááášne miluje hlavne zeleninkové, ale tie aj mne strááášne chutili ked som bola tehu...tak tam libka nevhaj foto aj také čo tam môžu byť stále...aj my máme v sobotu narodky...tak sme rovnako narodení???dnes papala aj pečené kuriatko s ryžou čo aj my...teda ale jej chutilo, ja robím kura a pečené mäsko vo folii na pečenie tam netreba dať žiaden olej..tak je to len vo vlastnej šťave...my sme si dosolili...aby mohla aj malá... :wink: boli sme vonku od 15 doteraz uff, ale už mám toho dosť aj my,,,už nech vegetíme...zajtra ideme na očkovanie posledné pneumokoky a možno nám urobia aj ročnú prehliadku...uvidíme... :wink:
MIA sme nedočkavé...
3. máj 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sekla som sa,v nedelu :sweat_smile: ste o den starsi :grinning: Tiez sme boli vonku ale dazd nas vyhnal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To kura normalne zabalis do folie a tak pecies? To som este neskusala :sweat_smile:
Stanka hustou polievkou myslis tekutinu v ktorej mas nadrobno nakrajanu zeleninu, alebo ju mas v tej polievke popucenu?
3. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak tu v Bojničkách nepršalo...fíha
áno je to taká folia ktorú si nastriháš na aké velke potrebuješ teda je to ako vrece...dostať to bezne kúpiť ja som to kúpila v kauflande a dlho mi to vydrží...
polievočky mi malá papá ked je zeleninka nastrúhaná na hrubšie , alebo nakrájaná na menšie kúsky a krupicové halušky zvyknem robiť, alebo pohankovými krúpkami zahustím...
3. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky. Nájde sa tu niekto aj z Hlohovca? Bývame tu síce už 1,5 roka, no nepoznám osobne žiadnu maminu. Mám 2 chlapcov 4 ročného Miška a 1 ročného Alexa. Rada pokecám s hocikým o všeličom.
3. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak ťa vítam...a odkiaľ pochádzaš???
3. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj medzi nami mutter. no skoro všetky sú tu z hc
3. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtipny nick mutter :grinning:
3. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vystihla to :wink:
3. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamulienky už spíte? :slight_smile:
3. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pochádzam zo Šale, keď všetky normálne nicky boli zadané. Díky za privítanie. Deti spia, tak píšem aj keď je trochu neskoro. Tak brú noc..zajtra..
3. máj 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď tento je super :grinning: mne sa paci :wink:
4. máj 2009 o 02:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libta čo tak neskoro!!! :confused: :confused: :confused: ja som sa už otáčala na druhý bok...sladko som si spinkala už od 21... :grinning:
4. máj 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo skoro, nie neskoro, vtedy som vstala :grinning: mia stale nic???????????
4. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia tak čo je kde sú foto a pokec okolo oslavy??? :wink:
a to bežne vstávaš o 3???
4. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka ta si hyperaktivna zienka tak sokoro hore :fearful: :grinning: my sme vsatli po tazkom vikende az o 9,15 to sa mi teda este nestalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale spat sme sli v polovicke Letś dance
4. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prišli sme od doktora...aj ročnú prehladku nám už urobili,,,,aj zaočkovali posledného pneumokoka...vážime 10 kg a 350 g vraj akurát... :wink:
4. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to skor moje dieta, zas bola hodinova zurka :pensive: a potom som uz nezaspala...
no my ideme zajtra znovu na kontrolu a ockovanie, ale stale kasle a sopli, tak dufam ze ju nezaockuje :sweat_smile: uvidime...
mia na nas kasle :sweat_smile: este je mozno vozrala od soboty a udrzuje hladinu :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme ancovali pri tv dlho, Timi sa bol varovat u dedka a teda ten mu asi dal energy drink :grinning:
4. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute. Píšem až teraz, predchvíľou sme prišli z prechádzky. Teraz detičky obedujú a o chvíľu ich uložím na popoludňajší spánok, takže budem mať čas trochu popísať.
4. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:

práve som si vás prečítala.mne je dnes trochu nanič bolí ma hlava a soplím. už aby prestali lietať tie blbosti z tých topolov :unamused:
o malého sa musel postarať MM,mal pohodu,kedže Sabínka je ešte u babky v chtelnici.
4. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim mutter :slight_smile: my idem este len papat dnes sme poposuvani bo sme neskoro vstali

Laluchova aj Vy tak tancujete...nas maly starsne lubi tancovat. Ked je jemna hudby nejaka vazna tak sa len tak vlni :grinning: a ked rychla tak tomu da :grinning: :grinning: :grinning: ma sluch zmysel pre dynamiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mia je kde este nic? ze by to co vravi libka :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia mia :sweat_smile: :grinning:
my ideme von, neda sa doma vydrzat...
4. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme von... :sunglasses:
4. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj ročný Alex tiež rád tancuje, na každú hudbu a nehovorím o staršom 4 ročnom Miškovi, ten si pustí v spálni rádio a na manželskej posteli tancuje :slight_smile:
4. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok