Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
3. máj 2009

laluchova kde si rodila? od veci otazka, ale pozerala som tvoj album, tak preto 😉

laluchova
3. máj 2009

v Handlovej ja pochádzam odtiaľ...bola som max.spokojná

laluchova
3. máj 2009

libka a tvoje foto kedy uvidíme????

libka1
3. máj 2009

Prave preto som sa pytala, posobilo to na mna velmi baby-friendly 😅
No ja ich obcas pridam, potom vymaznem a tak dookola, ale v sobotu mame narodky, tak to sa bude zase pridavat 😀

stanka26
3. máj 2009

libka náš drobec musí mať hustú polievku aby ju zjedol,ale už papá skoro všetko čo aj my.a pečienku zatial jedol len s domáceho holuba,ale tomu moc nechutilo lebo bola asi pre neho suchá.

laluchova
3. máj 2009

tak dík za pochvalu porodnice...
naša malá zas polievočky strááášne miluje hlavne zeleninkové, ale tie aj mne strááášne chutili ked som bola tehu...tak tam libka nevhaj foto aj také čo tam môžu byť stále...aj my máme v sobotu narodky...tak sme rovnako narodení???dnes papala aj pečené kuriatko s ryžou čo aj my...teda ale jej chutilo, ja robím kura a pečené mäsko vo folii na pečenie tam netreba dať žiaden olej..tak je to len vo vlastnej šťave...my sme si dosolili...aby mohla aj malá... 😉 boli sme vonku od 15 doteraz uff, ale už mám toho dosť aj my,,,už nech vegetíme...zajtra ideme na očkovanie posledné pneumokoky a možno nám urobia aj ročnú prehliadku...uvidíme... 😉
MIA sme nedočkavé...

libka1
3. máj 2009

sekla som sa,v nedelu 😅 ste o den starsi 😀 Tiez sme boli vonku ale dazd nas vyhnal 😝
To kura normalne zabalis do folie a tak pecies? To som este neskusala 😅
Stanka hustou polievkou myslis tekutinu v ktorej mas nadrobno nakrajanu zeleninu, alebo ju mas v tej polievke popucenu?

laluchova
3. máj 2009

aha tak tu v Bojničkách nepršalo...fíha
áno je to taká folia ktorú si nastriháš na aké velke potrebuješ teda je to ako vrece...dostať to bezne kúpiť ja som to kúpila v kauflande a dlho mi to vydrží...
polievočky mi malá papá ked je zeleninka nastrúhaná na hrubšie , alebo nakrájaná na menšie kúsky a krupicové halušky zvyknem robiť, alebo pohankovými krúpkami zahustím...

mutter
3. máj 2009

Ahojte mamičky. Nájde sa tu niekto aj z Hlohovca? Bývame tu síce už 1,5 roka, no nepoznám osobne žiadnu maminu. Mám 2 chlapcov 4 ročného Miška a 1 ročného Alexa. Rada pokecám s hocikým o všeličom.

laluchova
3. máj 2009

ahoj tak ťa vítam...a odkiaľ pochádzaš???

stanka26
3. máj 2009

vitaj medzi nami mutter. no skoro všetky sú tu z hc

libka1
3. máj 2009

vtipny nick mutter 😀

laluchova
3. máj 2009

vystihla to 😉

stanka26
3. máj 2009

mamulienky už spíte? 🙂

mutter
3. máj 2009

Pochádzam zo Šale, keď všetky normálne nicky boli zadané. Díky za privítanie. Deti spia, tak píšem aj keď je trochu neskoro. Tak brú noc..zajtra..

libka1
4. máj 2009

Veď tento je super 😀 mne sa paci 😉

laluchova
4. máj 2009

libta čo tak neskoro!!! 😕 😕 😕 ja som sa už otáčala na druhý bok...sladko som si spinkala už od 21... 😀

libka1
4. máj 2009

to bolo skoro, nie neskoro, vtedy som vstala 😀 mia stale nic???????????

laluchova
4. máj 2009

mia tak čo je kde sú foto a pokec okolo oslavy??? 😉
a to bežne vstávaš o 3???

janetina
4. máj 2009

libka ta si hyperaktivna zienka tak sokoro hore 😨 😀 my sme vsatli po tazkom vikende az o 9,15 to sa mi teda este nestalo 😀 😀 😀 😀 ale spat sme sli v polovicke Letś dance

laluchova
4. máj 2009

prišli sme od doktora...aj ročnú prehladku nám už urobili,,,,aj zaočkovali posledného pneumokoka...vážime 10 kg a 350 g vraj akurát... 😉

libka1
4. máj 2009

to skor moje dieta, zas bola hodinova zurka 😔 a potom som uz nezaspala...
no my ideme zajtra znovu na kontrolu a ockovanie, ale stale kasle a sopli, tak dufam ze ju nezaockuje 😅 uvidime...
mia na nas kasle 😅 este je mozno vozrala od soboty a udrzuje hladinu 😀 😀 😀

janetina
4. máj 2009

my sme ancovali pri tv dlho, Timi sa bol varovat u dedka a teda ten mu asi dal energy drink 😀

laluchova
4. máj 2009

😀 😀 😀

mutter
4. máj 2009

Čaute. Píšem až teraz, predchvíľou sme prišli z prechádzky. Teraz detičky obedujú a o chvíľu ich uložím na popoludňajší spánok, takže budem mať čas trochu popísať.

stanka26
4. máj 2009

ahojte.... 😉

práve som si vás prečítala.mne je dnes trochu nanič bolí ma hlava a soplím. už aby prestali lietať tie blbosti z tých topolov 😒
o malého sa musel postarať MM,mal pohodu,kedže Sabínka je ešte u babky v chtelnici.

janetina
4. máj 2009

zdravim mutter 🙂 my idem este len papat dnes sme poposuvani bo sme neskoro vstali

Laluchova aj Vy tak tancujete...nas maly starsne lubi tancovat. Ked je jemna hudby nejaka vazna tak sa len tak vlni 😀 a ked rychla tak tomu da 😀 😀 😀 ma sluch zmysel pre dynamiku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mia je kde este nic? ze by to co vravi libka 😀 😀 😀

libka1
4. máj 2009

mia mia 😅 😀
my ideme von, neda sa doma vydrzat...

laluchova
4. máj 2009

aj my ideme von... 😎

mutter
4. máj 2009

Môj ročný Alex tiež rád tancuje, na každú hudbu a nehovorím o staršom 4 ročnom Miškovi, ten si pustí v spálni rádio a na manželskej posteli tancuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre